Roland Santé
SVĚTOVÉ CD NOVINKY + LETNÍ NOVINKY + NOVÉ REEDICE
ALBUM MĚSÍCE - ZÁZRAČNÉ SOLFEGGIO FREKVENCE
PRÁVĚ PROBÍHÁ "MIMOŘÁDNÁ LETNÍ AKCE 2+1": ZÍSKEJTE AŽ 8 KVALITNÍCH CD ZA 1,-KČ K VAŠÍ OBJEDNÁVCE DLE TĚCHTO PRAVIDEL:
Andělé - LÉČIVÁ HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY
Relaxační hudba
Speciální nabídka - Exkluzivní limitovaná edice s autogramem autorů
Andělská kolekce - ANDĚLSKÁ HUDBA
Ambientní léčivá hudba - Hudební série "LÉČIVÉ TÓNY ZEMĚ"
Blahopřání s CD nebo DVD
Masáže
Léčivé mandaly s hudbou - NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY ROKU!
Lepší spánek
Léčivá a terapeutická hudba pro Wellnes - Spa
Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti
Mluvená meditace s andělskou hudbou
Krásné vokály a mantry
Chillout / Osvěžení
Lifestyle / Životní styl
Spa kolekce
Hudba pro revitalizaci - ROČNÍ OBDOBÍ S MEDWYNEM GOODALLEM!
Keltská hudba
Víly a elfové
Čisté zvuky přírody
Zvuky přírody s hudbou i bez ní
"SPIRITUÁLNÍ CESTA KOLEM SVĚTA"
Povznesení a inspirace
Hluboké léčení
Etnická léčivá hudba a hudba s etnickými prvky
Tibetská hudba a tibetské mísy
Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny
Šamanská hudba, bubny a bubínky
Tělo a duše
Edice Příjemné pocity
Reiki
Čakry
Jóga
Tantra
Relaxační DVD - Naše bestsellery!
Meditační hudba
Léčivé tóny
Léčivá světelná esence
Terapeutická hudba
Delfíni a velryby
Vánoční relaxační a léčivá hudba
Andělské léčivé pohlednice
Andělské léčivé mandaly
Léčivé mandaly víl

Pro vložení příspěvku sjeďte posuvníkem zcela dolů, zmáčkněte tlačítko "přidat nový příspěvek" a zapište text, děkujeme za vkládání příspěvků. Na dotazy se Vám budeme snažit odpovědět do 24 hodin. Přidáním svého příspěvku nebo reakce na příspěvek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

25.6.2024 20:01Roland Santé
Letní CD novinky s dovolenkovou tematikou a oblíbená letní akce jsou tady! :) Mrkněte, poslechněte nového Wychazela a Andy Rogerse, hudba je opravdu parádní! Krásné léto a pohodovou dovolenou třeba s naší hudbou přejeme! :)
12.5.2024 12:15www.rolandsante.cz
Překvapení! Dvě jarní CD novinky od Wychazela a Medwyna Goodalla pro krásné jaro právě dorazily z Velké Británie a jsou k dispozici! Mrkněte do kategorie "NOVINKY" a poslechněte si je, jsou úžasné. ;)

Krásné jarní dny, milí drazí! :)
3.2.2024 22:01Roland Santé
Vážení přátelé, zákazníci, milí posluchači,

LETOS PŘIPADÁ VALENTÝNSKÝ SVÁTEK ZAMILOVANÝCH NA STŘEDU 14. 2. 2024. POTĚŠTE SVŮJ NEJDRAŽŠÍ PROTĚJŠEK TŘEBA VALENTÝNSKÝMI CD NOVINKAMI "MANDALA" AUTORA ANDREW KINSELLY NEBO "KRÁL ZÍTŘKŮ" AUTORŮ MIDORIHO A TIMA ROCKA. :) TÓNY TĚCHTO ALB ZNĚJÍ OD SRDCE K SRDCI, BUDETE Z NICH MÍT RADOST OBA. :)

VYUŽIJTE ZÁROVEŇ MIMOŘÁDNOU VALENTÝNSKOU NOVOROČNÍ AKCI, KTERÁ TRVÁ PRÁVĚ JEN DO VALENTÝNA 14. 2. 2024 !

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na pohotové vyřízení Vašich objednávek.

Přejeme Vám pohodlné vybírání nejen těch "valentýnských dárků" z naší rozsáhlé nabídky.

Se srdečnými pozdravy

Roland Santé
22.1.2024 09:55Robert
Děkuji za krásnou hudbu k Vánocům. Hlavně Solfeggio frekvence k čakrám a tělu, opravdu působí a čistí. Navíc s dokonalou hudbou. U sedmé čakry jsem se s tóny přenesl do vzpomínek výborného alba Lord´s Light a jeho závěrečné skladby. Ještě jednou díky.
22.1.2024 10:05Roland Santé
Děkuji za milá slova, vážím si jich a moc mě těší, že se Vám má hudba líbí a slouží, jak má. Krásné dny mějte, Roberte. :)
11.1.2024 14:38mystik
Tato hudba mi vyčistila energii šambaly
2.1.2024 12:52Roland Santé
Milí posluchači,

ať je pro Vás nový rok 2024 rokem zdraví, štěstí, lásky, duchovního vzestupu i nových možností.

Mnohokrát děkuji za Vaši stálou podporu objednávkami, bez kterých by nebyl možný vznik našich nových CD pro Vás, velmi si toho vážíme. Pro tento rok připravujeme spustu krásných a rozmanitých novinek, už na nich pilně pracujeme. :)

Ve Světle a s požehnáním za tým autorů

Roland Santé
1.12.2023 17:56www.rolandsante.cz
Milí přátelé a posluchači,

CD "Vánoční album", vzácný 2CD BOX s podpisem autora "To nejlepší z Léčitelky 1 až 7", CD "Alchymista" nebo CD "Samurai" jsou jen některými vánočními překvapeními z MIMOŘÁDNÉ VÁNOČNÍ NABÍDKY 2023 s mnoha hudebními novinkami ze světové produkce léčivé a relaxační hudby.

Zároveň právě odstartovala Vaše oblíbená MIMOŘÁDNÁ VÁNOČNÍ AKCE.

Udělejte si pohodlí v teple domova a zaposlouchejte se do hudebních ukázek, které jsme pro Vás připravili v kategorii NOVINKY. Alba u Vás doma určitě vykouzlí krásnou atmosféru a to nejen o Vánocích. Těšíme se na pohotové vyřízení Vašich objednávek a přejeme kouzelné adventní dny...

S láskou, požehnáním a velkým poděkováním za podporu naší hudby

Roland Santé a kolektiv

PS: Objednávat je možno i okamžitě na nonstop telefonu 604 79 80 26 :)
22.11.2023 13:11Roland Santé
💥💥💥 A JE TO TADY, VELKÁ RADOST! 😄

DVOJ CD "TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7", pro mě ta největší hudební událost roku, přečtěte si, oč jde. 😉

Posluchači se mě často ptali, zda-li v našem eshopu budou k dostání i první alba Medicine Woman, tzn. 1, 2, 3, 4. Bohužel tato alba nevydává přímo autor Medwyn Goodall, takže jsem je musel zklamat se slovy - v nabídce máme Medicine Woman, ale až 5, 6, 7. O to více jsem byl potěšen, že Medwyn nyní vydal tento výběr "To nejlepší z léčitelky 1 až 7", na němž posluchači konečně mají překrásné skladby i z prvních čtyřech "Léčitelek", navíc remasterované pro zlepšení kvality zvuku. A ještě jsem Medwyna požádal o vlastnoruční autogram - jak je to u něj zvykem, moc rád a ochotně mi vyhověl, ať jsou jeho hudební fandové v Čechách i na Slovensku potěšeni.🙂 Tak mám velkou radost, že vám mohu přinést tento překrásný 2CD BOX, na němž je jedna skladba krásnější než druhá. A už se také těším na to nicnedělání o vánočních svátcích, kdy se ponořím do krás a dobrodružství při poslechu tohoto unikátního "léčitelského" titulu. Máme jen omezený počet kusů čerstvě dovezený z Anglie, proto si prosím pospěšte a neváhejte s objednávkou, dvojcédéčko rychle mizí, je to vzácnost s podpisem slavného světového autora, který stál u zrodu tohoto hudebního žánru. A to vše nyní pro naše posluchače a zákazníky za výhodněnou supercenu, takže třeba i bezva tip na vánoční dárek. 🎄 🎁 😉
14.11.2023 20:19Hanka
Milý pane Santé, už jsem to tady psala někde do komentářů, snad můj příspěvek zachytíte. Ceny CD u vás v eshopu stále na výhodných 299 korunách, dvojcédéčkové boxy na supervýhodných 399 korunách. Bez zdražování - to se jen tak v současné době nevidí a alespoň mě to motivuje teď tady pořádně nakoupit větší množství CD a udělat radost sobě i blízkým přátelům v podobě CD dárků. Díky moc za všechno, co děláte jak pro posluchače, tak pro autory a také děkuji za krásný katalog, který mi od Vás přišel, ráda si jej prohlížím, pročítám a sním, co si objednám.
15.11.2023 09:40Roland Santé
Děkuji za milá slova, Hanko, vážím si jich. I když je to pro nás velmi náročné, snažíme se, jak můžeme. Za celé roky jsme CD nezdražili a nezdražujeme ani nyní, aby měli naši milí posluchači a zákazníci radost a mohli si CDčka dovolit vlastnit. Krásný předvánoční čas mějte. :)
15.10.2023 17:04Roland Santé
Milí posluchači,

k dlouhým podzimním večerům patří poslech krásné relaxačně léčivé hudby... A my jsme pro Vás z Anglie z produkce Medwyna Goodalla právě obdrželi 2 krásná nová alba ( třetí volné pokračování Wychazelových oblíbených "pohanských" titulů a další léčivou hudbu tentokrát se zvuky podzimní přírody od Midoriho ). I když ekonomická situace nám letos ještě více zkomplikovala a prodražila výrobu i dovoz CD, my jsme alba pro Vás nezdražili a máme je stále za velmi výhodné ceny, abychom Vám vyšli vstříc, potěšili a podpořili Vás tímto v současné zvláštní době...

Přejeme příjemný poslech a těšíme se na pohotové vyřízení Vašich objednávek.

Mějte klidné podzimní dny nejen s naší hudbou...

Se srdečnými pozdravy

Roland Santé
18.9.2023 23:08Starý Baab @
Zdarec Santé. Potřebuji získat zpět multimediální CD z roku 2008, 2009 s Květou Fialovou které jsem daroval, protože jsem ještě neměl počítač. Máš ho ještě? Jaroslav.
19.9.2023 15:38eshop www.rolandsante.cz
Dobrý den, bohužel tento titul již v nabídce nemáme a ani nebudeme mít.
18.6.2023 09:57Roland Santé
Drazí přátelé, milí posluchači,

máme tady léto a k němu patří dovolená, slunce, voda, klid i dobrodružství a samozřejmě skvělá hudba! :) Proto Vám přinášíme nádherné letní CD novinky 2023 s touto odpočinkovou tematikou. :)

V kategorii "NOVINKY" jsme pro Vás připravili jejich podrobný popis včetně dlouhých poslechových ukázek.
DVĚ DOBRÉ ZPRÁVY: Abychom Vás potěšili a podpořili v současné nelehké době, tak spouštíme velmi oblíbenou VELKOU LETNÍ AKCI a STÁLE NEZDRAŽUJEME!

Přeji Vám kouzelné, sluncem prozářené léto a pohodový čas lenošení, naše hudba Vás bude provázet v odpočinku nejen o dovolené. :)

Se srdečnými pozdravy Roland Santé a kolektiv. :)
17.6.2023 20:32věra
Zakoupila jsem si hudbu na čištění čaker a vždy při ní usnu, potřebuji vědět zda to funguje podprahově i ve spánku.
18.6.2023 09:56eshop www.rolandsante.cz
Ano, to že při tomto CD usnete, je přirozený účinek hudby a bude na Vás působit i ve spánku. Krásný den. :)
15.4.2023 21:50Roland Santé
Milí posluchači,

k jaru patří procházky rozkvétající přírodou nebo poslech příjemně nalaďující jarní hudby nebo ideálně obojí pro nabrání nové životní energie. :) A jak je u nás už tradicí, abychom Vás jarně naladili a potěšili, tak jsme z Anglie právě obdrželi dvě zcela nová jarní relaxačně léčivá alba. První novinkové exotické CD od autora Wychazela přináší překrásnou léčivou orientální hudbu pro relaxaci, osvěžení a klid v duši plnou japonských, čínských a indonéských nástrojů. :) Druhé novinkové keltské CD od autorů Midoriho a Tima Rocka je pak velmi silným mystickým albem pro probuzení duše, její povznesení, víru a naději s překrásnou keltskou instrumentací...

Dlouhé poslechové ukázky těchto alb a jejich krásné obálky naleznete v kategorii "NOVINKY".

Přejeme Vám krásné jarní dny plné slunce, naše hudba Vám vykouzlí pohodovou náladu, povzbudí, naplní novou energií a přinese samé příjemné pocity. :)

Těšíme se na rychlé vyřizování Vašich objednávek a zůstáváme s Vámi ve Světle i harmonii...

Se srdečnými jarními pozdravy Roland Santé :)
2.4.2023 16:16Silvie
Tedy ještě možná dotaz, jestli je tedy nutné vybírat i spec CD přehrávač. Stačí noťas? Jinak už asi doma žádný nebude🤦♀ Děkuji mnohokrát za odpověď 🤗👍
2.4.2023 16:20www.rolandsante.cz
CD přehrávač v notebooku je plně dostačující, doporučujeme však připojit k notebooku aktivní reproduktory v dostatečné kvalitě a poslouchat z nich. Krásný den. :)
30.3.2023 18:55Silvie
Dobrý den.
Nemám možnost přehrání CD a chtěla bych mít S. frekvence stále u sebe (mobil)
Nemáte jinou variantu, jak si je u vás pořídit?
Děkuji 🤗
30.3.2023 22:10www.rolandsante.cz
Dobrý den, paní Silvie,

děkujeme za zájem o naši nabídku relaxační a léčivé hudby.

Hudbu v elektronickém formátu jako např. MP3 nenabízíme a ani nabízet nebudeme. Je to proto, že v tomto zjednodušeném kompresním formátu se ztrácí až 95% zvukových informací, což je nepřijatelné z hlediska úplné ztráty relaxačních a léčivých vlastností naší hudby. Formát nabízených CD je vysoce kvalitní bezkompresní, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu zamýšleli. Proto doporučujeme používat výhradně naše CD v plné kvalitě studiové nahrávky, která zaručí přítomnost všech frekvencí důležitých pro účinnou relaxaci a fungující samoléčení.

Pokud chtějí naši zákazníci přesto elektronický formát např. do přenosných přehrávačů, zakoupí si CD a toto si snadno převedou do MP3 a hudba jim zároveň zůstává v nejvyšší kvalitě na CD ( i např. jako záloha )

Přejeme krásné jarní dny
8.2.2023 15:59Roland Santé
Milí posluchači,

NOVÁ CDČKA OD AUTORŮ WYCHAZELA, MIDORIHO A TIMA ROCKA JSOU TADY! :)

PŘEKVAPTE A POTĚŠTE SVŮJ NEJDRAŽŠÍ PROTĚJŠEK NA VALENTÝNA V ÚTERÝ 14. 2. 2023 PRÁVĚ TĚMITO NOVOROČNÍMI CD NOVINKAMI. UŽIJTE SI TO. :)
21.11.2022 11:00Roland Santé
Milí přátelé a posluchači,

CD Medicine Woman 7, CD Svařák a jmelí, CD Srdce vlka, CD Procházka po oblázcích 2 jsou jen některými vánočními překvapeními z MIMOŘÁDNÉ VÁNOČNÍ NABÍDKY 2022 s mnoha hudebními novinkami ze světové produkce léčivé a relaxační hudby. Společně s mými kolegy, hudebními skladateli ze všech možných koutů světa, jsme přes rok pilně komponovali, abychom Vám teď mohli představit hluboce uklidňující hudební krásu inspirovanou Vánocemi, léčivou frekvencí 432 Hz, exotikou dalekých zemí, krásami přírody, krystaly, čakrami, mandalami, Reiki, vlky, Indiány, Kelty a mnoha dalšími atraktivními tematikami včetně vzácných CD s podpisem autorů - každý z Vás si zajisté nalezne "to své pravé ořechové". :)
Zároveň právě odstartovala Vaše oblíbená MIMOŘÁDNÁ VÁNOČNÍ AKCE.
Udělejte si pohodlíčko ve svém relaxačním koutku a zaposlouchejte se do hudebních ukázek, které jsme pro Vás připravili v kategorii NOVINKY. Alba u Vás doma určitě vykouzlí krásnou a neopakovatelnou vánoční atmosféru a to nejen o Vánocích.

Těšíme se na pohotové vyřízení Vašich objednávek a přejeme krásné adventní dny...
S láskou, požehnáním a velkým poděkováním za podporu naší hudby

Roland Santé a kolektiv

PS: Objednávat je možno i okamžitě na nonstop telefonu 604 79 80 26 :)
11.6.2022 12:44Roland Santé a kolektiv
Milí posluchači,

k létu patří dovolená, slunce, voda, dobrodružství a skvělá hudba! :) Proto Vám přinášíme nádherné letní CD novinky 2022 s touto odpočinkovou tematikou, které naleznete v kategorii "NOVINKY".

DVĚ DOBRÉ ZPRÁVY: Abychom Vás potěšili a podpořili v současné nelehké době, tak spouštíme velmi oblíbenou VELKOU LETNÍ AKCI a NEZDRAŽUJEME!

Mějte krásné, sluncem prozářené léto a pohodový čas lenošení, naše hudba Vás bude provázet v odpočinku nejen o dovolené. :)

Těšíme se na pohotové vyřizování Vašich objednávek...

Se srdečnými pozdravy Roland Santé a kolektiv
10.4.2022 21:26www.rolandsante.cz
Jarní CD novinky 2022 jsou tady! Parádní nová CD Medwyna Goodalla a Simona Lovelocka neleznete jako tradičně v kategorii NOVINKY! :) Přejeme veselé Velikonoce a krásné jarní dny plné slunce, ke kterým patří i poslech našich jarních CDček. :)
4.2.2022 12:09www.rolandsante.cz
Vážení přátelé, zákazníci, milí posluchači,

LETOS PŘIPADÁ VALENTÝNSKÝ SVÁTEK ZAMILOVANÝCH NA PONDĚLÍ 14. 2. 2022. POTĚŠTE SVŮJ NEJDRAŽŠÍ PROTĚJŠEK TŘEBA NOVOROČNÍMI VALENTÝNSKÝMI CD NOVINKAMI.:) TÓNY TĚCHTO ALB ZNĚJÍ OD SRDCE K SRDCI, BUDETE Z NICH MÍT RADOST OBA. :)

Přejeme Vám pohodlné vybírání nejen těch "valentýnských dárků" z naší rozsáhlé nabídky. :)
22.12.2021 11:51Roland Santé
Milí posluchači,

s cinkáním rolniček a padajícími vločkami se k nám blíží Vánoce. Prožijte je v lásce, štěstí a radosti se svými nejbližšími. Nový rok 2022 ať je pro Vás rokem zdraví, duchovního vzestupu i nových možností.

Zároveň mnohokrát děkuji za Vaši stálou podporu objednávkami, bez kterých by nebyl možný vznik našich nových CD pro Vás, velmi si toho vážíme.

Ve Světle a s požehnáním za tým autorů

Roland Santé

internetový obchod s léčivou a relaxační hudbou www.rolandsante.cz
20.11.2021 14:15Roland Santé a kolektiv
Milí přátelé a posluchači,

Vánoce jsou za humny a jak jsem slíbil v létě, tak především díky Vaší velkorysé podpoře objednávkami Vám mohu opět přinést MIMOŘÁDNOU VÁNOČNÍ NABÍDKU 2021 s mnoha hudebními novinkami ze světové produkce léčivé a relaxační hudby. Společně s mými kolegy, hudebními skladateli ze všech možných koutů světa, jsme přes rok tvrdě pracovali, abychom Vám teď na Vánoce mohli představit hluboce uklidňující hudební krásu inspirovanou anděly, exotikou dalekých zemí (Jižní Amerika, Peru, Indie), krásami přírody, krystaly, čakrami, mandalami, Reiki, Indiány a mnoha dalšími atraktivními tematikami včetně CD s podpisem autorů - každý z Vás si zajisté nalezne "to své pravé ořechové". :)
I když BREXIT naší firmě letos velmi zkomplikoval a prodražil dovoz CD z Anglie, my jsme alba pro Vás nezdražili a máme je stále za velmi výhodné ceny, abychom Vám vyšli vstříc, potěšili a podpořili Vás tímto...

Uvelebte se pohodlně ve svém relaxačním koutku a zaposlouchejte se do hudebních ukázek, které jsme pro Vás připravili v kategorii NOVINKY. Alba u Vás doma určitě vykouzlí krásnou a neopakovatelnou vánoční atmosféru a to nejen o Vánocích. Společně tak v klidu a pohodě hřejivých domovů přečkáme současnou nelehkou dobu....

Těšíme se na pohotové vyřízení Vašich objednávek a přejeme krásné adventní dny...
S láskou, požehnáním a velkým poděkováním za Vaši podporu

Roland Santé a kolektiv

PS: Objednávat je možno i okamžitě na nonstop telefonu 604 79 80 26 :)
18.10.2021 12:50Martina
Ano, Vaše hudba je nádherná. Jen jsem nenašla CD, s léčivou hudbou pro zvířátka. Existuje něco takového? Vždyť i oni mají duši a někdy mnohem zranitelnější, než lidé. Předem děkuji. Krásný den
18.10.2021 12:56Roland Santé
Dobrý den, Martino, děkuji za milá slova, těší mě že se Vám má hudba a naše další hudební produkce líbí. :) Máme v nabídce i hudbu pro zvířátka - např. CD "Relaxační hudba pro Vás a Vašeho pejska" - viz odkaz:
https://rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=810&pg_id=10

nebo doporučuji také CD "Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla", které domácí mazlíčci mají také v oblibě - viz odkaz: https://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=902&pg_id=27

Přeji krásný den. :)
9.10.2021 12:53Roland Santé
Milí přátelé a posluchači,

právě vycházejí 3 krásné podzimní CD novinky z produkce anglického vydavatelství MG Music. Poslechové ukázky těchto alb a jejich kouzelné obálky naleznete jako tradičně v kategorii NOVINKY.

Příjemný poslech mějte a těšíme se na rychlé vyřizování Vašich objednávek CD za skvělé ceny, jak jste v našem eshopu již po léta zvyklí.

VÁNOCE SE BLÍŽÍ, OBJEDNÁVEJTE S PŘEDSTIHEM JIŽ NYNÍ, VYHNETE SE TAK PŘEDVÁNOČNÍMU SHONU.

Mějte klidné podzimní dny nejen s naší hudbou. :)

Se srdečnými pozdravy :)

Roland Santé
17.4.2021 14:31Roland Santé
Milí posluchači,

k jaru patří procházky rozkvétající přírodou nebo poslech příjemně nalaďující jarní hudby nebo ideálně obojí pro nabrání nové životní energie. :) A jak je u nás už tradicí, tak jsme pro Vás z Anglie právě obdrželi dvě zcela nová jarní relaxačně léčivá alba, tentokrát od autorů Andy Rogerse, Medwyna Goodalla a jeho kolegů, abychom Vás potěšili v současné době, kdy tolik potřebujeme účinnou relaxaci, odpočinek a nové vize...

Dlouhé poslechové ukázky těchto alb a jejich krásné obálky naleznete na odkaze v kategorii NOVINKY.

Přejeme Vám krásné jarní dny plné slunce, naše hudba Vám vykouzlí pohodovou náladu, naplní novou energií a přinese samé příjemné pocity! :)

Těšíme se na rychlé vyřizování Vašich objednávek a zůstáváme s Vámi ve Světle i harmonii, opatrujte se a buďte zdraví, prosím...

Se srdečnými jarními pozdravy Roland Santé
2.1.2021 12:12Roland Santé
Milí přátelé a posluchači. V novém roce 2021 Vám přeji zdraví, štěstí, lásku a jen vše dobré. Děkuji za Vaši stálou přízeň a podporu hudby objednávkami, jen díky nim můžeme v současné nelehké době existovat a komponovat nová alba. Mohu Vás ujistit, že v tomto roce pro Vás připravujeme spoustu překvapivých a originálních hudebních novinek, na kterých se svými kolegy již usilovně pracujeme. :) Ve Světle a s požehnáním Váš Roland Santé
23.11.2020 13:00Janka
Každý rok a samozřejmě i letos :) vybírám podle zaslaného katalogu v tomto skvělém hudebním eshopu vánoční dárky pro druhé a CD novinky pro mě, je to takový můj malý každoroční "obřad". :) Děkuji všem autorům z www.rolandsante.cz za to, že se vůbec podařilo krásný nový katalog vytvořit i v letošní nelehké době. Moc ráda si objednám hned několik kusů úžasných CD se Solfeggio frekvencemi od pana Santé pod stromeček jako dárky mým blízkým přátelům. A ráda přidám do košíku i další skvělé letošní CD novinky jako třeba úžasné Diwali nebo Pocit naděje. :) Chci tím podpořit autory, kteří si to moc zaslouží za tu krásu, kterou nám přinášejí. S vděčností Vaše stálá posluchačka Janka
21.11.2020 23:32Roland Santé
Milí přátelé a posluchači,

Vánoce jsou za humny a jak jsem slíbil v létě, tak především díky Vaší velkorysé podpoře objednávkami Vám mohu přinést MIMOŘÁDNOU VÁNOČNÍ NABÍDKU 2020 s mnoha hudebními novinkami ze světové produkce léčivé a relaxační hudby. Společně s mými kolegy, hudební skladateli ze všech možných koutů světa, jsme přes rok tvrdě pracovali, abychom Vám teď na Vánoce mohli představit hluboce uklidňující hudební krásu inspirovanou pohodou Vánoc, exotikou dalekých zemí (Indie, Bali, Japonsko), čakrami, krásou přírody, mandalami, Indiány a mnoha dalšími atraktivními tematikami včetně novinkových relaxačních DVD a CD s podpisem autorů - každý z vás si zajisté nalezne "to své pravé ořechové". :)

Pohodlně se uvelebte ve svém relaxační koutku a zaposlouchejte se do hudebních ukázek, které jsme pro Vás připravili v kategorii NOVINKY. Alba u Vás doma určitě vykouzlí krásnou a neopakovatelnou vánoční atmosféru a to nejen o Vánocích. Společně tak v klidu a pohodě hřejivých domovů přečkáme současnou nelehkou dobu....

Těšíme se na pohotové vyřízení Vašich objednávek a přejeme krásné adventní dny...

S láskou, požehnáním a velkým poděkováním za Vaši podporu

Roland Santé a kolektiv

PS: Objednávat je možno i okamžitě na nonstop telefonu 604 79 80 26 :)
19.10.2020 11:42Roland Santé
Milí posluchači,

k dlouhým podzimním večerům patří poslech krásné meditační hudby... A my jsme pro Vás z Anglie od autora Neila H. právě obdrželi dvě jeho zcela nová alba, jedno z nich je dokonce v limitované edici vlastnoručně podepsáno autorem Neilem H., abychom Vás potěšili v současné nelehké době, kdy se tolik potřebujeme vzájemně semknout a uklidnit... Dlouhé poslechové ukázky těchto alb a jejich krásné obálky naleznete v kategorii NOVINKY.

Přejeme příjemný poslech a těšíme se na pohotové vyřízení Vašich objednávek CD za velmi výhodné ceny, jak jste v našem eshopu zvyklí.
VÁNOCE SE BLÍŽÍ, OBJEDNÁVEJTE S PŘEDSTIHEM JIŽ NYNÍ, VYHNETE SE TAK PŘEDVÁNOČNÍMU SHONU.

Mějte pokud možno klidné podzimní dny nejen s naší hudbou a hlavně buďte zdraví...

Se srdečnými pozdravy :)

Roland Santé
6.8.2020 12:53Josef
Děkuji za krásné letní CD novinky, které mi velmi zpříjemňují léto.
5.8.2020 16:44Leoš Silný
Krásná hudba.
14.6.2020 11:48Roland Santé
Milí přátelé a posluchači,

tento příspěvek bude trochu jiný, než jste zvyklí. "Koronavirová krize" zasáhla do všech oblastí našeho života. Jak jistě víte, umění je jednou z oblastí nejpostiženějších ... a relaxační léčivá hudba, která byla vždy nekomerčním žánrem pro úzký okruh nadšených posluchačů, je ve vážném ohrožení existence.

Aby přežila kritické léto 2020, potřebujeme Vaši pomoc... a to Vaše objednávky v rámci "Letní akce". Veškerý zisk z těchto Vašich letních objednávek půjde na podporu autorů, jejichž hudbu máte rádi. A to tím způsobem, že za celou tržbu z "Letní akce" u autorů objednám nová CD, na kterých právě nyní pracují, abychom mohli následně vytvořit nový vánoční katalog a měli pro Vás na Vánoce krásné CD novinky. Toto je můj plán záchrany hudby a autorů v naší distribuci, pomůžete mi, prosím?

Zároveň Vám s velkým úsilím a nadšením přinášíme 3 LETNÍ CD NOVINKY 2020, které jsme připravili jako tradičně ve spolupráci s kolegy Medwynem Goodallem a Wychazelem, aby Vám vytvořily krásnou atmosféru pro čas letní dovolené...

Děkuji Vám předem osobně i jménem dalších autorů za Vaši podporu a objednávky - každá objednávka je pro nás důležitá - velká i malá, samozřejmě podle Vašich možností...

S láskou a požehnáním Roland Santé
14.6.2020 11:54Jana - text z poznámky k objednávce CD
Jako důchodkyně, které teď v pátek vydláždili nově vjezd, a tudíž to koulím jen tak tak, si ale neumím představit, že bych byla bez nádherné hudby Vámi po mnoho let zprostředkované, milý Radku...Vždy mne buď uklidnila, nebo povzbudila, podle toho, co bylo třeba...Takže alespoň tento můj malý příspěvek na podporu autorů... S vděčností Jana :))
14.6.2020 11:50Milan
Děkuji za krásné letní CD novinky, velmi rád podpořím autory a objednávám, pěkné léto. :)
29.3.2020 12:04Roland Santé
Milí posluchači,

s velkým úsilím a zároveň nadšením Vám přinášíme JARNÍ CD NOVINKY 2020, aby Vám pomáhaly speciálně v této pohnuté době. NALEZNETE JE V KATEGORII "NOVINKY", TAK JAK JSTE ZVYKLÍ I S POPISEM A MNOHA POSLECHOVÝMI UKÁZKAMI.

I když letošní Velikonoce budou jiné než kdy jindy, přijměte, prosím, dar naší hudby a buďte v klidu i v bouřce, která zase přejde...
Naše alba Vám k tomu vykouzlí dobrou náladu a přinesou samé příjemné pocity umocněné vírou i nadějí...

Děkujeme za Vaši trvalou přízeň a těšíme se na pohotové vyřízení Vašich objednávek.

S láskou a požehnáním Roland Santé
1.1.2020 14:19Roland Santé
Milí posluchači. V novém roce 2020 Vám přeji zdraví, štěstí a lásku. Děkuji za Vaši stálou přízeň, díky které mohou vznikat nová alba. Mohu Vás ujistit, že v tomto roce pro Vás připravujeme spoustu překvapivých a originálních hudebních novinek, na kterých se svými kolegy již usilovně pracujeme. :) Váš Roland Santé
6.1.2020 12:39Pavel
Rolande, jsem moc zvědavý, jaké CD novinky na letošek připravíte, už se na ně těším. :) Přeji šťastný nový rok plný pohody a hodně inspirace do další skvělé hudební tvorby. :)
20.11.2019 18:43Adéla
Dnes mi od vás přišel nový překrásný vánoční katalog. Děkuji pane Santé, stejně tak jako celému vašemu týmu a vůbec všem autorům hudby za úžasnou práci. Tolik super vánočních novinek, s radostí objednávám jako každý rok a těším se stejně jako vaši ostatní posluchači, až si cedéčka budu pouštět o Vánocích. :-)
20.11.2019 17:03Roland Santé a kolektiv
Milí přátelé, drazí posluchači,

Vánoce jsou za humny a my Vám jako každoročně přinášíme MIMOŘÁDNOU VÁNOČNÍ NABÍDKU s velkým množstvím hudebních novinek ze světové hudební produkce léčivé a relaxační hudby. Společně s mými kolegy, hudební skladateli ze všech možných koutů světa, jsme přes rok tvrdě pracovali, abychom Vám na Vánoce mohli představit velkou hudební krásu inspirovanou pohodou Vánoc, anděly, mantrami, mandalami, Indiány, sny, bílým piánem, exotickými kraji ( Machu Picchu, Indie ) a mnoha dalšími atraktivními tematikami - budete zajisté překvapeni, kolik právě těch "svých" naleznete. :)
Pohodlně se uvelebte ve svém relaxační koutku a zaposlouchejte se do hudebních ukázek, které jsme pro Vás připravili v kategorii NOVINKY. Alba u Vás doma určitě vykouzlí kouzelnou a neopakovatelnou vánoční atmosféru a to nejenom o Vánocích... :)

Děkujeme Vám, že zakoupením CD z naší nabídky podporujete dál rozvoj této krásné hudby a těšíme se na pohotové vyřízení Vašich objednávek.

Přejeme radostné Vánoce plné štěstí a spoustu příjemných posluchačských zážitků.

Se srdečnými pozdravy :)

Roland Santé a kolektiv
2.11.2019 12:35www.rolandsante.cz
Přinášíme Vám exkluzivní limitovanou edici tří CD s osobním autogramem autorů! Každé z těchto CD je velmi vzácné, neboť je vlastnoručně podepsáno přímo světově oblíbenými autory Medwynem Goodallem, Midorim nebo Rolandem Santé. Jedná se o autory, kteří stáli u zrodu tohoto hudebního žánru, proto už v době Vašeho zakoupení má podepsané CD větší sběratelskou hodnotu než běžnou cenu 299,- Kč, kterou za něj u nás zaplatíte. A s časem bude hodnota těchto CD dále jen stoupat, je to tedy skvělá investice do budoucna. Neváhejte s koupí, neboť edice s autogramem je limitovaná pouze na 100 ks CD! Velmi originální dárek pro Vás nebo Vaše blízké! :) Exkluzivní limitovaná edice s autogramem zahrnuje tato tři alba, která lze zakoupit samostatně: CD Hudba z mého srdce (Roland Santé), CD Spánek a hluboká relaxace (Midori), CD Krásné snění (Medwyn Goodall).
NALEZNETE JE V KATEGORII "SPECIÁLNÍ NABÍDKA". Velmi doporučujeme!
23.10.2019 16:50Roland Santé
K dlouhým podzimním večerům patří poslech krásné podzimní hudby. :) A my jsme pro Vás z Anglie právě obdrželi dvě zcela nová, skvělá alba od autorů Wychazela a Paula Sillse. Naleznete je jako vždy na úvodní stránce našeho eshopu. :) Mějte krásné podzimní dny nejenom s naší hudbou.:)
12.6.2019 12:30Roland Santé
Milí posluchači,

k létu patří dovolená, slunce, voda, dobrodružství a indiánská hudba! :) Proto Vám přinášíme letní CD novinky 2019 s touto odpočinkovou tematikou. :)
Naleznete je na úvodní stránce našeho eshopu, kde jsme pro Vás připravili jejich podrobný popis a spoustu dlouhých poslechových ukázek.

Mějte krásné, sluncem prosluněné léto a pohodový čas lenošení, naše hudba Vás bude provázet v odpočinku nejen o dovolené. :)

Se srdečnými pozdravy

Roland Santé
15.4.2019 19:05Roland Santé
Milí posluchači,

s radostí Vám představuji krásné JARNÍ CD NOVINKY 2019 ze světové produkce relaxační a léčivé hudby, které jsem připravil ve spolupráci s Vašimi oblíbenými autory Wychazelem a Medwynem Goodallem. V kategorii "NOVINKY" přinášíme jejich podrobný popis a spoustu dlouhých ukázek, poslechněte, stojí to opravdu za to. :)

Přejeme Vám radostné prožití Velikonoc a pěkné jarní dny plné slunce, naše hudba Vám vykouzlí pohodovou náladu a přinese samé příjemné pocity! :)

Ve Světle a harmonii Roland Santé
18.1.2019 11:09bunka
Dobrý den, prosím o doporučení CD k čištění prostoru od negativních energií, nabízí Váš obchod nějaký titul, který by se dal k tomuto účelu použít? S díky za odpověď
18.1.2019 11:21www.rolandsante.cz
Dobrý den, ano, k čištění a harmonizaci prostoru doporučujeme CD tilul Feng Shui (Roland Santé). Naleznete jej na odkaze http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=111&pg_id=17 nebo v kategorii "Terapeutická hudba". Krásný den. :)
2.1.2019 17:57Roland Santé
Milí posluchači. Děkuji mnohokrát za Vaši stálou přízeň po celý rok 2018, díky které mohou vznikat další nová alba. V novém roce 2019 Vám přeji pevné zdraví, pokoj v duši, otevřené srdce, přítomnost lásky Vašich nejbližších a stálý úsměv na tváři. :) V tomto roce pro Vás připravujeme spoustu úžasných hudebních novinek, na kterých se svými kolegy již usilovně pracujeme. Brzy se v naší nabídce objeví např. skvělé originální léčivé mantry. :) S přáním krásných zimních dnů Váš Roland Santé
21.11.2018 10:45Roland Santé
MILÍ POSLUCHAČI, V LETOŠNÍ VÁNOČNÍ NABÍDCE VÁM PŘINÁŠÍME SPOUSTU NOVINEK ZE SVĚTOVÉ HUDEBNÍ PRODUKCE A NA ZÁKLADĚ VAŠICH ČETNÝCH PŘÁNÍ NOVĚ I ZÁZRAČNÉ SOLFEGGIO FREKVENCE NA DVOU CD V MÉM AUTORSKÉM PROVEDENÍ. :) Ostatní novinky mých zahraničních kolegů jsou naprosto úžasné, jsem jimi velmi nadšen a stále poslouchám... :) Pohodlně si sedněte a zaposlouchejte se také, připravil jsem pro Vás u každého titulu mnoho hudebních ukázek. Alba u vás doma určitě vykouzlí kouzelnou vánoční atmosféru. :) Děkujeme Vám, že zakoupením CD z naší nabídky podporujete dál rozvoj této krásné hudby. Přejeme šťastné Vánoce plné radosti a příjemných posluchačských zážitků. :)

Váš Roland Santé, umělecký ředitel Millenium Music
1.10.2018 16:56www.rolandsante.cz
Velké podzimní překvapení! Dva nové, čerstvě vydané indiánské tituly Medwyna Goodala a exotický titul Wychazela. Poslechněte v kategorii NOVINKY, nádherná hudba! Klidný podzim prohřátý naší hudbou mějte. :)
27.7.2018 12:39Roland Santé
Překrásné NOVINKOVÉ letní tituly Vám přinášejí autoři Tomas Lanquist, Wychazel a Andrew Kinsella. Přejeme Vám příjemnou dovolenou a pohodový čas lenošení s našimi CD! :)
26.3.2018 22:16Zdeněk Kopřiva
Právě jsem se dostal až na samé dno sebe sama, kdy jsem si uvědomil, jak moc jsem se nechal spoutat tímto světem a přitom zapomněl na to, co mne kdysi činilo tak šťastným. A tak jsem si po velmi, opravdu velmi dlouhé době vzpomněl na hudbu Rolanda Santého a jeho přátel. A tak zase naslouchám něžným melodiím, které se dotýkají hlubin mé duše a slzy stékají a hladí mou tvář. Ta hudba opravdu léčí a já na to nepotřebuji důkaz, neboť má nesmrtelná duše ví...

Děkuji Rolande za tyto stránky, za Vaši hudbu i hudbu dalších skvělých hudebních skladatelů; hudbu, která mi již tolikrát pomohla.
28.3.2018 17:12Roland Santé
Děkuji za milá slova a Vaši přízeň, Zdeňku, jsou velkým povzbuzením do kompoziční činnosti jak pro mě, tak pro mé kolegy. Přeji Vám hodně inspirace pro Vaši úžasnou básnickou tvorbu, která jde z Vašeho srdce, potkává se s mou hudbou a pomáhá ostatním lidem stejně tak... Krásné jaro! :)
11.3.2018 18:20Roland Santé
Ve spolupráci s Medwynem Goodallem chystáme úžasné jarní CD novinky oblíbených autorů Guye Sweense, Paula Sillse a Midoriho, máte se na co těšit! :) S přicházejícím jarem je již v brzké době naleznete v eshopu se spoustou poslechových ukázek, sledujte naše stránky. :)
28.1.2018 12:23www.rolandsante.cz
LETOS PŘIPADÁ VALENTÝNSKÝ SVÁTEK ZAMILOVANÝCH NA STŘEDU 14.2.2018. POTĚŠTE SVŮJ NEJDRAŽŠÍ PROTĚJŠEK KOUZELNÝM CD SPECIÁLNĚ PRO TENTO SVÁTEK VYTVOŘENÝM, BUDETE Z NĚJ MÍT RADOST OBA. :) DOPORUČUJEME PŘEKRÁSNÉ VALENTÝNSKÉ CD DÁRKY PRO VÁS A VAŠI DRAHOU POLOVIČKU - DÁRKY Z LÁSKY, KTERÉ VŽDY POTĚŠÍ... Naleznete je v kategorii "Album měsíce" ... viz odkaz: http://www.rolandsante.cz/?what=edice&lang=cz&pg_id=27
23.11.2017 08:53Roland Santé
VÁNOČNÍ PŘEKVAPENÍ - OSLAVUJETE S NÁMI 30. VÝROČÍ TVORBY MEDWYNA GOODALLA! :)

Drazí přátelé, nedávno získal Váš oblíbený autor Medwyn Goodall prestižní cenu za celoživotní dílo za přínos v hudbě a to unikátním celosvětovým hlasováním. Toto ocenění přichází symbolicky před letošním 30. výročím jeho tvorby. Je nám radostí přinést Vám v naší NOVÉ VÁNOČNÍ NABÍDCE jeho další dvě překrásné CD novinky "LÉČITELKA 6 - SYNCHRONICITA" a "LÉČITELKA 1 - ZTRACENÉ STOPY". Já osobně jsem těmito tituly zcela unešen. :) Děkujeme Vám, že zakoupením CD z naší nabídky podporujete dál rozvoj této krásné hudby. Přejeme šťastné vánoce plné radosti a příjemných posluchačských zážitků. :)

Váš Roland Santé, umělecký ředitel Millenium Music
28.10.2017 11:20www.rolandsante.cz
Hudební skladatelé nelenošili! :) Právě vycházejí úžasné podzimní CD novinky od Vašich oblíbenců Wychazela, Jona Richardse a excelentní dvojalbum nejkrásnější relaxační hudby autorů MG Music... to vše pro pohodový relax do podzimních dnů, poslechněte, objednávejte, stojí to za to! :)
17.6.2017 10:31www.rolandsante.cz
DLOUHO OČEKÁVANÉ LETNÍ CD NOVINKY S ODPOČINKOVOU TEMATIKOU PRO ČAS DOVOLENÉ ZE SVĚTOVÉ PRODUKCE JSOU TADY, NALEZNETE JE NA ÚVODNÍ STRÁNCE NAŠEHO ESHOPU!:) Přejeme příjemný poslech a těšíme se na pohotové vyřízení Vašich objednávek CD za velmi výhodné ceny, jak jste v našem eshopu zvyklí. Naše hudba Vám vykouzlí pohodovou náladu na letní dovolené a přinese samé příjemné pocity! :)

Mějte krásné sluncem prosluněné léto a pohodový čas lenošení! :)
19.4.2017 11:12www.rolandsante.cz
SENZAČNÍ JARNÍ CD NOVINKY Z PRODUKCE VYDAVATELSTVÍ MEDWYNA GOODALLA JSOU TADY, NALEZNETE JE NA ÚVODNÍ STRÁNCE NAŠEHO ESHOPU!:)
17.4.2017 11:57Iveta Š.
Dobrý den Rolante,
prosím o odpověď na dotaz, zda-li je možné se s Vámi dohodnout na Vašem koncertu v naší obci Horní Tošanovice. Věnuji se ájurvédě, mám ájurvédské centrum a pro své klienty a současně pro obyvatele naší slezské oblasti bych ráda tento koncert zorganizovala. Byla jsem kdysi na něm v Ostravě a byl absolutně skvělý :-). Děkuji předem za odpověď. Iveta
24.4.2017 21:21Iveta Š.
Dobrý den paní Jano, děkuji moc za odpověď. Kdyby se situace změnila, považovala bych za čest se na možném koncertu domluvit. Mějte se krásně a přeji mnoho úspěchů v tvorbě. Hudba je překrásná!
18.4.2017 14:07Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Dobrý den, paní Iveto, velmi si vážíme Vaší přízně. V současné době je pan Santé velmi zaneprázdněn kompoziční a hudební produkcí, proto v následujícím roce žádné koncerty neplánujeme. Děkujeme za Vaši nabídku a přejeme krásné jarní dny.
11.2.2017 11:32www.rolandsante.cz
DOPORUČUJEME NOVÉ REEDICE NEJPRODÁVANĚJŠÍCH CD TITULŮ, NALEZNETE JE NA ÚVODNÍ STRÁNCE NAŠEHO ESHOPU!:)
22.1.2017 18:21www.rolandsante.cz
PŘEJEME POHODOVÝ VALENTÝN PLNÝ LÁSKY A DOPORUČUJEME PŘEKRÁSNÉ VALENTÝNSKÉ CD DÁRKY PRO VAŠI DRAHOU POLOVIČKU! :)
20.1.2017 14:10Jana Z.
Dobry den pan Sante,
rada by som sa opytala ci nemate v plane nejake koncerty v Bratislave tento rok, uz velmi dlho sme Vas nevideli.
Dakujem za odpoved a prajem vela zdravia, lasky a pohody no noveho roka :)
Jana
22.1.2017 18:18Roland Santé
Dobrý den, Jano, letos bohužel koncerty na Slovensku nemáme naplánovány. Moc mě těší, že jste si vzpomněla a i já rád vzpomínám na své turné po Slovensku. :) Přeji Vám krásné dny a věřím, že někdy opět v Bratislavě na mém koncertu na viděnou. :)
2.1.2017 14:08Roland Santé
Milí přátelé, drazí posluchači. :) V novém roce 2017 Vám přeji pevné zdraví, pokoj v duši, otevřené srdce, přítomnost lásky svých nejbližších a stálý úsměv na tváři. Děkuji za Vaši přízeň a mějte se andělsky! :) Váš Roland Santé
25.11.2016 19:06Roland Santé
SRDEČNĚ BLAHOPŘEJEME MEDWYNU GOODALLOVI!

Drazí přátelé, milí posluchači, je nám ctí oznámit Vám, že Medwyn Goodall právě získal prestižní cenu za celoživotní dílo za přínos v hudbě. Nominováním rozhlasovými stanicemi ve Velké Británii a USA byl sestaven a předložen konečný seznam 10 světově nejvýznamnějších top umělců. Z tohoto konečného seznamu byl zvolen světovou veřejností právě Medwyn Goodall, který získal nejvyšší počet hlasů. Je nám radostí přinést Vám v naší NOVÉ VÁNOČNÍ NABÍDCE jeho další překrásné CD novinky, jež naleznete i pod jeho pseudonymem MIDORI. Děkujeme Vám, že zakoupením CD z naší nabídky podporujete dál rozvoj této krásné hudby. Přejeme kouzelné VÁNOČNÍ dny plné radosti a příjemných posluchačských zážitků. :) Váš Roland Santé, umělecký ředitel Millenium Music
20.12.2016 18:18Václav Olomouc
Pro Rolanda Santé. Přeju krásné Vánoce. Děkuji za krásnou hudbu, tvoji hudbu moc miluju.
23.9.2016 11:57www.rolandsante.cz
5 důvodů, proč kupovat hudbu na našich CD:

1. CD nosiče jsou vytvořeny vysoce kvalitním bezkompresním formátem, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu skutečně zamýšleli. Ve zjednodušeném kompresním formátu hudby, například v nekvalitním zvuku videí na youtube, facebooku nebo Mp3, se ztrácí až 95% zvukových informací, což je nepřijatelné z hlediska ztráty relaxačních i léčivých vlastností hudby.

2. CD nosič je fyzické podstaty, těší Vás konkrétním způsobem a vnímáte jeho celkové provedení včetně kouzla a léčivých vibrací umělecké obálky.

3. Hodnotná CD patří k nejkrásnějším dárkům, jimiž můžete obdarovat své blízké a vždy je tím potěšíte.

4. CD trvale zálohuje hudbu do budoucna.

5. Nákupem našich kvalitních značkových CD podporujete přímo autory hudby a vznik jejich nových nahrávek, které Vás mohou v budoucnu opět těšit.

Za podporu Vám ze srdce děkuje a krásné dny přeje Roland Santé :)
13.7.2016 17:09Jana Z.
Dobry den,

tak ako kazdy rok sa opät pytam, kedy a kde budete koncertovat na Slovensku? Koncert by potesil nielen mna, ale urcite aj dalsich fandov ;-)

Dakujem a prajem pekny letny cas,
Jana Z.
19.7.2016 13:37Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Dobrý den, paní Jano, velmi si vážíme Vaší přízně. V současné době je pan Santé velmi zaneprázdněn kompoziční a hudební produkcí, výhledově však koncerty plánujeme i na Slovensku a budou zveřejněny 3 měsíce před jejich konáním na titulní stránce našeho eshopu. Přejeme krásné letní dny a těšíme se někdy opět na viděnou při koncertu. :)
2.12.2015 21:12Kristýna
Dobrý den, velice jsem si zamilovala cd Havajská Bohyně a také Bohyně měsíce (M.Goodall) a chtěla bych se zeptat, jaké byste mi doporučil cd v podobném duchu? Je to naprosto úžasná, pozitivní hudba pro dobrou náladu. Také mě zaujaly Léčivé mandaly s hudbou, ale nevím, které si vybrat a podle čeho se rozhodnout, protože všechny jsou krásné :-)
4.12.2015 18:08Roland Santé
Moc mě těší, že se Vám líbí hudba Medwyna Goodalla, mého dobrého kamaráda. :) Ne nadarmo je jedním z nejoblíbenějších autorů tohoto žánru na světě. :) Podobné tituly, jako uvádíte, bych Vám od něj doporučil např. Léčitel Země, Léčitelka IV, Léčitelka 5 - Transformace, Pohledem vlka nebo nejnovější Renesance. Všechny naleznete v naší nabídce i s poslechovými ukázkami. No a co si týče mandal s hudbou... tam bych Vám doporučil začít od Léčení s archanděly. :) Děkuji za zájem o naši nabídku a přeji krásné adventní dny. :)
30.11.2015 10:56Dita Jendrýsková
Děkuji za zaslaný Sběratelský katalog, který je plný překrásné hudby, teď místo uklízení jen poslouchám a vybírám. Určitě si objednám pro radost sobě, přátelům a také ráda tím podpořím tvorbu autorů. Jen ať je takové hudby čím dál více.
1.12.2015 10:48Roland Santé
Děkuji za milá slova a podporu krásného hudebního umění, Dito, velmi si toho vážím. Mám radost z tak milých posluchačů jako jste Vy a motivuje mě to do další práce. :) Příjemný poslech, pohodové vybírání a krásné adventní dny. :)
22.11.2015 14:59Jarmila
Dobrý den, dostala jsem od Morgany pohlednici léčivé mandely 9. Horská víla. Chtěla jsem si objednat toto CD, ale v nabídce ho nemáte. Bude?
23.11.2015 15:35www.rolandsante.cz
Dobrý den, tato pohlednice je z kompletu 20 léčivých mandal víl s CD zdarma, má název "Léčení s vílami" a naleznete jej k objednání na níže uvedeném odkazu, krásný den.:)

http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=424&pg_id=40
17.9.2015 22:06Zdeněk Kopřiva
Vaše hudba mi zachránila život - děkuji.
23.11.2015 15:39Roland Santé
Milý Zdeňku, moc si vážím toho, že Vám byla hudba z mé produkce nápomocna. Přeji Vám krásný předvánoční čas. :)
20.6.2015 20:34Alkara
Dobrý den,
chtěla bych doporučit nějakou příjemnou hudbu k mému plánovanému co nejpřirozenějšímu porodu v porodnici. Předem moc děkuji a přeji hezký den. Alena (panna, 21.9.1985, plánovaný porod na prosinec 2015)
22.6.2015 10:58Mgr. Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Dobrý den,

k porodu doporučujeme CD z naší nabídky s názvem Milované děťátko / Loved Baby nebo CD Šťastné děťátko / Happy Baby - mají 2 části:
1. část - možno pouštět při denních aktivitách, když má člověk pohodu, např. při četbě, jídle, čaji apod.,
není třeba pouště hudbu přímo na bříško, ale tak, abyste ji slyšela dobře Vy pro Vaši duševní pohodu... v hudbě jsou zvýrazněny frekvence nad 8 kHz pro lepší přenos hudby k plodu. Od Vaší duševní pohody se pak odvíjí i pohoda plodu.
Doporučujeme pustit tyto skladby při porodu ... jak přijde miminko na svět, už tyto skladby zná z bříška a velká fyziologická změna je pro něj kompenzována příjemnou hudbou...

2. část - možno pouštět při zklidnění před spánkem, následně při potřebě zklidnit miminko.

Další popis a použití CD je popsáno stručně i v bookletu.

Oba tituly naleznete na odkazu: http://www.rolandsante.cz/?what=edice&lang=cz&pg_id=8

Přejeme Vám radost v těhotenství, pohodový průběh porodu a zdravé miminko.

S přátelskými pozdravy

Mgr. Jana Mikulčíková-Millenium Music
11.3.2015 15:03Jana Z.
Dobry den, chystate tento rok koncerty na Slovensku? Velmi by sme sa tesili.. :-)
S pozdravom, Jana
22.6.2015 11:01Roland Santé
Dobrý den, Jano, těší mě Váš zájem o mé koncerty, v roce 2016 bych opět rád přijel koncertovat na Slovensko, aktuální koncerty pak budou zveřejněny zde na stránkách, těším se na viděnou a přeji krásné léto. :)
1.1.2015 14:01NOVOROČNÍ PŘÁNÍ ROLANDA SANTÉ
MILÍ PŘÁTELÉ! MÁME TADY NOVÝ ROK 2015. PŘEJI VÁM V NĚM MNOHO ÚSPĚCHŮ, ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ. ATˇ JE TAKOVÝ, JAKÝ SI JEJ V HLOUBI DUŠE PŘEJETE, ATˇ JSTE STÁLE SPOJENI V SRDCÍCH S TĚMI NEJMILEJŠÍMI, ATˇ VÁS POVZNÁŠÍ KRÁSA A KLID NA DUŠI. ZÁROVENˇ VÁM CO NEJSRDEČNĚJI DĚKUJI ZA MILÁ SLOVA, PŘÁNÍ, OBJEDNÁVKY A NÁDHERNÉ KOMENTÁŘE K ALBŮM... ANI NEVÍTE, CO TO PRO MĚ ZNAMENÁ A JSEM MOC RÁD, ŽE SE TAKTO PODÍLÍTE NA ROZVOJI HUDEBNÍHO UMĚNÍ - BEZ VAŠÍ PODPORY BY NEEXISTOVALA ŽÁDNÁ ALBA NA TĚCHTO STRÁNKÁCH!

BUDU SE I V NADCHÁZEJÍCÍM ROCE SNAŽIT, ABYCH VÁM I SE SVÝMI ZAHRANIČNÍMI KOLEGY-HUDEBNÍKY PŘINÁŠEL MNOHO NÁDHERNÝCH TóNŮ PRO VAŠE POTĚŠENÍ. ZAJÍMAVÝCH PLÁNŮ PRO BUDOUCÍ OBDOBÍ MÁME MNOHO A VYNASNAŽÍME SE, ABYCHOM VÁS NEZKLAMALI - VŽDYTˇ TYTO STRÁNKY NEJSOU STRÁNKAMI OBCHODNÍKŮ, ALE POCHÁZEJÍ PŘÍMO OD TVŮRCŮ HUDBY... Váš Roland Santé, hudební skladatel
21.12.2014 12:42Zdeněk Kopřiva
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli do budoucna neplánujete prodávat hudbu také bez fyzických nosičů - tedy elektronicky ve formátě Mp3 V podstatě by mi po zaplacení stačilo si hudbu jen stáhnout do počítače. Neplánujete také tuto formu prodeje? Děkuji za odpověď.
1.1.2015 14:07Roland Santé
Dobrý den, Zdeňku. Hudbu v MP3 nabízet nebudeme. Je to proto, že v tomto zjednodušeném kompresním formátu se ztrácí až 95% zvukových informací, což je pro nás nepřijatelné z hlediska relaxačních a léčivých vlastností naší hudby. Formát nabízených CD je vysoce kvalitní bezkompresní, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu zamýšleli. Přeji Vám krásný a úspěšný nový rok 2015! :)
20.12.2014 18:11Alena
Krásné vánoční svátky všem těm báječným lidičkám z Millenia, kteří se starají, aby se všechna ta krásná hudba dostala do našich domovů a srdcí a do nového roku mnoho úspěšných dní,zdraví a dobré pohody. Děkuji.
23.11.2014 17:34
Prosím o radu, jakou hudbu vybrat pro sportovce-stolní tenis-narozeného v beranu. Je mu 17 let.
27.11.2014 10:40Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Dobrý den, velmi vhodná hudba bude CD novinka Bubny Cargo - Rytmy Země nebo také mohu doproručit CD Ganesha. Níže Vám zasílám odkazy na tato alba a děkujeme za zájem o naši hudební produkci. :)

http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=736&pg_id=21

http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=404&pg_id=6
4.11.2014 09:28Eva
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda budete mít opět v letošním roce vánoční koncert v Hranicích na Moravě, zatím jsem tuto informaci nikde nenašla. Pokud ano, můžete mi sdělit termín. Děkuji a přeji ať se Vám ve všem moc daří. Eva
5.11.2014 19:12Roland Santé
Dobrý den, letos v Hranicích bohužel můj koncert nebude, ale v příštím roce bych jej chtěl opětovně uskutečnit. Děkuji za milá, povzbudivá slova a přeji krásné dny! :)
18.8.2014 10:47Jana Z.
Dobry den, rada by som sa opytala, kedy bude mat Roland najblizsie koncert v Bratislave resp. na Slovensku, dakujem :-) Pekny den, Jana
10.9.2014 10:46Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Dobrý den, letos pan Roland Santé v Bratislavě koncertovat nebude, plánuje koncerty až na příští rok, přesné termíny budou začátkem roku 2015 zveřejněny na titulní stránce www.rolandsante.cz. Těšíme se na viděnou s Vámi a přejeme krásný den. :)
13.8.2014 13:05Kopretina
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pokud si objednám 6 ks MC (tedy cenově stejné jako 2 CD) zda mám taky nárok na CD zdarma. Děkuji za odpověd a za krásné pohlazení hudbou.
14.8.2014 11:19Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Dobrý den, ano, k těmto 6 kazetám můžete obdržet CD dárek za symbolickou 1,- Kč z kategorie "Dárek pro Vás". Těšíme se na pohotové vyřízení Vaší objednávky a přejeme hezký den. :)
22.6.2014 19:10Hanka
Zdravím Vás všechny. Teď jsem udělala objednávku novinek, BOŽE, to je nádhera. Ta hudba tak pohladí duši až se chce člověku brečet. Přesně, jak jste řekl pane Rolande, že tělo a duše si vždy ŘEKNE, jakou hudbu poslouchat. Zrovna opět prožívám smutek, maminka se rozhodla odejít. Z celého mého srdce Vám děkuji za tak nádhernou hudbu, kterou nám všem nabízíte a zároveň děkuji za Vaši ochotu a vstřícnost. Máte v sobě BOŽÍ LÁSKU a to je opravdu křišťálový dar... Přeji Vám všem mnoho štěstí, lásky v srdci a božího požehnání.... Vaše věrná posluchačka Hanka
23.7.2014 20:47Roland Santé
Milá Hanko, děkuji Vám za krásná slova, kterých si velmi vážím. Zároveň přijměte mou hlubokou soustrast. Jsem s Vámi ve Vaší bolesti. Roland Santé
28.4.2014 16:07Lucie
Zdravím, moc ráda poslouchám vaši hudbu a hudbu vašich kolegů. Je nádherná a já doufám, že stvoříte ještě mnoho takových alb. Má jen jeden dotaz: Jakou hudbu by jste doporučil pro někoho, kdo hledá svou životní cestu (přesněji pro mě)? Je mi 20 let a za několik týdnů se vracím z Anglie, kde jsem byla jako au pair a nějak si nedokážu představit, jaké povolání zvolit, aby mě naplňovalo alespoň částečně). Děkuji za tolik skvělé hudby a předem za odpověď na můj dotaz.
6.5.2014 10:54Roland Santé
Milá Lucie, děkuji Vám za pěkná slova, jsem velmi potěšen, že se Vám má hudba a naše nabídka líbí. K Vašemu dotazu - doporučil bych Vám hudbu kreativní, nabíjející pozitivní energií a to např. Harmonii nebo Mystické město zázraků ode mne nebo Léčivý vánek (Kamal), Vlčí odvaha (Llewellyn) či Od pramene k moři (Gandalf), které účinně pomáhají ve správném rozhodování i mně. :) Zkopírujte si tyto názvy do vyhledávače vpravo nahoře a poslechněte ukázky, Vaše duše Vám určitě řekne, co je pro Vás vhodné a blízké srdci. :) Přeji Vám nalezení toho, co hledáte po návratu do ČR a hezké jaro mějte. :)
24.2.2014 20:49Iva :-)
Krásný den přeji všem, kteří čtete můj komentář :-)! Již vlastním několik CD z Vašeho internetového obchodu, pane Santé. Všechna CD jsou NÁDHERNÁ :-). Moc Vám děkuji. A též chci ze srdce poděkovat paní Mikulčíkové za vstřícnot a velice hezké jednání :-). A - pane Santé, VELIKOU RADOST JSEM MĚLA, když jsem otevřela Vaši :-) KRÁLOVNU NEBES - s Vašim :-) věnováním :-). Již před léty jsem si zakoupila Královnu nebes, na kazetě. Je to NÁDHERA, POSELSTVÍ SHŮRY, JEMNOST, ÚŽASNÁ ČISTOTA. Pro mě je to prostě PERLA, ČISTÁ JAKO KŘIŠŤÁLOVÁ STUDÁNKA. A to Vaše věnování, pane Santé, mi udělalo tak velikou radost, že si to ani nedovedete představit...ale asi dovedete, jelikož i Vy sám cítíte, že je to OPRAVDOVÉ POSELSTVÍ SHŮRY, jemné, něžné A ČISTÉ..... :-). Děkuji Vám i Vašim spolupracovníkům, a VŠEM, KTEŘÍ S LÁSKOU PŘEDÁVAJÍ TA NÁDHERNÁ POSELSTVÍ SHŮRY :-)! Pro mě, a i pro mé blízké, je nesmírný náboj CD MEDICINE POWER :-). Ale i další CD jsou kouzelná. Dávají NADĚJI V DNEŠNÍ ROZBOUŘENÉ DOBĚ :-). A NADĚJE NEUMÍRÁ NIKDY!!!!!!....!!.... :-)......
26.2.2014 11:48Roland Santé
Milá Ivo! Moc Vám děkujeme za krásná slova, jsme neobyčejně potěšeni, že se Vám naše nabídka hudby líbí, velmi si toho vážíme...
Přeji pokoj v duši, otevřené srdce, přítomnost lásky svých nejbližších a radost při směřování ke Světlu.
S andělskou láskou a myslí v oblacích Roland :)
22.12.2013 22:33Kristýna
Milý pane Rolande, velice děkuji za odpověď. Objednala jsem si nakonec jinou hudbu, ale na cd, která jste mi doporučil, taky určitě dojde:-) Z cd jsem nadšená, hudba je to úžasná a krásná, nemám slov... Přeji Vám krásné vánoce a hodně zdraví a pohody do nového roku.
16.12.2013 18:17Alena
Milí přátelé v Millenium Music, přeji vám, ať vám radost a světlo prozáří nejen sváteční chvíle Vánoc, ale také dny nového roku, mnoho lásky, štěstí a zdraví.
8.12.2013 16:02Mirka
Milý pane Rolande, dne 4.12.2013 jsem byla na Vašem koncertě v Hranicích na Moravě. Ta 150km cesta mě opravdu stála za to. Jste velmi krásný a pozitivní člověk, nemohla jsem se na Vás s úctou vynadívat. Mám od Vás několik CD, velmi mě zaujala novinka Indiánská modlitba. Je překrásná. Přeji Vám krásné vánoce, hodné lidi okolo sebe a stále slunícko nad Vámi. Těším se na Váš další koncert a snad se mi podaří nechat se s Vámi na památku vyfotit - což by pro mě byl obrovský dar na celý život. Děkuji za to, že dáváte lidem naději a možnost vidět a slyšet pozitivní a uklidňující věci. S velkou úctou k Vám, Vás zdravím.
8.12.2013 20:06Roland Santé
Děkuji za milé projevy, Mirko, moc mě potěšilo, že jsem se mohl na svém koncertu setkat i s posluchači z daleka, velmi si toho vážím! Přeji Vám krásné adventní dny a těším se zase někdy na setkání s Vámi na mém koncertě. :)
2.12.2013 23:30Kristýna
Vaše hudba je opravdu nádherná, nemůžu si vybrat, nejraději bych objednala všechna cd:-) Mohl byste mi doporučit hudbu pro nalezení správné životní cesty, smyslu života, pro snadnější rozhodování atd.? Děkuji a přeji hodně úspěchů v další práci.
6.12.2013 18:56Roland Santé
Dobrý večer, Kristýno. Relaxační hudba samozřejmě není všemocná, ale ta správně zvolená dokáže účinně napomoci v hledání smyslu života, jeho naplnění či nalezení vlastního životního poslání. Na základě našich zkušeností se Vám pokusím doporučit následující vhodné tituly i s odkazy na naše stránky:

CD Hovory s Bohem http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=103&pg_id=20

DVD Andělské světlo http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=76&pg_id=11

Komplet s mandalami a CD Andělské léčení s Královnou nebes
http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=422&pg_id=20

CD Návštěva nebeského království - mluvená meditace-viz:
http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=4&pg_id=2

Děkuji za důvěru a zájem o naši hudební produkci a přeji krásné adventní dny. :)
13.11.2013 13:12SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA JEDINÝ VÁNOČNÍ KONCERT ROLANDA SANTÉ V ČR!
4.12. 2013, středa 18:00h. - Vánoční koncert Rolanda Santé a setkání fanklubu Millenium R. Santé: koncert s názvem " ANDĚLSKÁ LÁSKA " s projekcí léčivých obrazů Zdeňka Hajného a andělských mandal, křest křest novinkých alb „Chrám světla", „Indiánská modlitba“ a „Vonná tyčinka 2“ - Zámek Hranice na Moravě - Pernštejnské náměstí - centrum. Koncert se uskuteční v reprezentativním prostředí rozlehlého a vytápěného atria s výhledem na oblohu přes zasklený strop, pro návštěvníky z daleka možnost odpočinku a občerstvení ve zdejší restauraci a kavárně, možnost vánočních nákupů v obchůdcích, které jsou součástí objektu, vstupné je dobrovolné, srdečně zveme všechny posluchače. Teplý zázvorový čaj a „pravé valašské frgály“ dostane každý návštěvník zdarma! Těšíme se na setkání s Vámi! Bližší informace - tel. 604 79 80 26
1.10.2013 18:33Markéta
Děkujeme za vaši nádhernou povznášející hudbu, která je v životě velmi důležitá... rozvíjí fantazii, otevírá a hladí duši, vždy pozitivně naladí a zahřeje i ve dnech mračných...
27.3.2013 21:49Renáta
Dobrý večer pane Rolande, mohl byste mi poradit s výběrem CD pro člověka se schizofrenií? Děkuji, Renáta.
31.3.2013 11:06Renáta
Dobrý den Rolande, děkuji Vám za velmi rychlou odpověď a nabídku. Už mám vybrány 2 tituly a provedu objednávku. Přeji celé Vaší rodině krásné svátky jara. :-)
30.3.2013 19:33Roland Santé
Dobrý večer, Renáto. Relaxační hudba samozřejmě není všemocná, ale ta správně zvolená dokáže účinně napomoci v řešení zdravotních problémů, zlepšit celkovou pohodu člověka, popř. prosvětlit duši a tím i léčit nebo utěšit lidi v jejich problémech.

Na základě našich zkušeností se Vám pokusím doporučit následující vhodné tituly i s odkazy na naše stránky:

CD Království andělů
http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=17&pg_id=4

CD Kosmická cesta
http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=431&pg_id=43

CD Léčivé světlo-viz:
http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=95&pg_id=14

CD Léčení s anděly - mluvená meditace-viz:
http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=6&pg_id=2

Děkuji za důvěru a zájem o naši hudební produkci a přeji pěkné jarní dny. :)
18.3.2013 19:27Anna
Děkuji za váš úžasný přístup k zákazníkovi, rychlost vyřízení objednávky a hlavně nádhernou hudbu a mandaly, které v dnešní době působí opravdu zázračně. Velké díky celému vašemu týmu Millenium Music. S úctou Anna Čejková
14.3.2013 09:25Petr Bratislava
Dobrý den, mám zájem o jedno CD od Vás a současně mám i dotaz. Od 22. března až do Velikonoc budeme s manželkou v našem byte v Praze. Je možné objednat si CD ze Slovenska a místo doručení určit do Prahy? Kdy ho mám objednat, aby bylo doručeno v týdnu od 22.3. až 30.3.2013? Dá se v objednávce požádat, aby bylo to CD doručeno v daném týdnu?
Děkuji a zůstávám s pozdravem Petr
15.3.2013 12:33Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Milý Petře, velmi rádi Vám vyhovíme, při objednávce CD nám napište do poznámky v nákupním košíku, kdy chcete, aby Vám bylo CD doručeno a my jej podle toho odešleme. Přeji krásný den. :)
4.2.2013 14:08 Krivaničová
Dobrý den, mohla byste mi prosím poradit jaký druhy relaxačních cd mohu zvolit pro dítě které má 6 let, je úzkostné, hyperaktivní a má poruchu pozornosti. Má nízké sebevědomí a jěště mám dotaz zda je nutné poslouchat relaxaci v klidu nebo zda je možno ji pouštět např. při kreslení. Předem moc děkuji. S pozdravem Krivaničová
5.2.2013 14:29Mgr. Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Dobrý den, paní Krivaničová, děkujeme Vám za důvěru, s volbou vhodné hudby pro děti s podobnými problémy máme velmi dobré zkušenosti z naší pedagogické praxe. Jako hudbu pro zklidnění mohu doporučit CD od p. Rolanda Santé "Ráj elfů" nebo "Tajemství moře", CD pro zvýšení sebevědomí a kreativitu doporučuji např. "Harmonii" nebo "Léčení se Slunečními anděly"(včetně 20 mandal). Tato hudba se dá poslouchat klidně jako ambientní při ktreslení a podobných činnostech. Přeji Vám krásný den
30.12.2012 19:02Hanka...
Dovolte mi, abych Vám VŠEM popřála do Nového roku mnoho ŠTĚSTÍ, které pomáhá, aby se vše překonalo z nadhledem, pevné ZDRAVÍ, které je tím nejdůležitějším, mnoho LÁSKY, bez které člověk umírá. Jenom bych chtěla ještě podotknout, pane Rolande, i když poslouchám jiné skladatele kouzelné hudby, ale ta Vaše je NENAHRADITELNÁ! Děkuji Vám za Vaši ZÁZRAČNOU hudbu, která mi opravdu pomáhá v mém životě. Přeji mnoho slunce jak v duši, tak i v srdci... Hanka
2.1.2013 19:14Roland Santé
Děkuji, moc si vážím Vašich slov, Hanko a i já Vám přeji v novém roce 2013 pokoj v duši, otevřené srdce, stálé zdravíčko, přítomnost lásky svých nejbližších a radost při směřování ke Světlu... :)
13.12.2012 21:22Alena 13.12.2012
Celému týmu tohoto úžasného obchůdku krásné prožití vánočních svátků, v novém roce mnoho štěstí, zdraví a osobních úspěchů. Velké díky za všechnu tu krásnou hudbu, kterou pro nás zprostředkováváte a která tak hezky umí pohladit naše duše a potěšit naše srdce. I nadále mnoho spokojených zákazníků, tak jako jsem i já. Děkuji.
15.12.2012 11:04Roland Santé
Milá Aleno, děkuji mnohokrát za Vaše milé přání, velmi si vážíme Vaší přízně. Přeji krásné prožití vánoc se stálým andělským světlem v duši. :)
6.12.2012 07:16Marcela
Dobrý den, hledám nějaké meditační CD, pro začátek nejlépe namluvené. Můžete mi některé doporučit? Děkuji
8.12.2012 11:43Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Milá Marcelo, pro začátek bych Vám doporučila naše velmi oblíbené meditační CD "Andělé světla - Putování s delfíny k andělům Atlantidy". Najdete jej v kategorii "Mluvená meditace". Přeji krásné adventní dny. :)
14.10.2012 10:42Marta
Tohle jsou opravdu nádherné stránky, které potěší už svým vzhledem a množstvím ukázek okouzlující hudby. Děkuji za ně.
8.10.2012 12:50anika
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či zasielate CD aj na Slovensko a aký je postup. Ďakujem
9.10.2012 13:50www.rolandsante.cz
Milá Anika, podrobnosti ohledně zasílání objednávek naleznete v našem obchodním řádu - kopíruji Vám jej níže a těšíme se na pohotové vyřízení Vaší objednávky.

Zboží zasíláme na dobírku Českou poštou.
Cena poštovného a balného na Slovensko je vždy paušální při jakémkoli množství a činí 250,- Kč. České koruny budou při dodání na Vaši poštu převedeny na Euro aktuálním kurzem, platíte v Euro.

Poštovné na Slovensko vynahrazujeme nádherným a kvalitním cedéčkem ZDARMA R. SANTÉ / RELIEF - VĚČNÁ KRÁSA, které Vám přiložíme k objednávce!

Minimální objednávka ze Slovenska činí 2 kusy CD (při objednání pouze 1 kusu CD není objednávka rentabilní).
27.8.2012 18:33Libor
Mé současné sdělení nebude radostné, přesto mám dojem, že sem patří. 21. 8. 2012 mi po krátké těžké nemoci zemřela máma. Zůstalo po ní prázdno a ticho. Když jsem hledal, čím bych toto ticho vyplnil, abych však nerušil odchod její duše, sáhl jsem pro hudbu, kterou jsem zakoupil ve Vašem obchůdku. Pro hudbu, která je pro zastavení se, zamyšlení a vzpomínky, pro chvíle odpočinku v radosti i smutku.
Děkuji
29.8.2012 10:46Roland Santé
Milý Libore, cítím, jaký smutek prožíváte, dovolte, abych Vám popřál hlubokou upřímnou soustrast. Velmi si vážíme toho, že v tak citlivém období Vás můžeme alespoň trochu potěšit naší hudební produkcí a zkrátit tak čas, kdy se opět někdy setkáte v duchovním nebeském domově s Vaší maminkou. Děkujeme Vám z celého srdce za Vaši přízeň i milé komentáře, které pro nás moc znamenají.
21.8.2012 16:32Lenka
Dobrý den,
můžete mi prosím napsat kolik minut trvá CD Earth Goddess od Medwyn Gooodall? Sháním nějakou příjemnou hudbu na hawajskou masáž. Pokud mi doporučíte i další budu moc ráda. Děkuji za odpověď.
21.8.2012 19:19Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Milá Lenko, délka CD Havajská bohyně činí 50:42 a terapeuté si je na havajské masáže od nás hodně kupují. K masážím hojně užívaná hudba jsou ještě CD Zlaté masáže, CD Pravé masáže, CD Zlaté Shiatsu, CD Hudba pro aromaterapii a masáže ( krásně kytarové - velmi dobře navozující atmosféru Havaje ). CD lehce naleznete, když překopírujete jejich názvy do políčka "Vyhledat text" vpravo nahoře. Krásný den přeji! :)
24.4.2012 18:42Srdečně Vás zveme na naše prodejní akce, koncerty, festivaly, veletrhy a autogramiády Rolanda Santé s poradenstvím:
24.5. 2012 - JIHLAVA - multimediální koncert R. Santé "Léčení s archanděly " s andělskou meditací a projekcí obrazů Zdeňka Hajného a dalších malířů léčivých obrazů - 20:00 hod. - divadlo otevřených dveří DIOD, Tyršova 12, Jihlava
23.4.2012 21:2823.4.2012,21,05 ,Alena Slováková
Milí přátelé, tyto stránky jsem objevila v současné době úplnou náhodou kliknutím na "Knihu návštěv"a dostala jsem se na tuto rubriku. Už dlouho vám chci poděkovat za všechno,co pro nás děláte. Osobně chci poděkovat paní Mikulčíkové za to, že mi sloučí mé objednávky v jednu, protože si s internetem ještě moc nerozumím. Děkuji dodatečně za vánoční nabídku a možnost objednat si tituly CD nonstop, kterou jsem využila a která perfektně funguje. Děkuji za pečlivě zabalené CD a jejich brzké doručení. Celému týmu, všem lidičkám patří dík za všechnu práci, kterou tak dobře a s láskou vykonávají. Děkuji.
24.4.2012 18:41Roland Santé
Milá paní Aleno, velmi si vážím Vašich slov. Jsou pro mě inspirací a motivací do další práce a hudební tvorby a druhým v našem týmu do neustálého zlepšování našeho eshopu. Děkuji za ně z celého srdce a přeji Vám také vše dobré se sluncem lásky v duši...
23.4.2012 09:20Soňa
Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Santé za jeho hudbu, je to něco úžasného, poslouchám ji každý den, měla jsem možnost setkat se s ním osobně na esoterickém veletrhu v Praze - příjemný a milý člověk, stejně jako jeho hudba. Děkuji pane Santé za to, že jste a za to co děláte. Přeji vám hodně štěstí a spoustu pozitivní energie. Soňa
24.4.2012 16:38Roland Santé
Milá Soňo, Vaše slova jsou mi odměnou za kompoziční práci. Mnohokrát Vám děkuji z celého srdce... třeba někdy - někdy na mé koncertě se budu těšit na opětovné setkání s Vámi. Krásné jarní dny mějte! :)
19.4.2012 11:29Slávka
Milý pane Rolande,
objevila jsem Vaše stránky a jsem nadšená, a přitom bezradná. Obracím se na Vás s prosbou, jaké CD byste mi doporučil, kterou hudbu objednat? Můj dospívající syn se léčí ze závislosti, prostě je uvnitř rozervaný, zmatený, hledá sám sebe a asi neví kudy kam. Ani já na tom nejsem psychicky nejlépe, mám vysoký krevní tlak.
Děkuji moc a přeji jen pohodové dny plné sluníčka.
S pozdravem Slávka
24.4.2012 18:34Roland Santé
Milá Slávko, děkuji velice za důvěru, které si moc vážím. Přemýšlel jsem nad Vašimi slovy a vhodnou hudbu pro syna i pro Vás. Pro syna bych doporučil tituly: pro zklidnění mé CD "Vyrovnanost", pro nalézání nových začátků a duchovní cesty - CD "Boží světlo". Pro Vás mohu doporučit svůj titul "Kosmická cesta" nebo "Nebeská zahrada" které postupně zklidňuji vědomí až ke spánku. Zkuste si s Vašim synem poslechnout ukázky a Vaše duše a srdce Vám určitě řeknou, co potřebujte. Moc Vám přeji brzké vyřešení Vašich problémů a pokud k tomu budu moci svou hudbou alespoň trochu přispět, bude mi velkou radostí a odměnou, krásné jarní dny....
6.4.2012 11:54Juliana ,SR
Už se teším, že si môžu zučastnit osobne na koncerte v BA a dokúpit CD které už mám sepsané. Bude i autogramiáda?
6.4.2012 18:25Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Milá Juliano, po oba dny festivalu "Dni zdravia" v Bratislavě bude možnost zakoupit si alba z našeho eshopu. Pokud máte vybrány nějaké speciální tituly, napište nám jejich názvy na email roland.sante@email.cz a vezmeme Vám je s sebou. Po nedělním koncertu bude mít Roland i autogramiádu. Těšíme se na setkání s Vámi! :)
6.4.2012 11:53Vlaďka
Přesně takové stránky jsem už dlouho hledala, takže děkuji za to, že existujete :-) Mohu poprosit o doporučení, kterou hudbu objednat? Jednak moje maminka trpí depresemi - které CD jí pomůže? A já čekám miminko a moje léčitelka mi poradila pouštět miminku hudbu, jelikož kvůli mé léčbě údajně zažívá šok a ohrožení, tak aby po porodu nebylo vystrašené, co mu pomůže nejlépe? Děkuji za tipy a přeji klidnou noc.
6.4.2012 18:32Roland Santé
Milá Vlaďko, děkuji za důvěru i milá slova, jsem moc rád, že se Vám má tvorba líbí. Přemýšlel jsem nad Vašimi slovy a potřebou poslechu pro maminku. Napadly mě tyto tituly pro posílení srdeční čakry... např. - Midori CD Uzdravení nebo CD Láska v nebesích či komplet s mandalami a CD Andělské léčení čaker nebo ode mě. Pro povznesení a dodání energie To nejlepší z Medwyna Goodalla nebo Harmonie ode mě. Zkuste si s Vaší maminkou poslechnout ukázky a Vaše duše a srdce Vám určitě řeknou, co potřebujte. Pro miminko Vám mohu doporučit svůj titul "Šťastné děťátko", který je vhodný k poslechu jak v těhotenství, tak při porodu nebo pak narozenému miminku. Přeji Vám šťastné těhotenství a zdravé, hodné miminko! :)
6.4.2012 09:46Dana Műllerová
Navštívila jsem vaše stránky a objednala úžasné CD Tome, děkuji za jeho rychlé zaslání a vzorné zabalení. Jsem velice spokojena, určitě vás doporučím svým přátelům a zůstanu příznivcem vašeho internetového obchodu. Děkuji a přeji krásné svátky jara.
6.4.2012 18:35Roland Santé
Milá Dano, mockrát Vám děkuji za pochvalná slova, kterých si tady u nás velice vážíme, vyřídím je ostatním... jsme vděční za tak milé posluchače jako jste Vy. :) Ať máte letošní velikonoce naplněné harmonií a vzácným duchovním světlem lásky v přítomnosti svých nejbližších...
16.1.2012 13:03Ivka
Dobry den,v prvom rade sa vam chcem podakovat za tuto pozitivnu stranku a vsetku tu nadhernu hudbu ktoru vytvarate a spsostredkuvate :-) Chcela by som sa spytat na dve veci: Mala by som zaujem o CD Medwyn Goodall - Kolekcia zvukov prírody, len by ma zaujimalo, ci sa jedna o 6 CD, alebo len o jedno s ukazkami, a ak o jedno, aka je minutaz? A po druhe, kedze som zo Slovenska, aky je sposob dorucenia a platby za CDcka. Dakujem a posielam svetlo a lasku :-)
16.1.2012 16:36Mgr. Radek Mikulčík, www.rolandsante.cz
Milá Ivko, moc nás těší, že se Vám naše hudební nabídka líbí. K Vašim dotazům:
1. Kolekce zvuků přírody je jedno CD s výběrem přírodních zvuků z několika CD, celková stopáž je cca 1 hodina.
2. Objednávky zasíláme samozřejmě i na Slovensko a obchodní řád pro Slovensko naleznete na našich stránkách pod "Informace a obchodní řád" v odkazu: http://www.rolandsante.cz/?what=op&lang=cz&pg_id=9

Pokud budete mít nějaké další dotazy, rádi je zodpovíme, pište prosím na email roland.sante@email.cz
Těšíme se na pohotové vyřízení Vaší případné objednávky a přejeme krásný den! :)
15.1.2012 10:36tynna32
Ráda bych si objednala miminkovskou hudbu, bohužel se mi nedaří přehrát ani jednu jedinou MP3, kterou nabízíte jako vzorek.....
15.1.2012 15:57Radek Mikulčík, www.rolandsante.cz
Dobrý večer. Hudební ukázky jsou u všech titulů na našich stránkách plně funkční - stále je kontrolujeme. Pokud Vám nefungují, je problém v softwaru Vašeho počítače - máte zřejmě nainstalováno více druhů přehrávačů a počítač nemůže rozlišit, který spustit.
Nejjednodušší je nainstalovat si do počítače nový přehrávač "QuickTime" z odkazu: https://support.apple.com/kb/DL837?locale=cs_CZ Přebere veškeré přehrávání těchto hudebních souborů a funguje výborně - přehrávání bude požitkem! Přeji krásný den. :)
31.12.2011 17:08Roland Santé, PF 2012
Milí přátelé, v novém roce 2012 Vám přeji pokoj v duši, otevřené srdce, stálé zdravíčko, přítomnost lásky svých nejbližších a radost při směřování ke Světlu. Děkujeme za Vaši přízeň, nesmírně si jí vážíme!
11.12.2011 12:14Veronika
Děkuji všem z tohoto úžasného eshopu za skvělou Vánoční akci 2011, cédéčka za 1 Kč k mé objednávce mně udělaly velikou radost, jsou moc pěkné stejně jako celá Vaše pestrá nabídka. Už se těším, až je budu v klidu vánočních svátků poslouchat. Přeji Vá krásné Vánoce a hodně spokojených zákazníků jako jsem já! :)
10.12.2011 22:50Marie
Vše moc krásné, jistě si též objednám, jen se u titulů nemohu dopátrat, jak je cd dlouhé, kolik minut které cd mohu poslouchat bez přerušení, děkuji.
11.12.2011 13:43Roland Santé
Děkuji za milá slova, Marie, jsem moc rád, že se Vám naše nabídka líbí! Pro souvislý nepřerušovaný poslech Vám doporučuji své tituly z edice Léčivá světelná esence" - např. CD Léčivé světlo, CD Kosmická energie, CD Snění s vílami - délka těchto CD je 74 minut a byly k tomuto nepřerušovanému poslechu vytvořeny. Pokud byste měla zájem o jiná CD, klidně nám napište jejich názvy a my Vám zjistíme celkovou stopáž. Krásný adventní den přeji! :)
10.12.2011 14:06Martin R, okres Ostrava
Dobrý den! Měl bych takový dotaz ohledně díla "Nebeský anděl"- v nabídce máte i MC kazetku za 99,-. Máme doma velmi kvalitní audiokazetový přehrávač, ale originální MC kazetky se dnes již dlouho nevyrábějí, a tak nevím, zda-li stáří Vaší MC kazetky neovlivnilo kvalitu záznamu a zda-li nebude přecejenom lepší zakoupit CD, jak pro kvalitu záznamu, tak i pro správný účinek hudby, a ten hlavně. Je mi sice obecně známo, že MC má při přehrávání menší šum, ale zas digitální záznam na CD není tak věrný jako analogový na MC kazetce, který je schopen věrně zaznamenat všechny "amplitudy" (stejně, jako u gramofonu). Nevím si tedy rady. Poradíte mi prosím s volbou? Lepší MC či CD? Děkuji mnohokrát
11.12.2011 13:37Roland Santé
Milý Martine, v každém případě Vám doporučuji "Nebeského anděla" na CD, neboť jedině na cédéčku je zachyceno vše tak, jak jsem to zvukově zamýšlel ve studiu... a tuto plnou studiovou kvalitu budete tak mít doma se všemi detaily a vibracemi zvuku. Krásný adventní den Vám přeji! :)
7.12.2011 14:13Lucka
Pane Rolande, Vaše hudba je okouzlující. Mám doma již několik vašich CD a nemohu se od nich odtrhnout! Moje nejoblíbenější jsou zvuky přírody bez hudby - zvláště Oblázková pláž. Někde tady jsem četla, že se ke zvukům přírody chcete vrátit, už se moc těším. Budete vytvářet také zvuky zimy (padající sníh, vítr atd.)? Máte vzácný dar, jsem ráda(a určitě nejen já) ,že jste se rozhodl jej využít a přinášet světlo do našich srdcí. S tímto poděkováním přeji veselé Vánoce a ať nikdy nevyhasne hvězda ve vašem srdci.
11.12.2011 13:47Roland Santé
Milá Lucko! Moc Vám děkuji za milá slova, jsem neobyčejně potěšen, že se Vám má hudba líbí, velmi si toho vážím a hudbu s přírodními zvuky budu určitě dál rozvíjet, děkuji za inspirativní podněty! :)
Přeji pokoj v duši, otevřené srdce, přítomnost lásky svých nejbližších a radost při směřování ke Světlu.
S andělskou láskou a myslí v oblacích v těchto krásných adventních dnech... Roland
30.11.2011 07:51Radka
Dobrý den, bude prosím letos vánoční koncert v Hranicích? Pokud ne, mohli byste prozradit bude-li někde ne Moravě? Mnohokrát děkuji, Vaše hudba je uklidňující, léčivá, prostě andělsky úžasná.
3.12.2011 10:00Roland Santé
Milá Radko,děkuji za Vaše milá slova, moc mě těší, že se Vám má hudba líbí a vážím si toho. Letos vánoční koncert v Hranicích bohužel z organizačních důvodů nebude, příští rok se budeme snažit jej opětovně zorganizovat. Nejbližší koncert proběhne v únoru v Brně - podrobnosti naleznete na úvodní straně www.rolandsante.cz. Přeji Vám krásné adventní dny a příjemné prožití Vánoc! :)
3.11.2011 23:12janjina
Znovu musím potvrdit, je to pro mne čistá hudba komponována čistou duší... Jinou lepší pro očistu jak sebe, tak prostoru, zvířátek i květin doma nebo i návštěv jsem zatím nenašla (za těch 11 let, co jsem poprvé v rádiu slyšela Vaši skladbu) Každé ráno s ní vstávám, nenásilně vstupuju do nového dne a každý večer s její pomocí tiším myšlenky i emoce a klidně usínám. Hodně inspirace do další tvorby:-)) J.
3.12.2011 10:04Roland Santé
Milá Janjino, velmi Vám děkuji za krásná slova, kterými jste mi udělala velkou radost. Jsem moc rád, že se Vám má hudba líbí a slouží Vám, vážím si toho. Krásné adventní dny přeji a třeba někdy na viděnou na mém koncertu! :)
24.10.2011 18:32Václav, Olomouc
Rolande, máš krásnou hudbu, moje oblíbená je s delfíny a lesem. Mé přání je, abys natočil hodně další hudby s přírodou.
5.11.2011 11:12Roland Santé
Moc děkuji za pochvalná slova, Václave. Přírodu miluji, proto tak často používám zvuky přírody i ve svých kompozicích, je to pak nejpřirozenější souznění. I v budoucnu se budu v tomto pokračovat a chystám další skladby s nádhernou přírodou. Přeji vše dobré! :)
4.10.2011 22:23Helena
Omlouvám se, ale nikde jsem nenašla program koncertů pana Rolanda Santé, jedná se mi o Prahu. Můžete mi poradit, zda se někdy v brzké době nebude konat koncert v Praze? Velice děkuji, Vaše hudba je pro mě okouzlující.
6.10.2011 11:40Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Milá paní Heleno, velmi nás těší Váš zájem o koncerty p. Rolanda Santé. Termíny průběžně uveřejňujeme na uvodní stránce www.rolandsante.cz . V Praze plánujeme vystoupení až příští rok, datum bude upřesněn. Krásný den přeji! :)
14.9.2011 08:01
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda ve Vašem obchodě není někde "schovaná" pod jiným názvem hudba na súfijské cvičení nebo súfijské tance. Snažím se hledat, ale zatím jsem neobjevila ... :-( Děkuji za odpověď Věra
14.9.2011 19:42Věra
Milá paní Jano, mnohokrát děkuji, hned jsem poslala objednávku, doufám, že došla v pořádku :-) Věra
14.9.2011 14:50Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Milá Věro, pro súfijské cvičení a tance Vám doporučuji titul "Konya" od Al Gromer Khan z naší nabídky. Naleznete jej na odkazu http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=186&word=konya Krásný den přeji. :)
6.9.2011 16:36Zdeňka
Dorý den, lituji, že jsem vás nenašla dříve...... včera večer jsem se nemohla od výběru a poslechu odtrhnout. Nemohu se dočkat až mi těch 6 objednaných CD přijde a souhlasím s některými názory, nejraději bych je měla všechny... Na druhou stranu se těším jak si postupně budu dělat radost. Vážně úžasné moc děkuji Zdeňka
5.7.2011 13:46Honza
Jste super bezkonkurenční e-shop na relaxační, meditační a new age hudbu. Líbí se mi na vás, že nabízíte nejkvalitnější zahraniční tituly například Medwyna Goodalla za velmi příjemnou lidovou cenu. Ostatní e-shopy bohužel prodávají tutéž muziku až s 200,- Kč příplatkem. Proto vás považuji za bezkonkurenčního nejlepšího prodejce, který nechce na kvalitní hudbě komerčně vydělávat. Miluji váš web.
2.7.2011 23:45Anna
Proč nejste na Facebooku, myslím, že byste měli více zákazníků...
3.7.2011 16:00Roland Santé
Milá Aničko, najdete na facebooku pod mým jménem, těším se na Vás: :) adresa: http://www.facebook.com/profile.php?id=1396491612
27.3.2011 13:13Gabika Pecková
Koncert v Pezinku bol prenádherný :) ďakujem nielen za seba, ale za všetkých, ktorí sme tam boli a ktorých srdcia sa naplnili tou úžasnou energiou a láskou, ktorá bola všade okolo nás a hlavne v nás. Roland ste úžasný človek, ďakujem
29.3.2011 12:27Roland Santé
Mnohokrát Vám děkuji za krásná slova, díky tak milým lidem a vnímavým duším jako jste Vy, jsme společně vytvořili na festivalu v Pezinku víkendový ráj na Zemi nejenom při mém koncertu a na vše budu ještě dlouho vzpomínat! Krásné jarní dny a těším se s Vámi opět někdy na viděnou, jste velmi milá a mně blízká duše, Gábika! :)
20.3.2011 19:38Alena
Dobrý den, děkuji za krásnou hudbu, která pohladí srdce i duši. Chci Vás požádat o radu. Ve svých 47 letech chci zkusit VŠ. Jakou hudbu doporučíte, abych mohla více vstřebat učení, soustředit se? Děkuji za odpověď a přeji mnoho nových zákazníků.
Určitě Vás doporučím všem kamarádkám. Hezký den a mnoho úspěchů. Alena
22.3.2011 10:55Roland Santé
Milá Aleno,
mám za sebou také vysokou školu a dobře vím, jak je učení na zkoušky náročné a stresující.:) Hudbu stimulující učení bych Vám mohl doporučit tu, jenž je vytvářena intuitivní kompozicí. Velmi dobré výsledky mají studenti podle jejich ohlasů s CD "Ráj elfů", s CD "Tajemství moře" nebo s CD "Aura". Doporučuji velmi tichý poslech na hranici slyšitelnosti, tato ambientní hudba stimuluje a harmonizuje na podvědomé úrovni, kdy tóny nevnímáte přímo, ale přesto působí. Přeji Vám mnoho úspěchů při učení a všechny zkoušky v pohodě!
S přátelskými pozdravy a přáním krásného dne

Roland Santé
15.3.2011 15:28hruba.zdena@email.cz
Můžete mi prosím dát info zda bude AKCE Andělské léčení čaker jako je v Pezinoku 26.3 - zda bude v dohledné době i na Moravě? Děkuji Zdena Hrubá
16.3.2011 19:05Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Milá paní Zdeno, koncert Rolanda Santé "Andělské léčení čaker" s projekcí plánujeme na Moravě v Ostravě a v Hranicích na Moravě a to na podzim. V srpnu uveřejníme na našich stránkách přesné termíny. Krásny den! :)
23.2.2011 09:34Štěpánka Podnecká
Děkuji, děkuji, děkuji! Právě jsem rozbalila balíček s pěti cd - čtyři od Rolanda Santé a Ganeshu. Úplně cítím léčivé vibrace, jsem nesmírně šťastná a vděčná. Jsem z hudební rodiny a celý život jsem strávila s hudbou. Hudba Rolanda Santé je opravdu dar s nebes a cítím nesmírnou vděčnost za ni.
14.3.2011 11:30Roland Santé
Milá Štěpánko, velmi Vám děkuji za krásná slova, kterými jste udělala velkou radost jak mně, tak dalším spolupracovníkům v našem týmu.
Jsem neobyčejně rád, že se Vám má hudba (i mých kolegů) líbí a slouží Vám.
Alespoň cítím, že jsem alba neskládali zbytečně :o) a našla si přesně ty posluchače, kteří z nich mají potěšení i užitek. Krásné slunečné dny přeji! :)
7.2.2011 16:01Štěpánka Podnecká
Dnes jsem tu poprvé, jsem nadšená, nejraději bych chtěla úplně všechno. Nádherná hudba! Děkuji!
15.2.2011 18:42Štěpánka Hájková-MOST
Mně se to taky moc líbí, opravdu relax pro mou dcerku. Děkuji.
25.1.2011 12:48Pavla Sluníčková :)
Milí přátelé, milé nádherné bytosti...ze Srdce děkuji za vaši práci; za hudbu , kterou díky vám můžeme poslouchat; za světlo, které jejím prostřednictvím pouštíte do našich životů.... CDéčka objednávám do svého obchůdku a je úžasné vidět, jak lidé víc a víc potřebují slyšet a vnímat krásnou hudbu a probouzejí se... Velké díky vám všem :)
25.1.2011 19:02Pavla Sluníčková :)
:) děkuji za milou reakci i podporu... Vše dobré do dalších dní a spousty inspirace přeji Vám i Vašim blízkým...
25.1.2011 15:22Roland Santé
Milá Pavlo, děkujeme mnohokrát za Vaše slova, která jsou nám příjemnou inspirací do další práce. Přeji Vám spoustu spokojených a potěšených zákazníků nejenom naší hudební produkcí, ale také Vaším milým srdcem a usměvavou sluníčkovou duší! :)
7.12.2010 16:16Bára L.
Milí přátelé,
děkuji vám za to, že nabízíte tak krásnou hudbu. Opravdu pohladí po duši. Díky.
2.12.2010 16:25Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Milí přátelé, na prosinec 2010 jsme pro Vás připravili spoustu vánočních novinek a atraktivní vánoční akci: KE KAŽDÝM 2 CD ZA BĚŽNOU CENU ZÍSKÁVÁTE 1 KVALITNÍ ZNAČKOVÉ CD ZA SYMBOLICKOU 1,- KČ, KTERÉ SI VYBERETE Z KATEGORIE „DÁREK PRO VÁS“. Přejeme příjemné vybírání a nádherné předvánoční dny! Děkujeme za Vaši přízeň a objednávky.
2.12.2010 16:37Pavla
Ta cédéčka za 1 Kč k objednávce je opravdu bezvadní nabídka, některé z nich znám a jsou moc krásná, mohu jen doporučit ostatním, díky, ať se Vám daří!
2.12.2010 16:30Andrea K.
Máte v nabídce bezvadní vánoční novinky, už se těším, až mi objednané tituly přijdou! Díky!
2.12.2010 16:29Petr, Břeclav
Děkuji moc za bezvadní nabídku Vaší vánoční akce, kterou jsem právě využil a udělal objednávku. Už se těším, až si budu o Vánocích cédéčka pouštět a obdaruji jimi také svou rodinu! Mějte pěkné Vánoce! :)
15.11.2010 12:15Lucie J.
Pane Santé, okouzlila mě Vaše hudba, již při samotném poslechu ukázek z CD - Andělské léčení čaker, jsem cítila jak se konkrétní čakra čistí a při zavření očí viděla i příslušnou barvu dané čakry, úžasné. Chci si koupit některá Vaše CD a také vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce, chtěla bych se zeptat, zda je v Brně nějaká prodejna, která nabízí Vaše CD k prodeji. Také bych se chtěla zeptat, zda máte plánován nějaký koncert u nás v Brně. Předem moc děkuji a přeji hodně úspěchů a andělskou inspiraci :).
Lucie
2.12.2010 21:51Sanny
Na Jaro se moc těším... i na vaši kouzelnou hudbu.
16.11.2010 16:39Roland Santé
Milá Lucie, neobyčejně mě těší, že se Vám líbí má hudba a moc si vážím Vašich slov. Do brněnských obchodů dodáváme naše zboží jen ve velmi omezené míře, doporučuji Vám realizovat objednávku přes náš eshop, kde máme všechny tituly stále skladem v obrovském výběru přes 500 druhů CD! Nyní bude speciální vánoční akce našeho eshopu, pokud byste měla zájem, mohu Vám nechat zdarma zaslat náš nový rozsáhlý barevný a krásný katalog i s touto atraktivní akční nabídkou ( napište mi v případě zájmu na email roland.sante@email.cz Vaši adresu ). V Brně budu mít koncert na jaře, vše bude upřesněno na našem webu www.rolandsante.cz. Přeji Vám krásné zimní předvánoční dny a těším se někdy na viděnou! :)
31.10.2010 20:02Jana
Dobrý den, chci se zeptat, jestli už neznáte termín předvánočního koncertu v Hranicích na Moravě. Mám rozepsané služby do konce roku a chtěla bych si popř. ještě stihnout prohodit termín služeb, abych měla volno. Moc děkuji :-) J.
1.11.2010 11:12Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Dobrý den, Jano. Vánoční koncert v Hranicích se letos bohužel nebude konat, ale je v plánu až příští rok. Těšíme se na případné setkání s Vámi na některých dalších akcích a koncertech Rolanda Santé, které budou průběžně zveřejňovány na našich stránkách. Mějte krásné podzimní dny! :)
26.10.2010 22:55Lea
Děkujeme za nádherné opojné naladění a vnitřní harmonii za pohodu a klid, díky Vašemu dnešnímu koncertu v Ostravě. Již teď se těšíme na další nabíjivé a hladivé tóny a nádherné mandaly a obrazy pana Hajného. Vaše tóny jsou jako voda živá.
29.10.2010 19:03Roland Santé
Děkuji za krásná slova, Leo! Moc pro mě znamenají... Těší mě, že jste na koncert přišla a dotvořila tak světelnou, láskyplnou atmosféru. Mějte nádherné podzimní dny! :)
11.10.2010 20:59Zdeněk Rigo
Dobrý večer, pane Rolande. Zavítal jsem na Vaše stránky a můžu říct, že jsem s nimi velmi spokojen, nemají chybu!:o) Zajímam se o bojové umění a relaxační hudbu poslouchám více než 20 let. Je to opravdu úchvatné, co všechno tady nabízíte. Přeji Vám a vašemu kolektivu mnoho duševní energie a pracovního nasazení. Budu Vaše stránky jen a jen doporučovat :o)
Ještě jsem se chtěl prosím zeptat, zda-li budete mít přednášku i v okrese Nový Jičín? Děkuji a přeji pěkný večer.
S pozdravem
Zdeněk Rigo
3.10.2010 20:11HANKA
Dobrý večer, pane Rolande. Nejdříve bych Vám chtěla popřát krásné podzimní dny. Chci se Vás zeptat, jestli budete mít nové cd, podobné "Harmony of Hearts" ,"The Magical Crystal" ,"The Beauties of Life" nebo "Serenity". To je přenádherná hudba, která opravdu proniká po celém těle a pohladí duši. Proto děkuji PÁNU BOHU, že seslal na zem takovou bytost, jako jste VY. Vám patří veliké díky, že jste dokázal, potěšit, pohladit mé smutné srdce. Vaše hudba, mě opravdu dokázala vyvést z velikého smutku. Těším se na Vaše nové, křišťálově čisté skladby a takové je VAŠE srdce. Přeji Vám hodně štěstí a boží lásky.... Těším se na Vaši odpověď.
4.10.2010 19:29Roland Santé
Milá Hanko, děkuji moc za krásná slova, moc mě těší, že se Vám má hudba líbí a pomáhá, velmi si toho vážím. Samozřejmě stále komponuji nové skladby i takovéto jemně melodicko rytmický, citlivé, které jste si oblíbila. Podobně zaměřené skladby naleznete i na titulech Kosmická cesta, Láska v nebesích, Nebeská zahrada nebo Královna nebes. Přeji Vám příjemné a pohodové podzimní dny, s láskou Roland Santé
10.9.2010 13:22Kate
Dobrý den, ráda od vás objednávám cedéčka a jsem velmi spokojená, ale chtěla bych se zeptat jestli také prodávate CD s audiostrobe nebo do přístrojů AVS
Děkuji mockrát.
10.9.2010 16:26Roland Santé
Dobrý den, Kate, děkuji za milá slova, moc mě těší, že jste spokojená s naší hudební produkcí. CD s audiostrobe sice nenabízíme, ale s firmou, která v naší republice provádí distribuci AVS psychowalkmanů, spolupracuji již mnoho let tak, že jim dodávám výhradně svou hudbu pro účely použití s jejich přístroji. Máme v nabídce cca 40 titulů, které se v tomto spojení používají. Je však vhodné přizpůsobit výběr mých alb konkrétním programům, které nejčastěji aplikujete. Pokud mi pošlete jejich konkrétní názvy, doporučím Vám k nim vhodná CD. S přátelskými pozdravy a přáním krásného dne, Roland Santé :)
20.8.2010 09:02Vlasta
Dobrý den, v minulých letech jsme si od Vás objednali CD s Vaší hudbou. Mimochodem ta hudba nemá chybu!!! Bylo by možné zaslat mi tištěný katalog s Vaší nabídkou, na mou adresu, jak tomu bylo v minulých letech? Moc děkuji za odpověď
20.8.2010 14:29Jana Mikulčíková, www.rolandsante.cz
Milá Vlasto, jsme velmi rádi, že jste s naší hudební nabídkou spokojená a slouží Vám. Nový tištěný katalog Vám rádi zašleme, napište nám na email roland.sante@email.cz svou adresu a do 3 dnů jej máte doma! :) Krásný den
27.7.2010 18:54Jana
p.Rolande,
děkuji za Vaši odpověď -je laskavá a nepochybně obsahuje i část pravdy... musím přiznat, že moje citová nádrž je v poslední době skutěčně vyprázdněná a potřebuje doplnit - proto ta potřeba jakékoliv duchovní stravy... na druhé straně se obávám, abych tímto způsbem neutíkala do jiných sfér... nezapomínala být stále TADY a TEĎ -byť je to pro mne jakkoliv náročné, někdy i bolesté....
jedině vědomí toho, že nás to posouvá o kousek dál, mi dodává sílu a odhodlání k dalšímu konání...
23.7.2010 11:33Jana
...speciální dotaz pro p. Rolanda:
Může se stát člověk závislý na hudbě?... případně s jakými riziky?
Zajímá mne Váš názor. děkuji
25.7.2010 15:51Roland Santé
Milá paní Jano, děkuji za dotaz - za 25 let praxe, co se zabývám hudbou, jsem se ještě nesetkal s nějakou závislostí konkrétně na tomto druhu hudby, kterým se zabýváme. Pokud má člověk nadměrnou potřebu poslouchat hudbu, říká si o to jeho duše a myslím (z vlastní zkušenosti), že to vede k nějakému dalšímu výraznému duchovnímu posuvu... mě to např. vedlo k hledání otázek víry a existence života po životě... jednoduše existence nebeského domova. Myslím, že pouštění hudby by mělo být pro člověka "událostí", kdy si udělá příjemnou chvíli a zaposlouchá se do kvality CD, když má opravdu čas pro sebe... ne jako je tomu např. "šílená" nadprodukce různých klipů ve špatné kvalitě z youtube, kterou si lidé sdílejí přes facebook a zahlcují se vjemy, které nemohou hlouběji vstřebat... Z takového způsobu konzumace hudby ve mně osobně vzniká chaos a dá se to brát pouze informačně. :) Přeji krásné letní dny!
14.7.2010 18:47Vlasta Voborníková
Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za Vaše CD Happy Baby, poslouchala jsem ho celé těhotenství, při porodu jsem to nestihla, ale synovi jsou 3 týdny a posloucháme ho každý večer před spaním a vážně lépe a rychleji usíná :-), děkuji... a přeji mnoho úspěchů!!!
25.7.2010 15:58Roland Santé
Milá Vlastičko! Velmi jste mě potěšila, že Vám mohu prostřednictvím své hudby takto posloužit! Děkuji moc za Vaše slova a přeji Vám, ať je synáček hodný a roste k radosti! :)
23.6.2010 15:15laci1@post.sk
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, či máte v ponuke albumy Kena Townshenda, album Něžná krása už mám a veľmi ma táto hudba uchvátila. Z ktorého alba je skladba ukázky v mp3 - Ken Townshend-Graceful Soft Child? Poprípade by som chcela poprosiť o tip na podobný album. Ďakujem a prajem krásny deň.

Michaela

25.7.2010 16:00Jana Mikulčíková
Dobrý den Michaelo,
děkujeme za zájem o naši nabídku. Jsme velmi rádi, že máte v oblibě autora Kena Townshenda.
Skladba Ken Townshend-Graceful Soft Child je právě z jeho alba "Něžná krása"

Další album Kena Townshenda v naší nabídce je Pravá Reflexologie (pod psaudonymem Namaste) - viz:
http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=191&word=ken

Podobné tituly, které bychom Vám doporučili - viz:
1. http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=69&pg_id=20
2. http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=44&pg_id=5
3. http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=42&pg_id=5
4. http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=291&word=midori
5. http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=58&word=neil%20H.
6. http://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=473&pg_id=43

Těšíme se na Vaši případnou objednávku objednávku a přejeme spoustu krásných zážitků s naší hudební produkcí.
20.6.2010 19:24Lída Zabloudilová
Dobrý den, vím že píšu trochu pozdě, ale dodatečně Vám přeji vše nejlepší k svátku. Hlavně zdraví a spoustu hodných lidiček kolem Vás. Liduš z Pelhřimova
14.6.2010 14:45Roland Santé
Milí přátelé, mnohokrát Vám všem děkuji za gratulace, které mi od Vás chodí. Je to moc milé, že jste si na mě vzpomněli! Přeji Vám krásné letní dny plné sluníčka jak na obloze, tak i v srdci!:)
14.6.2010 12:43Pavel Hotovec
Také já se rád připojuji k řadě gratulantů a přeji vše nejlepší k svátku, pevné zdraví a inspiraci k tvorbě mnoha dalších krásných melodií.
14.6.2010 08:43jiřina
Přeji vše nej k svátku p. ROLANDE, zdravíčko, štěstí, lásku, aby jste nás obdarovával vašema schopnostma, poslouchám vaši hudbu a mám i obrázek od vás, děkuji, že jste tu pro nás lidičky, které to potřebují, vaše obdivovatelka
7.6.2010 17:35Zázraky uzdravení a zjevení andělů při hudbě Rolanda Santé
"Nevěřila jsem tomu, ale při koncertu Rolanda Santé se mi zjevil anděl. Cítila jsem světlo, teplo, bylo to nádherné!" Jarka
"Na léčivém koncertu pana Santé jsem zažila zázrak - při andělské meditaci "Léčení s anděly" se mi výrazně zlepšil můj velmi špatný zrak. Děkuji." Anežka
8.5.2010 17:41vlasto
Ešte raz dakujem za krásne chvíle, ked ste boli tu v Bratislave. Máte velmi nádhernú hudbu. Ešte raz vdaka.
9.4.2010 19:40Liduš - Pípalka
Milý Rolande,
moc Vám děkuji za odpověď a jsem ráda, že nejsem sama. Také Vám děkuji za to, že jste si našel čas a napsal mi tak krásnou odpověď. V dnešním uspěchaném světě si lidé čím dál více nenacházejí na sebe čas. Od doby, co jsem psala se přeci jen něco změnilo. Poznala jsem svého anděla strážného a jsem za to ráda. Věřím, že mi bude průvodcem na mé cestě k tomu, abych našla sama sebe. Pomáhá mi v tom i vaše hudba a hudby vašich přátel. Jsem šťastná, že existuje tak krásná hudba. Má pětiletá dcera moc ráda na hudbu z vašich CD tančí. Tančíme spolu a je nám moc dobře. DĚKUJEME VÁM. Vaše posluchačka Liduš
2.4.2010 11:20Iveta Šebíková
Zakoupením Léčivých mandal s andělskou hudbou a kartami a následně CD Love in Heaven jsem Rolandově hudbě zcela propadla. Děkuji andělům, že jsou a těm, kteří šíří jejich poselství. Děkuji Rolande a těším se na Váš koncert do Ostravy.
29.3.2010 18:15Karin
Dekuji R. Santemu za krasny koncert, ktery se uskutecnil ve meste Pisek, jeho hudba me vylecila, je prijemna a zahreje u srdce, dekuji za vse, karina
30.3.2010 07:24Eviiik
Úplně souhlasím, byla jsem také v Písku a setkání s panem R. Santém pro mě bylo něco úžasného a cítila jsem po dlouhé době spokojená:) Koupila jsem si (již několikáté) CD Andělské léčení čaker a od je to něco nádherného a můžu říct, že mně moc pomáhá a to i přesto, že ho poslouchám tak krátce. Cítím se skvěle, všem doporučuji:)) Písek byl pro mě velký zážitek. Děkuji:)
28.3.2010 17:34Liduš -Pípalka
Milý pane Santé, obracím se na Vás s prosbou možná stejnou jako mají tisíce lidí. Ale hledám záchranu všude. Měla jsem zvláštní schopnosti. Vídala jsem v noci bílé i černé bytosti. Vždy něco chtěly. Někteří se vyjádřili, jiní ne. Zdály se mi sny o létání a i když jsem věděla, že jsem jiná, byla jsem šťastná. Někdy místnost zahalilo bílé teplé světlo. Ale před třemi lety se však mé schopnosti ztratily a já nevím co se stalo. Zdají se mi velice náročné sny, takže si v noci neodpočinu, mám v duši hrozný zmatek a připadám si jakoby zavřená ve vězení, ze kterého nemůžu ven. A moc bych chtěla. Prosila jsem anděle o pomoc, ale asi ne správným způsobem. Nedokážu se na nic soustředit, jsem unavená a ne moc šťastná. Karty, které si vykládám mi stále ukazují to samé. Hledej v sobě, ale jak? Vaše hudba mě oslovuje již několik let a moc ráda ji poslouchám, ale poslední dobou ani to mi nepomáhá. Zkoušela jsem regresi, ale taky se moc nepovedla. Mohl byste mi pomoci nebo alespoň poradit, na koho se obrátit? Děkuji moc, Vaše posluchačka Lída
29.3.2010 11:10Roland Santé
Milá paní Liduško, děkuji Vám předně za důvěru. Stav duše je velmi složitá záležitost. Osobně si myslím, že máte zde na Zemi jisté poslání, které Vaše duše a srdce momentálně hledají. Před mnoha lety jsem jsem byl v podobné situaci jako Vy - jakoby mě nic nebavilo - nic nepomáhalo k lepší náladě - vyzkoušel jsem vše možné - včetně různých "východních nauk" - ale má duše z toho byla ještě více zmatená. Zásadní obrat u mě nastal, když jsem se začal zajímat o mariánskou tematiku (zjevení panny Marie, její význam atd.) a začal hledat srdcem poselství křesťanství. Jako "samouk" jsem si o tom četl spoustu informací z knížek a vše hluboce prociťoval. Dostal jsem se tak přímo k opravdovému zdroji života, světla a lásky - k panně Marii a jejímu synu Ježíši. Vše se pak změnilo, jsem teď naplněný světlem jejich skutečné lásky, jsem do všeho obdařen novou silou, získal jsem zcela nový pohled na svět a velkou energii do dalšího života a tvorby hudby i předávání radosti jejím prostřednicvím druhým lidem. Tato skutečnost také odstartovala mou hudební dráhu - moje duše se "našla", což jsem vyjádřil ve svých prvních albech "Boží světlo" a "Královna nebes" - později v mnohých dalších... Každý se však může realizovat jiným způsobem, který je prospěšný pro druhé a naplňuje životní poslání... Hledejte svým srdcem také sama - nenechejte se nikým a ničím ovlivňovat - štěstí je na dosah. Přeji Vám, ať naleznete, co hledáte a jste šťastná - věřím, že mé hledání může být pro Vás inspirací a skromnou radou. S láskou Roland Santé
11.3.2010 16:21Marcela
Milý pane Santé,
kde bych mohla dostat "starou" verzi Mystického města? Tehdy jsem si ji kupovala na kazetě, ale přetrhla se mi páska. Od té doby tuto verzi nemohu sehnat.. Děkuji moc za odpověď a přeji krásný zbytek dne.
12.3.2010 10:19Roland Santé
Dobrý den, paní Marcelo. Moc mě těší Váš zájem a mé klasiké tituly. Starší verze Mystického města lze objednat přímo u nás na emailu roland.sante@email.cz - máme ještě pár volných CD skladem. Přeji Vám krásné jaro! :)
1.3.2010 18:53Iveta
Dobrý den, dnes jsem se dostala poprvé na Vaše stránky a jsem ohromena obrovskou nabídkou. Nemohl by jste mi poradit? Jakou hudbu by jste doporučil? Potřebovala bych něco tzv. na nabití energie, cítím se stále unavená a vyčerpaná, bez energie. Pracuji ve zdravotnictví, kde to není jednouduché, ale doma je vše príma - dvě skvělé dcery, pro které bych další energii potřebovala. Jakou hudbu by jste mi doporučil? Moc děkuji a zdravím.
3.3.2010 19:59R. Mikulčík - www.rolandsante.cz
Dobrý den, paní Iveto, moc nás těší, že Vás naše nabídka hudby zaujala. Z vlastní zkušenosti znám, jak moc někdy člověk potřebuje dobít energii. U našich posluchačů máme velmi dobré zkušenosti s těmito tituly:
Roland Santé - Vyrovnanost, Medwyn Goodall - To nejlepší z Medwyna Goodalla nebo nejvíce rytmickou D-JAM-BE - Energetická domorodá hudba. Doporučujeme zadat název výše uvedeného CD do "Vyhledat text", CD se Vám zobrazí, Vy si můžete poslechnout dané ukázky a Vaše duše si pak sama řekne, co jí nejlépe vyhovuje. Přejeme pěkný poslech a těšíme se na případné vyřízení Vaší objednávky. :)
1.1.2010 11:46NOVOROČNÍ PŘÁNÍ ROLANDA SANTÉ
MILÍ PŘÁTELÉ! MÁME TADY NOVÝ ROK 2010. PŘEJI VÁM V NĚM MNOHO ÚSPĚCHŮ, ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ. ATˇ JE TAKOVÝ, JAKÝ SI JEJ V HLOUBI DUŠE PŘEJETE, ATˇ JSTE STÁLE SPOJENI V SRDCÍCH S TĚMI NEJMILEJŠÍMI, ATˇ VÁS POVZNÁŠÍ KRÁSA A KLID NA DUŠI. ZÁROVENˇ VÁM CO NEJSRDEČNĚJI DĚKUJI ZA MILÁ SLOVA, PŘÁNÍ, OBJEDNÁVKY A NÁDHERNÉ KOMENTÁŘE K ALBŮM... ANI NEVÍTE, CO TO PRO MĚ ZNAMENÁ A JSEM MOC RÁD, ŽE SE TAKTO PODÍLÍTE NA ROZVOJI HUDEBNÍHO UMĚNÍ - BEZ VAŠÍ PODPORY BY NEEXISTOVALA ŽÁDNÁ ALBA NA TĚCHTO STRÁNKÁCH!

BUDU SE I V NADCHÁZEJÍCÍM ROCE SNAŽIT, ABYCH VÁM I SE SVÝMI ZAHRANIČNÍMI KOLEGY-HUDEBNÍKY PŘINÁŠEL MNOHO NÁDHERNÝCH TóNŮ PRO VAŠE POTĚŠENÍ. ZAJÍMAVÝCH PLÁNŮ PRO BUDOUCÍ OBDOBÍ MÁME MNOHO A VYNASNAŽÍME SE, ABYCHOM VÁS NEZKLAMALI - VŽDYTˇ TYTO STRÁNKY NEJSOU STRÁNKAMI OBCHODNÍKŮ, ALE POCHÁZEJÍ PŘÍMO OD TVŮRCŮ HUDBY...

S LÁSKOU A POKOJEM V SRDCI VÁŠ ROLAND SANTÉ, hudební skladatel
4.1.2010 15:33Jarka
Dobrý den, pane Rolande Santé, děkuji za Vaši překrásnou hudbu, pro dušičku je to nejlepší, co může být. Mějte se moc dobře a ještě jednou díky.
3.1.2010 23:54Stáňa
Milý pane Santé, přeji Vám o Vaší rodině krásný a šťastný nový rok, plný úspěchů a mnoho dalších věrných posluchačů:-)
To ze srdce přeje Stáňa s rodinou (jsem zasnoubená a bydlím nyní s rodinou svého snoubence :-) )

Ps. Omlouvám se, že píši až teď, bohužel mi nešel internet.
31.12.2009 06:35Jarmila
Dobrý den, rozesílám z vašich stránek pohlednice svým přátelům, i vám :-) a napadlo mne, že by bylo pěkné, kdyby vaše pohlednice byla i zvuková, hudební, když už jste obchod z hudbou, technicky to jistě možné je... Tak to já jen tak.. Mnoho úspěchů a stále tak čisté a silné napojení i dalších časech nejen v roce 2010, přeje Jarmila Benešová
24.12.2009 16:38Hanka
Předevčírem jsem dostala poštou Vaše dvě cd The Beauties of life a Serenity, za které Vám chci moc poděkovat. Je to nepopsatelný zážitek, je to něco, co otevře srdce a pronikne celým tělem a zasáhne duši. Rolande, budu se opakovat, ale musím. Miluji Vás a díky za to, že JSTE, že EXISTUJETE a rozdáváte Vaší hudbu srdcem, ve kterém máte slunce, duší, kterou provázejí andělské a zároveň hluboké tóny, jenž opravdu zasáhnou srdce. DÍKY VÁM. Vaše věrná posluchačka z okolí Dobříšska... Hanka
13.12.2009 22:55Eva
Zdravím Vás pane Rolande a děkuji Vám za nádhernou hudbu, kterou mohu díky Vám poslouchat. Vaše tvorba je úžasná a pomáhá spoustě lidí. Díky.
Nestihla jsem Váš vánoční koncert v Hranicích, dozvěděla jsem se o něm až včera na Vašich stránkách. Musela to být nádhera. Můžete mi prosím napsat, jestli budete ještě něco podobného pořádat, nebo je tohle jen ojedinělá záležitost?
Děkuji, s láskou Eva
19.12.2009 14:09Roland Santé
Děkuji za milá slova, paní Evo. Vánoční koncert, který pořádáme každoročně na zámku v Hranicích na Moravě, je jediným mým vánočním koncertem v ČR a ukončuji jím hudební sezónu. Další mé aktuální koncerty budou zveřejněny na našich stránkách v lednu 2010. Přeji Vám krásné Vánoce a šťastný nový rok. Těším se na případné setkání s Vámi na některém z mých koncertů v příštím roce. :)
12.12.2009 20:42vlasto
Dobrý večer. Ako vidím, máte tu dost velký výber. Mám si z čoho vyberat. A to ma velmi teší !!!
6.12.2009 12:35Srdečně zveme na vánoční koncert R. Santé!
úterý, 8. 12. 2009 - 17:30 hodin, zámek Hranice na Moravě.

Tradiční neopakovatelný vánoční koncert a setkání fanklubu Millenium Rolanda Santé: koncert s názvem "Léčení s archanděly" s projekcí obrazů našich nejznámějších duchovních malířů - Václava Švejcara, Martina Šrámka, Sylvy Česlarové, Zdeňka Hajného a andělských mandal, křest novinkového alba "Léčení se Slunečními anděly" - Zámek Hranice na Moravě - Pernštejnské náměstí - centrum města. Velmi oblíbený koncert se uskuteční v reprezentativním prostředí rozlehlého a vytápěného atria s výhledem na oblohu přes zasklený strop, pro návštěvníky z daleka možnost odpočinku a občerstvení ve zdejší restauraci a kavárně, možnost vánočních nákupů v obchůdcích, které jsou součástí objektu, vstupné je dobrovolné, srdečně zveme všechny posluchače, teplý zázvorový čaj, vánoční cukroví a tradiční "valašské frgály" dostane každý návštěvník zdarma! Těšíme se na setkání s Vámi :o)
7.12.2009 21:44vlasto
Nádhera.
2.12.2009 12:04friedrichova
Zrovna mi přišlo Tajemství víl, je to opravdu nádhera a děkuji za dárek.
19.11.2009 16:40Hanka
Jsem okouzlená Vaší hudbou. Teprve od léta letošního roku ji poslouchám,takže jsem jakoby nováček. Mám 25 Vašich cd. Netušila jsem, jak Vaše hudba působí. Proniká celým tělem. Je čistá, něžná, hluboká, vášnivá, vznášející. Jsem opravdu moc ráda, že poslouchám právě Vaší hudbu. Jsem opravdu šťastná, že takový člověk, jako jste Vy, existuje. Vaše hudba mi moc pomohla a pomáhá ze smutku, který jsem prožila a ještě prožívám. Pane Rolande, přeji Vám sluníčko v srdci a děkuji zato, že jste. Miluji Vás. Přeji Vám mnoho úspěchů a ještě hodně slunce v srdíčku i duši. Vaše věrná posluchačka ze západních Čech, okolí Dodříšska
19.11.2009 17:30Roland Santé
Milá Hanko, děkuji Vám za krásná slova, kterých si moc vážím. Také jsem to neměl v životě zcela jednoduché, ostatně jako mnozí z nás... snad i proto byli andělé u mě tak blízko a tak intenzivně mi pomáhali, že jsem mohl hudbou a obrazy předávat jejich poselství lásky dál všem těm milým lidem, kteří potřebují potěšit a pohladit srdce... Děkuji Vám z celé duše a přeji mnoho krásných předvánočních dnů...
19.11.2009 08:34agewa
Dobrý den. Koupila jsem si vaše CD - Léčení se Slunečními anděli a Andělské léčení s Královnou nebes. Obojí i s mandalami, moc se mi líbí. Jen mám dotaz - mám poslouchat celé cd, nebo si pomocí mandaly vybrat jednu skladbu a tu si poslechnout několikrát za sebou, aby měla větší účinek? Děkuji za odpověd.
19.11.2009 17:19Roland Santé
Jsem velmi potěšen, že se Vám naše nové komplety mandal s CD zdarma líbí a slouží Vám. K používání kompletů - nejprve Vám doporučuji naladit se na anděly - a to volným poslechem CD v celku, kdy si uděláte pohodu třeba při četbě knihy nebo odpočinku při čaji apod. Teprve pokud se chcete spojit s anděly za účelem posílení nějaké vlastnosti či splnění určitého přání, které vyjadřují mandaly, doporučuji soustředit se pohledem na danou mandalu a poslechnout si příslušnou skladbu několikrát podle vlastního pocitu... Nikdy se do ničeho nenuťte - Vaše duše i srdce si samy řeknou, co potřebují a andělé pak budou snáze nápomocni. Při používání titulu "Andělské léčení s Královnou nebes" je velmi účinné a krásné naladit se nejprve na mateřskou lásku Panny Marie, na takový ten něžný pocit, jako když cítíte láskyplné pohlazení od vlastní maminky... Otevřou se Vám tak nebeské brány pro konkrétní potřeby Vaší duše, které pak intuitivně vyhledáte napsané na mandalách a poslechem dané skladby umocníte jejich účinek... Přeji Vám mnoho krásných chvil, splněných přání a přítomnosti láskyplných andělů.
12.11.2009 17:44Bára
Vážený pane Rolande Santé, Vaše hudba je velmi inspirující a uklidňující. Pravidelně si ji pouštím před usnutím a můj spánek se velmi zlepšil. Děkuji Vám za to. Přeji Vám mnoho tvůrčí energie a Božího požehnání. S úctou Bára L.
28.10.2009 10:56Libor
Dobrý den, rád bych si u vás objednal nějaké cd, ale nejdou mně spustit ukázky hudby - ani u jednoho titulu... Prosím o radu, jak bych si je mohl poslechnout. Děkuji a přeji hezké dny
28.10.2009 11:04Radek Mikulčík
Hudební ukázky jsou u všech titulů na našich stránkách plně funkční - stále je kontrolujeme. Pokud Vám nefungují, je problém v softwaru Vašeho počítače - máte zřejmě nainstalováno více druhů přehrávačů a počítač nemůže rozlišit, který spustit.
Nejjednodušší je nainstalovat si do počítače nový přehrávač "QuickTime" ze stránek www.apple.com/downloads/. Přebere veškeré přehrávání těchto hudebních souborů a funguje výborně - přehrávání bude požitkem! Přeji krásný den
26.10.2009 23:49AnnaMarie Friedrichová
Milý pane Santé, Vaše hudba je lék na naše bolavé duše i nervy. Zahodila jsem léky na deprese a léčím se Vaší nebeskou hudbou, doporučila jsem Vás i svým známým a jak jinak - jsou spokojeni jako já. Přeju Vám pevné zdraví a ať Vás Můza neopustí!!!!
PS: Nádherně se s Vámi usíná :))))
Moc děkuji!!!!
19.10.2009 19:35Pavel
Moc hezká muzika. Škoda jenom, že nenabízíte její on-line stažení, jako zahraniční stránky. Potom vyjde celé album na 1 dolar - 18 korun. To je přece jenom rozdíl oproti klasickému CD. Ale i tak díky za nabídku. ....... níže následuje odpověď Rolanda Santé
19.10.2009 19:49Roland Santé - odpověď pro Pavla
Jsme moc rád, že se Vám naše nabídka líbí, pane Pavle. Bohužel cena 1 dolar za 1 CD v MP3 formátu je zcela nereálná - žádný autor nebo vydavatel za tuto cenu neposkytne ke stažení své CD - to jej může věnovat posluchačům už klidně zadarmo. :) Cenu 1 dolar za stažení CD nabízejí pouze nelegální zahraniční pirátské servery, které kradou autorům a vydavatelům hudbu a obohacují se na jejich úkor (MP3 od nich jsou často velmi nekvalitní nebo zákazník zaplatí a MP3 stáhnout nejde). Takovýchto nelegálních stránek, které se tváří naoko seriózně, je bohužel spousta po celém světě a autoři o tom mnohdy ani neví nebo s nimi marně bojují. Zcela to ničí jejich úžasnou tvorbu, neboť za skládání hudby - za náročnou práci prospěšnou pro druhé posluchače - mají právo dostat adekvátně zaplaceno - to se však přes tyto pirátské servery neděje. My se snažíme vyjít vstříct našim posluchačům dobrými cenami za CD. Moc si vážím toho, že lidé dokáží ocenit úsilí hudebních skladatelů právě zakoupením jejich CD - zvláště pak, když jim hudba trvale slouží, těší je a pomáhá. Bez těchto posluchačů by už tato hudba dávno zanikla - kompozice dá totiž velkou práci - já osobně věnuji složení jednoho CD i 1 rok intenzivní práce. Tímto děkuji všem posluchačům a našim zákazníkům za podporu hudebního umění zakoupením CD, moc si toho vážím.
19.10.2009 13:18Petruciooo
Pokud vám nejdou nekteré skladby přehrat v Chromu, zkuste to v Exloreru nebo Firefoxu. Tam to jede v pohodě, teda alespoň mně. Jinak moc pěkné, přehledné stránky, ideální ceny a super hudba! Tady si musí vybrat snad každý.:-))
23.10.2009 12:05Radek Mikulčík
Děkujeme moc za milá slova a pochválení našeho eshopu. Pokud máte nějaké problémy s přehrávání hudebních ukázek, milí posluchači, nainstalujete si do Vašeho počítače nový přehrávač "QuickTime" ze stránek www.apple.com/downloads/ . Funguje výborně a přehrávání bude požitkem!
25.9.2009 22:30Drahuška
Dobrý večer pane Rolande Santé.
Setkali jsme se 19.9. na kosmetickém veletrhu v Praze. Bylo mi velkou ctí Vás osobně poznat, setkat se s Vámi. V mých očích jste křišťálový člověk plný lásky a čistoty. Naplnil jste mou duši nádhernými tóny a mé srdce nadějí,že na světě ještě existují lidé se srdcem na dlani. Máte oči upřímného dítěte.. místo rukou motýlí křídla.. a v uších tóny slunce.
Vaši hudbu znám již dávno, miluji ji.
Chtěla jsem Vám od setkání s Vámi napsat již několikrát, ale vždy mne
moje práce pohltila natolik, že mi dávala zapomenout.
Nesmírně si přeji jet na Váš koncert ale bohužel jak jsem před chvílí zjistila... jeden jsem zrovna včera prošvihla v Ostravě, jsem totiž z Frýdku a další je v nedohlednu. Snad budete brzy i u nás. Jsem natolik vytížená že nestíhám sledovat novinky na vašich stránkách, myslíte že by mne o nich mohli kontaktovat lidé z vašeho týmu? Tedy konkrétně o koncertech a akcích?
Jak ráda bych i já Vám na oplátku udělala něčím radost, něčím zase z mého nitra... cokoliv co by udělalo radost zase Vám. Ale nevím co by to mohlo být a tak doufám a přeji si, aby ke mně Vaše tóny nadále promlouvaly, nikdy neopustily a našeptaly přání z Vašeho srdíčka.
Buďte hodně šťastný, přeji Vám i Vaší paní radost z děťátka. A onu maličkému děťátku přeji aby kolem sebe vidělo a později i potkávalo, jen křišťálově čisté lidičky :-)
Jéjda, málem bych byla zapomněla....
a nesmírně děkuji za přání a autogram na mé Mandale a MC které poslouchám za jízdy s mým mužem v autě! Děkuji opravdu moc!
30.9.2009 15:55Roland Santé
Dobrý den, paní Drahuško. Velmi Vám děkuji za krásná slova. Píšete, čím byste mi mohla udělat radost... Vězte, že Vaše slova jsou pro mě úplným pohlazením a radost jste mi již udělala jimi! Zůstanou ve mě trvale a stanou se mi překrásným povzbuzením a inspirací do skládání dalších tónů, abych Vám pak mohl udělat naoplátku zase radost já - novou hudbou pro moc milou posluchačku a zpřízněnou duši...
Pokud byste byla ráda informována o našich aktuálních akcích, napište nám svůj mail na náš - roland.sante@email.cz a my Vám vždy napíšeme, co nového.
Přeji Vám krásné dny s věčnou láskou v srdci.
25.9.2009 13:00Svatava
Dobrý den, chci moc poděkovat za Váš včerejší koncert v Ostravě. Je pro mne vždy velmi příjemné se v dnešní době zastavit a na pár chvil být v jiném světě a být se svými obrazy, které se mi vybavují při poslechu Vaší hudby, a včera navíc doplněny skutečnými obrazy paní Česlarové a pana Hajného. Mám doma více Vašich CD a asi nejvíce poslouchám Angelic Cathedral, mám to jako ukolébavku na dobrou noc a to pak odcházím se svými anděly domů ...(a protože jsem původně z Rožnova, vracím se i tam s Vaší hudbou). Ještě jednou opravdové děkuji a těším se na další Vaši tvorbu a přeji krásné slunečné dny a spoustu nové inspirace.
30.9.2009 16:18Roland Santé
I já Vám moc děkuji, paní Svatavo. Koncert v Ostravě měl velmi krásnou atmosféru i díky vnímavým a na jemné vibrace naladěným posluchačům jako jste Vy. Moc mě těší, že máte v oblibě mé CD "Hudba z andělské katedrály" - je to taková velmi intuitivní, anděly inspirovaná hudba - tento typ tónů skládám v poslední době nejraději... Přeji Vám krásné podzimní dny se sluncem v duši a někdy opět naviděnou nejen na mém koncertu, ale třeba se potkáme i v našem Rožnově - stále se přesvědčuji o tom, jak je svět malý! :o)
16.9.2009 17:37Jana Mikulčíková
Milí přátelé, vážení zákazníci!
Srdečně Vás zveme na naše prodejní akce, koncerty, festivaly, veletrhy a autogramiády Rolanda Santé s muzikoterapeutickým poradenstvím, které právě začínají po celé ČR a na Slovensku. Jejich seznam naleznete na úvodní stránce našeho eshopu, těšíme se na setkání s Vámi!
8.9.2009 16:53Majka
Dobrý den, jste super, hmmmm ta hudba!
8.9.2009 10:59Zdeněk, Višňové pri Žilině
Je večer a já naslouchám hudbě; hudbě, kterou tolik miluji a díky které ještě žiji. Ona mě léčí a dává sílu neztratit se v tomto světě plném bolesti. Dává mi pocit, že krása je všude okolo nás, stačí jen otevřít oči a rozhlédnout se, začít žít vědomě a rozhodnout se být šťastným. Zdá se to být tak jednoduché rozhodnout se být šťastným, ale vězte, že je to jedna z nejtěžších věcí, i když se to nezdá. Děkuji Vám za hudbu, kterou nabízíte lidem, protože je to neuvěřitelně hodnotná hudba, jehož dosah je nedozírný. Mnozí lidé se k této hudbě ani nedostanou, protože za celý svůj život se ani na malou chvíli nenaladí na tak jemné tóny a rovněž si ani neuvědomí, kolik krásy se ukrývá všude kolem nich a v nich. Svět je pohltil, ale přijde okamžik, kdy i jejich vědomí se zjemní natolik, že začnou i oni sami vyhledávat tyto převzácné okamžiky s léčivou hudbou. Mnozí však jsou již naladěni na jemnost a krásu duše. Poslouchám hudbu... beru si jedno CD za druhým a pouštím si je. Co CD, to opravdu hudební klenot.
8.9.2009 10:58Zdeněk, Višňové pri Žilině
Ani nevím, co mě to tak napadlo napsat Vám, jen jsem pocítil silnou potřebu Vám poděkovat za Vaši práci a za radost, kterou nám rozdáváte prostřednictvím nádherné hudby, ale i léčivých obrázků. Nechť Vám láska vždycky žehná a provází Vás na Vaší cestě.
S pozdravem a přáním všeho dobrého
Zdeněk
8.9.2009 11:04Roland Santé
Milý pane Zdeňku, velmi Vám děkuji za krásná slova, kterými jste udělal velkou radost jak mně, tak dalším spolupracovníkům v našem týmu.
Jsem neobyčejně rád, že se Vám má hudba (i mých kolegů) líbí a slouží Vám.
Alespoň cítím, že jsem alba neskládali zbytečně :o) a našla si přesně ty posluchače, kteří z nich mají potěšení i užitek.

Slova takovýchto vnímavých duší jako jste Vy jsou pro mě velkou inspirací a motivací do další tvůrčí práce. Přeji Vám sluníčko jak v srdci, tak i na obloze!
8.9.2009 10:57Zdeněk, Višňové pri Žilině
Děkuji Vám za to, že zásilka byla opravdu vybavená v úžasně krátkém čase. Opravdu jsem moc překvapený tou rychlostí a rovněž se mi moc líbilo, jak precizně jste celý balíček zabalili, aby se nepoškodil.
23.6.2009 17:29Mary
Dobrý den, chci se zeptat, jaké album byste mi dopuručil na "setkání s anděly". Děkuji.
23.6.2009 18:17Radek Mikulčík
Milá paní Mary, pro "setkání s anděly" Vám mohu podle oblíbenosti a ohlasu našich posluchačů i z vlastní zkušenosti doporučit např. tyto tituly: mluvené meditace - CD "Léčení s anděly", CD "Návštěva nebeského království" nebo nádherný komplet 20 andělských mandal + andělské CD zdarma nazvaný "Léčení s archanděly", popř. sólové CD "Nebeský anděl" nebo CD "Andělská hudba". Poslechněte si ukázky z titulů v naší edici "Andělé" nebo "Mluvená meditace" a andělé Vám jistě řeknou, která hudba bude pro Vás ta pravá podle toho, co ucítíte a které tóny osloví Vaše srdce... Přeji Vám hodně inspirace a blízkosti andělů.
14.6.2009 15:06Jiřina
Dobrý den p. Santé, vaše hudba je nádherná a krásně se poslouchá, chtěla bych vědět, jestli budete mít koncert v Plzni a jestli také už někdo složil hudbu ke starodávnému havajskému učení Hooponopono, děkuji za odpověď a přeji krásný den.
14.6.2009 19:01Roland Santé
Dobrý den, paní Jiřino!
Děkuji mockrát za Vaše milá slova, jsem velice potěšen, že se Vám má hudba líbí a slouží Vám. Letos v Plzni na festivalu "Miluj svůj život" bohužel koncert mít nebudu, snad napřesrok. Aktuální koncerty naleznete na úvodní stránce našich www.rolandsante.cz. Brzy tam přidáme, kde budu koncertovat v létě a na podzim. Tematiku havajskému učení Hooponopono zatím nevím, kdo by hudebně zpracoval - něco si o tom přečtu a třeba mě tak osloví, že přijde inspirace! :) Mějte krásné letní dny!
13.5.2009 17:28Adinka
Chtěla bych příjemnou hudbu... jsem stále nervozní, napjatá, chtěla bych se uklidnit... Kterou hudbu byste mi doporučil? Mám zatím vybrány zvuky přírody - to je nádherné... Děkuji za odpověď.
14.5.2009 14:31Roland Santé
Milá paní, zvuky přírody v čisté podobě, tak jak je nabízíme, jsou tím nejpřirozenějším balzámem pro duši - velmi doporučuji náš speciální výběr - CD "Kolekce zvuků přírody" , kde je obsaženo 6 krásně uklidňujících přírodních prostředí bez hudby a bez jakýchkoli jiných umělých rušivých zvuků. Dále bych Vám mohl doporučit hudbu pro uklidění v určitou denní dobu - např. přes den je k tomu velmi příjemné a osvědčené CD "Harmonie" nebo CD výběr "Kolekce 1. - Koupel - Hluboká relaxace", k večeru nebo před spaním bych Vám doporučil např. CD "Kosmická cesta" nebo "Snění s vílami". Poslechněte si jejich hudební ukázky a Vaše duše si sama řekne, co potřebuje. K objednávce nad 490,-Kč navíc ZDARMA obdržíte náš speciální výběr - CD "Hudba pro vnitřní klid a vyrovnanost", kde jsou ukázky hudby z naší produkce, což Vám také může dobře napomoci při hledání nejvhodnější hudby pro Vás. Mějte krásný den. :o)
10.5.2009 09:39Jarmila Chaloupková 10.5.2009
Dobrý den pane Santé, tyto stránky jsou naprosto úžasné a opravdu mi moc pomáhají, nyní právě stojím před důležitým životním rozhodnutím a hudba na těchto stránkách mi velmi pomáhá ke zklidnění a posouzení celé situace. Moc Vám i všem ostatním děkuji.
25.4.2009 14:06Michal Nikl, Ostrava
Dobrý den p. Santé. Chtěl bych vám poděkovat za nádherný koncert v Ostravě u paní ing. Čapkové. Bylo mi moc hezky a príma. Návštěvu u andělů jsem vnímal hodně živě. Opravdu báječný a krásný pocit. Takový pěkný dáreček k mým dnešním narozeninám. Moc vám děkuji, a přeji pěkné dny. Michal
28.4.2009 13:50Roland Santé
Děkuji, pane Michale, za milá slova, velmi jste mě potěšil. Přeji Vám k narozeninám, i když jen dodatečně, hodně zdravíčka, lásky a štěstí. :o)
Mějte krásné jarní dny a někdy opět naviděnou!
21.4.2009 21:35Iva
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda plánujete i letos účast na výstavě BIOSTYL a ESOTERIKA v Praze v květnu? Vloni jsem si Vás tam "objevila", tak bych si ráda zase nakoupila něco nového. Hezký den!
22.4.2009 09:56Jana Mikulčíková
Dobrý den, paní Ivo, stejně jako loni i letos plánujeme prodejní akci našeho internetového obchodu s autogramiádou Rolanda Santé na veletrhu Esoterika Praha ve dnech 22. až 24. května 2009. Kompletní přehled našich prodejních akcí a koncertů na nejbližší měsíce také naleznete na úvodní stránce www.rolandsante.cz , srdečně Vás zveme k našemu veletržnímu stánku a těšíme se na setkání! :)
15.4.2009 16:03Hanka J.
Dobrý den, jsem moc ráda, že jsem tenhle obchod našla - máte tu obrovský výběr a skvělé jsou ukázky u jednotlivých titulů, líp se vybírá. Taky jsem moc ráda, že jsem konečně někde našla CD se zvuky přírody bez hudby! :o)
Měla bych na vás dotaz ohledně objednávání - musí se objednávka posílat vždy na dobírku nebo by se dalo domluvit osobní vyzvednutí? Jsem z Rožnova a připadá mi zbytečné posílat to z jednoho konce Rožnova na druhý :o). Pokud teda nemáte třeba sklad někde jinde nebo tak něco.
17.4.2009 11:09Radek Mikulčík
Dobrý den, paní Hanko, moc nás těší, že Vás náš obchod i produkce zaujala. Tituly je samozřejmě možno vyzvednout na naší adrese v Rožnově p. R., Radek Mikulčík - Millenium Music, Nezdařilova 2023. Jen nám prosím napište na roland.sante@email.cz nebo zavolejte 604 79 80 26, o které tituly budete mít zájem a kdy si pro ně přijdete, my Vám je nachystáme. Krásný jarní den! :o)
11.4.2009 14:13Stáňa Doubková
Milý pane Santé, chtěla bych Vás poprosit, mohl byste mi prosím doporučit hudbu pro zlepšení koncentrace a soustředění? Děkuji moc, přeji krásné a požehnané svátky Vám i celé Vaší rodině
11.4.2009 15:31Roland Santé
Milá Stáňo, na Váš pozdrav odpovídám níže... Co se týče hudby pro zlepšení koncentrace: posluchači mají dobré zkušenosti s těmito ambientními tituly, které doporučuji poslouchat při činnosti jako např. učení a to velmi tiše: např. Tajemství moře, Aura, Ráj elfů nebo Hovory s Bohem - doporučuji poslech hudebních ukázek - duše si sama řekne, co jí nejlépe vyhovuje. :) Rovněž i já přeji krásné prožití velikonoc... i mamince!
9.4.2009 11:28BC. Bradle Brano
Zdravim svetoveho velikana relaxacnej a meditacnej hudby. Na rozdiel od ostastnych pridam tentokrat zazitok z koncertu na dnoch zdravia konaneho 4. aprila-dubna 2009. Majstre, predstavili ste koncert v ktorom nechybali tie najkrajsie veci ktore sa nedaju naozaj zmestit a predstavili ste aj videoprojekciu k tomu. Kedze sa to konalo vo velkej kinosale ako vzdy, bolo to prekrasne. Bol som na vasom takomto koncerte za posledne 3 roky len 2hy krat. Hoci som aj v marci/brezen 2007 vas prvykrat v zivote uvidel nazivo, mal som dovtedy dojem, ze ste francuz. Ale az v Prahe na Ezoterickych dnoch presne tam-kde som bol po prvykrat vobec, som pochopil skade vlastne pochadzate. Vratme sa ku koncertu s videoprojekciou. Kedze sa mi Vasa hudba paci a uz ju pocuvam snad od 17ch rokov, prave na tomto koncerte pri suzneni vasich skladieb a sledovania na videoprojekciu som popri relaxacii zaznamenal (hoci blizkost shambaly je blizka pre kazdeho kto sa dokaze uplne uvolnit ako ja a necitit ziaden stres a je uplne vyrovnany) obcasne biele energicke pole, o ktorom sa hovori v knihe Tajemstvi Shambaly od svetoznameho autora Jamesa REdfielda na namety reality Celestinskeho proroctvi. Neviem ci to bolo mozno aj posobenie tej gule co hore odrazala svetelne bodky aby sa prejavil pokoj a relaxacia pri pocuvani. ....pokračování.....
9.4.2009 11:28BC. Bradle Brano
.... pokračování.... Sam som zaznamenal toto pole pocas sledovania (mimo meditacie o Kralovstvi nebesske)niekolkokrat. A vnutri seba som si zelal aby sa mi splnilo par zelani do zivota. Vasa hudba ma skutocny lieciaci efekt a to ze dokaze plnit tajne zelania zo srdca este vacsi. Celkovy zazitok ze som prisiel na dnoch zdravia vecer len na vas koncert bol uzasny. Ako sa hovori z mala vytazit vela sa dokonale oplatil. Neviem co dodat, len to ze o 24 hod po vasom koncerte som spoznal nazvem ju prijemnu anjelicu, o krorej sa mi velakrat snivalo v snoch. Sice v tento den ked pisem tento odkaz sa pozname 4 dni, uvidim ci to nadobudne spravnu anjelsku cestu. Moje srdce sa velice tesi z prijemneho splneneho zelania v laske. Asi vam este nikto neprisiel na koncert v 3/4-cernobielych maskacoch s bielym trickom a sadol si,tak mozno prave na take miesto ze sa citil uplne dokonale...ako ja vsak?(prominte samochvalu, ano ta mi moc nesvedci) NO ale majstre, otazka: Povedzte mi, uz vam takyto prijemny zazitok nietko napisal? a co sa tyka toho bieleho tajomneho pola, ktore sa okolo zjavovalo a potom upadalo znova objavovalo ... zdelil vam niekto volaco podobne? Divat sa uprene na mandalu a splyvat s hudbou je ozaj fantasticky zazitok prenesenia sa do dimenzii inej existencie... Co by ste mi k tomu vedeli povedat? Kludne mozte odpovedat aj na bbradley@zoznam.sk rad tam uvitam vasu odpoved. Prajem prijemne dni v laske a ezoterike vasho tvorenia. Brano
11.4.2009 15:50Roland Santé
Milý pane Brano, moc jste mě potěšil takovýmto krásným a vyčerpávajícím vzkazem! Velmi si vážím toho, že na mé koncerty chodí tak hluboce vnímaví posluchači jako jste Vy. Jak píšete o bílem poli, které se při mých koncertech objevuje a zase mizí, tak mi už několik lidí říkalo něco v tom smyslu, že je to má aura. Velmi zajímavé byly postřehy lidí, kterým se při mém hraní zjevil jejich anděl nebo při hraní prý stálo několik andělů jakoby kolem mě na pódiu... Jsou to úžasné mystické zážitky posluchačů, které si ale já osobně při mém koncertování neuvědomuji, neboť se koncentruji na hudbu... Přeji Vám splnění Vašich přání a jen velkou lásku od Vaší "andělice" ... :)
7.4.2009 18:50Stáňa Doubková
Milý pane Santé, zjistila jsem z Vašich internetových stránek,že jste ženatý, tak bych Vám chtěla i s mamkou pogratulovat apřejeme, aby jste byl spokojený a šťastný. Též moc děkuji za krásnou hudbu, neustále ji poslouchám, je krásná, nadčasová, a jde mi i mráz po zádech...
Děkuji ještě jednou, Stáňa s mamkou:-)
11.4.2009 15:23Roland Santé
Milá Stáňo, to je od Vás hezké, že jste si vzpomněly, děkuji. Také rád vzpomínám na mé koncerty v Praze na fontáně a milá setkání s Vámi, kdy jste mi věnovaly i kytičku. Rovněž vyřizuji pozdravy od mé rodiny i maličké 4 měsíční dcery. :) Věřím, že se na nějaké akci nebo koncertu opět uvidíme.
6.4.2009 16:16Soul123
Pane Santé, když jsem měla osobní problémy, velice mi pomohla Vaše hudba, zejména Víly a elfové, ovšem v kombinaci s homeopatickými léky /Chamomilla vulgaris a Natrium muraticum/, které mi naordinoval jeden věštec. Prosím, jistě rozumíte lidské duši, můžete mi poradit ještě nějaké tituly, abych pochopila smysl života? Děkuji.
6.4.2009 16:21Roland Santé
Jsem neobyčejně rád, že se Vám má hudba líbí a slouží Vám.
Alespoň cítím, že jsem alba neskládal zbytečně a našla si přesně ty posluchače, kteří z nich mají potěšení i užitek. :) Co je smyslem života je velmi složitá a filozofická otázka.
Cítím, že smyslem mého života je rozdávat nicnežádoucí lásku v tónech a těšit posluchače hudbou.
A všeobecně? Rozdávání upřímné lásky v jakékoli podobě, nezištná pomoc druhým lidem - to člověka naplní opravdovým smyslem života.... Které album doporučit pro nalezení smyslu života není jednoduché, zkuste mé CD Láska v nebesích nebo CD Poselství Královny nebes - mluvenou meditaci - mohou Vám být v hledání nápomocny. Přeji Vám mnoho radosti a krásné jarní dny!
5.4.2009 19:04Renata
Pane Santé, Vaše hudba otevírá lidská srdíčka, dostáváte se do "andělské dimenze", ukazuje, jak krásné je být na tomto světě a za to Vám děkuji. S pozdravem Slunce v duši.
3.4.2009 17:27Naty
Dobry den pan Roland. Chcela by som Vas poprosit o radu, ktore CD by ste mi odporucili, ak chcem nahliadnut do svojich minulych zivotov (samoregresna hypnoza, alebo terapia), pre lepsie pochopenie tohto zivota. Dakujem krasne a zelam este vela inspiracie do Vasej dalsej prace, tak uzasne obohacujucej a pozdvihujucej nase duse.
6.4.2009 16:32Roland Santé
Milá Naty, trochu Vás zklamu, neboť nejsem stoupencem minulých životů, proto by nebylo ode mě upřímné Vám k tomu něco doporučovat z mé tvorby. Moji kolegové se však tímto tématem v hudbě zabývají ... např. z naší nabídky Gandalf - SAMSARA, nebo alba pro hlubokou meditaci Klaus Wiese - Dunya nebo hudba s tibetskými mísami Klaus Wiese - Znamení / Mudra. Vyzkoušejte. Krásný den! :)
28.3.2009 18:12Lucie
Srdečně Vás zdravím, nacházím se v rozpoložení sil, nevím kterým směrem se vydat. Zda uposlechnout vnitřní hlas duše a srdce či řídit se hlasy v mé hlavě... Nikdy jsem nelitovala svých rozhodnutí, i když se zdála v danou chvíli nepochopitelná... prosím o doporučení hudby, která mě naplní energií a ukáže cestu životem... Děkuji
29.3.2009 19:03Roland Santé
Milá paní Lucie, předně bych Vám chtěl poděkovat za důvěru, které si velmi vážím. Relaxační hudba samozřejmě není všemocná, ale ta správně zvolená dokáže účinně napomoci v řešení problémů, zlepšit celkovou pohodu člověka nebo prosvětlit duši a tím ukázat cestu na další životní pouti - znám to z vlastní zkušenosti, zapůsobila na mě kdysi v dětství tak silně, že jsem ji začal komponovat. :) Na základě svých dlouholetých zkušeností se Vám k tomu pokusím doporučit tyto tituly: CD Dunya - Klaus Wiese - pro emocionálni zklidnění, CD Láska v nebesích - pro zahřátí duše i srdce, CD Poselství Královny nebes - pro naplnění živou láskou a CD To nejlepší z Medwyna Goodalla - pro dodání energie a optimismu. Více se o účincích těchto alb nebudu rozepisovat, neboť se vše musí procítit až s konkrétními tóny, slovy je to nepopsatelné... Berte vše jen jako doporučení, poslechněte si hudební ukázky a Vaše duše si sama nejlépe řekne, co potřebuje. Přeji Vám krásné jarní dny se sluníčkem jak na obloze, tak i ve Vašem srdci.
8.3.2009 13:48Marcel
UŽASNÉ STÁNKY, EXCELENTNÍ HUDBA, SKVĚLÉ CENY. JE VIDĚT, ŽE TENTO OBCHOD PROVOZUJÍ SKUTEČNÍ PROFESIONÁLOVÉ - HUDEBNÍCI, KTEŘÍ SVOU PRACÍ ŽIJÍ A OPRAVDU JÍ ROZUMÍ! TADY SE V NAŠÍ REPUBLICE NAKUPUJE HUDBA!!!
7.3.2009 21:01Mirka
PROSÍM O RADU. Chci si poslechnout ukázky jednotlivých CD, ale bohužel se mi to ani jednou nezdařilo. Tuto hudbu poslouchám ráda a její blahodárné účinky využívám při své práci s dětmi.
8.3.2009 10:59Radek Mikulčík
Velmi nás těší, že Vám naše hudba slouží a líbí se Vám. Hudební ukázky jsou u všech titulů na našich stránkách plně funkční - stále je kontrolujeme. Pokud Vám nefungují, je problém v softwaru Vašeho počítače - máte zřejmě nainstalováno více druhů přehrávačů a počítač nemůže rozlišit, který spustit.
Nejjednodušší je nainstalovat si do počítače nový přehrávač "QuickTime" ze stránek www.apple.com/downloads/. Přebere veškeré přehrávání těchto hudebních souborů a funguje výborně - přehrávání bude požitkem! Přeji krásný den.
25.2.2009 11:10Mirka
Posílám pozdravení panu Rolandu Santému, opravdu v této těžké době pomáhá svými andělskými (i jinými) alby k získání pohody v srdíčku i na dušičce. Ještě jednou velký dík.
16.2.2009 12:52Iva.ifka.@seznam.cz
Stránky jsou úžasně udělány, ale jen mě mrzí, že mi ukázky nejdou spustit. Jinak mám od Rolanda Santé už nejaké cd a je to balzám na duši. Děkuji Iva
16.2.2009 13:58Radek Mikulčík
Velmi nás těší, že se Vám naše stránky líbí. Velmi nás těší, že Vám naše hudba slouží a líbí se Vám. Hudební ukázky jsou u všech titulů na našich stránkách plně funkční - stále je kontrolujeme.
Pokud Vám nefungují, je problém v softwaru Vašeho počítače - přeinstalujte si hudební přehrávač ve Vašem počítači, popř. jich tam máte nainstalováno více a počítač nemůže rozlišit, který spustit - odinstalujte nepoužívané přehrávače.
Pokud ani to nepomůže, přeinstalujte internetový prohlížeč nebo může být problém závažnějšícho softwarového charakteru - svěřte jej pak odborníkům. Přeji krásný den
14.2.2009 18:58Rosťa
Jsem až překvapen, jak obsáhlá je Vaše nabídka. Jeden titul hezčí než druhý!
A bezvadní ceny - u konkurenčních obchodů stojí podobné značkové tituly z dovozu skoro 2x tolik. A k tomu dáváte ještě velmi kvalitní CD zdarma - díky!
14.2.2009 11:45Veronika Hodonín.
Dobrý den pane Santé :o)
Chci Vám moc poděkovat za sebe a pár svých kamarádů za Vaši naprosto úžasnou hudbu. Už hodně let medituju a cvičím jógu, ale až s Vaší hudbou jsem se dostala velmi rychle do takových stavů uvolnění o jakých jsem s jinou hudbou jen snila:o) To myslím zcela vážně a ze srdce Vám za to děkuji. Ještě Vám chci poděkovat za překrásné cd Poselství královny nebes, u kterého jsem zažila ten nejsilnější a největší zážitek svého života. Jsem velmi ráda, že můžu být členkou fanklubu. Přeji Vám mnoho a ještě víc úspěchů:o))).
14.2.2009 19:11Roland Santé
Milá paní Veroniko! Ani nevíte, jak jste mě svými milými slovy potěšila a rozehřála mou duši v tyto mrazivé zimní dny. :) Přeji Vám mnoho lásky a těším se, že Vám třeba někdy za tato slůvka poděkuji osobně na některém z mých koncertů.
29.12.2008 16:35B. Loudová
Vážený pane Santé, přeji Vám krásné prožití svátků, které nás ještě čekají. Děkuji Vám za Vaši hudbu, vždy mě naplňuje klidem a mírem. Jsem moc ráda, že existuje něco, kde si můžu objednat krásné tiluly, které mi pomáhají. Upřímně děkuji Vám i Vašim spolupracovníkům. Přeji Vám do nového roku 2009 vše nejlepší. S pozdravem B. Loudová.
4.12.2008 13:00Lenka, Přelouč
Děkuji Vám za nádherné CD ZDARMA "HUDBA PRO VNITŘNÍ KLID A VYROVNANOST" za objednávku nad 490,-Kč. Je to od Vás milá pozornost, nikde jinde jsem nic takového jen tak zadarmo nedostala. Toto CD je úžasné pro pohodové chvíle odpočinku a mám díky němu výborný přehled, jak kvalitní hudbu zde nabízíte - budu si podle něj vybírat další tituly. Moc díky!
17.11.2008 17:00Petr Zavadil
Krásný den Vám všem přeji, plný lásky a světla v duši a moc děkuji za rychlé doručení opět nádherné hudby a moc, moc děkuji ze nádherný dárek, který mne mile překvapil a potěšil, díky moc vážím si toho, jste skvělí a nejlepší.
Petr Zavadil
5.11.2008 22:42Kačka
Krásný dobrý večer, dnes jsem objevila Vaše stránky a jsem unešena! Jsem lektorkou kurzů masáží dětí a kojenců a sháněla jsem u nás po městě další vhodnou hudbu, leč moc úspěšná jsem nebyla.:o( Až v jednom krámku měli kazetu pana Rolanda S."Eternal beauty". Sice není určena výlučně pro děti, ale při jejím poslechu se mé srdce doslova tetelilo blahem. Určitě si u Vás objednám hudbu pro děti a miminka! Jen mám takový hloupý dotaz, zda bych nemohla dostat slevu na ŽL(kromě lektorské činnosti jej mám i na velkoobchod a maloobchod). Vím, že je to hloupý dotaz, ale teprve s "podnikáním" začínám a pořádně v tom zatím tápu. Předem velmi děkuji za Vaši odpověď a přeji spoustu nových nápadů i spokojených zákazníků. Hudba, kterou tvoříte a prodáváte z našich obchodů, bohužel, zmizela. Proto jsem moc ráda, že jsem Vás objevila na netu a moc Vám fandím ve Vaší činnosti. Vše jen to krásné všem přeje Kačka L.
6.11.2008 10:22Jana Mikulčíková
Milá paní, velmi nás těší, že Vás naše nabídka zaujala. Zboží Vám jako velkoobchod samozřejmě můžeme poskytnout na ŽL za účelem dalšího prodeje. Zašlete nám svůj mail na roland.sante@email.cz a my Vám zašleme velkoobchodní podmínky s ceníkem. Krásný den a těšíme se na spolupráci.
26.9.2008 16:31Jan
Dobrý den! Chtěl bych se poinformovat, zda-li v Pardubicích v době od 17. do 18. října 2008 při prodejní akci internetového obchodu a autogramiády Rolanda Santé (v průběhu XIX. sjezdu Unie kosmetiček v Domě hudby) proběhne i samotný koncert Rolanda Santého? A jestli ano, tak který den a hod. a jak dlouho asi potrvá? Děkuji za opdověď.
28.9.2008 11:17Mgr. Jana Petrlová
Dobrý den, těší nás Váš zájem o koncerty Roland Santé. Na veletrhu Unie kosmetiček v Pardubicích bude bohužel jen jeho autogramiáda spojená s prodejem našeho internetového obchodu www.rolandsante.cz a to po oba dny. Pokud byste měl zájem se zde podívat, napište nám a my Vám zašleme zdarma volnou vstupenku na tuto akci jako pozornost našemu zákazníkovi, pěkný den.
16.9.2008 11:30Monika
Dobrý den! Velmi bych se chtěla zúčastnit Vašeho koncertu v Ostravě 1.10. Zajímalo by mne tedy, jak se dají koupit vstupenky, zda v předprodeji nebo i přímo na místě.
Děkuji a přeji mnoho úspěchů. Monika
16.9.2008 12:47Jana Mikulčíková
Dobrý den, paní Moniko, jsme rádi, že se chystáte na náš ostravský koncert. Vstupenky se budou prodávat výhradně až na místě. Těšíme se na setkání a přeji pěkný den.
22.8.2008 08:27
Dobrý den. Myslím, že se sluší poděkovat, takže Vám velmi děkuji za odpověď i Vaše doporučení. Z Vaší nabídky si bezpochyby něco vyberu. K hledanému skladateli - snad se mi podaří obrátit se přímo na autora pořadu, kde jsem skladby dotyčného umělce slyšel. K pochvale Vašich stránek - s velkým povděkem kvituji, že u nabídky alb je možnost poslechnout si tak velké množství ukázek. To je na mou míru doslova ušité. Myslím, že ve Vašem obchodě jsem konečně našel ten správný pro nákup hudby těchto směrů.
21.8.2008 15:53A. MichlBernard
Dobrý den. Jsem tu dnes poprvé, snad nebude můj dotaz mimo a doufám, že odpověď bude ve Vašich silách. Sháním hudbu japonského skladatele Hiroki Okana, mělo by se jednat o japonskou ambientní hudbu. Nabízíte tituly tohoto skladatele, případně, nevíte, kde bych mohl být v hledání úspěšný? Děkuji. P.S: Vaše stránky jsem objevil až dnes, vypadají skvěle
21.8.2008 16:22Radek Mikulčík
Jsme moc rádi, že se Vám naše stránky líbí. Tohoto autora bohužel nenabízíme a ani nevíme, zda-li jej někdo do ČR dováží. Z japonské hudby u nás doporučuji autora Oshari - Samaurai, z krásné ambientní hudby bych Vám pak mohl z naší nabídky doporučit tituly R. Santé - Feng Shui a Reiki nebo několi děl klasiků světové ambientní hudby jako Klaus Wiese či Al Gromer Khan / - naleznete v kategoriích "Terapeutická hudba ", "Meditační hudba" a "Etnická hudba". Přeji příjemný den.
19.8.2008 22:50Petra
Dobrý den pane Santé, chtěla jsem Vás poprosit o doporuční CD. Věnuji se výkladu tarotu, léčení... chtěla bych načerpat energii, poznat něco nového. Mám od Vás Poselství Královny nebes a jsem s ním strašně moc spokojená. Moc Vám děkuji!! Máte moc krásné stránky!
20.8.2008 10:01Roland Santé
Mílá Petro, velmi mě těší, že Vám má hudba slouží, alespoň vím, že ji neskládám zbytečně. :o) K Vašim účelům a podle toho, co již posloucháte /jste ženou hluboce duchovně zaměřenou a vnímavou, citlivou posluchačkou/ bych Vám mohl doporučit tituly, které jsem skládal formou intuitivní kompozice, např.: Léčivé světlo, Ráj elfů, Hudba z nebes, Meditace s Královnou nebes nebo mluvenou meditaci "Léčení s anděly". Poslechněte si hudební ukázky z těchto titulů a sama nejlépe poznáte, co Vás momentálně osloví. Přeji Vám krásné slunečné dny, hodně inspirace a pohody.
12.8.2008 08:55Dana
Koupila jsem si u Vás nádhernou hudbu a trávím s ní příjemné chvíle. Používám ji i k relaxaci s psychowalkmanem. Určitě ještě Vaše stránky navštívím, až si budu chtít koupit další CD.
20.7.2008 11:26Leňula
Milý pane Rolande Santé, z celého srdce vás zdravím a děkuji za to, že jste. Mám od Vás pár cd a vždy se nemůžu dočkat, až si některé z nich pustím a poslechnu. Jsou všechny moc úžasné a vždy pohladí pouhým poslechem mé srdce. Hned mám jinou náladu a více energie do života. Miluji Vaši hudbu a proto za ni děkuji a přeji Vám hodně úspěchů a inspirace k novým CD.
15.7.2008 19:39Jitka , Nový Jičín
Milý pane Rolande, na festivalu v Plzni jsem si u vás koupila CD Serenity, jsem z něj naprosto nadšená, je celé úžasné. Srdeční záležitostí se mi stala jeho poslední přenádherná skladbička. Mnohokrát Vám za něj děkuji. Přeji Vám hlavně pevné zdravíčko, protože je vzácné, štěstí, protože je krásné a spoustu inspirace. Mějte se moc hezky a usmívejte se :o). Moc děkuji. J.
15.7.2008 13:43Andrea K.
Dobrý den, stránky navštěvuji dost často a s objednanými tituly jsem vždy spokojena. Modlím se, aby se ceny CD nezvedaly, jinak bych si je nemohla dovolit. Jen bych uvítala nějaký titul, který by se hodil k břišním tancům. Zatím improvizuji s Kamadevou a novinkou od D-Jam-Bee.
18.7.2008 12:02Radek Mikulčík
Dobrý den, paní Andreo, jsme moc rádi, že se Vám naše nabídka líbí a tituly dobře slouží. Již několik let se snažíme ceny držet na co nejnižší možné úrovni a to včetně těch dovozových z Anglie, SRN i USA. K břišním tancům bych Vám mohl doporučit mé 2 oblíbené alba od Jaye Lakschmi - "Drahokam" a "Oceán laskavosti" / v kategorii "Krásné vokály a mantry" / nebo CD "Země moudrosti" / v kategorii "Etnická hudba", což je 1. díl "Kamadevy" . Přeji Vám krásné dny a pohodové tančení! :)
10.7.2008 19:37Lída z Prahy
Vážený pane Rolande, děkuji za to, že jste. Vy i Váš tým Millenium Music. Děkuji za to, že svůj vzácný talent si nenecháváte jen pro sebe a že ho přetváříte do těch přenádherně barevných, třpytivých a konejšivých tónů, o které se s námi dělíte. Vaše krásná hudba mi vždy pomůže zvednout hlavu po náročném dnu a podívat se na svět zase optimisticky. Je to opravdu balzám na duši. Je to klíč k srdíčku. Děkuji. Děkuji. Děkuji. Přeji pevné zdraví a nekonečnou inspiraci.
11.7.2008 16:04Roland Santé
Milá paní Lído, děkuji Vám mnohokráte jako i ostatním milým posluchačům za tak krásné slovní pohlazení po duši a povzbuzení. Moc to pro mě znamená a takováto zpětná vazba od poscluchačů je pro mě velmi důležitá, abych mohl dál rozvíjet svou tvůrčí práci. Přeji Vám nádherné sluníčkové dny.
9.7.2008 22:06anonym
Dobrý den, moje známá mi doporučila vaše stránky, pokud by to bylo možné prosím o radu, jaké album byste mi doporučili, neustále trpím strachem, že se něco stane nebo že budu nemocná, prosím, nechce se mi navštěvovat příslušné lékaře, ráda bych zkusila nějakou hudební formu léčení. Moc děkuji
11.7.2008 15:55Roland Santé
Dobrý den, vážím si Vaší důvěry k účinkům hudby z naší nabídky. Relaxační hudba sice není všemocná a nedokáže vyřešit všechny naše problémy, pokud je však vhodně zvolená, může se stát významnou pomocí, kdy se člověk necítí nejlépe. Podle popisu Vašich problémů bych mohl doporučit tyto tituly, jejichž jsem autorem a mám tedy vyzkoušeno, že pomohly druhým: CD Léčení s anděly, CD Poselství královny nebes - pomoc andělskými mluvenými meditacemi, CD Láska v nebesích - útěcha, probuzení důvěry a lásky, CD Mystické město zázraků - osvěžení, rozptýlení, dodání energie, CD Léčivé světlo - předspánková terapie, samoléčení. Nechávám na Vašem rozhodnutí, které z uvedených titulů potřebujete nejvíce. Přeji Vám krásný den, ať máte stále sluníčko v duši a nic jej nezatemní...
28.6.2008 18:09Jindřich, Přelouč
Milí přátelé a zaměstnanci z www.rolandsante.cz! Děkuji vám za vynikající internetový obchod. Odvádíte bezvadní práci, ceny za značková dovozová CD jsou zde skvělé, řekl bych až bezkonkurenční. Jsem vašim spokojeným zákazníkem a i když neoplývám financemi, vždy si tady najdu hudbu, která mě zaujme, objednám si ji a stále mi slouží ke spokojenosti. Znám váš bezvadný pracovní kolektiv z tel. objednávek i koncertů a veletrhů, kterému jde opravdu o šíření dobra a pozvednutí duchovnosti prostřednictvím krásného hudebního umění. DÍKY!
23.5.2008 19:50Šárka
Vaše hudba je moc krásná, uklidnující a plná energie :) Je moc dobře že máte ukázky z CD na této stránce, aspoň si tak mohu vybrat co mě nejvíce uklidní a dodá energii.
20.5.2008 20:12Dana
Milý pane Rolande, Vaše hudba je úžasná, klidná, ale dodává mnoho energie a síly a já Vám za to děkuji Jinak i tyto stránky jsou velice úžasné!!
28.4.2008 12:20Janka Jina
Vaše hudba mi již 8 let pomáhá ráno vstávat a večer usínat, překonávat s větším nadhledem a klidem období a tak těžké nemoci a nepříjemností s ní spojených. Dokonce jsem ji používala v nemocnici před a po operacích. A později relaxovala nebo se dobíjela s ostatními potřebnými Vašimi hladivými tóny. Díky mockrát za ně Vám i andělskému duchovnímu světu. Janka
25.4.2008 11:31ANNA
Som po troch operáciách srdca a pokaždé som bola v kome, ocitla som sa v nádhernej záhrade, polnou krásných kvetou a tie kvety mali každý iný ton, společne to zneko moc nádherne, len mi je lúto, že som od vtedy už takú hudbu nepočula, ale niektoré pasáže z alba "Království andělů" Rolanda Santé sú akobi totožné. Neviem tú moju melodiu prirovnať, lebo to bolo opravdu nádherné a já sa nechcela odtial vrátit zpeť, keby sa našiel volajaký skladatel, ktorému by som to mohla vysvetlit bolo by to úžasné, vela ludom by sa to páčilo a ich srdcia by pookriali, želám každému tolko lásky ako je vo všetkých andělských tónou.
25.4.2008 14:49Roland Santé
Milá paní Anno, Vaše slova mě velmi potěšila a jsou mi moc blízká. Mám často krásné vnitřní vize nebeské hudby, kterou v andělských krajinách hrají květiny, tráva, vánek, stromy... Budu velmi rád, když mi blíže popíšete svůj mimořádný zážitek a já se pokusím tyto tóny z rajských světů zachytit pro potěšení druhých, zde je můj mail: roland.sante@email.cz , těším se, přeji hodně zdravíčka a děkuji.
15.4.2008 18:54Zuzana Marková 17
Stránky jsou úžasné... Chodím se na ně koukat skoro pořád...
15.4.2008 10:03MUDr. Květa Hlaváčová
Vážený pane Santé,
chtěla bych se Vás zeptat, zda existuje ve Vaší nabídce takový titul, který by byl ideální pro relaxaci s použitím psychowalkmanu Galaxy. V tomto přístroji jsou přednastaveny programy pro různé formy meditace (zakončení dne, superučení, pauza před zkouškou,...) a každá vyžaduje hudbu s určitou frekvencí v souladu s frekvencí určitého programu. Relaxační hudba je k užívání tohoto přístroje doporučována, myslím si, že prakticky by se dala použít hudba z CD Hudba pro léčení.
Existuje ale nějaké CD pro používání tohoto přístroje nebo se jej chystáte vydat? Děkuji za Vaši odpověď. Přeji Vám pěkný den. MUDr. Květa Hlaváčová
15.4.2008 10:05Roland Santé
Dobrý den, paní Hlaváčová,
s firmou Galaxy, která v naší republice provádí distribuci psychowalkmanů, spolupracuji již mnoho let tak, že jim dodávám výhradně svou hudbu pro účely použití s jejich přístroji.
Mám v nabídce cca 40 titulů, které se v tomto spojení používají. Je však vhodné přizpůsobit výběr mých alb konkrétním programům, které nejčastěji aplikujete. Pokud mi pošlete jejich konkrétní názvy, doporučím Vám k nim vhodná CD. Těší mě Váš zájem o mou hudbu :)
S přátelskými pozdravy a přáním krásného dne, Roland Santé
14.4.2008 07:12Peter + Zuska
Ďakujeme za skvelý koncert a pohodu (ktorú už svojou prítomnosťou šírite medzi ľudmi) na Dňoch zdravia v Bratislave.
Už sa veľmi tešíme na spoluprácu s Vami a po otvorení čajovne, Vás určite oslovíme ohľadne koncertovania u nás.
Prajeme veľa pohody a nápadov pre nové CD.
13.4.2008 18:00Lydie
Moc pěkné
13.4.2008 14:43kozojana@seznam.cz
Hledám nějakou hudbu k učení ke zkouškám. Máme v letním semestru ekonomiku a právo. Takže hrůza. Můžete mi něco doporučit? Díky Jana K.
15.4.2008 09:47Roland Santé
Milá Jano, mám za sebou také vysokou školu a dobře vím, jak je učení na zkoušky náročné a stresující. Hudbu stimulující učení bych Vám mohl doporučit tu, jenž je vytvářena intuitivní kompozicí. Velmi dobré výsledky mají studenti podle jejich ohlasů s CD "Ráj elfů", s CD "Tajemství moře" nebo s CD "Aura". Doporučuji velmi tichý poslech na hranici slyšitelnosti, tato ambientní hudba stimuluje a harmonizuje na podvědomé úrovni, kdy tóny nevnímáte přímo, ale přesto působí. Přeji Vám mnoho úspěchů při učení a všechny zkoušky v pohodě! :)
20.3.2008 10:43Ariana
Vaše překrásná hudba pane Santé je chór andělů, který rozdává lidem lásku, sílu a naději, konejší ve dnech smutku a znásobuje enegii ve dnech radosti. Toto jsou moje pocity a díky za to, že taková hudby existuje díky Vám.
8.3.2008 17:28Jarka, Přelouč
Vážení přátelé v Millenium Music! Vaše jarní nabídka nových titulů je úplně úžasná! Navíc máte nejlepší ceny dovozových značkových titulů ze všech internetových obchodů v ČR. Děkuji Vám mnohokrát a přeji hodně spokojených zákazníků jako jsem já.
25.1.2008 21:51Janka
Pán Santé, ste pre nás všetkých dar z nebies. Vaša hudba je úžasná. Práve počúvam Mystic Town of Miracles, je to neopakovateľný zážitok. S láskou Janka.
23.1.2008 13:43Monika Dreslerová
Dobrý den p. Santé! Velmi se mi líbí Vaše hudba. Ráda bych navštívila také Váš koncert. Na Vašich stránkách máte uvedeny jen koncerty v únoru v Brně. To je bohužel pro mě trochu daleko (bydlím v okrese Nový Jičín). Neplánujete prosím koncert někde v Moravskoslezském kraji?
Děkuji za Vaši nádhernou hudbu a přeji mnoho úspěchů.
23.1.2008 17:39Roland Santé
Milá paní, děkuji za slova, která mě povzbuzují do další tvůrčí práce. V Moravskoslezském kraji zatím plánujeme pouze autogramiády na různých festivalech podle harmonogramu z naší úvodní www stránky a pak až prosincový vánoční koncert 2008 na zámku v Hranicích na Moravě. Další datumy budou upřesněny na našich stránkách. Srdečně Vás zvu i s mým týmem a těším se na setkání s Vámi.
21.12.2007 18:10Jarmila Šimková
Dobrý večer p. Santé. Děkuji Vám za nádherné zážitky u Vašich DVD a CD. Přináší světlo a lásku do našich domovů, pohladí na duší. Jsou originální a děkuji Vám za Vaše stránky. Jarmila
13.12.2007 10:14Blanka Valašské Meziříčí
Chtěla bych poděkovat za vánoční koncert v Hranicích na Moravě. Byl to překrásný zážitek a měla jsem pocit, že jsou tam v tom zámku a v krásném prostředí andělé s námi.... ještě jednou moc děkuji a těším se na další setkání s Vámi a s Vaší hudbou.
12.12.2007 09:44Radka
Děkuji za včerejší koncert. Bylo to pohlazení pro dušičku. Opravdu nádhera, která vykompenzovala komplikovanou cestu.
7.12.2007 14:09Lída Zabloudilová
Dobrý den p. Sante, děkuji za vstupenku na koncert, který se koná dne 11.12. 2007, ale kterého se nemohu zúčastnit i když bych byla moc ráda. Chtěla jsem se proto zeptat, jestli se Váš koncert bude konat i v jiných městech. Bydlím v Pelhřimově. Děkuji za odpověď. Lída
8.12.2007 11:49Roland Santé
Milá paní, děkuji Vám za slůvka, která píšete od srdce a jsem velmi rád, že je Vám má hudba nápomocná ve chvílích, kdy člověk potřebuje povzbudit. Pokud je hudební umění všeobecně tvořeno od srdce, je jakýmsi mostem mezi pozemským světem a nebeským domovem. A Vy mi tuto skutečnost svými pocity z poslechu mé hudby potvrzujete. Děkuji Vám za to... Co se týče podobného koncertu, jako ten vánoční, tak další budeme pořádat až příští rok, kdy vyvěsíme na naše stránky seznam datumů a míst. Přeji Vám krásný den s nebeským světlem v duši.
5.12.2007 08:14Jaro Majercak
Dnes sa potešila moja duša. Našiel som Vašu stránku. Ďakujem.
30.11.2007 23:00Jaroslav
Vážení, máte nejlepší dovozové ceny CD a nejlepší hudbu z českých internetových obchodů. Blahopřeji a přeji vám vše dobré!!!
30.11.2007 14:48Zabloudilovalida@seznam.cz
Dobrý den p. Santé,
chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za to, že dáváte tomuto uspěchanému světu tak nádhernou hudbu. Jsem velmi příjemně překvapená Vaším přístupem k zákazníkům. Víte není to tak běžné, aby si člověk s vaším vytížením našel čas a odpověděl lidem, kteří ho oslovují, byť i pár řádky. Vážím si toho a nejsem jistě zdaleka sama. Je dobře, že v dnešním uspěchaném světě existují vaše stránky s nádhernou hudbou. Je to taková zelená oáza, protkaná citem, klidem a mírem uprostřed pouště zmatků. Nedávno jsem ztratila velmi blízkého člověka a vaše hudba mi ho moc připomíná. Díky za to všechno. Lída
8.12.2007 11:46Roland Santé
Milá paní, děkuji Vám za slůvka, která píšete od srdce a jsem velmi rád, že je Vám má hudba nápomocná ve chvílích, kdy člověk potřebuje povzbudit. Pokud je hudební umění všeobecně tvořeno od srdce, je jakýmsi mostem mezi pozemským světem a nebeským domovem. A Vy mi tuto skutečnost svými pocity z poslechu mé hudby potvrzujete. Děkuji Vám za to...
28.11.2007 14:04prckovaj@seznam.cz
Pracuji v ÚSP pro mentálně a tělesně postižené. Průměrný věk asi 30let. Oni si pouští techno a rap, já jim s oblibou relaxační hudbu. Vaše CD Nebeský anděl u nich zabodovalo. Jaká Vaše další alba by jste mi doporučil? Mezi uživateli jsou především schizofrenici a epileptici. Předem děkuji za odpověď a přeji krásný den. Jana
29.11.2007 12:18Roland Santé
Milá paní, těší mě, že Vám i Vašim svěřencům má hudba pomáhá. Z ohlasů podobných subjektů byly dobré výsledky s hudbou Kouzelný krystal, Nebeská zahrada-udržuje v pozornosti, osvěžuje a pozvolna zklidňuje. Dále bych doporučil nějaké album vizualizační s hudbou doplněnou přírodními zvuky... např. Ráj elfů nebo Tajemství moře a speciáně na zklidnění /např. i před spánkem/ titul Království andělů či Léčivé světlo. Záleží samozřejmě i na Vašich specifických zkušenostech a posluchačském vkusu. Ať Vám mé tóny slouží i nadále, přeji pěkný den.
21.11.2007 16:41Daniela Hrabová
Dobrý den p. Rolande, jsem Vaší fanynkou už od začátku vaší tvorby, kdy jste vydávali jen kazety a jsem i členkou fanklubu. Chci se zeptat zda příjde opět vánoční nabídka vašich CD, neboť v červnu mi nic nepřišlo a také pořád netrpělivě čekám na vydání Vašeho titulu Zvuky světa, ze kterého jste nám přehrával krásnou ukázku na Vašich loňských koncertech. Ani letos nebudeme chybět na Vašem koncertu v Hranicích. Díky Daniela
22.11.2007 12:42Roland Santé
Dobrý den, paní Hrabová. Velice mě těší, že jste již po leta mou věrnou posluchačkou. Vánoční nabídky pro fanklub právě rozesíláme, přijde Vám každým dnem nový katalog s mnoha novinkymi včetně pozvánky na můj koncert v Hranicích na Moravě. Letos jsme novou nabídku neodesílali v červnu, jak bývá zvykem, ale nechali jsme rozesílku podle ohlasů zákazníků až na Vánoce, kdy si chtějí lidé objednávat více titulů najednou... Album "Zvuky světa" bohužel stále nemám dokončeny, neboť jsem se letos věnoval náročnému projektu - DVD "Andělské madaly", které právě vychází... Na Vánoční koncert se již také velmi těším, neboť se opětovně setkám a zahraji tak milým posluchačům jako jste Vy. Krásný den přeji a naviděnou. :)
19.11.2007 08:53Zuzana z Bratislavy
Dobrý deň, už zas Vám píšem pán Santé. Musím Vám to totiž napísať. Vaša hudba je ranná rosa, Vaša hudba je východ Slnka, Vaša hudba je vánok, ktorý kolíše. Vaša hudba je hviezda vo vesmíre. Vaša hudba je sen... Vaša hudba je LÁSKA... A ja mám ešte jednu otázku. Niečo pre pohodu na Vianoce, od Vás, mohli by ste doporočiť, proste niečo vianočné... Moc Vás zdravím a zostávam s úctou a obdivom.
19.11.2007 09:07Roland Santé
Vaše hřejivá slůvka si vždy rád přečtu, paní Zuzano, jste velmi pozorná a vnímavá posluchačka a své pocity z umění umíte moc krásně vyjádřit, děkuji.
K vánoční pohodě bych Vám mohl doporučit nové DVD "Andělské mandaly", které vyjdou za pár dnů a objeví se příští týden v naší nabídce. Jsou výběrem z mé hudební tvorby s projekcí ještě nikde nepublikovaných andělských mandal. S klasických CD Vám mohu doporučit Lásku v nebesích, Království andělů nebo Nebeskou zahradu, které vytvářejí sváteční atmosféru. Záleží ale samozřejmě na Vás podle poslechových ukázek, které z CD Vás osloví, Vaše duše si jistě řekne sama. Přeji Vám krásný den se sluníčkem v srdci. :)
12.10.2007 12:29Zuzana z Bratislavy
Zdravím všetkých milovníkov tejto úžasnej tvorby, hlavne však samotného autora pána Santého. Iba nedávno som objavila túto stránku a po jej zhliadnutí a vypočutí si ukážok som okamžite vedela, že to je to čo hladám a potrebujem. Snažila som sa nájsť Vaše dielo cez IT v Slovenských music shopoch, nepodarilo sa mi, čo je škoda. Musím pochváliť Vašu snahu, vyhovieť čo najrýchlejšie zákazníkovi, čo som bola milo prekvapená, objednaný titul Léčení s anděly už mám doma a som tak unesená týmto dielom, že Vám zaň pán Santé patrí môj veľky obdiv a úcta. A ďakujem aj za nádherný bonus The Mystic Town, ktorý bol pribalený v zásielke. Určite budem sledovať Vaše dielo a znovu si niečo vyberiem. Zostávam s priateľským pozdravom a úctou k Vám.
12.10.2007 13:09Roland Santé
Milá paní Zuzano. Velmi si vážím Vašich slov a hodně pro mě znamenají. Jsou pro mě nejen pohlazením po duši, ale také posílením a inspirací do dalčí tvůrčí práce, děkuji Vám a přeji krásné dny. :)
7.10.2007 22:50Lída Zabloudilová
Dobrý večer p. Santé, děkuji Vám, že jste si našel čas a odpověděl mi na můj dotaz. Se vším, co jste napsal souhlasím a Váš typ určitě vyzkouším. Láska je poslem světla, i když občas jí jde v patách tma. Ale světlo nakonec tmu prosvítí a to je dobře. Přeji Vám posvětlené dny. Lída
29.9.2007 16:12Lída Zabloudilová
Dobrý den p. Sante, s vaší krásnou hudbou jsem se poprvé setkala již před několika lety, když jsem náhodou vkročila do obchodu v Celetné ulici. Jedno Vaše CD z cyklu Delfíni a velryby jsem si z obchodu odnesla a nikdy jsem nelitovala. Vaše stránky navštěvuji celkem pravidelně a vaše hudba mne nesmírně oslovuje, ale nevím si rady s tím, které CD by bylo pro mne nejvhodnější. Již delší dobu hledám vnitřní rovnováhu a stále se mi to nedaří. Poradíte mi? S přáním jen toho nejlepšího Lída
30.9.2007 18:51Roland Santé
Milá paní Lído, velmi mě těší, že Vám má hudba slouží a líbí se. Hudba sice nedokáže vyřešit všechny naše problémy, ale ta vhodně zvolená se může stát významným pomocníkem v našem životě při hledání klidu a pohody. Pokud je člověk naplněn vnitřním světlem, žije s láskou, je odolnější vůči různým nástrahám života a lépe se mu nachází vnitřní rovnováha. K tomuto účelu bych doporučil kombinaci alb: mluvená meditace - "Poselství Královny nebes", která se pro Vás může stát verbální pomocí, dále pak "Království andělů" nebo "Láska v nebesích". Berte to jen jako mé doporučení, klidně si vyposlechněte ukázky z jiných alb a Vaše duše si sama řekne, co momentálně nejvíce potřebuje. Přeji Vám šťasnou ruku ve výběru a krásný den s úsměvem. :)
22.8.2007 09:28Mirka Poborská
Milý pane Rolande, děkuji za slova útěchy a radu. CD jsem si již objednala. Opravdu vytváříte pro lidi krásnou hudbu a je určitě darem pro všechny dobré lidi. Věřím, že i mě pomůže Vaše hudba se "uzdravit" ze svého trápení. Posílám Vám sluníčko. Mirka P.
20.8.2007 14:26Mirka Poborská
Dobrý den, objevila jsem vaše stránky poprvé a ukázky hudby jsou nádherné. Prosím, poraďte mi. Umřel mi přítel, kterého jsem milovala a neumím se s tím vnitřně srovnat. Prosím Andílky o to, aby ho ochraňovali. Sama se hodně trápím. Které CD si prosím mám koupit. Mám vnitřní pocit, že mi to pomůže a třeba i dostanu odpověď na to, zda je můj milovaný šťastný i nyní, když už není mezi živými. Děkuji mnohokrát. Mirka P.
21.8.2007 17:52Roland Santé
Milá paní Mirko, děkuji za důvěru, která je obsažena ve Vašem dotazu, moc si jí vážím a hluboce s Vámi soucítím. Věřím, že Váš milý je šťastný i nyní v nebeských světech, dobře o Vás ví, stále Vás stejně miluje a nechce, abyste měla trápení... Doporučil bych Vám alba, která mohou být nápomocna Vaší duši i srdci a to: CD s mluvenou meditací - "Návštěva nebeského království" a CD "Království andělů", s láskou Roland Santé
8.8.2007 17:17Ivana Spáčilová
Mám jednu prosbičku. Chtěla bych se zeptat, kdy bude možné zakoupit CD od Guy Sweens » Kamadeva. Mám nyní u Vás objednávku na CD od Goodalla a budu velmi ráda, pokud si budu moci svou sbírku obohatit. Melodie jsou nádherné a za vše Vám děkuji.ivaspa@seznam.cz
Vaše věrná zákaznice Ivana
9.8.2007 10:52Mgr. Jana Petrlová
Vážená paní, CD Guy Sweens » Kamadeva jsou již na cestě z Anglie do našeho skladu a na konci srpna budou k dostání. Děkujeme za Váš zájem i přízeň a přejeme krásné léto.
27.6.2007 22:3127.6.07,Milena,Olomouc
Vaše hudba p. R. Santé je vskutku kouzelná, plná energie, naplnění, pohlazení a vyrovnání, co víc si přát. Je to bohatství k dosažení duševní, fyzické, společensko citové a duchovní síly. Jsem velmi ráda, že jsem Vás našla. Děkuji za došlé i další Vaše hudební klenoty pro život.
21.5.2007 19:02Renata, Rožnov p.R.
Dobrý den, včera jsem se zúčastnila Vašeho koncertu v kapli na Starém Zubří. Byl to neopakovatelný zážitek. Jednak z poslechu Vaší srdce otevírající hudby, ale byl to pro mne další dílek, který zapadl do mé skládačky při hledání mé cesty v tomto životě. Přeji Vám mnoho úspěchů a moc Vám děkuji.
7.6.2007 10:05Roland Santé
Milá paní Renato, jste velmi vnímavá posluchačka a já děkuji za všechny takové, jako jste Vy, kteří chodí na mé koncerty. Přeji Vám krásné letní dny a pohodu v duši.
6.5.2007 20:41ANNAMARIE FRIEDRICHOVÁ
PANE SANTÉ, VAŠE HUDBA MI POMOHLA A STÁLE POMÁHÁ DOSTÁVAT SE Z PROBLÉMŮ A ŽIVOTNÍCH KOPANCŮ. DĚKUJI VÁM ZA NÍ, PRO MĚ I MÉ BLIŽNÍ, JE TO LÉK, JAK PŘEŽÍT A NEZBLÁZNIT SE. MOC A MOC VÁM ZA NI DĚKUJI Z CELÉHO SRDCE....
A PŘEJU VÁM PEVNÉ ZDRAVÍ A STÁLOU INSPIRACI A AŤ VÁS MŮZA UMĚNÍ STÁLE PROVÁZÍ, PROTOŽE PRO MĚ JSTE OPRAVDU UMĚLEC.... DĚKUJI
8.5.2007 11:12Roland Santé
Milá paní FRIEDRICHOVÁ, velmi si vážím Vašich slov. Jsou pro mě inspirací a motivací do další tvorby, děkuji za ně a přeji Vám také vše dobré se sluncem lásky v srdci...
1.5.2007 12:34Dana
Dobrý den, mám dotaz není možné zařadit k Terymu Oldfieldovi i jeho nádherná alba Deštný prales, Afrika,Tibet a jiné nemohu je nikde koupit. Díky Dana
1.5.2007 19:32Roland Santé
Vážená paní, je nám velmi líto, ale starší alba Terryho Oldfielda naše firma nedistribuuje, neboť s těmito vydavatelstvími nemáme smlouvu. Terry nám dodává výhradně své novinky (např. Kelt, Jemnost, Labyrint nebo OM), protože s dřívějšími vydavatelstvími již nespolupracuje a my jej chceme podporovat právě šířením jeho novinek.
16.4.2007 13:28EvaChromeckova@seznam.cz
Vážený pane Santé, ptala jsem se svojí kamarádky, co že to pouští za krásnou hudbu, když jsem u ní na terapii. Odpověděla mi Roland Santé www.rolandsante.cz. Doma jsem si vyhledala tyto stránky. Když jsem je otevřela a uviděla Vaši fotografii zůstala jsem v úžasu, jste velice podoben mému synovi, kterého jsem milovala a miluji celou svojí duší, před dvěma lety zahynul při autohavárii, vím, že vždy když potřebuji pomoc je u mě. Děkuji, synovi, Bohu i andělům, kteří mne zavedli k Vám. Vaše hudba je pohlazením pro duši, je nádherná a jejím prostřednictvím mohu být s těmi, které miluji. Děkuji Vám, s láskou Eva.
17.4.2007 17:54Roland Santé
Vážená paní Chromečková, děkuji za milá slova, kterými na oplátku zase Vy hladíte mou duši... Přeji Vám krásné andělské jaro plné andělských doteků a inspirací...
16.4.2007 12:30Stanka
Krásny deň želám Vám Roland Santé a všetkým ľudom na tejto krásnej Zemi. Chcem vám poďakovať, že tvoríte takú nádherne čarovnú hudbu, keď ju počúvam, cítim sa ako v nebi, verím, že táto hudba vylieči každú dušičku a naplní ju láskou nebeskou :) Posielam veľa slniečka do duše všetkým vám a veľmi pekne ďakujem.
16.4.2007 12:35Roland Santé
Milá paní, děkuji za moc pěkný jarní pozdrav a také Vám přeji krásné jaro se sluníčkem v duši a úsměvem na tváři! :)
12.4.2007 15:51Zdenka Havlinova
Dobrý den, dnes jsem se "náhodou" dostala na Vaše stránky. Jsou moc pěkné a nabídka je tak bohatá, že se jen těžko vybírá. Přeji hodně úspěchů a spokojených zákazníků. Havlínová
8.3.2007 23:59Radek Šafář
Před psaním těchto pár řádků jsem si objednal další čtyři tituly. Mám jich od vás už celkem padesát. Celkem slušný ne? Hudba je to nádherná. Bohatá a barevná. Téměř denně si ji pouštím. Vždy se mi alespoň trochu zlepší nálada, když předtím za moc nestála. Při poslechu se snažim maximálně soustředit jen na tu hudbu a nic jiného nevnímat. Někdy se mi to podaří i do takového stadia, že cítím, jak do mě proudí energie. Hlavně u titulů Rolanda Santé - Léčení čaker, Kosmická energie, Mystery of the Sea atd. Přeju vám hodně štěstí, plno dobrých nápadů a hodně zákazníků.
I když jeden nápad bych měl. Nešla by
zkomponovat hudba, kde by hlavní dominantou byly hudební nástroje pannova flétna a trubka?


13.3.2007 16:52Roland Santé
Milý pane Šafáři, jsem moc rád, že si u Vás má hudba našla své místo a dobře Vám slouží. Takovéto věty mě velmi povzbuzují a inspirují do další práce. Nedělám totiž hudbu pro sebe nebo pro odborníky, ale pro široký okruh posluchačů, kteří jsou mi často i povahově blízcí. Co se týče Vašeho nápadu, je velmi zajímavý a sólovou panovu flétnu již připravuje Medwyn Goodall do našeho společného alba. Přeji Vám mnoho pohody a krásných posluchačských zážitků.
27.2.2007 16:21Renáta
Dnes ráno, když jsem se probudila, modlila jsem se a žádala své anděly strážné o pomoc. Vím, že pro mě učinili zázrak, protože jsem při svém hledání objevila tyto stránky. Věřím, že pomalounku, ale jistě nacházím svou cestu lásky, štěstí. Jsem šťastná, že jste. S láskou Renáta
27.2.2007 16:23Roland Santé
Ani nevíte, jak mě Vaše slova těší, milá Renáto. Děkuji za celý náš kolektiv...
17.2.2007 11:40Eduard Cacek
Velmi si vážím Vašeho přístupu, jsem rád, že se již v současné době i v obchodě vyskytují slušní a duchovně založení lidé, jako jste Vy a ostatní ve Vaší firmě. Kéž by takových lidí v naší zemi přibývalo.
17.2.2007 11:38rodina Kroftova
Vaše tvorba je nepopsatelně krásná, pane Santé. Nejraději bych koupil všechny Vaše CD. Přeji ještě hodně úspěchů ve Vaši práci.
11.2.2007 18:19Radka
Musím uznat, že písničky, které slyším z CD se mi líbí... Jsou moc hezké a lépe se zvládá i náročný den.. Nevím co dodat, prostě úžasné!!
9.2.2007 22:01Bára
Posilam srdecne pozdravy z ciziny. Pravidelne vecer posloucham Angel therapy a Dreaming with the Fairies a citim se spokojene a jsem stale s Vami. Vyrizuji velky pozdrav od rodinky tady, ktera rika, ze to je hudba z nebe..... At se dari!
9.2.2007 22:03Roland Santé
Děkujeme Barčo za milá slůvka, která jsou pro nás povzbuzením a moc nás těší, že Ti hudbou můžeme zpříjemnit Tvé chvíle v zahraničí. Srdečně zdravím celou holandskou rodinu! :o)
31.1.2007 23:27MARTINA
Pan Santé, nemám dnes moc prima den a s Vaší hudbou je to pro mě nějak snadnější... Mám několik Vašich CD a moc ráda je pouštím i svým klientkám a musím Vám napsat, že patříte mezi ty nejoblíbenější! Vaše stránky se Vám opravdu povedly - jste takové pohlazení na srdíčku. Přeji Vám jen sluníčkové dny a těším se na další setkání s Vaší muzikou.
4.2.2007 13:45Roland Santé
Milá paní Martino, ne každý den je pro člověka šťastným, ale umění je tady právě pro to, aby potěšilo duši a ohřálo srdíčko, když člověku není zrovna do smíchu... Moc děkuji za milá slova, která jsou pro mě velkým povzbuzením do další kompoziční činnosti. :)
31.1.2007 23:20MARTINA
Přeji hezký večer všem na těchto stránkách. Nemám dnes moc prima den a moc mi pomáhá brouzdat a poslouchat... Mám několik CD a další novou jsem si objednala. Pane Santé, moc Vám děkuji - hned je mi lépe na srdíčku....
28.1.2007 20:50Věra Čajková - léčitelka
Již 15 let se snažím pomáhat lidem a velmi mě potěšilo, že jsem se stala spolukmotrou Vašeho nádherného DVD ANGELIC LIGHT. Ať do všech domovů přináší světlo a energii. Je nádherné.
Díky Věra
13.1.2007 18:00Zdenka Tichá
Musím Vám pochválit Vaše nové internetové stránky. Znám je a jsem mile překvapena jakou dostaly novou podobu. Moc pěkné a teď i lépe přehledné. Díky i za Vaši hudbu a dalších interpretů, které zde nabízíte.
10.1.2007 17:58Martina
Přeji krásný den, stránky moc hezké, hudba nádherná. Já sama už doma mám několik vašich CD. Jsem teď těhotná a přemýšlím nad koupí dalšího CD. Vím, že máte přímo pro těhotné, ale líbí se mi víc léčivé tóny. Myslíte, že je jedno, jakou hudbu z vaší nabídku budu během celého těhotenství poslouchat??? Měla by mi být hlavně asi příjemná a vyvolávat příjemné pocity, ne?? Děkuji
12.1.2007 11:02Roland Santé
Milá paní, těší mě, že se Vám naše nabídka hudby líbí. Co se týče hudby pro těhotné ženy a miminka, tak naše speciální tituly jsou výběrem vhodných skladeb z mé tvorby pro tyto účely a jsou zde zařazeny mimo jiné i některé skladby z edice "Léčivé tóny", které jsou vhodně upraveny. Záleží však samozřejmě na Vás, jaká hudba je pro Vás příjemná, taková se bude jistě líbit i Vašemu miminku. :) Přeji Vám krásné prožití mateřství, zdravé a spokojené děťátko!
8.1.2007 13:03mysterions
Je to úžasna hudba plná rovnováhy, lásky, vnútorného pokoja. Je taká ako symbolika jing a jang... Človek sa rýchlo vdaka nej dostava do stavu komplentácie... Som rada že takáto stránka existuje... je fenomenálna. Ďakujem.
9.1.2007 12:20Roland Santé
Děkujeme za slova uznání, která potěšila nejenom mě, ale celý náš tým Millenium Music. Budeme se snažit, aby byly naše stránky i nadále pohlazením pro duši a osvěžením pro tělo pro všechny naše posluchače...
15.12.2006 07:19Marcela Tršová
Tyto stránky jsou stejně jako hudba Rolanda Santé úchvatné, vyzařuje z nich tolik pozitivní energie, až se mi z toho točí hlava. Jsem ráda, že i v dnešní uspěchané době plné vystresovaných a nevyrovnaných lidí existují tak silné duchovní osobnosti, z kterých vyzařuje tolik lásky, klidu a pohody. Věřím, že díky poslechu této hudby bude těchto lidí přibývat. Přeji krásné Vánoční svátky, hodně úspěchů ve Vaší tvorbě a hlavně zdraví.
9.1.2007 12:13Roland Santé
Děkuji mnohokrát za krásná slova, moc si jich vážím a hodně pro mě znamenají, paní Tršová. Jsou povzbuzením do mé další tvorby a do šíření pozitivního umění i jiných skladatelů...
11.12.2006 19:46Jana Navrátilová
Velmi hezký katalog a stránky se mi moc líbí. Přeji krásné nové nápady a tvoření.
6.12.2006 15:45Jaroslav Novák
Moc krásné stránky, jsem jimi nadšen, jen tak dál!
9.12.2006 20:37Mgr. Jana Petrlová
Děkujeme, pane Nováku, budeme se snažit, ať se Vám i ostatním posluchačům naše stránky líbí co nejvíce!
Vyrovnanost
Harmonie
Léčení s anděly
Šťastné děťátko
Aura
Léčení čaker
Tibetské mísy
Uzdravení
Léčení s archanděly
Zlaté masáže
Léčivá hudba se zvuky lesa
Posvátné zpěvy
Příslib kouzel
Vlčí odvaha
Léčivá hudba s ptačím zpěvem
Karmická cesta
Mozaika
Uzdravení duše
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Šťastné vánoce
Velký Duch - Ztracené stopy
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Poselství ze snu
Andělské léčení čaker
Kosmická cesta
Měsíční kouzlo
MANDALY
ÁŠRAM
Bílé piáno
MANTRY
Pohádkové vánoce
Pokojná cesta
Na pohanském pobřeží
Láska oceánu
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Čtvero ročních období
Uzdravující světlo
Chvíle v čase
Posvátné kameny
Klidný oceán
Kouzlo lesa
Putování Vesmírem
Energie krystalů
Umění snít
Procházka po oblázcích 2
DVD Andělské mandaly
Vzestup Inků
Vlny spánku
Zázrak zrcadlení
Umění svobody
Nad oblaky
DVD Andělské světlo
Elementy
Srdce vlka
Cesta vzestupu
Léčitelka 7
Svařák a jmelí
Zimní klid
Merlinův syn
Samurai
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
Král zítřků
Tanečnice bouří
Delfíní Měsíc

Vyrovnanost
Harmonie
Láska v nebesích
Andělské světlo
Tajemství moře
Delfíni
Tibetské mísy
Kolekce zvuků přírody
To nejlepší z Medwyna Goodalla
Andělské léčení čaker
Keltská klasika
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Pohanská kněžka
Nalezení klidu
Písně lásky a světla
Bubny Cargo - Rytmy Země
Políbení Sluncem
Hledání LEMURIE
Šaman 4 - Léčivý buben
Zlatá Tantra
Léčitel
Akášický sen
Světlo duše
Velký Duch 2
Brány
Zenová zahrada
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Duch bojovníka
Duše bílého vlka 3
Andělské léčení čaker
MANDALY
Nový začátek
Bílé piáno
Bohyně Machu Picchu
MANTRY
Pohádkové vánoce
Na pohanském pobřeží
Kde se setkává země s mořem
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Snění
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Diwali
Uzdravující světlo
Cesta vzestupu
Chvíle v čase
Klidný oceán
Vzestup Inků
Pod pradávnou oblohou
Zázrak zrcadlení
Vlčí kámen
Okraj světa
Umění svobody
Pohanská země
Okraj světa
Léčitelka 7
Zimní klid
Harmonie HANG DRUM
Alchymista
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
MANDALA
Zářivý úsvit
Chrám bohyně Hathor


TOPlist