Roland Santé
SVĚTOVÉ CD NOVINKY + LETNÍ NOVINKY + NOVÉ REEDICE
ALBUM MĚSÍCE - ZÁZRAČNÉ SOLFEGGIO FREKVENCE
PRÁVĚ PROBÍHÁ "MIMOŘÁDNÁ LETNÍ AKCE 2+1": ZÍSKEJTE AŽ 8 KVALITNÍCH CD ZA 1,-KČ K VAŠÍ OBJEDNÁVCE DLE TĚCHTO PRAVIDEL:
Andělé - LÉČIVÁ HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY
Relaxační hudba
Speciální nabídka - Exkluzivní limitovaná edice s autogramem autorů
Andělská kolekce - ANDĚLSKÁ HUDBA
Ambientní léčivá hudba - Hudební série "LÉČIVÉ TÓNY ZEMĚ"
Blahopřání s CD nebo DVD
Masáže
Léčivé mandaly s hudbou - NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY ROKU!
Lepší spánek
Léčivá a terapeutická hudba pro Wellnes - Spa
Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti
Mluvená meditace s andělskou hudbou
Krásné vokály a mantry
Chillout / Osvěžení
Lifestyle / Životní styl
Spa kolekce
Hudba pro revitalizaci - ROČNÍ OBDOBÍ S MEDWYNEM GOODALLEM!
Keltská hudba
Víly a elfové
Čisté zvuky přírody
Zvuky přírody s hudbou i bez ní
"SPIRITUÁLNÍ CESTA KOLEM SVĚTA"
Povznesení a inspirace
Hluboké léčení
Etnická léčivá hudba a hudba s etnickými prvky
Tibetská hudba a tibetské mísy
Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny
Šamanská hudba, bubny a bubínky
Tělo a duše
Edice Příjemné pocity
Reiki
Čakry
Jóga
Tantra
Relaxační DVD - Naše bestsellery!
Meditační hudba
Léčivé tóny
Léčivá světelná esence
Terapeutická hudba
Delfíni a velryby
Vánoční relaxační a léčivá hudba
Andělské léčivé pohlednice
Andělské léčivé mandaly
Léčivé mandaly víl

Šamanská hudba, bubny a bubínky

V této kategorii Vám přinášíme hudbu nabitou energií bubnů, bubínků a perkusí s úchvatnými etnickými nástroji jako např. didgeridoo, dále pak šamanskými zpěvy a krásnými domorodými flétnami. Vrátíte se v nich do dob a krajin Indiánů, pocítíte jejich moudrost a léčivé umění šamanské hudby... Součástí této nabídky jsou alba slavných bratrů Gordonů, kteří jsou v Americe nejprodávanějšími autory tohoto žánru, jejich alba vycházejí v miliónových nákladech...

5 důvodů, proč kupovat hudbu na našich CD:
1. CD nosiče jsou vytvořeny vysoce kvalitním bezkompresním formátem, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu skutečně zamýšleli. Ve zjednodušeném kompresním formátu hudby (například v nekvalitním zvuku videí na youtube nebo MP3 přehrávaných z MP3 přehrávačů, telefonů či z internetu prostřednictvím streamovacích služeb) se ztrácí až 95% zvukových informací, což je nepřijatelné z hlediska ztráty relaxačních i léčivých vlastností hudby. Proto doporučujeme používat výhradně naše CD v plné kvalitě studiové nahrávky, jedině ta Vám zaručí přítomnost všech frekvencí důležitých pro Vaši účinnou relaxaci a fungující samoléčení.
2. CD nosič je fyzické podstaty, těší Vás konkrétním způsobem a vnímáte jeho celkové provedení včetně kouzla a léčivých vibrací umělecké obálky.
3. Hodnotná CD patří k nejkrásnějším dárkům, jimiž můžete obdarovat své blízké a vždy je tím potěšíte.
4. CD trvale zálohuje hudbu do budoucna.
5. Nákupem našich kvalitních značkových CD podporujete přímo autory hudby a vznik jejich nových nahrávek, které Vás mohou v budoucnu opět těšit. Děkujeme.

PRÁVĚ PROBÍHÁ "MIMOŘÁDNÁ LETNÍ AKCE 2 + 1": KE KAŽDÝM 2 CD ZA BĚŽNOU CENU ZÍSKÁVÁTE 1 KVALITNÍ CD ZA SYMBOLICKOU 1,- KČ, KTERÉ SI VYBERETE Z KATEGORIE "DÁREK PRO VÁS"! K LÉTU PATŘÍ KRÁSNÁ RELAXAČNÍ A LÉČIVÁ HUDBA, VYUŽIJTE TUTO JEDINEČNOU, ČASOVĚ OMEZENOU NABÍDKU A OBJEDNÁVEJTE CO NEJDŘÍVE, AŤ VÁM NEUNIKNE! :)

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000,- KČ NEPLATÍTE POŠTOVNÉ ANI BALNÉ! VŠE SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ!

MOŽNOST OKAMŽITÝCH OBJEDNÁVEK NA TELEFONU 604 79 80 26
Šaman 4 - Léčivý buben / Shaman 4 - The Healing Drum....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Wychazel
Máte doma oceněnou CD trilogii ŠAMAN - LÉČIVÝ BUBEN a toužíte po další dávce léčivé energie? :) Nic není nemožné, právě nyní Vám s radostí představujeme čtvrté pokračování - novinkové cédéčko ŠAMAN 4 - LÉČIVÝ BUBEN zaměřené tentokrát na léčení transem a nalezení své vize, životního poslání neboli "Vision Quest"! :) Album je nahráno s obrovskou pečlivostí pro každý detail a Vy se díky tomuto mistrovství ocitnete uprostřed šamanského kruhu. Kolem Vás se rozprostře zvuk tradičních kožených bubnů, chrastítek a indiánských fléten. Kouzlo okamžiku doladí nekonečně krásné zvuky čisté panenské přírody. Podle Indiánů každý člověk hledá svou vizi (Vision Quest) - své životní poslání, se kterým je šťastný. Zavřete oči a nechejte působit léčivé bubny. Ucítíte, jak Vámi prochází obrovská vlna pozitivní energie. Vaše duše se pozvedá a Vaše vize jsou mnohem jasnější. V srdci pocítíte hřejivé teplo a pojmenujete své životní poslání. Vítejte ve světě osvícené šamanské moudrosti. Přijměte ji a žijte svůj život podle Vašich snů a přání. Život plný radosti, energie a pozitivních vibrací. Fantastické CD pro Váš spokojený život. :)
ukázky v mp3
01 Storm Caller.mp3
02 Forest Spirit Drumming.mp3
03 Breath of Life.mp3
04 Callback 4.mp3
cena CD: 299,- Kč
Šaman 3 - Léčivý buben / Shaman 3 - The Healing Drum....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Wychazel
ŠAMAN 3 je nejnovější album oceněné šamanské bubnové trilogie. Obsahuje tři hypnotické skladby, které byly nahrány v transu a vizích. Čtvrtá skladba je kratší a navrátí Vás zpět do reality. Budou Vás léčit pravé šamanské bubny, chrastítka, indiánské flétny a autentické zvuky přírody včetně vlků, abyste se dokonale cítili spojení s lesem, zemí a oblohou... Ve 3. skladbě se nově objevuje tzv. Theta bubnování pro nejhlubší léčivý trans. Celá trilogie ŠAMAN - léčivý buben je nejuznávanějším hudebním kompletem šamanského léčení na světě jak mezi odborníky, tak širokou veřejností. EXCELENTNÍ CD!
ukázky v mp3
01 Forest & Earth & Sky.mp3
02 - Heartbeat 2.mp3
03 - Four Drums - Theta Beat.mp3
04 - Callback.mp3
cena CD: 299,- Kč
Šaman - Léčivý buben / Shaman - The Healing Drum....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Wychazel
Přinášíme Vám původní šamanské bubnování, které bylo vytvořeno především pro léčení transem a vizemi. Po třech skladbách, z nichž každá má asi 15 minut, následuje čtvrtá kratší pro návrat do reality. Nástroje zahrnují tradiční kožené bubny, chrastítka, indiánské flétny a zvuky přírody. Užijte si pravou šamanskou cestu!
CD bylo nahráno s velkou péčí a pozorností k detailu a zachycuje energii i jasnost živého hraní s použitím autentických bubnů. V bookletu naleznete přehled a historii šamanského bubnování. Vyzkoušejte léčení bubny se šamany, budete překvapeni okamžitým účinkem jejich prastaré receptury!
ukázky v mp3
01 Fire Circle.mp3
02 Heatbeat.mp3
03 Spirit Journey.mp3
04 Callback.mp3
cena CD: 299,- Kč
Šaman 2 - Léčivý buben / Shaman 2 - The Healing Drum....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Wychazel
Druhé pokračování fenomenálního alba plného šamanského bubnování je určeno především pro nabití vnitřní energií, znovuobjevení pravého vyššího „já“ a léčení transem a vizemi. Obsahuje další tři bubnové skladby (každá má asi 15 minut), na závěr následuje čtvrtá kratší pro zpětný návrat do reality. Nástroje zahrnují autentické kožené bubny, chrastítka, indiánské flétny a originální přírodní zvuky z domoviny šamanů. CD bylo nahráno s velkou péčí a pozorností k detailu, aby byla dokonale zachycena přirozená energie a jasnost fyzického výkonu při bubnování. Uvnitř bookletu naleznete stručný přehled historie šamanského bubnování. Vyzkoušejte jeho úžasnou sílu a užijte si tuto dávnou recepturu šamanů pro zdravý a spokojený život. Budete překvapeni, jak rychle a účinně působí!
ukázky v mp3
01 SHAMAN II - Earth Spirit Drumming.mp3
02 SHAMAN II - Sacred Mountain Drumming.mp3
03 SHAMAN II - Wolf - Crow Vision Quest.mp3
04 SHAMAN II - Callback.mp3
cena CD: 299,- Kč
Bubny Cargo - Rytmy Země / Drum Cargo - Rhythms of Earth....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Spojení s léčivou silou a energií šamanských rytmů 4
ČTVRTÉ pokračování největšího světového bubnového bestselleru všech dob tentokrát léčící energií Země! Úchvatné bubnování spojuje rytmy a bubny z celého světa, nad nimiž se vznášejí kouzelné šamanské flétny! Toto energetizující bubnové CD je vynikající pro terapii rytmem, spontánní tanec, dodání životní energie, ale i odpočinek a všechny relaxační techniky. CD Vás úžasně rozvibruje, zregeneruje mysl i tělo, hluboce zrelaxuje a spojí s tlukotem srdce naší Země!
ukázky v mp3
01 Medicine Drum Call.mp3
02 Rhythm Ritual Return.mp3
03 Four Direction Groove.mp3
04 Thunder Drum Dream.mp3
05 Sacred Beat Meeting.mp3
06 North Wind Rhythms.mp3
07 Lowerworld Drum Journey.mp3
08 Faithkeeper Earth Pulse.mp3
cena CD: 399,- Kč
Bubny Cargo - Rytmy ohně / Drum Cargo - Rhythms of Fire....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Spojení s léčivou silou a energií šamanských rytmů 1
Fascinující bubnové dobrodružství spojující rytmy a bubny z celého světa, nad nimiž se vznášejí melodie šamanských fléten! Toto energetizující bubnování je skvělé pro intuitivní tanec, ale i odpočinek, power yogu a jakékoliv relaxační techniky. Strhující rytmy Vás dokonale rozvibrují, očistí mysl, naplní novou životní i tvůrčí energií a spojí s léčivým živlem ohně! Excelentní titul, celosvětový, velmi oblíbený bestseller!
ukázky v mp3
01 Shamans Drum Dance.mp3
02 Eagles Rhythm Gift.mp3
03 Rainbow Hoop Warrior.mp3
04 Four Direction Ritual.mp3
05 Earth Sky Totem.mp3
06 Empowered Fire Groove.mp3
07 Animal Ally Beat.mp3
08 Sunrise Fire Drums.mp3
09 South Wind Drum Call.mp3
cena CD: 399,- Kč
Bubny Cargo - Rytmy vody / Drum Cargo - Rhythms of Water....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Spojení s léčivou silou a energií šamanských rytmů 2
DRUHÉ pokračování největšího světového bubnového bestselleru "Bubny Cargo - Rytmy ohně" amerických šamanů - bratrů Gordonových tentokrát léčící energií vody! Nové fascinující bubnové dobrodružství opět spojuje energické bubny CARGO s melodiemi šamanských fléten! Toto silně energetizující bubnování je skvělé pro osvěžení či spontánní tanec, dodání očistné energie, ale i pro odpočinek a hlubokou relaxaci. Vodní rytmy Vás okamžitě nabijí silnou tvořivou energií, očistí mysl i tělo a spojí s vodním živlem! Excelentní!
ukázky v mp3
01 Sunset Drum Ceremony.mp3
02 Guardian Drum Spirit.mp3
03 Flowering Tree Totem.mp3
04 Vision Drum Dance.mp3
05 West Wind Rhythm Call.mp3
06 Rhythm of Reverence.mp3
07 Heart Drum Path.mp3
08 Sacred Water Rhythms.mp3
cena CD: 399,- Kč
Bubny Cargo - Rytmy větru / Drum Cargo - Rhythms of Wind....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Spojení s léčivou silou a energií šamanských rytmů 3
A už je to tady POTŘETÍ! :) Pokračování největšího světového bubnového bestselleru "Bubny Cargo - Rytmy ohně" bratrů Gordonových tentokrát léčící energií vzduchu! Excelentní CD spojující rytmy a bubny z celého světa, nad nimiž se opět vznášejí krásné šamanské flétny! Toto strhující, energetizující bubnování je dokonalé pro intuitivní tanec, odstranění bloků, ale i k oddechu a jakýmkoliv terapeutickým technikám. Rytmy větru Vás dokonale povznesou, očistí mysl i tělo a spojí s živlem vzduchu!
ukázky v mp3
01 Eagle Drum Dance.mp3
02 Faithkeeper Wind Pulse.mp3
03 Spiritwalk Drums.mp3
04 East Wind Drum Call.mp3
05 Cloud Lodge Rhythms.mp3
06 Spirit Vision Wind.mp3
07 Sunrise Wind Ritual .mp3
08 Ancient Drum Way.mp3
cena CD: 399,- Kč
Toulka v buši / Walkabout....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Wychazel
ŠAMANSKÉ LÉČENÍ DIDGERIDOO A BUBNY
Úžasně léčivé zvuky didgeridoo australských domorodých šamanů Vás zlákají na sonickou cestu do domorodých krajin a mýtů. V hlubokém transu se přenesete v prostoru i čase na prapůvodní místo před stvořením známé jako "Čas snění". Autentické didgeridoo, tjurunga a bubny na pozadí atmosférických efektů buše a působivých přírodních zvuků Austrálie Vás budou dokonale naplňovat vibracemi, které člověk v civilizovaném světě ztratil a tím účinně léčit duši i tělo. Vychutnejte si prastarou léčivou recepturu australských šamanů a užijte si tuto neobyčejnou "Toulku v buši" !
ukázky v mp3
02 Honey Ant Dreaming.mp3
04 Tjurunga - Bullroarer.mp3
05 Tingari Gathering.mp3
06 Waterhole Dreaming.mp3
07 Walkabout.mp3
cena CD: 299,- Kč
Gado Gado........DOPORUČUJEME!
Delago / Vydáno v licenci USA
Energetická hudba pro didgeridoo, etnické nástroje a bubínky I
Album je putováním za zvuky světa-plné zážitků, zvyků a rituálů či hudebních tradic...DAGO DAGO=kořeněné indonéské jídlo, v překladu "kousek od všeho". Ztvárňuje šestiměsíční cestu světem s didgeridoo-nástrojem, jenž Vás velkým alikvótním rozsahem zvuku dokonale zharmonizuje nebo roztančí a rozvibruje v pusujícím rytmu. Delago na svých cestách spojuje didge s 20 nástroji. Zazní zde bambusové píšťaly, obří mušle, flétny v kouzelném souznění s hudbou Indie, nepálskými mnichy, s přírodními krásami Thajska, přátelstvím Sumatřanů, orchestry na Bali či Jávě, ale i se západní hudbou.Neobyčejné hudební putování po světě pro Vaši pohodu i poznání!
ukázky v mp3
01Delago-Yidaki.mp3
02Delago-Toba Didge.mp3
04Delago-Ocean Prayer.mp3
08Delago-Indian Indian.mp3
09Delago-Datura Bells.mp3
cena CD: 399,- Kč
Meditační bubny / Meditation Drum....BESTSELLER!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Šamanské bubnování pro dynamickou meditaci
Hudba nabitá energií rozmanitých bubnů a bubínků slavných amerických šamanů - bratrů Gordonů plná šamanské mystiky. Při poslechu se dostanete do dynamické meditace a léčivé bubnování Vás dokonale povznese k moudrosti šamanů. Hudba úžasně provibruje každý orgán i buňku těla, kožené bubny navrátí tělu energii, rytmus vyplaví negativní emoce. Vychutnejte si prastarý, časem ověřený lék pro duši a tělo i Vy, budete překvapeni výsledkem... Toto album je dárkem od opravdových šamanů!
ukázky v mp3
01 Kundalini Drum.mp3
02 Shaman Drum.mp3
03 Mantra Drum.mp3
04 Mindfulness Drum.mp3
cena CD: 399,- Kč
Duše koně / Spirit Horse....DOPORUČUJEME!
Medwyn Goodall - Jon Richards - Wychazel
Indiánská hudba se spirituálním poselstvím koní pro pozvednutí a léčení Vaší duše
Kůň je pro americké Indiány symbolem svobody, síly, půvabu, rychlosti a moudrosti. Navzdory tisíciletím strávených s člověkem zůstal kůň stále nespoutaný a nepoddajný. V šamanské mytologii je kůň spojovaný i s přátelstvím, vřelým srdcem, inteligencí, rozhodností a vytrvalostí. Toto úchvatné CD Vás naplní vitalitou, radostí, svobodou a volností. Zaposlouchejte se do toho nejlepšího z indiánské a šamanské hudby. Pocítíte, jak Vaší duší prostupuje síla divokých koní, rozhodnost a vytrvalost. Famózní cédéčko Vám přináší spirituální poselství koní pro pozvednutí Vaší duše... vyzkoušejte, budete překvapeni jeho pozitivními léčivými účinky! :)
ukázky v mp3
01 Earth Dance.mp3
02 Homeland.mp3
03 Dances on Clouds.mp3
04 Soul Journey.mp3
06 Wolf Spirit Invocation.mp3
07 Vision Quest 1.mp3
08 Vision Quest 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Bubnový lék / Drum Medicine....BESTSELLER!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Hudba pro šamanské léčení zvukem bubnů
Hudba nabitá energií rozmanitých etnických nástrojů, bubnů a bubínků slavných bratrů Gordonů plná šamanských zpěvů i krásných domorodých fléten. Při poslechu se vrátíte do dob a krajin Indiánů, pocítíte jejich moudrost a léčivé umění hudby. Bratři Gordonové jsou v USA nejprodávanějšími autory tohoto žánru, jejich alba vycházejí v miliónových nákladech.
Vychutnejte si prastarý a časem ověřený lék pro duši i tělo...
ukázky v mp3
Drum Medicine01.mp3
Drum Medicine02.mp3
Drum Medicine03.mp3
Drum Medicine04.mp3
Drum Medicine08.mp3
cena CD: 399,- Kč
Šamanská cesta / Shaman’s Vision Journey....DOPORUČUJEME!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
LÉČENÍ A ENERGETIZACE DUŠE I TĚLA ŠAMANSKÝMI BUBNY
.
ukázky v mp3
Shamans Vision Journey01.mp3
Shamans Vision Journey02.mp3
Shamans Vision Journey03.mp3
Shamans Vision Journey04.mp3
cena CD: 399,- Kč
TAIKO - Energetické bubny / TAIKO - Thunder Drums....BESTSELLER!
Medwyn Goodall
Japonské rytmy pro znovuzrození a úspěch
ŽÁDNÁ HUDBA – JEN AUTENTICKÉ TAIKO BUBNY! Nejoriginálnější novinkové CD Medwyna Goodalla Vám přináší čistou energie japonských TAIKO bubnů. Nenaleznete tu žádnou hudbu - jen autentické TAIKO rytmy plné síly. Jejich originální zvuk je prověřen časem a přináší lidem již po celá staletí vnitřní vyrovnanost, klid a novou životní energii. Jsou vynikající k sonickému léčení, kreativnímu tanci nebo pro navození bezprostřední atmosféry. Velmi doporučujeme tento bubnový lék a úžasný životabudič pro Vaše znovuzrození, úspěch a dokonalou obnovu duševních i fyzických sil!
ukázky v mp3
01 Chase the Wind.mp3
02 The Dancer.mp3
04 Reverence.mp3
05 The Temple.mp3
06 The Performers.mp3
07 Storm Cloud.mp3
08 Ceremony.mp3
09 Dance of Blossoms.mp3
10 Drum Talk.mp3
11 The Master.mp3
14 Light & Shadow.mp3
cena CD: 299,- Kč
Šamanské cestování / Shamanic Journey....BESTSELLER!
Llewellyn
Excelentní hrou na kožené bubny, perkuse a flétny spolu se zpěvy domorodých Indiánů a přírodními zvuky vytváří autor Llewelyn dokonalou zvukovou krajinu pro „Šamanské cestování“. V šamanské tradici existuje kromě našeho fyzického světa „Neviditelná říše“. Tato „Neviditelná říše“ je někdy známá jako „Jiný Svět“ v keltské tradici nebo „Čas snů“ v australské domorodé tradici. Šamani se domnívají, že „Neviditelná říše“ je rozdělena do tří samostatných světů: Dolního světa, Horního světa a Středního světa. Každý svět má odlišné energie a vibrace a zejména brány a krajiny. V tomto speciálním albu Llewellyn prezentuje každý z těchto tří světů. CD lze použít pro zkušené učitele a jejich žáky při „Šamanském cestování“ nebo jen tak pro relaxační poslech, vlastní potěšení a objevování léčivých vibrací jednotlivých světů neviditelné říše.
ukázky v mp3
01 Raising Energy - The Rhythm of the Drum.mp3
02 Journeying - Lower World.mp3
03 Journeying - Upper World.mp3
04 Journeying - Middle World.mp3
05 Journeys End.mp3
cena CD: 299,- Kč
Posvátná duše bubnů / Sacred Spirit Drums....BESTSELLER!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Energie a léčivá síla šamanského bubnování
.
ukázky v mp3
Sacred Spirit Drums01.mp3
Sacred Spirit Drums02.mp3
Sacred Spirit Drums04.mp3
Sacred Spirit Drums08.mp3
Sacred Spirit Drums09.mp3
Sacred Spirit Drums10.mp3
cena CD: 399,- Kč
Léčivý buben / The Healing Drum....DOPORUČUJEME!
Chris Puleston & Chris Conway
Léčení duše i těla energií bubnů
.
ukázky v mp3
01 The Source.mp3
02 Traveller.mp3
03 The Healing Drum.mp3
04 An Irishman in Africa.mp3
05 Cymbology.mp3
06 The Seven Jewels.mp3
07 Back To The To The River.mp3
cena CD: 299,- Kč
Posvátné bubnování / Sacred Drum Visions....BESTSELLER!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Energie a léčivá síla šamanského bubnování
.
ukázky v mp3
Sacred Drum Visions01.mp3
Sacred Drum Visions02.mp3
Sacred Drum Visions03.mp3
Sacred Drum Visions04.mp3
Sacred Drum Visions09.mp3
Sacred Drum Visions10.mp3
cena CD: 399,- Kč
Vyrovnanost
Harmonie
Léčení s anděly
Šťastné děťátko
Aura
Léčení čaker
Tibetské mísy
Uzdravení
Léčení s archanděly
Zlaté masáže
Léčivá hudba se zvuky lesa
Posvátné zpěvy
Příslib kouzel
Vlčí odvaha
Léčivá hudba s ptačím zpěvem
Karmická cesta
Mozaika
Uzdravení duše
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Šťastné vánoce
Velký Duch - Ztracené stopy
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Poselství ze snu
Andělské léčení čaker
Kosmická cesta
Měsíční kouzlo
MANDALY
ÁŠRAM
Bílé piáno
MANTRY
Pohádkové vánoce
Pokojná cesta
Na pohanském pobřeží
Láska oceánu
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Čtvero ročních období
Uzdravující světlo
Chvíle v čase
Posvátné kameny
Klidný oceán
Kouzlo lesa
Putování Vesmírem
Energie krystalů
Umění snít
Procházka po oblázcích 2
DVD Andělské mandaly
Vzestup Inků
Vlny spánku
Zázrak zrcadlení
Umění svobody
Nad oblaky
DVD Andělské světlo
Elementy
Srdce vlka
Cesta vzestupu
Léčitelka 7
Svařák a jmelí
Zimní klid
Merlinův syn
Samurai
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
Král zítřků
Tanečnice bouří
Delfíní Měsíc

Vyrovnanost
Harmonie
Láska v nebesích
Andělské světlo
Tajemství moře
Delfíni
Tibetské mísy
Kolekce zvuků přírody
To nejlepší z Medwyna Goodalla
Andělské léčení čaker
Keltská klasika
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Pohanská kněžka
Nalezení klidu
Písně lásky a světla
Bubny Cargo - Rytmy Země
Políbení Sluncem
Hledání LEMURIE
Šaman 4 - Léčivý buben
Zlatá Tantra
Léčitel
Akášický sen
Světlo duše
Velký Duch 2
Brány
Zenová zahrada
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Duch bojovníka
Duše bílého vlka 3
Andělské léčení čaker
MANDALY
Nový začátek
Bílé piáno
Bohyně Machu Picchu
MANTRY
Pohádkové vánoce
Na pohanském pobřeží
Kde se setkává země s mořem
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Snění
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Diwali
Uzdravující světlo
Cesta vzestupu
Chvíle v čase
Klidný oceán
Vzestup Inků
Pod pradávnou oblohou
Zázrak zrcadlení
Vlčí kámen
Okraj světa
Umění svobody
Pohanská země
Okraj světa
Léčitelka 7
Zimní klid
Harmonie HANG DRUM
Alchymista
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
MANDALA
Zářivý úsvit
Chrám bohyně Hathor


TOPlist