Roland Santé
SVĚTOVÉ CD NOVINKY + LETNÍ NOVINKY + NOVÉ REEDICE
ALBUM MĚSÍCE - ZÁZRAČNÉ SOLFEGGIO FREKVENCE
PRÁVĚ PROBÍHÁ "MIMOŘÁDNÁ LETNÍ AKCE 2+1": ZÍSKEJTE AŽ 8 KVALITNÍCH CD ZA 1,-KČ K VAŠÍ OBJEDNÁVCE DLE TĚCHTO PRAVIDEL:
Andělé - LÉČIVÁ HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY
Relaxační hudba
Speciální nabídka - Exkluzivní limitovaná edice s autogramem autorů
Andělská kolekce - ANDĚLSKÁ HUDBA
Ambientní léčivá hudba - Hudební série "LÉČIVÉ TÓNY ZEMĚ"
Blahopřání s CD nebo DVD
Masáže
Léčivé mandaly s hudbou - NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY ROKU!
Lepší spánek
Léčivá a terapeutická hudba pro Wellnes - Spa
Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti
Mluvená meditace s andělskou hudbou
Krásné vokály a mantry
Chillout / Osvěžení
Lifestyle / Životní styl
Spa kolekce
Hudba pro revitalizaci - ROČNÍ OBDOBÍ S MEDWYNEM GOODALLEM!
Keltská hudba
Víly a elfové
Čisté zvuky přírody
Zvuky přírody s hudbou i bez ní
"SPIRITUÁLNÍ CESTA KOLEM SVĚTA"
Povznesení a inspirace
Hluboké léčení
Etnická léčivá hudba a hudba s etnickými prvky
Tibetská hudba a tibetské mísy
Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny
Šamanská hudba, bubny a bubínky
Tělo a duše
Edice Příjemné pocity
Reiki
Čakry
Jóga
Tantra
Relaxační DVD - Naše bestsellery!
Meditační hudba
Léčivé tóny
Léčivá světelná esence
Terapeutická hudba
Delfíni a velryby
Vánoční relaxační a léčivá hudba
Andělské léčivé pohlednice
Andělské léčivé mandaly
Léčivé mandaly víl

Reiki

REIKI je vesmírná energie, která léčí pomocí pokládání rukou. Skrze léčitele tak proudí do těla léčeného a působí jak na fyzické, tak i duševní úrovni. Alba obsahují hudbu přímo přitahující léčivé energie a mají hluboké terapeutické účinky.

5 důvodů, proč kupovat hudbu na našich CD:
1. CD nosiče jsou vytvořeny vysoce kvalitním bezkompresním formátem, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu skutečně zamýšleli. Ve zjednodušeném kompresním formátu hudby (například v nekvalitním zvuku videí na youtube nebo MP3 přehrávaných z MP3 přehrávačů, telefonů či z internetu prostřednictvím streamovacích služeb) se ztrácí až 95% zvukových informací, což je nepřijatelné z hlediska ztráty relaxačních i léčivých vlastností hudby. Proto doporučujeme používat výhradně naše CD v plné kvalitě studiové nahrávky, jedině ta Vám zaručí přítomnost všech frekvencí důležitých pro Vaši účinnou relaxaci a fungující samoléčení.
2. CD nosič je fyzické podstaty, těší Vás konkrétním způsobem a vnímáte jeho celkové provedení včetně kouzla a léčivých vibrací umělecké obálky.
3. Hodnotná CD patří k nejkrásnějším dárkům, jimiž můžete obdarovat své blízké a vždy je tím potěšíte.
4. CD trvale zálohuje hudbu do budoucna.
5. Nákupem našich kvalitních značkových CD podporujete přímo autory hudby a vznik jejich nových nahrávek, které Vás mohou v budoucnu opět těšit. Děkujeme.

PRÁVĚ PROBÍHÁ "MIMOŘÁDNÁ LETNÍ AKCE 2 + 1": KE KAŽDÝM 2 CD ZA BĚŽNOU CENU ZÍSKÁVÁTE 1 KVALITNÍ CD ZA SYMBOLICKOU 1,- KČ, KTERÉ SI VYBERETE Z KATEGORIE "DÁREK PRO VÁS"! K LÉTU PATŘÍ KRÁSNÁ RELAXAČNÍ A LÉČIVÁ HUDBA, VYUŽIJTE TUTO JEDINEČNOU, ČASOVĚ OMEZENOU NABÍDKU A OBJEDNÁVEJTE CO NEJDŘÍVE, AŤ VÁM NEUNIKNE! :)

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000,- KČ NEPLATÍTE POŠTOVNÉ ANI BALNÉ! VŠE SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ!

MOŽNOST OKAMŽITÝCH OBJEDNÁVEK NA TELEFONU 604 79 80 26
Zlaté Reiki 2 / Reiki Gold 2....NOVÁ REEDICE!
Llewellyn
Hudba pro relaxaci a léčení
„Zlaté Reiki 2” je dlouho očekávané pokračování CD bestselleru Zlaté Reiki, které vyhrálo ocenění „Nejlepší světové Reiki album roku - About.com Readers Choice Awards“. Autorem je mezinárodně uznávaný umělec Llewellyn, který toto album vytvořil v úzké spolupráci se zkušenými Mistry Reiki. Nádherné melodie jsou ideálně načasovány pro léčení, aby léčitelé i posluchači snáze objevili sílu a výhody Reiki s jasnou a uvolněnou myslí i tělem. CD je určeno jak pro Reiki žáky, tak pro učitele Reiki nebo pro všechny, kteří hledají cestu uzdravení prostřednictvím hudby. Inspirujte se krásnými léčivými vibračními zvuky, které se Vám stanou silnou inspirací. „Reiki Gold 2” je hluboce relaxační hudba ideální i pro mnoho jiných terapií včetně masáží, aromaterapie, meditace či jógy. Pokud hledáte album, které Vám pomůže relaxovat nebo spát, pak je „Zlaté Reiki 2” také ideálním řešením!
ukázky v mp3
01 Pathway To Home.mp3
02 Reiki Truth.mp3
03 Reiki Love and Peace.mp3
04 Reiki Stillness and Rest.mp3
05 Hear The Wisdom of My Soul.mp3
06 A Place of Healing.mp3
07 A Place of Light.mp3
08 A Deeper Connection.mp3
09 In Honour and Respect I Heal.mp3
10 All that I Am.mp3
11 The Gift of Myself.mp3
12 Pathway to Home - reprise.mp3
cena CD: 299,- Kč
REIKI....VZÁCNÉ CD S PODPISEM AUTORA!
Roland Santé
HLUBOCE LÉČIVÉ TÓNY PRO UZDRAVENÍ VAŠEHO TĚLA I DUŠE
Reiki - univerzální, vším živým prostupující energie-léčí přenosem z rukou. Každý člověk tuto schopnost léčby v sobě částečně má. Konejšivé melodie zvonků, piána a třpytivých nebeských sborů Vás okoupají v rajské lázni tónů a umožní, aby Vámi hojivá energie snáze prostupovala a Vy se cítili jako znovuzrození... Titul je oblíben u mnoha mistrů Reiki.

VZÁCNÉ CD S VLASTNORUČNÍM PODPISEM AUTORA ROLANDA SANTÉ... HODNOTA TOHOTO CD BUDE DÁLE STOUPAT! S RADOSTÍ VŘELE DOPORUČUJEME I JAKO SKVĚLÝ A HODNOTNÝ DÁREK, KTERÝM VELMI PŘEKVAPÍTE SVÉ BLÍZKÉ. :)
ukázky v mp3
Roland Sante-Reiki.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hudba pro Reiki zasvěcení / Music for Reiki Attunement....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Llewellyn
Hudba pro relaxaci a léčení
Autorem je mezinárodně uznávaný umělec Llewellyn, který toto výběrové album vytvořil v úzké spolupráci se zkušeným Mistrem Reiki Philipem Permuttem. Nádherné melodie jsou ideálně načasovány pro léčení, aby léčitelé i posluchači snáze objevili sílu a výhody Reiki s jasnou a uvolněnou myslí i tělem. CD je určeno jak pro Reiki žáky, tak pro učitele Reiki nebo pro všechny, kteří hledají cestu uzdravení prostřednictvím hudby. Inspirujte se krásnými léčivými vibračními zvuky, stanou se Vám účinnou pomocí. Toto album je hluboce relaxační hudba ideální jak pro Reiki zasvěcení a posvátné obřady, tak i pro mnoho jiných terapií včetně masáží, aromaterapie, meditace či jógy. Pokud hledáte album, které Vám pomůže relaxovat nebo spát, pak je CD „Hudba pro Reiki zasvěcení” také ideálním řešením!
ukázky v mp3
01 Archangel Raphael.mp3
02 Violet Contemplation.mp3
03 Crystal Child.mp3
04 Reiki Gold.mp3
05 A Glimpse of Paradise.mp3
06 Just for Today I will not Anger.mp3
07 Archangel Michael.mp3
08 White Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
Reiki řeka / Reiki River....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Niall
Uzdravující Reiki hudba pro léčení a hlubokou relaxaci
CD „Reiki řeka“ je krásná, hladivá a uzdravující hudba Nialla (autora bestsellerů jako Andělské Reiki, Pozemští andělé, Přivolání mých andělů, Léčitelská síla, Indiánská noc nebo Duše šamana). Speciálně načasované 5-i minutové skladby vytvářejí hodinu hudby ideální pro léčení Reiki. Album vzniklo ve spolupráci s populárním Reiki skladatelem a léčitelem Llewellynem. Přinese Vám vynikající flétnové výkony multiinstrumentalisty Nialla společně s jemnou kytaru, klávesami a léčivými tibetskými mísami a zvonky. Na pozadí uslyšíte zvukové krajiny jemných přírodních zvuků tekoucí vody… „Reiki řeka“ je velmi osvěžující a stejně jako energie vody Vás bude účinně pročišťovat a postupně odplavovat vše negativní. 12 úchvatných melodických skladeb, každá hudební klenot, velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Reiki River-the journey begins.mp3
02 Amber Breeze.mp3
03 Secret Garden.mp3
04 Misty Reflections.mp3
05 Willow Pool.mp3
06 Floating Leaves.mp3
07 Water Sprites.mp3
08 Blue Haze.mp3
09 Drops of Peace.mp3
10 Water Meadows.mp3
11 The Day Awakes.mp3
12 Reiki River-the journey ends.mp3
cena CD: 299,- Kč
Reiki barvy / Reiki Colours....BESTSELLER!
Andreas
Léčivá hudba pro hlubokou relaxaci a přijímání Reiki
Krásná léčivá hudba autora Andrease obsahuje speciálně načasované 5 minutové skladby, které jsou ideální pro léčení Reiki. Album Barvy Reiki vzniklo v úzké spolupráci s producentem a zkušeným Reiki Mistrem Llewellynem a je nejen hluboce relaxační a uklidňující, ale při jeho poslechu budete mít pocit prohlubujících se účinků při Reiki ošetření. Například, jak léčení přejde do hlubšího stavu, pak i hudba se stane více vzdušná, lehká a citlivá. Ke konci léčby se hudba zase promění v melodickou a navracející na Zem. Díky jemné akustické kytaře, klavíru, klávesám, smyčcům a flétnám jsou Barvy Reiki také ideální pro relaxaci, masáže, aromaterapii, meditaci a jógu. Vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Star Shine.mp3
02 Beyond the Stream.mp3
03 Awaken Angels.mp3
04 Dream Colours.mp3
05 Rainbow in my Heart.mp3
06 Colours of Hope.mp3
07 Healing Colours.mp3
08 Forever in my Dreams.mp3
09 Magic of Colour.mp3
10 Wonder of Love.mp3
11 Above our Sky.mp3
12 Star Shine - reprise.mp3
cena CD: 299,- Kč
Elementy hlubokého léčení / Deep Healing Elements....VELMI DOPORUČUJEME!
Shajan / Vydáno v licenci USA
Hudba pro Reiki a meditaci
Překrásné tóny pro léčení 4 elementy (ohněm, vodou, zemí, vzduchem). Tato CD novinka je dlouho očekávané album mezinárodně uznávaného umělce a Reiki Mistra Shajana. Při poslechu Vás něžně obejmou zvuky s jemnými melodiemi, aby vytvořily ideální prostředí pro léčení, meditaci nebo hlubokou relaxaci. Je velmi snadné relaxovat s hřejivými Shajanovými tóny, klidnými zvukovými atmosférami a čistými zvuky přírody. Vydáte se na hudební cestu po čtyřech elementech (oheň, voda, země a vzduch), které Vás budou účinně léčit svou energií a mysl přenesou do rozšířeného stavu vědomí. Budete se cítit bezpečně v dokonalé jednotě s Vesmírem i se sebou samým. Nechte působit “Elementy hlubokého léčení" a užijte si nádherné pocity z uzdravujícího zvuku tohoto výjimečného, více než 73 minut dlouhého mistrovského díla!
ukázky v mp3
01 FIRE - Inner Flame.mp3
02 FIRE - Mystic Fire Spirit.mp3
03 WATER - Blue Lagoon.mp3
04 WATER - Across the Endless Sea.mp3
05 EARTH - Quiet Earth.mp3
06 EARTH - Majestic Mountain Views.mp3
07 AIR - Winds of Heaven.mp3
08 AIR - Circles in the Sky.mp3
09 AIR - Beyond the Horizon.mp3
cena CD: 399,- Kč
Reiki - Mistrovský stupeň / Reiki Masterclass....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Wychazel
Hudba pro léčení a Reiki
Uklidňující hudba s orientálním cítěním pro Reiki ošetření a hlubokou relaxaci. V intervalu přibližně 3 minuty zaznívá malý zvonek ke sledování času pro změny poloh léčení rukami. Skladby jsou zvoleny tak, aby doprovázely léčbu probíhající podle potřeby až do 23 pozic rukou (celková délka CD činí 69 minut). Poslední skladba přináší klidné přírodní zvuky, uzavírá léčení a jemně navrací do uvědomění reality. CD je vytvořeno se speciálním poděkováním Mistryni Reiki Victorii Gosher za pomoc a radu (autorky knihy Vaše ruce mohou léčit školou Reiki) - viz poznámky uvnitř CD pro více informací. Překrásné melodie bambusových fléten, smyčců a zvonků spolu s uklidňujícími přírodními zvuky Vám přinášejí nový hudební klenot pro účinné Reiki léčení. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Deepest Calm.mp3
02 Inner Peace.mp3
03 Insight & Compassion.mp3
04 Self Belief.mp3
05 Inner Strength.mp3
06 Renewal.mp3
07 Emergence & Growth.mp3
08 Return to Awareness.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčitel / The Healer....NOVÁ REEDICE!
Midori
Silná léčivá hudba pro uzdravení těla i duše
Když se podíváte na obálku CD novinky " Léčitel ", co cítíte? Cítíte Světlo, léčivou energii, teplo, lásku? Pak cítíte správně a jste již napojeni na její uzdravující vibrace. :-) Obálka sama o sobě říká, o čem je " vnitřek "... Vítejte ve světě přirozeného léčení, zapomeňte na farmaceutický byznys a nalaďte se na léčivou energii Vesmíru. Nedá se předávkovat, nedá se zneužít. Dá se " jen " přijímat plnými doušky. Jemné melodie klavíru a kytary Vás provedou cestou relaxace. Ve Vaší duši se rozhostí klid, láska i pocit, že jste pod Vesmírnou ochranou. Neobyčejně hřejivé tóny jsou tu pro přirozené léčení Vašeho těla i duše... velmi doporučujeme tento překrásný titul, budete s ním velice spokojeni. :)
ukázky v mp3
01 Those Loving Hands.mp3
02 The Orbs.mp3
03 Light and Warmth.mp3
04 Gentle was the Moment.mp3
05 The Healer and the Healing.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltské Reiki / Celtic Reiki....VELMI DOPORUČUJEME!
Chris Conway & Llewellyn
Keltská hudba pro přijímání léčivé energie Reiki, pro pohodu a klid duše...
Keltské Reiki je krásný styl Reiki, který využívá vibrace Země a některých druhů stromů a rostlin k vytvoření energie ideální pro léčení. Díky keltskému multiinstrumentalistovi Chrisi Conway a uznávanému Reiki Mistru a skladateli Llewellynovi, může být "Keltské Reiki" také účinně použito pro Usui Reiki léčení a širokou škálu dalších terapií, včetně masáží, aromaterapie, meditace a jógy. Booklet obsahuje detailní poznámky o keltském Reiki. Nádherný titul, který obnoví Vaše duševní i tělesné síly a celkově ozdraví a zregeneruje organismus. Velmi doporučujeme tento jedinečný originál od pravých keltských autorů - pro léčení nebo jen tak - pro radost z okouzlující hudby…
ukázky v mp3
01 Magical Earth - EARTH.mp3
02 Dance of the Flame - FIRE.mp3
03 Sea of Dreams - WATER.mp3
04 The Wind of Enlightenment - AIR.mp3
cena CD: 299,- Kč
Reiki - Hvězdná záře / Reiki Starlight....BESTSELLER!
Llewellyn
Hudba pro Reiki terapie a léčení na dálku
Léčení Reiki energií není omezeno na vzdálenost nebo čas. Může být prováděno na jakoukoli část vesmíru. Oblíbený Reiki skladatel Llewellyn zkomponoval speciální album pro zvýšení účinnosti Reiki léčení na dálku. Tato hudba vytvoří nejen perfektní uklidňující a láskyplnou atmosféru pro léčení, ale v podstatě podporuje vizualizaci procesu vyslání vesmírné energie k léčení na dálku určené dané osobě nebo zvířeti. Stává se tak mostem k přenosu hojivé Reiki mezi prostorem a časem. Album je rozděleno do dvou 25 minutových částí a může být používáno jednotlivci nebo i společně s mnoha léčiteli Reiki pracujících současně se zaměřením na stejného příjemce. Samozřejmě jej lze využít i pro tradiční ošetření Reiki. Toto CD úspěšně používají Mistři Reiki po celém světě, doporučujeme skutečnou originální kvalitu!
ukázky v mp3
01 Reiki Starlight Part 1.mp3
02 Reiki Starlight Part 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pravé Reiki / True Reiki....BESTSELLER!
NAMASTE
Hudba pro léčení Reiki, povzbuzení a inspiraci
Pravé Reiki je hudebním vyjádřením léčivého systému, který byl objeven Mikao Usuitem. CD bylo vytvořeno na základě více než desetiletého studia, praktikování a vyučování. V této hudbě přichází Duch Reiki ovlivněný japonskou harmonií a poskytuje studentům, terapeutům či učitelům neocenitelný nástroj ke zvýšení jejich vlastního či profesionálního praktikování. Skladby jsou zde na takové úrovni, jaké nikdy před tím nebylo dosaženo. Více než 60 minut povzbudivých instrumentálních tónů vylaďuje koncentraci, individuální Reiki symboly a samotný akt léčení. Také obsahuje dvě vokální skladby, kde se hovoří japonsky ve správné výslovnosti čtyř Reiki symbolů, které zatím nikdy nebyly použity společně.
Toto jedinečné album je vytvořeno pro studium, praktikování i výuku a stává se tak Vaším neocenitelným průvodcem...
ukázky v mp3
TrueReiki-Attunement-2.mp3
TrueReiki-Hands on Healing-8.mp3
TrueReiki-Projecting Symbols-9.mp3
TrueReiki-Sei He Ki-6.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivý dotek / The Healing Touch....BESTSELLER!
Shajan / Vydáno v licenci USA
.
ukázky v mp3
Shajan-The Healing Touch01.mp3
Shajan-The Healing Touch02.mp3
Shajan-The Healing Touch03.mp3
Shajan-The Healing Touch04.mp3
cena CD: 399,- Kč
Hudba pro Reiki 1 / Music for Reiki 1....VELMI DOPORUČUJEME!
Kevin Kendle
Tato hudba byla speciálně vytvořena pro použití Reiki, pro snazší přijímání a doplňování léčivé energie z vyšších sfér, pro zpříjemnění reiki masáží. Jednotlivé pětiminutové hudební úseky jsou odděleny pauzou. Vytváří léčivou a příjemnou atmosféru, může být použita také pro hlubokou relaxaci, zklidnění a harmonizaci těla i duše. Povznášející, uklidňující, vitalizující!
ukázky v mp3
Kevin Kendle-Music for Reiki1-1.mp3
Kevin Kendle-Music for Reiki1-2.mp3
Kevin Kendle-Music for Reiki1-3.mp3
Kevin Kendle-Music for Reiki1-4.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hudba pro Reiki 2 / Music for Reiki 2....VELMI DOPORUČUJEME!
Kevin Kendle
Pokračování úspěšného titulu Hudba pro Reiki 1. Příjemné skladbičky navozují léčivou atmosféru a přinášejí uvolnění. Mají hluboké relaxační a zklidňující účinky. Umožňují účinné působení léčivé energie přesně tam, kde to Vaše tělo i duše potřebují...
Hudební balzám...
ukázky v mp3
Kevin Kendle-Music for Reiki2-1.mp3
Kevin Kendle-Music for Reiki2-2.mp3
Kevin Kendle-Music for Reiki2-3.mp3
Kevin Kendle-Music for Reiki2-4.mp3
cena CD: 299,- Kč
Něžný dotek / Delicate Touch....VELMI DOPORUČUJEME!
Neil H.
Léčivá hudba pro Reiki a meditaci
Jemná a půvabná hudba ve stylu Mika Rowlanda, která je hrána s citem a láskou vycházející přímo ze srdce. Byla vytvořena k léčení a duševní pohodě. Hodí se i pro meditaci, relaxaci, jógu či masáže. Anglický skladatel Neil H. je uznáván jako citlivý tvůrce hudby, jež vyniká svou nádherou, lehkostí a jemností. Napomáhá tak zbavit se stresu či těžkostí, které nám přináší život. Hudební lék pro Vaše tělo i duši, který si zasloužíte...
ukázky v mp3
01 Neil H.-CVandlelight-Delicate Touch.mp3
02 Neil H.-Moments in Silence-Delicate Touch.mp3
03 Neil H.-Rekindling the Dream-Delicate Touch.mp3
cena CD: 299,- Kč
Reiki Mantry / Reiki Mantras....BESTSELLER!
Ashron / Vydáno v licenci USA
.
ukázky v mp3
Ashron-Reiki Mantras01.mp3
Ashron-Reiki Mantras04.mp3
Ashron-Reiki Mantras05.mp3
cena CD: 399,- Kč
Hudba pro Reiki a meditaci / Music For Reiki & Meditation....BESTSELLER!
Shajan / Vydáno v licenci USA
.
ukázky v mp3
Music for Reiki and Meditation01.mp3
Music for Reiki and Meditation02.mp3
Music for Reiki and Meditation03.mp3
Music for Reiki and Meditation05.mp3
Music for Reiki and Meditation06.mp3
cena CD: 399,- Kč
Klasické Reiki / Classical Reiki
The Reiki Orchestra
Toto novinkové průkopnické album nemá v hudbě pro Reiki obdoby. Obsahuje 12 speciálně zkomponovaných 5-ti minutový skladeb delikátně načasovaných pro ošetření Reiki. Je výjimečné tím, že jej nahrála skupina anglických klasických hudebníků, kteří si říkají „Reiki orchestra“. Společně interpretují povznášející a inspirativní hudbu vhodnou pro léčbu, relaxaci nebo meditaci. Tím, že hrají na akustické tradiční nástroje, zachytili v orchestrálním zvuku přirozené vibrace a energii živého vystoupení. Skupina sestává z úplné smyčcové sekce, doplněné flétnami, hoboji a anglickými rohy obohacené příjemnými zvuky vibrafonu, zvonkohry a harfy. Vaughan Jones a jeho orchestr hrají s láskou tyto jemné a hluboce léčivé skladby, které jsou také ideální pro masáže, jógu, meditace a aromaterapii. Opravdová krása!
ukázky v mp3
01 Reiki 0rchestra.mp3
cena CD: 299,- Kč
Vnitřní klid / Inner Peace
Ashron / Vydáno v licenci USA
Hudba pro Reiki a meditaci
.
ukázky v mp3
Ashron-Inner Peace02.mp3
Ashron-Inner Peace03.mp3
Ashron-Inner Peace09.mp3
cena CD: 399,- Kč
Vyrovnanost
Harmonie
Léčení s anděly
Šťastné děťátko
Aura
Léčení čaker
Tibetské mísy
Uzdravení
Léčení s archanděly
Zlaté masáže
Léčivá hudba se zvuky lesa
Posvátné zpěvy
Příslib kouzel
Vlčí odvaha
Léčivá hudba s ptačím zpěvem
Karmická cesta
Mozaika
Uzdravení duše
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Šťastné vánoce
Velký Duch - Ztracené stopy
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Poselství ze snu
Andělské léčení čaker
Kosmická cesta
Měsíční kouzlo
MANDALY
ÁŠRAM
Bílé piáno
MANTRY
Pohádkové vánoce
Pokojná cesta
Na pohanském pobřeží
Láska oceánu
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Čtvero ročních období
Uzdravující světlo
Chvíle v čase
Posvátné kameny
Klidný oceán
Kouzlo lesa
Putování Vesmírem
Energie krystalů
Umění snít
Procházka po oblázcích 2
DVD Andělské mandaly
Vzestup Inků
Vlny spánku
Zázrak zrcadlení
Umění svobody
Nad oblaky
DVD Andělské světlo
Elementy
Srdce vlka
Cesta vzestupu
Léčitelka 7
Svařák a jmelí
Zimní klid
Merlinův syn
Samurai
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
Král zítřků
Tanečnice bouří
Delfíní Měsíc

Vyrovnanost
Harmonie
Láska v nebesích
Andělské světlo
Tajemství moře
Delfíni
Tibetské mísy
Kolekce zvuků přírody
To nejlepší z Medwyna Goodalla
Andělské léčení čaker
Keltská klasika
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Pohanská kněžka
Nalezení klidu
Písně lásky a světla
Bubny Cargo - Rytmy Země
Políbení Sluncem
Hledání LEMURIE
Šaman 4 - Léčivý buben
Zlatá Tantra
Léčitel
Akášický sen
Světlo duše
Velký Duch 2
Brány
Zenová zahrada
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Duch bojovníka
Duše bílého vlka 3
Andělské léčení čaker
MANDALY
Nový začátek
Bílé piáno
Bohyně Machu Picchu
MANTRY
Pohádkové vánoce
Na pohanském pobřeží
Kde se setkává země s mořem
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Snění
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Diwali
Uzdravující světlo
Cesta vzestupu
Chvíle v čase
Klidný oceán
Vzestup Inků
Pod pradávnou oblohou
Zázrak zrcadlení
Vlčí kámen
Okraj světa
Umění svobody
Pohanská země
Okraj světa
Léčitelka 7
Zimní klid
Harmonie HANG DRUM
Alchymista
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
MANDALA
Zářivý úsvit
Chrám bohyně Hathor


TOPlist