Roland Santé
SVĚTOVÉ CD NOVINKY + JARNÍ NOVINKY + NOVÉ REEDICE
ALBUM MĚSÍCE - ZÁZRAČNÉ SOLFEGGIO FREKVENCE
Andělé - LÉČIVÁ HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY
Relaxační hudba
Speciální nabídka - Exkluzivní limitovaná edice s autogramem autorů
Andělská kolekce - ANDĚLSKÁ HUDBA
Ambientní léčivá hudba - Hudební série "LÉČIVÉ TÓNY ZEMĚ"
Blahopřání s CD nebo DVD
Masáže
Léčivé mandaly s hudbou - NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY ROKU!
Lepší spánek
Léčivá a terapeutická hudba pro Wellnes - Spa
Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti
Mluvená meditace s andělskou hudbou
Krásné vokály a mantry
Chillout / Osvěžení
Lifestyle / Životní styl
Spa kolekce
Hudba pro revitalizaci - ROČNÍ OBDOBÍ S MEDWYNEM GOODALLEM!
Keltská hudba
Víly a elfové
Čisté zvuky přírody
Zvuky přírody s hudbou i bez ní
"SPIRITUÁLNÍ CESTA KOLEM SVĚTA"
Povznesení a inspirace
Hluboké léčení
Etnická léčivá hudba a hudba s etnickými prvky
Tibetská hudba a tibetské mísy
Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny
Šamanská hudba, bubny a bubínky
Tělo a duše
Edice Příjemné pocity
Reiki
Čakry
Jóga
Tantra
Relaxační DVD - Naše bestsellery!
Meditační hudba
Léčivé tóny
Léčivá světelná esence
Terapeutická hudba
Delfíni a velryby
Vánoční relaxační a léčivá hudba
Andělské léčivé pohlednice
Andělské léčivé mandaly
Léčivé mandaly víl

Meditační hudba

Pro použití při aktivitách vyžadujících zklidnění, posvátnost nebo ztišení:
• hluboká nepřerušovaná meditace
• posvátné události a ceremonie
• předávání informací a poselství
• aktivity vyžadující velkou koncentraci, zrychlení a prohloubení učení - superlearning
• emocionální zklidnění, usínání
• posunutí Vašeho vědomí jiným směrem - z normální časové linie (naší místní časoprostorové souvislosti) do věčného NYNÍ
• edice používaná evropskými lékaři, léčiteli i významnými duchovními osobnostmi

5 důvodů, proč kupovat hudbu na našich CD:
1. CD nosiče jsou vytvořeny vysoce kvalitním bezkompresním formátem, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu skutečně zamýšleli. Ve zjednodušeném kompresním formátu hudby (například v nekvalitním zvuku videí na youtube nebo MP3 přehrávaných z MP3 přehrávačů, telefonů či z internetu prostřednictvím streamovacích služeb) se ztrácí až 95% zvukových informací, což je nepřijatelné z hlediska ztráty relaxačních i léčivých vlastností hudby. Proto doporučujeme používat výhradně naše CD v plné kvalitě studiové nahrávky, jedině ta Vám zaručí přítomnost všech frekvencí důležitých pro Vaši účinnou relaxaci a fungující samoléčení.
2. CD nosič je fyzické podstaty, těší Vás konkrétním způsobem a vnímáte jeho celkové provedení včetně kouzla a léčivých vibrací umělecké obálky.
3. Hodnotná CD patří k nejkrásnějším dárkům, jimiž můžete obdarovat své blízké a vždy je tím potěšíte.
4. CD trvale zálohuje hudbu do budoucna.
5. Nákupem našich kvalitních značkových CD podporujete přímo autory hudby a vznik jejich nových nahrávek, které Vás mohou v budoucnu opět těšit. Děkujeme.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000,- KČ NEPLATÍTE POŠTOVNÉ ANI BALNÉ! VŠE SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ!

MOŽNOST OKAMŽITÝCH OBJEDNÁVEK NA TELEFONU 604 79 80 26
TAO - Cesta klidu / TAO - A Path of Peace....NOVINKA!
Wychazel
Léčivá japonská hudba
Nejlepší album k dnešnímu dni Mistra uzdravujících tónů Wychazela, volné pokračování jeho CD bestselleru “Zenová zahrada”! Nelze vyjádřit slovy, jak krásná je tato hudba pro bambusové flétny šakuhači plná dalších exotických nástrojů jako například guzheng, erhu, dále pak gongů, tibetských mís, zvonkoher a hluboce uklidňujících přírodních zvuků. V Zen buddhismu znamená TAO „Cestu“. Vyjadřuje přirozenou rovnováhu mezi protiklady. Cesta TAO je pokorná a tichá, ale nesmírně silná. Udržuje Vesmír vyvážený. Stejně jako řeka, která nikdy nevyschne, TAO nekonečně doplňuje naše tělo i Duši životodárnou energií.... V tónech dokonalého klidu naleznete své vyšší JÁ a obdržíte milost přeměny negativních emocí a napojení na uzdravující kosmické energie. Velmi doporučujeme tento hudební skvost - přesvědčte se o jeho praktičnosti pro Váš každodenní život, objevte TAO...
ukázky v mp3
01 Tao Clip 1.mp3
02 Tao Clip 2.mp3
03 Tao Clip 3.mp3
04 Tao Clip 4.mp3
05 Tao Clip 5.mp3
06 Tao Clip 6.mp3
cena CD: 299,- Kč
Mistrovský klid / Masterpeace....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Niall
Brilantní léčivá síla v hudbě pro Vaši duševní pohodu bez traumat a stresu
Jedno moudro říká: "Nenajdeš - li klid v sobě, nehledej jej nikde jinde". Najít klid sám v sobě v dnešní uspěchané době je kolikrát umění. Mnozí lidé nevědí, jak jej najít, kde jej najít. Mnozí lidé přes starosti zapomínají odpočívat. Prosím, zanechte nyní všeho, posaďte se a zaposlouchejte se. Slyšíte? Překrásné a všeobjímající klavírní melodie, tak něžné jako nebeské obláčky, Vás pohladí. Poslouchejte dál a ucítíte jemné chvění kolem srdeční čakry. S každým tónem jste blíže a blíže harmonii mezi duší a srdcem, mezi Vámi a okolím. Bolesti a traumata odplouvají, cítíte se lehčí, radostnější, zátěž mizí. Neskutečně harmonizující a léčivá síla nového Niallova alba Vás osvobodí... Dovolte si lehkost bytí. Dovolte si přítomnost něhy. Dovolte si MISTROVSKÝ KLID. Brilantní léčivá síla v tónech pro Vaši duševní pohodu bez traumat a stresu je tu právě pro Vás. Velmi doporučujeme! :)
ukázky v mp3
01 Midnight Meditation.mp3
02 Soul Deep.mp3
03 Haunting Sky.mp3
04 Masterpeace.mp3
05 Emperors Heart.mp3
06 Inner Dream.mp3
07 Finding Nirvana.mp3
08 Heavenly Adventures.mp3
09 Whispering Hills.mp3
10 Spirit Calling.mp3
cena CD: 299,- Kč
Dokonalý klid / Total Serenity....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Niall
Léčivá hudba pro meditaci
Novinkové album „Dokonalý klid“ Vám přináší více než 75 minut krásné meditační hudby v podání jednoho z nejoblíbenějších světových skladatelů Nialla - autora CD bestsellerů jako Pozemští andělé, Andělské Reiki, Přivolání mých andělů, Reiki řeka, Léčitelská síla nebo Duše šamana. Speciálně načasované skladby po 5, 10 a 20 minutách jsou ideální pro poslech jak při sezení nebo stání, tak při meditaci v chůzi. V úzké spolupráci s meditační odbornicí Susane West je každá skladba navržena tak, aby Vás provázela na klidné relaxační cestě éterickými krajinami za poznáním a rozvíjením svého těla i mysli. Hudba zahrnuje různé meditační disciplíny a čerpá například z buddhistických súter, asijských nebo indiánských tradic. Toto překrásné a vysoce léčivé album Vám pomůže poznat výhody hluboké meditace a nalézt dokonalý vnitřní klid…
ukázky v mp3
01 Spiritual Nebula.mp3
02 Tranquillity & Peace.mp3
03 Cathedral Voices.mp3
04 Sacred Spirit.mp3
05 Buddha Temple.mp3
06 Deep Serenity.mp3
07 Star of Siam.mp3
cena CD: 299,- Kč
ZEN....NOVINKA!
Neil H.
Zenová hudba pro hlubokou uzdravující meditaci
Nové album Mistra Neila H., nahrané při jeho koncertu na festivalu The Healing Weekend v Anglii, vytváří kouzelné zvukové krajiny a bezpečné místo pro hlubokou meditaci. Něžné flétny doprovázené jemnými melodiemi a exotickými zvuky Vás odnesou na klidné meditační putování k té pravé podstatě ZENU. Tři živě interpretované, hluboce intuitivní skladby v celkové délce přes jednu hodinu, přinášejí dokonalý sonický prostor, který Vás účinně napojí na Zdroj života a zdraví. CD ZEN je vynikající jak pro hlubokou meditaci a léčení, tak pro veškerou alternativní terapii nebo prostě jen tak… „poslouchat a být v klidu“. Velmi doporučujeme tento vzácný hudební skvost…
ukázky v mp3
01 ZEN Meditation - Set 1.mp3
02 ZEN Meditation - Set 2.mp3
03 ZEN Meditation - Set 3.mp3
cena CD: 299,- Kč
Milující srdce / Loving Heart....BESTSELLER!
Thamo
Hudební putování k srdci Vesmíru. Ocitneme se v jemnosti a hebkosti stříbrných mráčků a za doprovodu překrásné hudby budeme unášeni ke sférám nebeské lásky, v nichž se všechny těžkosti a starosti všedního dne rozplynou a ve Vašich srdcích se rozhostí jen nekonečná, hřejivá harmonie. Velmi melodické, vitalizující, povznášející a něžné!
ukázky v mp3
01 Loving Heart.mp3
02 Above The Clouds.mp3
03 Cosmic Journey.mp3
04 Childhood Fantasy.mp3
cena CD: 299,- Kč
ÓM / OM....BESTSELLER!
Medwyn Goodall-Terry Oldfield
Hudba pro chvíle pohody a hlubokého odpočinku s léčivými tóny flétny a kytary
Odehrála se nevšední událost v novodobé relaxační hudbě! Nejznámější hudebníci M. Goodall a T. Oldfield se poprvé rozhodli vytvořit společné dílo za spolupráce svých 10 přátel - světově známých hudebníků, kde každý z nich vyjádřil, co pro něj Óm znamená. Zřídkakdy se objeví takové album, tak výrazné, citlivé a hluboké. Je to neuvěřitelně krásné hudební putování.
V každé skladbě uslyšíte Medwynovu kytaru a Terryho flétnu. Hudba se doporučuje pro meditaci, hlubokou relaxaci, či jen pro potěšení a krásný zážitek z poslechu tohoto vyjímečného alba s nejlepšími umělci tohoto žánru. Jednu ze skladeb zkomponoval i ROLAND SANTÉ. CD nesmí chybět u žádného příznivce novodobé relaxační hudby, neboť se jedná o unikátní dílo!
ukázky v mp3
OM1_OM.mp3
OM2_EasternSunrise.mp3
OM3_Mahayana.mp3
OM4_Mystery.mp3
OM5_InnerJourney.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kosmické vědomí / Cosmic
Sandelan
Díla Blaženost a Kosmické vědomí povznášejí posluchače vzhůru do božských světů. Sférický tón „cis“ - sluneční tón - doprovází ty, jež meditují a dává jim prapůvodní sílu Slunce. Člověk bude vtažen do kosmického prostoru, objeví svou vlastní božskost. Hluboce meditační hudba napomáhá posluchači nabýt kosmické vědomí a nevyčerpatelnou sluneční energii. Těmito alby Sandelan poskytuje silný nástroj pro citové léčení. Otevírají novou dimenzi duchovní hudby, kterou doprovázejí procesy vnitřního uzdravení a transformace. Evropští léčitelé vždy oceňovali jeho neuvěřitelnou kompoziční práci. Pomáhá pacientům relaxovat a uvolnit emocionální napětí. Zkuste to sami, budete okamžitě pociťovat její konejšivý a hladivý efekt.
ukázky v mp3
Sandelan-Cosmic Consciousness.mp3
cena CD: 299,- Kč
Měsíční serenáda / Moonlight Serenade....BESTSELLER!
Arabesque
VYSOCE ÚČINNÝ HUDEBNÍ LÉK PROTI NESPAVOSTI
"Měsíční hudba" pro všechny milovníky sférické meditační hudby! Když působí na naše vědomí síla Měsíce, podmalovává "Měsíční serenáda" toto tajuplné dění kouzelnými uklidňujícími tóny. Jasně a mysticky osvětluje Měsíc tajemství noci...
Tato léčivá hudba je určena pro večerní použití. S melodiemi lehkými jako vlahý večerní vánek, které se jemně třepotají jako stříbrný měsíční svit v korunách stromů, pocítíme dokonalou uvolněnost a obnovení samoléčivých procesů. Kouzelné tóny umocňují pozitivní vliv Měsíce na naše vědomí a oslovují novou inspirací. Nechejme se doprovázet při nočních toulkách mysli i duše... Okamžitě účinkující lék proti nespavosti. Vyzkoušejte!
ukázky v mp3
Arabesque-Moonlight Serenade.mp3
cena CD: 299,- Kč
ÓM 2 / OM 2....BESTSELLER!
Medwyn Goodall-Aroshanti+Friends
Hudba pro chvíle pohody a hlubokého odpočinku s léčivými tóny flétny Shakuhachi
Pokračování velmi úspěšného světového bestselleru ÓM 1! Poprvé v historii novodobé relaxační hudby spolupracuje na jednom albu tak velký počet autorů, aby vytvořili ojedinělé dílo a vyjádřili, co pro ně znamená ÓM. Hudba hraná od srdce plná krásných melodií se sólovou kytarou Meda Goodalla a japonskými léčivými flétnami Shakuhachi Aroshantiho. Dokonalý balzám Vás bude hýčkat, prohřívat a těšit. Nádherný, velmi oblíbený titul pro chvíle opravdové pohody a odpočinku, který nesmí chybět ve Vaší sbírce. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
OM2-1.mp3
OM2-2.mp3
OM2-3.mp3
OM2-4.mp3
OM2-5.mp3
OM2-6.mp3
cena CD: 299,- Kč
Světelný průvodce / Guiding Light....VELMI DOPORUČUJEME!
Chris Conway
LÉČIVÁ HUDBA PRO MEDITACI
Každý z nás má své představy o tom, co je pro něj Světlo - ať už inspirace, láska, víra nebo pocit zvýšené spirituality. S tímto albem prožijete vzácné chvíle, kdy se Vás dotkne Světlo a při další postupné meditaci bude prozařovat Vaše vědomí. Pokud budete pozorně poslouchat srdcem, dovede Vás k hlubšímu poznání svého pravého já až k osvícení... Tato hudba představuje cestu ke Světlu. Obsahuje souvislou hudbu bez pauz, pro lepší navigaci rozdělenou do jednotlivých, na sebe volně navazujících skladeb, takže je ideální pro meditaci a léčení. Vyzkoušejte si svého hudebního "Světelného průvodce", bude pro Vás potěšením a světelným lékem pro Vaše tělo i duši...
ukázky v mp3
01 The Path in.mp3
02 1st Glimpse.mp3
03 2nd glimpse.mp3
04 stairway I.mp3
05 3rd glimpse.mp3
06 4th glimpse.mp3
07 stairway II.mp3
08 5th glimpse.mp3
09 6th glimpse.mp3
10 stairway III.mp3
11 the path out.mp3
cena CD: 299,- Kč
Nebeský ZEN / Celestial ZEN....DOPORUČUJEME!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Hudba pro hlubokou zenovou meditaci
Relaxační zvukové krajiny vytvářejí bezpečné místo pro hlubokou meditaci a Vás odnesou na poklidnou meditační cestu k opravdové podstatě ZENU.
ukázky v mp3
01 Starshower - 1st Movement.mp3
02 Parallel Lives.mp3
03 Galactic Alignment.mp3
04 Starshower - 2nd Movement.mp3
05 Origins - Winds of Time.mp3
06 Home in the Stars.mp3
cena CD: 399,- Kč
Zákoutí klidu / Soothing Sanctuary
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Léčivá hudba k hluboké relaxaci a omlazení duše i těla
Odpočiňte si ve svém vlastním klidném útočišti a vychutnejte si blažený klid. Obklopte se luxusní hudební atmosférou, která občerství Vaše tělo, mysl i duši a obnoví vnitřní energii. Vykoupejte se v klidných zvucích jemných kaskádovitých potoků, ptačího zpěvu, něžné harfy, měkkého klavíru, klasické kytary a sladké flétny. Toto uklidňující mistrovské dílo od oceňovaných hudebních vizionářů a léčitelů Davida & Steva Gordonových obsahuje více než 60 minut dokonalé hudby, která Vám dá přesně tolik času, kolik potřebujete pro vyčistění mysli, k hluboké relaxace těla a omlazení ducha. Překrásné a povznášející!
ukázky v mp3
01 Soothing Sanctuary - Part I - Path of Renewal - Serene Oasis - Blissful Waters - Warm Stones.mp3
02 Soothing Sanctuary - Part II - Secret Haven - Tranquil Pool - Glow of Rejuvenation.mp3
cena CD: 399,- Kč
Souznění duší / Twin Souls....VELMI DOPORUČUJEME!
Micon
Léčivá meditační hudba pro duchovní vzestup
Hudební putování pro zamilované, pro nádherné okamžiky plné lásky a porozumění, pro chvíle pohody a vytvoření příjemné společné atmosféry. Pro příznivce nekonečných nebeských světů... Romantické, něžné a vitalizující!
ukázky v mp3
Micon-Twin Souls.mp3
cena CD: 299,- Kč
Blaženost / Bliss
Sandelan
Díla Blaženost a Kosmické vědomí povznášejí posluchače vzhůru do božských světů. Sférický tón „cis“ - sluneční tón - doprovází ty, jež meditují a dává jim prapůvodní sílu Slunce. Člověk bude vtažen do kosmického prostoru, objeví svou vlastní božskost. Hluboce meditační hudba napomáhá posluchači nabýt kosmické vědomí a nevyčerpatelnou sluneční energii. Těmito alby Sandelan poskytuje silný nástroj pro citové léčení. Otevírají novou dimenzi duchovní hudby, kterou doprovázejí procesy vnitřního uzdravení a transformace. Evropští léčitelé vždy oceňovali jeho neuvěřitelnou kompoziční práci. Pomáhá pacientům relaxovat a uvolnit emocionální napětí. Zkuste to sami, budete okamžitě pociťovat její konejšivý a hladivý efekt.
ukázky v mp3
Sandelan-Bliss.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivá hudba Stvoření / Genesis....VELMI DOPORUČUJEME!
Sandelan
Očistná lázeň v moři zázračných uzdravujících tónů
S touto hudbou se dostáváme na vesmírnou cestu zpět do dne, kdy proběhl zázrak Stvoření. Energie mohutné kosmické síly, která přechází i na posluchače, je zde zachycena jako zvuková vlna této léčivé symfonie. Odkrývá nové obzory spirituální hudby, jež spouští proces uzdravení těla i duše. Konejšivé, uklidňující, oblažující duši a zároveň velmi silné, vysoce léčivé album...
ukázky v mp3
Sandelan-Healing Music-Genesis.mp3
cena CD: 299,- Kč
BALI 2
Midori
EXOTICKÉ LÉČIVÉ ALBUM PRO VÁŠ VNITŘNÍ KLID, BLAŽENOST, POHODU I VSTŘÍCNOST :)
Bali... rajské místo mnoha tváří. Kouzelné pobřeží, teplý oceán, neprostupné pralesy, nádherné pláže, vznešené chrámy. Užít si Bali doma v obýváku? Proč ne? Při poslechu dlouho očekávaného druhého pokračování nejprodávanějšího alba "Bali" je to možné. :) Měkké etnické flétny, chrámová atmosféra i jemné zvuky oceánu Vás naplní meditativní blažeností, vnitřním klidem, ztiší emoce a zvýší pozitivní energii. Pocítíte na sobě pohodu, vstřícnost a úsměv nejen na rtu, ale i hluboko v duši. S nadšením doporučujeme toto nádherné exotické léčivé album. :)
ukázky v mp3
01 Surrender.mp3
02 Inner Stillness.mp3
03 Energy Rising.mp3
04 The Becalmed.mp3
05 The Wisdom.mp3
cena CD: 299,- Kč
Nekonečný tón / Timeless Sound
IASOS
Každá ze dvou skladeb je půlhodinkou nepřerušované, překrásné a nekonečné hudby od amerického autora, jenž je držitelem mnoha ocenění za přínos do hudební komunikace s andělskou říší. Jeho hudba byla při testech vybrána jako nejpodobnější té, kterou slyšeli lidé ve stavu klinické smrti a mají ji pro neopakovatelnou krásu dodnes uloženou ve svém srdci.....
ukázky v mp3
IASOS-Timeless Sound.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hudba pro meditaci - Vnitřní klid / Music for Meditation - Inner Stillness
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
.
ukázky v mp3
01 Bridge of Breath.mp3
02 Entering the Now.mp3
03 Wave on the Ocean of Mind.mp3
04 Flowering of Consciousness.mp3
05 River of the Sea.mp3
06 The Limitless Way.mp3
cena CD: 399,- Kč
Přijímání / Communion....VELMI DOPORUČUJEME!
Narmada
Meditační hudba s křehkým piánem, zvonky a smyčci, která napomáhá odevzdání duše nekonečnému, věčnému bytí. Provází Vás na cestách po vesmírných dálkách a je komponována z hlubokého vnitřního světla meditačního vědomí. Nechejte působit harmonickou hudbu.
Pomůže Vám v přijímání lásky a klidu do duše.
Jemná, citlivá a velmi působivá hudba...
ukázky v mp3
Narmada-Communion1.mp3
Narmada-Communion2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Souznění s planetami / Resonation of the Planets
Neil H.
Hudba pro vyladění duše a těla na ozdravné frekvence planet
.
ukázky v mp3
02-Neil H-Sun.mp3
04-Neil H-Mercury.mp3
06-Neil H-Venus.mp3
08-Neil H-Earth.mp3
10-Neil H-Moon.mp3
18-Neil H-Uranus.mp3
22-Neil H-Pluto.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kosmické světlo / Cosmic Light....VELMI DOPORUČUJEME!
Micon
Hudba pro nabití energií vesmíru
.
ukázky v mp3
01Micon-Cosmic Light.mp3
02Micon-Inner Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
Ticho / Silence
Sandelan
Sandelanovy sférické léčivé melodie ve Vás nechávají vyznít sílu kosmu. Člověk nalezne jednotu se svým okolím.
Jedná se o hudební cestu do nekonečna Vaší duše.
Tato hudba uklidní mysl, ztiší emoce a pomůže odhalit nové možnosti Vašeho nitra...
ukázky v mp3
Sandelan-Silence.mp3
cena CD: 299,- Kč
Silmarillion
Thusian
Kouzelný svět z díla J. R. R. Tolkiena má na celém světě statisíce obdivovatelů. Představujeme Vám hudbu pro všechny příznivce romantiky, kouzel a záhad. Zvuky ticha, piána a syntezátorů vytváří obrazový svět, ve kterém se probouzejí příběhy z Tolkienových tajuplných říší k novému životu.....
ukázky v mp3
Thusian-Silmarillion.mp3
cena CD: 299,- Kč
Vyrovnanost
Harmonie
Léčení s anděly
Šťastné děťátko
Aura
Léčení čaker
Tibetské mísy
Uzdravení
Léčení s archanděly
Zlaté masáže
Léčivá hudba se zvuky lesa
Posvátné zpěvy
Příslib kouzel
Vlčí odvaha
Léčivá hudba s ptačím zpěvem
Karmická cesta
Mozaika
Uzdravení duše
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Šťastné vánoce
Velký Duch - Ztracené stopy
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Poselství ze snu
Andělské léčení čaker
Kosmická cesta
Měsíční kouzlo
MANDALY
ÁŠRAM
Bílé piáno
MANTRY
Pohádkové vánoce
Pokojná cesta
Na pohanském pobřeží
Láska oceánu
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Čtvero ročních období
Uzdravující světlo
Chvíle v čase
Posvátné kameny
Klidný oceán
Kouzlo lesa
Putování Vesmírem
Energie krystalů
Umění snít
Procházka po oblázcích 2
DVD Andělské mandaly
Vzestup Inků
Vlny spánku
Zázrak zrcadlení
Umění svobody
Nad oblaky
DVD Andělské světlo
Elementy
Srdce vlka
Cesta vzestupu
Léčitelka 7
Svařák a jmelí
Zimní klid
Merlinův syn
Samurai
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
Král zítřků
Tanečnice bouří

Vyrovnanost
Harmonie
Láska v nebesích
Andělské světlo
Tajemství moře
Delfíni
Tibetské mísy
Kolekce zvuků přírody
To nejlepší z Medwyna Goodalla
Andělské léčení čaker
Keltská klasika
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Pohanská kněžka
Nalezení klidu
Písně lásky a světla
Bubny Cargo - Rytmy Země
Políbení Sluncem
Hledání LEMURIE
Šaman 4 - Léčivý buben
Zlatá Tantra
Léčitel
Akášický sen
Světlo duše
Velký Duch 2
Brány
Zenová zahrada
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Duch bojovníka
Duše bílého vlka 3
Andělské léčení čaker
MANDALY
Nový začátek
Bílé piáno
Bohyně Machu Picchu
MANTRY
Pohádkové vánoce
Na pohanském pobřeží
Kde se setkává země s mořem
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Snění
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Diwali
Uzdravující světlo
Cesta vzestupu
Chvíle v čase
Klidný oceán
Vzestup Inků
Pod pradávnou oblohou
Zázrak zrcadlení
Vlčí kámen
Okraj světa
Umění svobody
Pohanská země
Okraj světa
Léčitelka 7
Zimní klid
Harmonie HANG DRUM
Alchymista
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
MANDALA
Zářivý úsvit


TOPlist