Roland Santé
SVĚTOVÉ CD NOVINKY + JARNÍ NOVINKY + NOVÉ REEDICE
ALBUM MĚSÍCE - ZÁZRAČNÉ SOLFEGGIO FREKVENCE
Andělé - LÉČIVÁ HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY
Relaxační hudba
Speciální nabídka - Exkluzivní limitovaná edice s autogramem autorů
Andělská kolekce - ANDĚLSKÁ HUDBA
Ambientní léčivá hudba - Hudební série "LÉČIVÉ TÓNY ZEMĚ"
Blahopřání s CD nebo DVD
Masáže
Léčivé mandaly s hudbou - NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY ROKU!
Lepší spánek
Léčivá a terapeutická hudba pro Wellnes - Spa
Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti
Mluvená meditace s andělskou hudbou
Krásné vokály a mantry
Chillout / Osvěžení
Lifestyle / Životní styl
Spa kolekce
Hudba pro revitalizaci - ROČNÍ OBDOBÍ S MEDWYNEM GOODALLEM!
Keltská hudba
Víly a elfové
Čisté zvuky přírody
Zvuky přírody s hudbou i bez ní
"SPIRITUÁLNÍ CESTA KOLEM SVĚTA"
Povznesení a inspirace
Hluboké léčení
Etnická léčivá hudba a hudba s etnickými prvky
Tibetská hudba a tibetské mísy
Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny
Šamanská hudba, bubny a bubínky
Tělo a duše
Edice Příjemné pocity
Reiki
Čakry
Jóga
Tantra
Relaxační DVD - Naše bestsellery!
Meditační hudba
Léčivé tóny
Léčivá světelná esence
Terapeutická hudba
Delfíni a velryby
Vánoční relaxační a léčivá hudba
Andělské léčivé pohlednice
Andělské léčivé mandaly
Léčivé mandaly víl

Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny

Překrásná tradiční hudba Indiánů a šamanů pro povznesení, léčení duše i těla, která naplňuje klidem a pohodou.

5 důvodů, proč kupovat hudbu na našich CD:
1. CD nosiče jsou vytvořeny vysoce kvalitním bezkompresním formátem, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu skutečně zamýšleli. Ve zjednodušeném kompresním formátu hudby (například v nekvalitním zvuku videí na youtube nebo MP3 přehrávaných z MP3 přehrávačů, telefonů či z internetu prostřednictvím streamovacích služeb) se ztrácí až 95% zvukových informací, což je nepřijatelné z hlediska ztráty relaxačních i léčivých vlastností hudby. Proto doporučujeme používat výhradně naše CD v plné kvalitě studiové nahrávky, jedině ta Vám zaručí přítomnost všech frekvencí důležitých pro Vaši účinnou relaxaci a fungující samoléčení.
2. CD nosič je fyzické podstaty, těší Vás konkrétním způsobem a vnímáte jeho celkové provedení včetně kouzla a léčivých vibrací umělecké obálky.
3. Hodnotná CD patří k nejkrásnějším dárkům, jimiž můžete obdarovat své blízké a vždy je tím potěšíte.
4. CD trvale zálohuje hudbu do budoucna.
5. Nákupem našich kvalitních značkových CD podporujete přímo autory hudby a vznik jejich nových nahrávek, které Vás mohou v budoucnu opět těšit. Děkujeme.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000,- KČ NEPLATÍTE POŠTOVNÉ ANI BALNÉ! VŠE SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ!

MOŽNOST OKAMŽITÝCH OBJEDNÁVEK NA TELEFONU 604 79 80 26
Duch bojovníka / Spirit Warrior....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Niall
Nejkrásnější indiánská léčivá hudba pro navýšení pozitivních vibrací, získání energie, sebevědomí a schopnosti naslouchat vlastní duši
Haló, haló, na vědomost se dává, že Niall právě vydává své novinkové CD "Duch bojovníka"! :) Mnozí z nás jsme milovníky jeho indiánské hudební tvorby, která je právem posluchači považována za jednu z nejkrásnějších. Potřebujete energii? Potřebujete se naučit naslouchat svojí duši? Potřebujete si navýšit pozitivní vibrace? Potřebujete zlepšit sebevědomí a více si věřit? Pak není nic jednoduššího, než se zaposlouchat do melodií, které jsou oslavou indiánské kultury. Kožené bubny, indiánské flétny a chorály Vás vezmou na neuvěřitelnou, povznášející cestu, kterou si ihned zamilujete. Energii, pozitivní vibrace, rezonanci s vlastním srdcem a mnohem více Vám přinese "Duch bojovníka"… řekněte, není opravdu Niallova indiánská tvorba ta nejkrásnější? :) Je nám obrovskou radostí mít v nabídce právě pro Vás tento zázračný léčivý titul... :)
ukázky v mp3
01 Powwow.mp3
02 White Buffalo.mp3
03 Thunderbird.mp3
04 Native American Angels.mp3
05 Summoning the Spirit.mp3
06 Spirit of the Warrior.mp3
07 Dreamcatcher.mp3
08 Peace Pipe.mp3
09 Medicine Man.mp3
10 Dance of the Shaman.mp3
cena CD: 299,- Kč
Vzestup Inků / Rise Of The Inca....NOVINKA!
Guy Sweens
MYSTICKÉ CD PLNÉ EXOTIKY PRO ZÍSKÁNÍ ENERGIE, DOBRÉ NÁLADY, SVĚŽESTI A PRO ODEVZDÁNÍ TĚŽKOSTÍ ŽIVOTA :)
Patříte mezi ty, které láká Jižní Amerika, Peru, Inkové? :) Že ano, ale nemůžete se tam podívat? :) Když nemůžete za Inky, přijdou oni za Vámi. :) S radostí Vám představujeme nové album fenomenálního hudebního skladatele Guye Sweense "VZESTUP INKŮ". Vydejte se na cestu za poznáním starobylých ruin Jižní Ameriky. Navštivte největší jezero Titicaca, poznejte Viracochu - jedno z nejdůležitějších božstev, projděte Cusco - starobylé centrum Incké říše, seznamte se se Sapa Inca - císařem z Incké říše i s různými obřady té doby. A jako třešinku na dortu se podívejte tam, kam měli povolený přístup jen vysoce postavení Inkové - do chrámu Slunce, do jednoho z nejposvátnějších chrámů v celém Machu Picchu. Euforický, dechberoucí, mystický a nádherný výlet, přesně takový, jako je celé CD. Vynikající domorodé bubny, perkuse, panovy flétny, charango i klávesy spolu s dokonale sladěným moderním exotickým stylem Vás uchvátí a naladí. Budete se cítit plni energie, svěží, starosti hodíte za hlavu, pocítíte lehkost nadhledu a bytí. Velmi doporučujeme toto mystické album a přejeme fantastický výlet za exotikou i tajemnem. :)
ukázky v mp3
01 Viracocha.mp3
02 Inti Raymi.mp3
03 Cusco.mp3
04 The Power of Stones.mp3
05 Lake Titicaca.mp3
06 Sapa Inca.mp3
07 Temple of the Sun.mp3
08 Capacocha.mp3
cena CD: 299,- Kč
Srdce vlka / Heart of the Wolf....NOVINKA!
Orion
MYSTICKÉ " VLČÍ " MELODIE PRO DODÁNÍ ODVAHY, NAPLNĚNÍ NADĚJÍ I VÍROU A PRO POHLAZENÍ PO DUŠI :)
Indiáni věří, že každého člověka na cestě životem provázejí duchovní zvířata, jejichž úkolem je vést nás a pomáhat. Jedním z nich je i VLK. Vlci jsou odpradávna mystická zvířata, moudrá, chránící si svoji smečku. A jak je to mezi vlčaty? Jak spolu vyrůstají, objevují a zkoumají? Hudba kolikrát řekne více než tisíc slov. :) Hudební jméno ORION je nám již známo svým debutovým albem " POD PRADÁVNOU OBLOHOU ", které má velký úspěch. A nyní Vám s radostí představujeme jeho druhé album s názvem " SRDCE VLKA ". Přenese Vás do divočiny, do daleké a nezničené přírody, do vlčí smečky. Zahřeje na duši, pohladí po srdci, dodá odvahu k prvním krokům, ke kterým se nám nechce, naplní nadějí i vírou. Není to krásné? Je... tak příjemný poslech a odvážné i hrdé srdce přejeme. :)
ukázky v mp3
01 Before the Cub.mp3
02 Nacido a la Vida .mp3
03 Sweet Mysteries.mp3
04 When both Sides Meet .mp3
05 Wild Hearts.mp3
06 Colours of the Pack .mp3
07 Lunar Wolf .mp3
08 Voices in Chorus .mp3
09 Her Mothers Eyes.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duše šamana / Spirit of the Shaman....NOVÁ REEDICE!
Niall
Hudba indiánských šamanů pro Vaši pohodu, energii, zdraví a nalezení vyššího JÁ
Fenomenální hudebník Niall v tomto novém albu vytváří kouzelné obrazy indiánské přírody a vzdává poctu šamanům. Je zde obsažena moudrost všech kmenů, které se setkaly na indiánských slavnostech. Rytmická energie kožených bubnů, elegantní a srdečné vznášející se flétny Vás spolu s originálními šamanskými zpěvy spojí s indiánskou pohostinností.

Tato autentická hudba účinně pomůže Vašemu tělu i mysli objevovat novou životní sílu, harmonii a pravdu, kterou šamani odedávna dobře znají... Zázračně krásné a velmi přínosné CD pro nalezení vyššího JÁ! Vřele doporučujeme všem milovníkům indiánské hudby. :) NEJPŘIROZENĚJŠÍ A UNIVERZÁLNÍ HUDEBNÍ LÉK...
ukázky v mp3
01 The Calling.mp3
02 The Gathering.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčitelská síla / Medicine Power....NOVÁ REEDICE!
Niall
Inspirativní hudba Indiánů pro uzdravení duše i těla a k probuzení vnitřní síly
Speciálně sestavené album z několika nejprodávanějších indiánských CD fenomenálního hudebníka Nialla plus zbrusu nová úvodní skladba „Léčitelská síla“! Je vynikající hudební poctou Indiánům. Tento titul se dotýká všech aspektů léčení našeho osobního života. Obsahuje 7 skladeb uspořádaných do tři tematických částí:
1. Léčitelská ochrana
2. Léčitelská láska
3. Léčitelské vize a sny
Zaposlouchejte se do překrásných autentických zpěvů Indiánů, kožených bubnů, fléten a pak už nechejte jen působit jejich silné léčivé vibrace. Tato tradiční indiánská hudba ve Vás probudí vnitřní sílu, upevní lásku a posílí proces uzdravení. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Medicine Power.mp3
02 The Bear.mp3
03 The Horse.mp3
04 Blackfoot Fire.mp3
05 Keepers of the Night.mp3
06 Owl.mp3
07 The Gathering.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duše bílého vlka 2 / White Wolf Spirit 2....NOVÁ REEDICE!!
Wychazel
Léčení se šamany, uzdravení s vlčí duší
Přinášíme Vám strhující pokračování nejprodávanějšího alba roku "Duše bílého vlka"! V indiánské tradici se bílý vlk svobodně toulá mezi duchovní a fyzickou úrovní, aby Vás doprovázel v těžkých dobách jako učitel, ochránce a přítel. Zaposlouchejte se do léčivého zvuku indiánské flétny a nechejte hypnotickým rytmem šamanského bubnu otevřít cestu do svého nejosobnějšího nitra. Naleznete v něm svou Vizi představující naplnění a poslání Vašeho života (Vision Quest). Díky autentickým šamanským bubnům a chrastítkům, indiánským flétnám, kmenovým zpěvům, atmosférickým efektům a typickým zvukům přírody si dokonale užijete uzdravující relaxační cestu k poznání vyššího Já a hluboké životní moudrosti...
ukázky v mp3
01 Wolf Spirit Invocation.mp3
02 Riding the Storm.mp3
03 The Shamans Gift.mp3
04 River Song.mp3
cena CD: 299,- Kč
Zlatí Indiáni / Native American Gold....NOVÁ REEDICE!
Llewellyn
Léčivá hudba a očistný zpěv Indiánů
Dnešní uspěchaná doba klade na člověka příliš vysoké nároky. Člověk zapomíná na relax a odpočinek, špatně se mu spí, žije ve stresu. Je to i Váš případ? Pak je toto fantastické CD určeno právě Vám. Hluboce zklidňující hudba inspirovaná severoamerickými Indiány ve Vás navodí samé příjemné pocity. Přenese do úchvatných indiánských krajin svobody a volnosti. Přirozené zvuky řeky očistí Vaše myšlenky, odplaví stres a dodají nadhled. Kouzelné melodie flétny s něžnými bubínky a zpěvem indiánů dokonale osvěží. Budete se cítit jako znovuzrození. Překrásný titul je určený k libovolným druhům terapií, meditaci, samoléčení duše i těla a k navození tiché, předspánkové atmosféry. Vítejte v indiánském světě nekonečného klidu, vnitřního míru a pohody.
ukázky v mp3
01 The River Mermaid - The Ho-Ha-Pe.mp3
02 The Old Woman of the Sea.mp3
cena CD: 299,- Kč
Velký Duch 2 / Great Spirit 2....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Medwyn Goodall
Indiánská léčivá hudba pro Vaši pohodu, zdraví a vitalitu
Legenda indiánského kmene Čerokíů vypráví, že kdysi dávno žili lidé spolu se všemi dalšími živými bytostmi na nebeské skále, která se vznášela nad zemským povrchem. Jaké je pokračování příběhu? Jak zní modlitba Čerokíů v jejich rodném jazyce? Kde létají sovy? Jaké je to běhat s vlky? Medwyn Goodal Vám na všechny otázky odpoví v jeho úchvatném novém CD VELKÝ DUCH 2. Zaposlouchejte se do alba inspirovaného domorodými kmeny a jejich kulturami. Objevte mystiku dávných indiánských osad. Uzdravte se se šamany a načerpejte sílu i energii z hudby, která Vás ihned prvními tóny skvěle naladí. Povznese Vaši duši jako jestřáb nad kaňony a Vy se dokážete na vše podívat z nadhledu. Dřevěné flétny, indiánské bubny, akustické kytary, panovy flétny a marimby dokáží vykouzlit ze smutku radost, z vyčerpání svěžest, z útlumu energii. Nastartujte Váš den přílivem dobré nálady a dejte Vašemu životu směr, kterým se chcete ubírat. Vlčí odvaha a VELKÝ DUCH kéž vstoupí do Vašeho života a naplní ho nadhledem, zdravím, vůlí, sílou i energií. :) Mystické léčivé album je tu pro Vás, je nám velkou radostí... :)
ukázky v mp3
01 To Run With Wolves.mp3
02 Where Owls Fly.mp3
03 Horse Whispers.mp3
04 Earth Mother.mp3
05 Hawk.mp3
06 Canyons.mp3
07 Midnight Prayer.mp3
08 Living Free.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duše bílého vlka 3 / White Wolf Spirit 3....NOVÁ REEDICE!
Wychazel
Životadárný mystický titul pro Váš naplněný život bez obav, s nadhledem, beze stresu a s odvahou, že zvládnete i nemožné
Indiáni věří, že každého člověka na cestě životem provázejí duchovní zvířata, jejichž úkolem je vést nás a pomáhat. Jedním z nich je BÍLÝ VLK. Je symbolem duchovních sil, je ochráncem, učitelem i přítelem. Pro milovníky indiánské mytologie i pro milovníky fantastické hudby s radostí přinášíme již třetí pokračování velice úspěšné Duše bílého vlka. Wychazel, jehož hudba je plná posvátných nástrojů i živých zvukových scén, Vás přenese do nezničené daleké přírody, ale blízko k Vaší duši. Jemně hypnotická a vysoce atmosférická hudba navýší Vaši představivost a Váš Vision Quest (Životní poslání) bude na dosah ruky. Stačí se jen dotknout… A strach? Není proč, Váš duchovní ochránce, bílý vlk, je Vám vždy nablízku. :) Šamanské bubny, indiánské chorály, jedinečné zvuky flétny a strhující hudba jsou tu pro Vaši vnitřní pohodu. Užijte si naplněný život bez obav, s nadhledem, beze stresu a s odvahou, že zvládnete i nemožné. :) S tímto úchvatným cédéčkem nikdy nebudete sami, na nic, ani na život. :) Velmi doporučujeme tento životadárný mystický titul. :)
ukázky v mp3
01 The Shamans Dream.mp3
02 Running Barefoot.mp3
03 White Wolf Vision Quest.mp3
04 The Song of the Wind.mp3
05 Wherever the River Takes Me.mp3
cena CD: 299,- Kč
Indiánská noc / Native American Nights....BESTSELLER!
Niall
Indiánská hudba pro léčení a harmonii duše
Udělejte si večerní pohodlí, zavřete oči... S tímto albem se ocitnete mezi Indiány v kouzelné noční krajině na poklidném místě u táborového ohně. Pod oblohou plné hvězd Vás pohladí autentické indiánské flétny a zpěvy, kytary i tradiční bubínky s měkkou kůží za doprovodu jemných přírodních zvuků (cikády, vzdálené hřmění, vlci, šumění říčky). Hudba je tak srdečná a krásná, že Vás dokonale zharmonizuje, pohladí a poléčí. Budete pak chtít prožívat kouzlo letní indiánské noci znovu a znovu... Nezapomenutelný hudební zážitek!
ukázky v mp3
01 Blackfoot Fire.mp3
02 Night Hawk Wing.mp3
03 Keepers of the Night.mp3
04 Bright Star.mp3
cena CD: 299,- Kč
Indiánská modlitba / Native American Prayer....NOVÁ REEDICE!
Llewellyn
Silná léčivá hudba a zpěv Indiánů
Úžasná a dlouho očekávaná novinka léčivé indiánské hudby! Jemné a citlivé dřevěné indiánské flétny vytvářejí krásné album, které dokonale uklidní a pohladí Vaši mysl, tělo i duši. Tato velmi příjemná hudba, kterou zkomponoval nositel mnoha uměleckých ocenění Llewellyn, přináší posluchači trvalý a hluboký stav míru a štěstí. Ve velice originálním díle se Vám také představí autentické indiánské zpěvy, jemné kožené bubny a Llewellynův jedinečný styl hřejivých atmosférických a přírodních zvuků z domoviny Indiánů. Album je vynikající a velmi účinné pro obnovení procesu sebeuzdravení a naplnění novou životní energií tradičními indiánskými hudebními technikami. Také je ideální pro Reiki, masáže, vizualizace a meditace. Vřele doporučujeme tento indiánský hudební drahokam!
ukázky v mp3
01 Red and Purple Sunset.mp3
02 True Peace.mp3
03 Oneness.mp3
04 Wakan - Taka - The Great Spirit.mp3
05 Walking in Beauty.mp3
06 Earth our Mother.mp3
07 Hearts to Understand.mp3
cena CD: 299,- Kč
Posvátný rituál / Vision Quest....NOVÁ REEDICE!
Jon Richards
Indiánská hudba pro hledání vize a objevení poslání a smyslu života
Hluboce meditativní, duchovní album spojující s matkou Zemí. Jon Richards mistrně kombinuje autentické indiánské zpěvy, vokály, flétny a šamanské bubnování se současnými nástroji a přírodními zvuky. Okolní zvukové světy indiánských krajin a jemně evokující melodie Vás vezmou na Vaši osobní cestu... Podle Indiánů každý člověk hledá svou vizi (Vision Quest) – své životní poslání, se kterým je šťastný. Se skladbami nazvanými V kruhu, Domovina, Posvátný rituál, Procházka duše a Večerní modlitba se ocitnete mezi indiánskými šamany, kteří Vám pomohou najít Vaši vizi (Vision Quest) a tím i naplnění a smysl Vašeho života. Úchvatné album s poselstvím domorodých Indiánů nyní oslovuje posluchače po celém světě, velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Within the Circle.mp3
02 Homeland.mp3
03 Vision Quest.mp3
04 Spirit Walk.mp3
05 Evening Prayer.mp3
cena CD: 299,- Kč
Spirituální flétna / Spirit Flute....NOVÁ REEDICE!
Wychazel
Léčení šamanskou flétnou
Šamanská flétna je léčivá píseň větru. Jemná hudba s indiánským citem pro relaxaci a vizualizaci Vás zve k uklidnění mysli na příjemné cestě do mystického světa šamana. Indiánské flétny, šamanské bubny s chrastítky a přírodními zvuky vykouzlí autentickou atmosféru a budou účinně uzdravovat Vaši duši i tělo. Se skladbami nazvanými Tanec Země, Na křídlech orla, Spirituální flétna, Cesta duše, Záře vlčí hvězdy pocítíte dokonalé uvolnění, novou energii a radost ze života… Překrásné album vyniká originálním šamanským provedením hudby s časem prověřenými léčivými účinky. Zavede Vás mezi Indiány, kde šamanské flétny odnesou všechny Vaše starosti jako léčivá píseň větru...
ukázky v mp3
01 Earth Dance.mp3
02 On Eagles Wings.mp3
03 Spirit Flute.mp3
04 Soul Journey.mp3
05 Wolf Star Rising.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pohledem vlka / Eye of the Wolf....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Medwyn Goodall
Uzdravení duše i těla se šamany a vlky
Apačské modlitby, šamanské hlasy a zpěvy, autentické bubny a flétny, to vše dodává duchovní hloubku této nahrávce, která je velmi příjemná, moderní a melodická. Vznášejte se bezstarostně nad indiánskou krajinou jako orel, tančete v rytmu bubnů, procházejte se po Matce Zemi svobodně jako vlk a vzdejte díky Duchu přírody. Uzdravte se s velkou moudrostí šamanů a pevným charakterem vlků, kteří jsou u Indiánů symbolem síly, odvahy, vytrvalosti a rodinného štěstí. Osvěžující, melodické album pro pohodovou atmosféru. Světový bestseller, velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Native Soul.mp3
02 Dances on the Clouds.mp3
03 Spirit Flute.mp3
04 Eye of the Wolf.mp3
05 Spirits of the Mountain.mp3
06 Delivering The Prayers.mp3
07 Native Soul - Part 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Velký Duch - Ztracené stopy / Great Spirit - The Lost Tracks....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Medwyn Goodall
Indiánské melodie pro přirozené léčení duše i těla a znovuobjevení ztraceného vyššího Já
Ztracené stopy? Ano… nápady a stopy, které psal Medwyn k indiánskému albu "Velký Duch", ale nikdy nepoužil. Až nyní tedy spatřují světlo světa melodie, jež vydal "kouzelný šuplík" Medwyna Goodalla. :) Odpoutejte se od starostí všedních dní. Užijte si hudební výlet s Indiány v mystice mezi Nebem a hlubokým lesem, osvěžte svoje tělo i mysl. Ztracené stopy objeví Vaše ztracené vyšší JÁ, pohladí, povznesou a naplní dobrou náladou. Zaposlouchejte se do nádherných excelentních melodií hudebníka, který nedávno získal prestižní světovou cenu za celoživotní dílo za přínos v hudbě. :) Fantastické hudební "šuplíkové tajemství" je tu pro Vaši pohodu na těle i na duši... :)
ukázky v mp3
01 Discovery.mp3
02 Eagle Dream.mp3
03 Deep Forest.mp3
04 Sky Warrior.mp3
05 Where Buffalo Roam.mp3
06 Wind Spirit.mp3
cena CD: 299,- Kč
Síla zvířat / Power Animals....BESTSELLER!
Niall
Indiánská hudba pro spojení s pozitivní energií zvířat
Indiánští šamani věří, že v každém z nás se ukrývá blahodárná síla zvířat - zvířecí duše v nás přebývají, dodávají nám jejich sílu a chrání nás. Oblíbený autor Niall vzdal vzdal tímto albem hold této indiánské tradici. Každá skladba je inspirována jiným zvířetem (kůň, sova, vlk, orel, medvěd, losos, had). Překrásně klenuté indiánské flétny, domorodé hlasy Indiánů a tradiční kožené bubny Vás naladí na jednotlivé zvířata. Předají Vám tak jejich sílu se všemi pozitivními vlastnostmi. Úžasně harmonizující album plné energie a moudrosti šamanů se stalo záhy po vydání svěrovým bestsellerem, velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 The Horse.mp3
02 The Owl.mp3
03 The Wolf.mp3
04 The Eagle.mp3
05 The Bear.mp3
06 The Salmon.mp3
07 The Snake.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duše bílého vlka / White Wolf Spirit....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Wychazel
Léčení se šamany, uzdravení s vlčí duší
Titul z nové hudební série „Divoká příroda“… originální hudba, která Vás přivede blíže k matce Zemi a předá Vám její sílu a energii! V indiánské tradici se bílý vlk svobodně toulá mezi duchovní a fyzickou úrovní, aby Vás doprovázel v těžkých dobách jako učitel, ochránce a přítel. Pomalý, hypnotický tep šamanského bubnu evokuje hluboký zvuk hromu. Otevře cestu mezi fyzickým světem a světem duchovního poznání. Léčivá šamanská flétna zahraje píseň větru a zavede Vás do panenské krajiny k duši bílého vlka. Šamanské bubny & chrastítka, indiánské flétny, atmosférické efekty a autentické zvuky přírody Vás dokonale zrelaxují a naplní nevyčerpatelnou, uzdravující energií Země a divoké přírody. Užijte si tuto neobyčejnou cestu k poznání vyššího já a hluboké životní moudrosti... Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Ancestral Lands.mp3
02 Vision Quest.mp3
03 White Wolf Spirit.mp3
cena CD: 299,- Kč
Posvátné léčení / Sacred Medicine
Medwyn Goodall
Hudba se sbory původních amerických indiánů, flétnami a bubny, která se mísí s moderními zvuky. Navštivme domorodý kmen, který nás přijal, abychom se alespoň na chvíli ocitli uprostřed nádherné divoké přírody a vyposlechli si poutavé příběhy z jejich života. Velmi hluboká spirituální cesta! Oblíbené album, které Vám dodá energii!
ukázky v mp3
Medwyn-Goodall-MedicineMan-SacredMedicine.mp3
Medwyn-Goodall-WahKonTah-SacredMedicine.mp3
Medwyn-Goodall-WhisperOnTheWind-SacredMedicine.mp3
cena CD: 299,- Kč
Vděčnost / Gratitude....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Relaxace, klid a pohoda s indiánskými flétnami
Album Vás přenese do pradávné indiánské krajiny, kde slunce zapadá v teplých barvách dokonalého ticha. Překrásné uklidňující flétny rodilých Indiánů se vznášejí v ozvěnách mezi kaňony za zvuků panenské přírody a klávesových atmosfér... Pocítíte dokonalé uvolnění, očistu a harmonii. Budete se chtít vracet stále znovu a znovu k tomuto nádhernému pramenu inspirace a duševní obnovy... Kouzelné prostředí hudby Vám pomůže na Vaší cestě při meditaci, masážích, józe, odpočinku nebo spánku. Vítejte doma, nyní již víte, že tato hudba je ozvěnou té pravé pohody v kaňonech Vaší duše!
ukázky v mp3
01 Daybreak Appears.mp3
02 It Shall be Beautiful.mp3
03 The Long Life Makers.mp3
05 Where the Waving Branches Meet.mp3
07 Who Love the Rain .mp3
09 Drinking the Sweet Waters.mp3
11 When the Sun Disappears in the West.mp3
cena CD: 399,- Kč
Indiánská duše / Native Spirit....DOPORUČUJEME!
BSC Artists
Překrásná léčivá hudba Indiánů
.
ukázky v mp3
Native Spirit05.mp3
Native Spirit09.mp3
cena CD: 299,- Kč
Vyrovnanost
Harmonie
Léčení s anděly
Šťastné děťátko
Aura
Léčení čaker
Tibetské mísy
Uzdravení
Léčení s archanděly
Zlaté masáže
Léčivá hudba se zvuky lesa
Posvátné zpěvy
Příslib kouzel
Vlčí odvaha
Léčivá hudba s ptačím zpěvem
Karmická cesta
Mozaika
Uzdravení duše
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Šťastné vánoce
Velký Duch - Ztracené stopy
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Poselství ze snu
Andělské léčení čaker
Kosmická cesta
Měsíční kouzlo
MANDALY
ÁŠRAM
Bílé piáno
MANTRY
Pohádkové vánoce
Pokojná cesta
Na pohanském pobřeží
Láska oceánu
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Čtvero ročních období
Uzdravující světlo
Chvíle v čase
Posvátné kameny
Klidný oceán
Kouzlo lesa
Putování Vesmírem
Energie krystalů
Umění snít
Procházka po oblázcích 2
DVD Andělské mandaly
Vzestup Inků
Vlny spánku
Zázrak zrcadlení
Umění svobody
Nad oblaky
DVD Andělské světlo
Elementy
Srdce vlka
Cesta vzestupu
Léčitelka 7
Svařák a jmelí
Zimní klid
Merlinův syn
Samurai
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
Král zítřků
Tanečnice bouří

Vyrovnanost
Harmonie
Láska v nebesích
Andělské světlo
Tajemství moře
Delfíni
Tibetské mísy
Kolekce zvuků přírody
To nejlepší z Medwyna Goodalla
Andělské léčení čaker
Keltská klasika
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Pohanská kněžka
Nalezení klidu
Písně lásky a světla
Bubny Cargo - Rytmy Země
Políbení Sluncem
Hledání LEMURIE
Šaman 4 - Léčivý buben
Zlatá Tantra
Léčitel
Akášický sen
Světlo duše
Velký Duch 2
Brány
Zenová zahrada
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Duch bojovníka
Duše bílého vlka 3
Andělské léčení čaker
MANDALY
Nový začátek
Bílé piáno
Bohyně Machu Picchu
MANTRY
Pohádkové vánoce
Na pohanském pobřeží
Kde se setkává země s mořem
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Snění
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Diwali
Uzdravující světlo
Cesta vzestupu
Chvíle v čase
Klidný oceán
Vzestup Inků
Pod pradávnou oblohou
Zázrak zrcadlení
Vlčí kámen
Okraj světa
Umění svobody
Pohanská země
Okraj světa
Léčitelka 7
Zimní klid
Harmonie HANG DRUM
Alchymista
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
MANDALA
Zářivý úsvit


TOPlist