Roland Santé
SVĚTOVÉ CD NOVINKY + LETNÍ NOVINKY + NOVÉ REEDICE
ALBUM MĚSÍCE - ZÁZRAČNÉ SOLFEGGIO FREKVENCE
PRÁVĚ PROBÍHÁ "MIMOŘÁDNÁ LETNÍ AKCE 2+1": ZÍSKEJTE AŽ 8 KVALITNÍCH CD ZA 1,-KČ K VAŠÍ OBJEDNÁVCE DLE TĚCHTO PRAVIDEL:
Andělé - LÉČIVÁ HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY
Relaxační hudba
Speciální nabídka - Exkluzivní limitovaná edice s autogramem autorů
Andělská kolekce - ANDĚLSKÁ HUDBA
Ambientní léčivá hudba - Hudební série "LÉČIVÉ TÓNY ZEMĚ"
Blahopřání s CD nebo DVD
Masáže
Léčivé mandaly s hudbou - NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY ROKU!
Lepší spánek
Léčivá a terapeutická hudba pro Wellnes - Spa
Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti
Mluvená meditace s andělskou hudbou
Krásné vokály a mantry
Chillout / Osvěžení
Lifestyle / Životní styl
Spa kolekce
Hudba pro revitalizaci - ROČNÍ OBDOBÍ S MEDWYNEM GOODALLEM!
Keltská hudba
Víly a elfové
Čisté zvuky přírody
Zvuky přírody s hudbou i bez ní
"SPIRITUÁLNÍ CESTA KOLEM SVĚTA"
Povznesení a inspirace
Hluboké léčení
Etnická léčivá hudba a hudba s etnickými prvky
Tibetská hudba a tibetské mísy
Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny
Šamanská hudba, bubny a bubínky
Tělo a duše
Edice Příjemné pocity
Reiki
Čakry
Jóga
Tantra
Relaxační DVD - Naše bestsellery!
Meditační hudba
Léčivé tóny
Léčivá světelná esence
Terapeutická hudba
Delfíni a velryby
Vánoční relaxační a léčivá hudba
Andělské léčivé pohlednice
Andělské léčivé mandaly
Léčivé mandaly víl

Keltská hudba

Mnoho lidí na celém světě bývá velmi oslovováno keltskou kulturou. Cítí ve svém nitru silnou spojitost s její hudbou a mystickými místy opředenými legendami. Není se čemu divit. Z této velké země se v minulosti konaly výpravy Keltů do celého světa. I když opustili svou vlast, hudbu si odnesli s sebou. Proto byla rozšířena do mnoha různých zemí včetně té naší, kde nalezla oblibu a usídlila se hluboko v lidských duších i srdcích a je nám tak blízká... V této kategorii naleznete obrovský výběr té nejkrásnější keltské hudby pro Vaše potěšení, pusťte si poslechové ukázky, zavřete oči a zasněte se...

5 důvodů, proč kupovat hudbu na našich CD:
1. CD nosiče jsou vytvořeny vysoce kvalitním bezkompresním formátem, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu skutečně zamýšleli. Ve zjednodušeném kompresním formátu hudby (například v nekvalitním zvuku videí na youtube nebo MP3 přehrávaných z MP3 přehrávačů, telefonů či z internetu prostřednictvím streamovacích služeb) se ztrácí až 95% zvukových informací, což je nepřijatelné z hlediska ztráty relaxačních i léčivých vlastností hudby. Proto doporučujeme používat výhradně naše CD v plné kvalitě studiové nahrávky, jedině ta Vám zaručí přítomnost všech frekvencí důležitých pro Vaši účinnou relaxaci a fungující samoléčení.
2. CD nosič je fyzické podstaty, těší Vás konkrétním způsobem a vnímáte jeho celkové provedení včetně kouzla a léčivých vibrací umělecké obálky.
3. Hodnotná CD patří k nejkrásnějším dárkům, jimiž můžete obdarovat své blízké a vždy je tím potěšíte.
4. CD trvale zálohuje hudbu do budoucna.
5. Nákupem našich kvalitních značkových CD podporujete přímo autory hudby a vznik jejich nových nahrávek, které Vás mohou v budoucnu opět těšit. Děkujeme.

PRÁVĚ PROBÍHÁ "MIMOŘÁDNÁ LETNÍ AKCE 2 + 1": KE KAŽDÝM 2 CD ZA BĚŽNOU CENU ZÍSKÁVÁTE 1 KVALITNÍ CD ZA SYMBOLICKOU 1,- KČ, KTERÉ SI VYBERETE Z KATEGORIE "DÁREK PRO VÁS"! K LÉTU PATŘÍ KRÁSNÁ RELAXAČNÍ A LÉČIVÁ HUDBA, VYUŽIJTE TUTO JEDINEČNOU, ČASOVĚ OMEZENOU NABÍDKU A OBJEDNÁVEJTE CO NEJDŘÍVE, AŤ VÁM NEUNIKNE! :)

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000,- KČ NEPLATÍTE POŠTOVNÉ ANI BALNÉ! VŠE SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ!

MOŽNOST OKAMŽITÝCH OBJEDNÁVEK NA TELEFONU 604 79 80 26
Alchymista / The Alchemist....NOVINKA!
Guy Sweens
ZÁZRAČNÁ HUDBA PRO ZÍSKÁNÍ SÍLY, HRDOSTI A ZÁZRAKŮ DO VAŠICH ŽIVOTŮ :)
Guy Sweens... autor mnoha a mnoha CD v naší nabídce, které jsou mezi posluchači velmi oblíbené. A věříme, že i toto nové CD si najde během chvíle své posluchače. Guy v albu opět ukazuje, že je mistrem melodické hudby s příměsí autentických středověkých nástrojů a kláves... V historii byli alchymisté filozofové i metalurgové. Často je označovali za čaroděje...
Poutavá a přitažlivá hudba Vás zcela pohltí a vtáhne do dob zázraků i kouzel alchymistů. Kéž se stane toto fenomenální album Vaším průvodcem do dávných časů plných magie a do hloubky Vaší duše. I díky němu se můžete cítit silní, pevní ve svých postojích, nezlomitelní a hrdí... Je nám radostí přinést Vám tento hudební zázrak. :)
ukázky v mp3
01 The Manuscript.mp3
02 Obscure Formula.mp3
03 In Deepest Secrecy.mp3
04 Elixir.mp3
05 Turning Metal into Gold.mp3
06 The Kings Court.mp3
07 Nicolas Flamel.mp3
08 Magnum Opus.mp3
cena CD: 299,- Kč
Král zítřků / A King for Tomorrow....NOVINKA!
Midori & Tim Rock
KOUZELNÉ KELTSKÉ MELODIE PRO NADHLED, ZNOVUZROZENÍ, SÍLU DO NOVÝCH ZAČÁTKŮ A ŠŤASTNÝ ŽIVOT
Oblíbili jste si žánr fantasy, kouzlo středověkých eposů nebo keltskou hudbu? Pak je tady pro Vás v pořadí třetí CD "Král zítřků" o znovuzrození krále Artuše, které volně navazuje na předchozí CD "Probuzení Excalibru" a CD "Merlinův syn". Tradiční keltské a orchestrální nástroje vykouzlí nádhernou cestu mýty, legendami, panenskou přírodou... Probudí Vaši fantazii a rozprostře ve Vás tolik potřebnou radost, nadhled i sílu do nových začátků. Zastavte se a zasněte při těchto tónech... Odměnou Vám bude hluboký pokoj na duši a znovuzrození, přinášející nové vize pro šťastný život. Nádherné CD plné epických melodií a silných energických rytmů nesmí chybět ve Vaší hudební sbírce... Vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01 THE UPRISING.mp3
02 BIRTH RIGHT.mp3
03 TRUE BLOODLINES.mp3
04 PEACEMAKER.mp3
05 AETERNUM.mp3
cena CD: 299,- Kč
Merlinův syn / Son of Merlin....NOVINKA!
Midori & Tim Rock
ÚŽASNÁ KELTSKÁ HUDBA PRO POVZNESENÍ, RADOST A POZITIVNÍ MYŠLENKY :)
Máte rádi " HRY O TRŮNY " ? Nebo " PÁNA PRSTENŮ " ? Nebo " jen " středověké eposy? Pak je toto album právě pro Vás. :) Čeká Vás hudba plná keltských a středověkých nástrojů, která je živá, energická, protkaná tajemnem. Dává prostor pro fantazii i Vaše vnímání. Doplňte si sami, jak má příběh pokračovat, snít je nutné a krásné. :) Nechejte rozzářit svoji tvář úsměvem, jenž jde až z Vaší duše. Dopřejte si ten luxus dobré nálady, pozitivních myšlenek, lásky. Vše, co do příběhu dáte, se Vám mnohonásobně vrátí, vybírejte pečlivě. :) Přejeme krásný poslech kouzelné keltské hudby a dokonalé snění. :)
ukázky v mp3
01 PROLOGUE.mp3
02 THE LEGEND CONTINUES.mp3
03 INHERITED GIFTS .mp3
04 MYSTICAL OFFERING.mp3
05 EPILOGUE.mp3
cena CD: 299,- Kč
Probuzení Excalibru / Excalibur Awakens....NOVINKA!
Midori & Tim Rock
VELMI SILNÉ MYSTICKÉ ALBUM PRO PROBUZENÍ DUŠE, JEJÍ POVZNESENÍ, VÍRU I NADĚJI...
Keltská hudba... plná tajemství, mystiky, kouzel a dávných časů. Vydejte se spolu s námi do dob krále Artuše. Navštivte Avalon, legendární ostrov artušovských legend. Seznamte se s Paní Jezera, která podle jedné z legend dá Artušovi magický meč Excalibur. Probuďte svoji duši, cítění pro spravedlnost a pravdu. S tímto famózním cédéčkem je vše možné. :) Vítejte v mystických časech a užijte si dávné legendy. Vaše duše si zaslouží probuzení, naději, víru i povznesení. A s kým jiným, než se samotným králem Artušem, dobrým a spravedlivým člověkem s velkým srdcem. Vřele doporučujeme. :)
ukázky v mp3
01 AVALON.mp3
02 THE LADY OF THE LAKE.mp3
03 AWAKEN YE SOULS.mp3
04 TRUTH AND JUSTICE.mp3
05 LEGACY.mp3
cena CD: 299,- Kč
Dcera kouzelníka / Sorcerer´s Daughter....BESTSELLER!
Medwyn Goodall
Keltská hudba plná mystiky a krásy
S potěšením Vám představujeme Medwynovo dlouho očekávané album, jež je začátkem vzrušující série s keltskou tematikou. Úchvatné melodie jsou tvořeny keltskými nástroji a zpěvem mísícími se s orchestrálními zvuky harfy, smyčců, fléten, kytary a piána. Vytvářejí tak jemný, avšak přesto působivý portrét nádherné, neobyčejné ženy, která je obdařena moudrostí věků a magickou silou. Je poslední ze svého rodu. Když se ze Země začala vytrácet kouzla, ona znala způsob, jak je obnovit. Doprovázena svou nesmrtelnou sovou a strážcem, začala posvátná cesta-proroctví se naplnilo... Nadešel její čas... Přichází, aby pomohla všem, kteří to potřebují. Přináší radost, lásku a spokojenost. Melodické, půvabné, dojímající. Světový bestseller!
ukázky v mp3
01 Goodall-HouseofElders-SorcerersDaughter.mp3
02 Goodall-Legacy-SorcerersDaughter.mp3
03 Goodall-OwlsInMind-Sorcerersdaughter.mp3
04 Goodall-TheCrystalShard-SorcerersDaughter.mp3
05 Goodall-TheSorcerersDaughter-TheSorcerersDaughter.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltská klasika / Celtic Classics....BESTSELLER - 2 CD BOX!
Shanon / Ronan Hardiman - autor fenomenálního muzikálu LORD OF THE DANCE!!!
PŘEKVAPENÍ ROKU!!! Shanon / Ronan Hardiman - autor fenomenálního muzikálu LORD OF THE DANCE Vám přináší překrásné dvojCD plné tradičních keltských písní!
Pokud máte rádi andělsky křehký zpěv ENYI, pak je toto album určeno právě Vám - naleznete zde sluncem prozářené písně, tradiční keltské nástroje i rytmy, které Vás dokonale zharmonizují, naplní pohodou, zahřejí na srdíčku a úžasně nabijí pozitivní energií. VELMI DOPORUČUJEME!
ukázky v mp3
CD1 02Carrickfergus.mp3
CD1 08Slieve-Na-Man.mp3
CD1 09Emerald Grace.mp3
CD1 10Loch Lomond.mp3
CD1 13Music of Kells.mp3
CD2 01Skye Boat Song.mp3
CD2 03Scotland The Brave.mp3
CD2 04Amazing Grace.mp3
CD2 09Auld Lang Syne.mp3
CD2 10Molly Malone.mp3
zvýhodněná cena za 2 CD box: 399,- Kč
Keltské bohyně / Celtic Goddess....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Ruaidhri
Hudba pro přivolání lásky, hojnosti a štěstí pomocí energie keltských bohyň
Autor Ruaidhri se podílel na hudbě pro mnoho celovečerních filmů včetně Sherlocka Holmese a Mamma Mia. Nyní představuje své krásné debutové album Keltské bohyně. Je inspirováno keltskou mytologií. Přináší skladby věnované nejznámějším keltským bohyním, které si můžete při poslechu jednoduše vychutnávat a relaxovat při nich nebo je používat pro přivolání energie konkrétní bohyně individuálně či ve skupině. Existuje několik keltských bohyň přinášejících pozitivní vlastnosti, jež si lidé jejich prostřednictvím mohou přivolat do svého života - např. plodnost, lásku, štěstí, moudrost, peníze, atd. V osmi skladbách si tak můžete přivolat osm bohyň, jsou to: Nanna-bohyně květin a rostlin, Rosmerta bohyně plodnosti, Sulis-bohyně Slunce, Habonia-bohyně hojnosti, Cerridwen-bohyně znovuzrození, transformace a inspirace, Branwen-bohyně lásky a krásy, Cailleach-bohyně zimy, Brigit-bohyně uzdravení. Překrásná hudba s keltskými nástroji a tradičním aranžmá, která Vám přinese radost, pohodu, zdraví a štěstí!
ukázky v mp3
01 Nanna.mp3
02 Rosmerta.mp3
03 Sulis.mp3
04 Habonia.mp3
05 Cerridwen.mp3
06 Branwen.mp3
07 Cailleach.mp3
08 Brigit.mp3
cena CD: 299,- Kč
Posvátný strom / The Sacred Tree....VELMI DOPORUČUJEME!
Jon Richards
Keltská hudba pro hlubokou relaxaci a rozvoj tvůrčích schopností
Překrásné novinkové album plné kreativní, jemné, melodické a inspirující hudby. Dokonale rozvine Vaši představivost a tvůrčí schopnosti tak potřebné v dnešním světě duchovní obnovy. S velkou láskou nahrané keltské flétny, harfy, kytary a hřejivé vokály nechají Vaši fantazii psát příběh, v němž naleznete nekonečný klid, harmonii a zcela nové obzory pro Váš osobní rozvoj. Excelentní titul jednoho z nejlepších keltských instrumentalistů! Velmi doporučujeme toto výjimečné album!
ukázky v mp3
01 Song of the Seasons.mp3
02 The Triple Goddess.mp3
03 Lady of the Forest.mp3
04 The Sacred Tree.mp3
05 Nature Spirits.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltská země / Celtic Earth....VELMI DOPORUČUJEME!
Govannen
Keltská mystika pro energii a pohodu
Novinkové album plné obdivuhodných irských bubínků, tradičních nástrojů a zpěvů. Navazuje na oceněné album slavné skupiny Govannen “Keltský oheň”. Představte si, že ležíte v podvečer na keltském pobřeží. Z dálky k Vám zaznívají nádherné melodie doprovázené strhujícími rytmy tak nápaditými, až se Vám chce tančit... Vysoce melodická hudba plná energie s úžasným dotekem keltské atmosféry pro všechny milovníky keltské mystiky. Vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Celtic Tribal Gathering.mp3
02 The Knotted Cord - Corney Is Coming.mp3
03 Celtic Earth.mp3
04 Wiccan Chicken Goat.mp3
05 Renewal.mp3
06 The Rocks Of Bawn - The Lilting Banshee.mp3
07 The Braes Of Moneymore.mp3
08 The New World.mp3
09 The Foggy Dew - Hurry Scurry.mp3
10 King Of The Faeries.mp3
11 Blarney Pilgrim - Merrily Kissed The Quaker.mp3
12 Farewell - Celtic Tribes Disperse.mp3
cena CD: 299,- Kč
Smaragd / Emerald....BESTSELLER!
Midori
Irské hudební pohlazení pro trvalý klid a pohodu duše i těla... Keltské potěšení srdce
Nové Midoriho album vychází z tradiční irské lidové hudby 16. století. Jeho melodie jsou naplněny čistotou přírody a láskyplně obejmou Vaše srdce i duši. Tóny zachycují úchvatně krásné emoce, klidné a něžné momenty, kdy se ocitnete uprostřed barevné vonící louky nebo lesa prozářeného slunečními paprsky a přestanete vnímat čas. Vydejte se na cestu přes zvlněné zelené kopce, údolí a potůčky. Hráno na keltské hudební nástroje včetně irské flétny, kytary, houslí, mandolíny, keltské harfy a různých druhů píšťal. Překrásná hudba je zkomponována z čistého srdce a naplní Vás trvalým klidem a pohodou…
ukázky v mp3
01 The Rivers of Home.mp3
02 Deepest Winter.mp3
04 Emerald.mp3
05 When the Swallows Return.mp3
06 The Fiddlers.mp3
07 An April Morning.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltské krajiny / Celtic Landscapes....VELMI DOPORUČUJEME!
Ruaidhri
Hluboce uvolňující hudba keltských tradic
CD novinka „Keltské krajiny“ hudebně zachycuje nejen duchovní atmosféru míst keltské mystiky, ale i krásné přírodní okolí, ve kterém se nacházejí. Pomocí tradiční keltské instrumentace spolu s moderními prvky a bohaté orchestrace Vás překrásné melodie odnesou do úplného klidu a pohody těchto kouzelných míst. Hudba otevře Vaši představivost pro vnímání staleté historie a rozprostře ve Vás vnitřní mír a hlubokou spiritualitu, kterou Vás tyto krajiny obdarují. Mimořádně krásné album pro Vaše potěšení…
ukázky v mp3
01 Castlerigg.mp3
02 Glendalough.mp3
03 Iona.mp3
04 Lindisfarne - The Holly Island.mp3
05 Tintagel.mp3
06 Stonehenge.mp3
07 Glastonbury.mp3
08 St Davids.mp3
09 Skye.mp3
10 Skellig Michael.mp3
cena CD: 299,- Kč
Zlatá keltská hudba / Celtik Gold....BESTSELLER!
Chris Conway
Hudba pro relaxaci a léčení
Přinášíme Vám hluboce uklidňující léčivou hudbu s keltským nádechem, ve které zaznívají nádherné irské flétny a další keltské nástroje. Autor tohoto CD Chris Conway je členem slavné keltské skupiny Govannen a je znám svým nejlepším a nejprodávanějším albem „Keltské snění“. „Zlatou keltskou hudbu“ zkomponoval jako spojitou a pro snadnou orientaci rozdělenou na 8 skladeb. Toto překrásné album vychází z keltské léčitelské mytologie a patří ke „zlatým klenotům“ keltské hudby. Jeho tradiční harmonie a instrumentace je ideální pro léčení i hlubokou relaxaci. Dokonale Vás uvolní, pohladí po duši a okamžitě spustí silné uzdravující procesy. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Celtic Lullaby.mp3
02 Dian Cecht The Healer.mp3
03 Airmids Herbal Cloak.mp3
04 Triple Goddess Of Healing.mp3
05 Connlas Well Of Wisdom.mp3
06 Otherworld Of Eternal Youth.mp3
07 Healing Hill Of Uisneac.mp3
08 Celtic Lullaby Remembered.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kouzelný Měsíc Beltane / Beltane Moon....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Wychazel
Keltská rituální hudba pro přivolání prosperity, zdraví a splnění přání
Kouzelný Měsíc Beltane je pohanský symbol růstu a nových začátků. Nejvýznamnějším keltským svátkem radosti Beltane začíná světlá polovina roku plná růstu, čistoty, plodnosti a lásky. Tato hudba je velmi účinná k magickým a očistným rituálům pro přivolání prosperity, zdraví i splnění přání. Autor Wychazel se zde navrací ke svým hudebním kořenům, aby objevil některé z tajemných nálad a atmosfér překrásným zvukem slavné skupiny Runestone, kterou založil. Uslyšíte zde keltské kytary, mandolíny, bubínky, cimbál, zobcové flétny, fiduly a atmosférické zvuky, které Vás za svitu Měsíce pozvou na zvukovou cestu do magického lesa druidů Wildwood. Překrásný mystický titul i k hluboké relaxaci a dokonalému uvolnění!
ukázky v mp3
01 Wildwood.mp3
02 Druids Grove.mp3
03 Beltane Moon.mp3
04 The Owl in the Oak.mp3
05 Wildwood Priestess.mp3
06 A New Path.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pradávné země / Ancient Lands....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Llewellyn
HUDEBNÍ UDÁLOST KELTSKÉ HUDBY ROKU!
Výpravné epické fantasy album plné děje Vás vezme na magickou cestu do úžasných zvukových krajin s mystickou atmosférou prostřednictvím keltských nástrojů a éterických vokálů Juliany s Llewellynem. Ocitnete se v keltských zemích a začne se odvíjet hudební příběh… V závěru slavné legendy král Artuš zůstává na ostrově Avalon a čeká, až přijde den, kdy jej lidstvo bude opět potřebovat. Dnes je svět plný válek, nemocí a chudoby, a proto je více než kdy jindy zapotřebí, aby Artuš obnovil mír a uzdravení světa. Artuš se probouzí a připravuje se pro své nové poslání. Meč Excalibur se opět pozvedne z vody a spravedlivý král shromažďuje okruh věrných rytířů. Silní draci s čarodějem Merlinem se k němu na jeho nebezpečnou výzvu rovněž připojují. Album vrcholí v silné bitevní skladbě, po níž se nakonec obnoví spásný mír a vynoří se nový hrad Camelot. Artuš se znovu vrací do Avalonu, kde zůstane do doby, kdy jej bude opět zapotřebí. Na CD také uslyšíte keltské flétny a píšťaly multiinstrumentalisty Chrise Conwaye. Zamilujete si atmosféru tohoto alba, posílí Vaše životní postoje, odvahu k novým začátkům a budete se často vracet k těmto krásným melodiím plným energie i pohody. Velmi doporučujeme toto nové velké hudební dílo!
ukázky v mp3
01 Ancient Lands .mp3
02 Return of the King .mp3
03 Merlyn and the Dragons.mp3
04 The Quest Begins.mp3
05 The Fight for Peace.mp3
06 The New Camelot.mp3
07 Celebration.mp3
08 Call of the Sea.mp3
09 Ancient Lands - reprise.mp3
cena CD: 299,- Kč
Renesance / Renaissance....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Medwyn Goodall
Keltská hudba pro znovuzrození a novou energii
Nejnovější album Medwyna Goodalla je tady! Přináší středověkou hudbu plnou keltských legend a příběhů. Melodický dulcimer, housle, kytary a úžasné bubnování pozvednou dokonale Vaši náladu. Příznivci Medwynovy keltské hudby ocení blízkost tohoto alba k CD trilogii „Král Artuš“ nebo „Clan“. Přeneste se do období renesance, kdy vše ožívá a naplňuje se novým duchem. Vydejte se na procházku panenskou keltskou krajinou v mlžném oparu prozářeném sluncem a poznejte tehdejší opravdovou atmosféru svobody…S tímto albem zažijete znovuzrození, které Vám přinese dokonalou pohodu na duši, motivaci, radost a novou energii do dalších dnů. Excelentní titul!
ukázky v mp3
01 The Legend.mp3
02 The Fiddler.mp3
03 The Mages Tower.mp3
04 The Fayre.mp3
05 The Bard.mp3
06 The Fire Dance.mp3
07 The Story Teller.mp3
cena CD: 299,- Kč
Podzimní Měsíc / Beneath an Autumn Moon....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Wychazel
Silná léčivá esence podzimního Měsíce pro Váš život bez obav a v harmonii
Měsíc je symbolem noční oblohy, mocné ženské síly. Patří k nekonečné inspiraci pro básníky i snílky. Přináší poznání, po jaké životní cestě se vydáme a zároveň představuje impuls k sebepoznání. Podzim je ve znamení sklizně. Co jsme na jaře zaseli, na podzim sklízíme. V kombinaci s podzimním úplňkem je to velmi silné a účinné spojení. Hudba vysoce atmosférická, plná posvátných nástrojů i živých zvukových scén, Vás naladí na silnou energii Měsíce. Vydejte se z mlhy a tápání na cestu plnou Světla a cílů. Jemné rytmy, keltské flétny, něžné éterické vokály i mystické zvonky Vám budou dělat společnost. Léčivá a silná esence "Podzimního Měsíce" Vám pomůže zbavit se temnot i stresu. Budete moci žít svůj život bez obav, bez věčného zavděčení se druhým a v souladu se svým Já. Užijte si fantastickou hudbu a naplněný život s tímto neobyčejně poutavým a uzdravujícím albem...
ukázky v mp3
01 Beneath an Autumn Moon.mp3
02 Whispers in the Trees.mp3
03 To Dance with Falling Leaves.mp3
04 Between Two Worlds.mp3
05 Samhain.mp3
cena CD: 299,- Kč
Dcera kouzelníka 2 - Kniha draků / Sorcerer´s Daughter - The Book of Dragons....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Medwyn Goodall
Léčivá hudba pro putování za keltskou mystikou
Úžasná zpráva pro milovníky mystické keltské hudby a oceněného Medwyna Goodalla je tu právě teď - CD "Dcera kouzelníka 2"! :) Album, které je dokonalým pokračováním světového bestselleru. Album, které Vás vtáhne a zcela pohltí. Album, se kterým budete celou duší prožívat neobyčejně poutavý příběh v neobyčejně poutavé hudbě. :) Již při prvních tónech se ocitnete hluboko v horách, tam, kde se vrcholky zasněžených hor dotýkají nebes. Vaše cesta za Knihou draků bude plná nekončících dobrodružství. Opusťte svět stresu a chaosu. Vydejte se s dcerou kouzelníka i nesmrtelnou sovou na mystickou výpravu za ukrytou knihou rodové moudrosti. Úchvatná, jemně atmosférická hudba plná keltských a orchestrálních stylů Vás naplní klidem, láskou, radostí i nadějí. Dopřejte si dobrodružný, tajuplný výlet, na jehož konci Vás pohladí uzdravující dotek Modré hvězdy. Vaše srdce se rozzáří a Váš život bude mít směr, po kterém duše touží. Proroctví bude naplněno. Velmi doporučujeme tento překrásný léčivý titul plný mystiky. :)
ukázky v mp3
01 Winter in the Mountains .mp3
02 The Book of Dragons.mp3
03 When it Snows in the Forest.mp3
04 The Quest.mp3
05 Daybreak.mp3
06 The Blue Star.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kouzelný Měsíc Beltane 2 / Beltane Moon 2....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!!
Wychazel
FAMÓZNÍ KELTSKÁ LÉČIVÁ HUDBA PRO ZDRAVÍ, LÁSKU, SÍLU, ODHODLÁNÍ A NOVÉ ZAČÁTKY :)
BELTANE… klasický pohanský svátek, během kterého staří Keltové vymítali chmurné myšlenky a neduhy. Tím končily studené, temné dny a začínala "světlá" polovina roku, kdy je příroda i lidé plni sil a vitality. BELTANE je od dávných časů symbolem růstu, plodnosti a nových začátků. Díky Wychazelovi, jehož album rozeznívá kouzelná atmosféra posvátných nástrojů i živých zvukových scén, můžete mít síly k opuštění starého a přivítání nového kdykoliv. Vydejte se na mystickou cestu magickým Druidským lesem, společnost Vám budou dělat kytary, mandolíny, dřevěné flétny, sametové vokály, bubínky a Vaše probouzející se JÁ. S každým krokem a s každým tónem ucítíte, jak se uvnitř Vás mění Tma na Světlo a jak vnitřní síla nahrazuje strach. Život není o trpění, je o radosti a lásce. Využijte zázračnou léčivou hudbu i moudrosti starých Keltů a žijte své dny s lehkostí. Nechť je Váš život plný zdraví, lásky, radosti, volnosti a síly. Jsme moc rádi, že k tomu přispěje i toto famózní druhé pokračování velmi úspěšného Kouzelného Měsíce Beltane. S radostí doporučujeme tento magický titul. :)
ukázky v mp3
01 Return to Wildwood.mp3
02 In Silver Light.mp3
03 Beltane Nightfall.mp3
04 The White Fox.mp3
05 The Face of Selene.mp3
06 A New Dawn.mp3
cena CD: 299,- Kč
Na pohanském pobřeží / On Pagan Shores....NOVINKA!
Wychazel
Silná keltská hudba, která vyplavuje vše negativní, dokonale uvolňuje a nabíjí novou energií...
Atmosférická směs keltských a galských hudebních vlivů Vás zve, abyste vstoupili do světa severské mytologie plné kouzel, prozkoumali území pradávných norských bohů a jejich pohanských krajin s uctívaným stromem života "Yggdrasil". Jemná a zároveň dechberoucí hudba... Velmi originální CD plné příjemných emocí. Mísí se zde tradiční rytmy kožených bubnů a perkusí se zvuky rozmanitých hudebních nástrojů jako jsou rákosové flétny, píšťaly, tagelharpa... to vše doplněné o zasněné éterické vokály. Vydejte se na vzrušující mystickou výpravu do severských zemí se spoustou dobrodružství! Neobyčejně inspirativní album, které vyplavuje vše negativní, dokonale uvolňuje a nabíjí novou energií... Úchvatná CD novinka pro opravdovou pohodu!
ukázky v mp3
01 The Horn of Heimdall.mp3
02 On Pagan Shores.mp3
03 The Feathered Cloak.mp3
04 Effigies - Offerings.mp3
05 Freyjas Gift.mp3
06 Yggdrasil.mp3
cena CD: 299,- Kč
Clan III - Země na druhém břehu / Clan III - The lands Beyond....BESTSELLER!
Medwyn Goodall
Hudba ze světů keltské mystiky, tajemna a legend
Na tomto velkolepém CD pracoval Medwyn 2 roky ve svém novém studiu! Přináší nám zcela nové pojetí keltské hudby plné rozmanitých bubínků a tradičních keltských nástrojů. Výsledkem je dechberoucí album, jenž Vás dokonale uvolní, osvěží a přenese daleko do středověkých světů plných keltské mystiky, tajemna a legend. Naprosto jedinečné a úchvatné!
...pohodlně si lehněte, ocitnete se uprostřed mlhou zahalených deštivých kopců mezi rytíři v záři a teplu ohně... Přichází k Vám hudba, která vypráví prastarý příběh o statečnosti králů hájících dobro a kouzelných okřídlených dracích, kteří krouží na obloze v Zemi na druhém břehu... Překrásná relaxace, velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 CLAN III The Lands Beyond.mp3
02 CLAN III Ghosts of the Fallen 1.mp3
03 CLAN III Clansman part 1.mp3
04 CLAN III The White Dragon.mp3
05 CLAN III The Maidens Ring.mp3
06 CLAN III An End of Kings.mp3
07 CLAN III Storm Drums.mp3
08 CLAN III Ghosts of the Fallen 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivé prameny / Healing Waters....DOPORUČUJEME!
Govannen
Léčení keltskou hudbou v posvátné zahradě
Pravá keltská hudba slavné skupiny Govannen inspirována legendou anglické Chalice Well Gardens - Zahrady Studny Kalicha, kde se nachází mystické místo s prameny léčivé vody. S klidnými, překrásně klenutými zpěvy, tradičními keltskými nástroji, ale i rytmickými skladbami se vypravíte do těchto kouzelných míst. Dokonale tak odplavíte své starosti a stres. Nabije Vás pozitivní energie čistých pramenů s léčivými vibracemi. Budete se cítit povznesení a znovuzrození... Opravdová a čistá keltská krása!
ukázky v mp3
01 The Chalice.mp3
02 The Maids of Mourne Shore.mp3
03 The Spirit of the Well.mp3
04 The Wayfarer.mp3
05 A Stor mo Croi.mp3
06 The Yew Tree Knows.mp3
07 The Butterfly.mp3
08 The Heart of the Well.mp3
09 Silver Rainbow.mp3
10 Lady of the Lake.mp3
11 Cad e sin don te sin.mp3
12 The Chalice in the Well.mp3
cena CD: 299,- Kč
Legendy / Legends....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Medwyn Goodall - Wychazel - Jon Richards - Midori
Hluboce uvolňující hudba keltských legend
Dávné příběhy plné odvážných rytířů, spanilých dívek a mystických končin. Vstupte do hudební knihy kouzel, projděte se po nekonečných pláních, čarujte s keltskými druidy, přijměte jejich nekonečnou moudrost, víru a svobodu. Uchvátí Vás příběh plný lásky, napětí, bájí a legend. Mystické výběrové cédéčko toho nejlepšího z keltské hudby je tu právě pro Vás! Přivítá Vás říše Keltů a obklopí pevná, neochvějná víra, souznění s přírodou a radost ze života. Dokonalý léčivý titul plný energie a posvátných druidských kouzel. :)
ukázky v mp3
01 The Legend.mp3
02 Druids Grove.mp3
03 The Lands Beyond.mp3
04 The Triple Goddess.mp3
06 Legacy.mp3
07 When the Swallows Return.mp3
08 Wildwood.mp3
09 The Fayre.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltský vzduch / Celtic Air....NOVÁ REEDICE!!
Govannen
Keltské léčení duše i těla živlem vzduchu
Jedna z nejlepších keltských kapel ve Velké Británii -Govannen - Vám přináší hudební událost roku. Léčivé živly jsou nyní kompletní. Po ohni, vodě i zemi ( bestsellery skupiny Govannen v naší nabídce - CD "Keltský oheň", CD "Léčivé prameny", CD "Keltská země" ) spatřil nyní světlo světa i léčivý element vzduchu ( CD "Keltský vzduch" ). Vzduch je vládcem prostoru, lehkosti a svobody. Jeho síla má magickou a životodárnou schopnost. Tato výrazná rytmicko - melodická keltská hudba s prvky irské mystiky Vás naplní léčivým živlem vzduchu. Posílí pozitivní myšlení, kreativitu, paměť, koncentraci. Vaše duše rozkvete a zesílí. Dopřejte si léčení přírodními živly v mystické keltské hudbě pro Vaši psychickou pohodu, energii a radost ze života. :)
ukázky v mp3
01 Sea Air.mp3
02 The New Land - Hyp Noz Fest.mp3
03 Give Me Your Hand.mp3
04 Open Air - Pachpi Kozh.mp3
05 The Close of an Irish Day.mp3
06 Celtic Air.mp3
07 Lament for Limerick.mp3
08 Siobhan Ni Dhuibhir - Tha Mi Sgith.mp3
09 She Moved Through The Fair - The Maids of Mitchelstown.mp3
10 Airbourne.mp3
11 The Parting Glass.mp3
cena CD: 299,- Kč
Posvátné kameny / Sacred Stones....NOVINKA!
MG Music Artists
TO NEJKRÁSNĚJŠÍ Z KELTSKÉ HUDBY PRO VAŠI POHODU, NADHLED, ENERGII, OSVĚŽENÍ I DOBROU NÁLADU :)
Každá hudba s něčím v nás rezonuje. Indiánská nám “dobíjí baterky”, andělská dodává naději, keltská nás navrací do dávných dob... Taková hudba inspirovaná druidy, mýty a magií, mmmmmm, co Vy na to? :) S radostí Vám přinášíme výběrové album POSVÁTNÉ KAMENY. :) Vítejte ve světě tajemna a kouzel, ve světě časů druidů - keltských léčitelů. Opravdu dávných? :) Při poslechu hudby plné tradičních keltských nástrojů, kdy z každého tónu na Vás dýchne neopakovatelné kouzlo, budete mít pocit přesunu v čase. Zpět do dob, kdy byl život Keltů úzce spjat s tajemnem a vírou v nadpřirozeno. Zpět do dob, kdy druidové ovládali magii bylin, astrologii i mluvu hvězd a planet. Zpět do dob, kdy myšlenky byly klidné, bez dopadů dnešní stresové doby. Budete se cítit svěží, radostnější, bez tíhy na duši. Výběrové CD je tu pro Vaši pohodu, nadhled, energii, osvěžení i dobrou náladu. Vřele doporučujeme tento keltský mystický léčivý titul. :)
ukázky v mp3
01 Nine Maiden Chronicles.mp3
02 Druids Grove.mp3
03 White Stones.mp3
04 Avenue of Standing Stones.mp3
05 Preparing The Circle.mp3
06 Old Gods and Ancient Stones.mp3
07 The Lost Henge.mp3
08 The Stones.mp3
cena CD: 299,- Kč
Vlčí kámen / Wolfstone....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Medwyn Goodall
HUDEBNÍ NÁLOŽ RADOSTI, INSPIRACE, ELÁNU I NADHLEDU NAD TÍHOU DNEŠNÍCH DNŮ
Když se řekne Medwyn Goodall, každý, kdo jen trochu zná relaxační hudbu, zpozorní. :) Medwyn je hudební mág, který za více než 30 let své tvorby pomohl tisícům posluchačů. Jeho hudba umí povzbudit, naladit, konejšit i hřát. Přináší umění relaxace, vizualizace, nabíjí pozitivní energií, vyplavuje bolest a naplňuje radostí. A my s nadšením přinášíme Vám jeho nové CD VLČÍ KÁMEN. Indiáni věří, že každého z nás na cestě životem provázejí zvířata, jejichž úkolem je vést nás a pomáhat. Jedním z nich je i vlk. Je symbolem duchovních sil, je ochráncem, učitelem i přítelem. Euforická a vášnivá hudba Vás obejme vikingskými a keltskými hlasy, irskou flétnou, píšťalami i starobylými bubny. Vydejte se po stopách našich dávných kořenů se snad nejlepším keltským albem, jaké kdy Medwyn vyprodukoval. Třeba až k setkání s vlčím průvodcem u Vlčího kamene. :) Zaposlouchejte se. Cítíte, jak se s každou další skladbou cítíte klidnější, ale přitom plni energie? Jak se cítíte svěží? Jak na nic nejste sami? Hudební nálož radosti, optimismu, inspirace, elánu i nadhledu nad tíhou dnešních dnů je tu pro vás, milí drazí. :)
ukázky v mp3
01 Earth Mother Rises.mp3
02 Sheild Maiden.mp3
03 The River Folk.mp3
04 The Fields of Summer.mp3
05 Song of the Wilderness.mp3
06 Winters Watch.mp3
07 Northbound.mp3
08 The Wolf Stone.mp3
cena CD: 299,- Kč
Světelný kruh / Circle of Light....BESTSELLER!
Threefold
NEJPRODÁVANĚJŠÍ KELTSKÉ CD SOUČASNOSTI - VYHLÁŠENO ALBEM ROKU VE VELKÉ BRITÁNI a IRSKU!
Album oslavující keltskou víru a zvyky. Kouzelné a tajemné melodie plné mystické hloubky, které příjemně naladí a uklidní. Jedinečným a originálním způsobem jsou zde použity hlasy a chorály z dávných dob, neboť album je inspirováno starověkou mystikou a tradicemi. Sbory se vznášejí v prostoru, zní jakoby z dálky a dotýkají se našich srdcí jako zpěv Enyi. Melodické, výpravné, s nádechem středověku, keltské. Nová Enya a Clannad! Album Vám dá pokoj do duše, něžně pohladí a otevře nové obzory... Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
Threefold-Circle-Besom.mp3
Threefold-Circle-Hawthorn.mp3
Threefold-Circle-Hedgewitch.mp3
Threefold-Circle-Summerlands.mp3
Threefold-Circle-TheWand.mp3
cena CD: 299,- Kč
Dračí šepot / The Dragon´s Breath
Medwyn Goodall
Relaxační hudba keltských legend a mystických světů
Okouzlující hudba odnášející posluchače do středověkého světa. Autentické keltské rytmy a nástroje vytváří originální kompozici plnou zázraků, děje, tajemství, rytířských klání a hradů zahalených do mlžného oparu. Album plné pozitivních vizualizací. Autentické, pestré, povzbuzující CD, které Vám dodá sílu, energii a podpoří Vaše správné rozhodování!
ukázky v mp3
medwyn-goodall-TheDragonsBreath-dragonsbreath.mp3
medwyn-goodall-TheElvenForest-dragonsBreath.mp3
medwyn-goodall-TheWizard-Dragonsbreath.mp3
cena CD: 299,- Kč
Medwynův Cornwall / Medwyn´s Cornwall
Medwyn Goodall
Keltská protistresová hudba pro vnitřní klid a harmonii
Originální keltská hudba ze stejnojmenného filmu Vás bezesporu osloví a uchvátí. S tradiční keltskou kytarou, flétnami a dudami pocítíte sílu mystických míst v anglickém Cornwallu, odhalíte kouzlo posvátných menhirů, krás moře, tajuplných hradů a k nim vztahujících se legend. Dárek pro každého, kdo cítí alespoň malou spojitost s keltskou kulturou, přírodou či hudbou. Celková délka přibližně 35 min - ideální k soustředěnému poslechu - je kompenzována nízkou cenou. Nádherné, inspirativní a poutavé album úžasně zbavující stresu Vás naplní klidem a harmonií!
ukázky v mp3
01Medwyn-ThePiper-CornwallCD.mp3
02Medwyn-April Showers-CornwallCD.mp3
03Medwyn-TranquilShores-Cornwall.mp3
04Medwyn-MyHomeTheSea-Cornwall.mp3
05Medwyn-StoneCircle-Cornwall.mp3
cena CD: 199,- Kč
Vyladění / Turning of the Wheel....BESTSELLER!
Threefold
Keltská hudba pro vyladění těla, mysli i duše
Kouzelný, plný vizuálních představ a lyrických harmonií - tak se Threefold opět připomíná ve svém novém CD. Hudební styl připomínající autory jako Enya, Clannad, Steeley Span je pokračováním dvou předchozích alb - "Světelného kruhu" a nejprodávanějšího "Kouzelného plamínku". Je oslavou keltských zvyků, pradávných rituálů a svátků Pagan či Wiccan. Překrásně melodická hudba s něžně hladivými vokály a rozličnými keltskými nástroji Vás odnese do mystiké přírody keltských zemí, kde Vás příjemně vyladí a vytvoří tak doma trvalou pohodu. Neobyčejné album, ke kterému se budete neustále vracet - dokonalá oáza harmonie a klidu!
ukázky v mp3
01Threefold-Turning of the Wheel.mp3
02Threefold-Turning of the Wheel.mp3
03Threefold-Turning of the Wheel.mp3
04Threefold-Turning of the Wheel.mp3
05Threefold-Turning of the Wheel.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltské pohlazení / Celtic Caress....DOPORUČUJEME!
Midori
Hudební putování za keltskou krásou
Novinkové album "Keltské pohlazení" je zářným příkladem Midoriho talentu spojit se hudbou se svými posluchači a přenést je do dávných časů a vzdálených keltských krajin. Budete mít nezapomenutelný zážitek, když se ocitnete v zasněných zemích plných keltské mystiky a kouzel... Nádherně zaranžované album s úžasnou atmosférou tradičních nástrojů - vzrušující, hluboce relaxační, trochu tajemné i něžně hladivé - nezklame Vás!
ukázky v mp3
01 Midori - Across the Moors.mp3
02 Midori - A Celtic Caress.mp3
cena CD: 299,- Kč
Učebnice kouzel - Putování s Merlinem / Syllabus of Magic - Merlin´s Quest
Neil H.
Hudba pozitivní keltské magie
Úchvatné CD představuje mystickou cestu zpět do dob dávných keltských legend, kdy kouzla dobrého čaroděje Merlina probudily život, vize a naděje národů celého světa. Naučte se kouzlit s touto hudební „Učebnicí kouzel“ nebo jen tak odpočívejte s dokonale uklidňující hudbou. Melodie doprovází jemné djembe bubnování (kabudu styl) bubeníka Torra McFarlane, což albu dává dokonalou mystickou náladu a kouzlo starých světů. Zavřete oči a nechejte se obejmout těmito překrásnými tóny…
Deset skladeb - každá hudební skvost!
ukázky v mp3
01 Merlins Quest.mp3
02 Time Beyond The Mist.mp3
03 Mystic Journey.mp3
04 Pathway To Wisdom.mp3
05 Spellbound.mp3
06 Beyond The Light.mp3
07 To The Gateway Of Eternity.mp3
08 Everything Is ... Magic.mp3
09 A Meeting Of Minds.mp3
10 Journey Within The Depths Of Wisdom.mp3
cena CD: 299,- Kč
Havran a Měsíc / The Raven & The Moon
Runestone
Skupina Runestone překonala všechna svá předešlá alba a vytvořila zatím své nejlepší CD. Je velmi melodické, moderní, plné přenádherné atmosféry a mystiky! Vřele doporučujeme nejenom pro všechny příznivce keltské hudby...
ukázky v mp3
01Runestone-The Sword and the Rose.mp3
02Runestone-Spellbooks and Candles.mp3
03Runestone-Of Honey and Mead.mp3
04Runestone-Wildwood Night.mp3
05Runestone-The Magician and the Fool.mp3
cena CD: 299,- Kč
Druid II....BESTSELLER!
Medwyn Goodall & Runestone
Hudba keltských kouzel a zázraků
Jeden z nejkrásnějších titulů Medwyna Goodalla! Spolu s Runestone oslavují nejvýznamější období Keltů, kdy kouzla jejich Druidů byla posvátná a skutečná. Při jeho poslechu budete uchváceni hloubkou keltských mystérií a fascinující atmosférou. Vydáte se na zasněnou cestu keltskou krajinou s posvátnými menhiry... V překrásné hudbě zaznívají různé keltské nástroje, bubínky a sbory, které doprovázejí atmosférické klávesy se zvuky přírody. Budete objevovat tajemství Druidů, jejich moudrost i sílu a obohacovat své poznání. Neobyčejný titul, u kterého se nikdy nebudete nudit!
ukázky v mp3
01 DRUID II.mp3
04 DRUID II.mp3
05 DRUID II.mp3
06 DRUID II.mp3
08 DRUID II.mp3
cena CD: 299,- Kč
Počátky / Origins
Medwyn Goodall
Něžný léčivý dotek mystické keltské kytary
Nedávno se podařilo Medwynovi rozšířit rodinný strom - jeho album je putováním za svými předky - Kelty až do 17. století, které objevil v pradávné keltské vesnici ve Walesu poblíž Snowdonie. Hudba je osobní cestou domů... Autor se vrací ke svému dřívějšímu kouzelnému stylu, který vykresluje otevřenost dětské duše prostřednictvím romantické kytary plné láskyplných tónů. Tichá a intimní hudba se zajisté něžně dotkne Vašeho srdce a předá mu poselství klidu a pohody...
ukázky v mp3
Track 1 Origins.mp3
Track 2 Origins.mp3
Track 3 Origins.mp3
Track 4 Origins.mp3
cena CD: 299,- Kč
Trubadúr / Troubadour....BESTSELLER!
Threefold
KELTSKÁ HUDBA PRO HARMONII A DOKONALÝ KLID DUŠE
Právě k Vám přichází pokračování nejslavnější keltské hudební trilogie věhlasné skupiny Threefold! Album Vám přinese úžasnou keltskou harmonii na vlnách středověké lyriky, dýchající romantikou a mystickými legendami. Akustické nástroje a keltské zvuky vytvoří nádhernou povznášející atmosféru s uklidňujícími zpěvy ve stylu Enyi, v nichž naleznete překrásné pohlazení a dokonalý klid...
ukázky v mp3
01 Threefold Return.mp3
02 Reflections.mp3
03 The Law.mp3
04 Generations.mp3
05 Hidden Thoughts.mp3
06 Shadows.mp3
07 The Muse.mp3
08 Stones.mp3
09 The Good Of All.mp3
cena CD: 299,- Kč
Arkána / Arcana....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Wychazel
Elixír mládí keltských druidů pro léčení a omlazení
Po fenomenálním úspěchu CD "Kouzelný Měsíc Beltane" se autor Wychazel opět navrací ke svým hudebním kořenům keltské rituální hudby. ARKÁNA je synonymem všeho tajemna a kouzel - stejně jako je život Keltů úzce spjat a prostoupen vírou v nadpřirozeno. Keltští druidové - léčitelé - ovládají magii bylin, astrologii i mluvu hvězd a planet. Vstupte do světa záhad a magie. Do světa, kde nic není nemožné. Do světa, kde se sny stávají skutečností. Zavřete oči a otevřete svoji mysl. Dotkněte se posvátného stromu Keltů, načerpejte z něj energii a splňte si svá přání. Hudba plná tradičních keltských nástrojů, mystiky a kouzel očaruje svojí krásou i Vás. S každým tónem Vás poléčí magičtí druidové, naplní silou, nadějí a vytrvalostí, omladí duši i tělo - napijte se tohoto hudebního elixíru mládí. Povznese Vás nad starosti každodenního života a dodá víru ve splnění i nemožného. Neobyčejně léčivý magický titul plný energie a dobré nálady. VELMI DOPORUČUJEME! :)
ukázky v mp3
01 The Wishing Tree.mp3
02 Beltane Drums.mp3
03 A Secret Gift.mp3
04 The High Priestess.mp3
05 Arcana.mp3
06 Old Gods - Ancient Stones.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kouzelný plamínek / Candle Magic....BESTSELLER!
Threefold
Keltská hudba pro vytvoření sváteční atmosféry klidu, harmonie a pohody
Pokračování alba „Světelný kruh“, které kolem sebe také rozprostírá světlo... CD Vás zavede do dávných dob keltského života, aby poodhalilo jeho obrovské duchovní bohatství. Melodická hudba rozvíjející styl Enyi či Clannad Vás uchvátí svou nádherou i mystikou. Budete zcela okouzleni jedinečnou atmosférou jemných vokálů a keltských nástrojů. Proniknete do úžasného světa, který autoři - duo Threefold - vytvořili. Přijměte pozvání Threefold. Zapalte si kouzelný plamínek svíčky a jen tiše poslouchejte... Hudba Vás naplní příjemným klidem a harmonií, vytvoří tak u Vás doma intimní sváteční atmosféru skutečné pohody. Je to album, které opravdu stojí za to mít ve své vlastní sbírce!
ukázky v mp3
Threefold-CandleMagic-Candle.mp3
Threefold-Earth-Candle.mp3
Threefold-Pentacle-Candle.mp3
Threefold-SoMoteItBe-Candle.mp3
Threefold-theBell-Candle.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltská procházka / The Celtic Lounge
Sequoia Artists
Hudba keltské mystiky pro dobrou náladu
Vítejte v mystickém místě, kde se mísí jedinečná keltská nálada - moderní i původní, prastará i tradiční. Odhaluje svá tajemství a přenáší Vás na magické místo plné mýtů, bájí a tajemství. Slavní umělci jako Gary Stadler, Gandalf, Alquimia, David Gordon a další Vám přinášejí toto okouzlující a hluboce se dotýkající výběrové album....
ukázky v mp3
The Celtic Lounge01.mp3
The Celtic Lounge02.mp3
The Celtic Lounge03.mp3
The Celtic Lounge05.mp3
The Celtic Lounge09.mp3
The Celtic Lounge11.mp3
The Celtic Lounge12.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltská procházka 2 / The Celtic Lounge 2....BESTSELLER!
Sequoia Artists
Nejkrásnější keltské písně otevírající srdce
2. pokračování velmi úspěšného titulu "Keltská procházka I"! Vítejte v novém mystickém místě, kde se mísí jedinečná keltská nálada - moderní i původní, prastará i tradiční. Odhaluje svá tajemství a přenáší Vás na magické místo plné mýtů, bájí a tajemství. Slavní umělci jako Singh Kaur, Achillea, Stephanie, Wendy Rule a další Vám přinášejí toto okouzlující a hluboce se dotýkající výběrové album. Působivé vokály i instrumentální pasáže navodí jemné atmosferické představy hustě porostlých kopců zahalených do mlhy a rozprostírajících se tak daleko, kam až oko dohlédne nebo vln oceánu, které narážejí na nekonečné útesy a kamenné pláže. Je to nádech půvabné krásy, která Vás může doprovázet při čtení, práci, ranním vstávání, usínání či relaxaci... Hudba keltské mystiky pro dobrou náladu!
ukázky v mp3
01Singh Kaur-Fairy Ring.mp3
02Tina Malia-Lilac Blooms.mp3
03Achillea-Ragnarok.mp3
06Stephanie-Faraway.mp3
08Singh Kaur-Spark in the Night.mp3
11Wendy Rule-Fly Away.mp3
cena CD: 299,- Kč
Tajemství Avalonu / Secrets of Avalon....BESTSELLER!
Runestone
Keltské putování za kouzly a tajemstvím Avalonu
Je nám ctí přinést Vám nejnovější titul slavného anglického dua Runestone - hudebních králů středověké atmosféry! Zasněte se... ocitnete se v mlhavých krajinách tajemného Avolonu. Obklopí Vás folklór, tajuplné legendy a starobylé památky v Glastonbury Tor. V těchto místech nemusíte jen věřit na kouzla, stanete se jejich součástí!
ukázky v mp3
01 Secrets of Avalon.mp3
02 Secrets of Avalon.mp3
05 Secrets of Avalon.mp3
06 Secrets of Avalon.mp3
08 Secrets of Avalon.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltské Vánoce / Celtic Christmas....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU
Govannen
Hudba pro vánoční chvíle pohody
Zapalte svíčku a užijte si neobyčejné pohodové Vánoce se svými blízkými a s novinkovou vánoční hudbou keltské skupiny Govannen! Jedinečné keltské aranžmá tradičních vánočních koled a písní s nádherným doprovodem jemných irských fléten, houslí, bohdaru, citery, zvonků, perkusí nebo éterických zpěvů ve stylu Enyi. Tato hudba svou krásou otevírá srdce a naplňuje nic nežádoucí, opravdovou láskou. Úžasně dotvoří pohádkovou zasněženou atmosféru, kdy chceme ve štěstí prožívat se svými nejbližšími kouzlo Vánoc...
ukázky v mp3
01 God Rest Ye Merry Gentlemen.mp3
02 In the Bleak Midwinter.mp3
03 We Three Kings - Wenceslas - Ding Dong Merrily.mp3
04 The Holly And The Ivy - The First Noel.mp3
05 Wexford Carol.mp3
06 Oh Little Town - An Dro Nevez - Hark the Herald.mp3
07 Breton Carol - Schiarazula Marazula.mp3
08 Don Oiche Ud i mBeithil.mp3
09 Three Ships - Two Jigs - Merry Christmas - Deck the Halls.mp3
10 Silent Night.mp3
11 And The Band Played On.mp3
cena CD: 299,- Kč
Rytíř / Knight....BESTSELLER!
Medwyn Goodall
Hudba pro milovníky pradávných keltských zemí
Album roku a jedno z nejoblíbenějších CD Medwyna Goodalla! Prožijte neopakovatelnou zkušenost tajuplných, pradávných časů skrze oči a duši rytíře! Hluboká atmosféra keltských krajin Vás přenese zpět do minulých životů a dob dávno zapomenutých… Velmi příjemná, geniální orchestrace, majestátné hrdinské motivy a nádherné zpěvy se speciálními efekty Vás naplní energií i novou, vzácnou zkušeností, kterou jste ještě nikdy nepoznali... Excelentní titul, který posunuje hranici keltské hudby do zcela nových dimenzí! Překrásné!
ukázky v mp3
01 Thee Immortal.mp3
02 Enchantress.mp3
03 The Light and the Darkness.mp3
06 No More Goodbyes.mp3
07 Age of Heroes.mp3
08 Knight 1.mp3
08 Knight 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pendragon....VELMI DOPORUČUJEME!
Runestone
KELTSKÁ HUDBA PRO ROZVOJ JASNOZŘIVOSTI
Překrásné novinkové album, se kterým s vydáte na cestu časem a prožijete keltský večer s Merlinem a jeho kouzly. Hudba a společnost tohoto nejslavnějšího a dobrého čaroděje Vám osvítí mysl a Vy zřetelně uvidíte, jak se v současnosti vyplňují jeho dávná proroctví... Tóny jsou vynikající pro rozvoj Vaší jasnozřivosti. Srdečné a něžné melodie překrásně rozehrají nástroje jako klávesy, kytary, mandolínu, dřevěné flétny a kouzelné efekty. Velmi doporučujeme, poznejte osvícení Vaší mysli s keltskou hudbou!
ukázky v mp3
01 The Court of Pendragon.mp3
02 Merlin.mp3
03 Promise and Prophecy.mp3
04 Uthers Quest.mp3
05 Of Swords and Sorcery.mp3
06 Lady Igraine.mp3
07 Seas of Tintagel.mp3
cena CD: 299,- Kč
Tajemství Stonehenge / The Lost Henge....VELMI DOPORUČUJEME!
Runestone
Putování za keltskou mystikou
Podnětem k vytvoření tohoto alba byla skutečná událost... Strhla se pobřežní bouře... odhalila ruiny prastarého kamenného kruhu - Stonehenge, který patří k největším neobjasněným tajemstvím. Co skrývá jeho dávné mystérium? Jedná se o pradávnou observatoř? Inspirován těmito událostmi vytvořil Runestone mystickou náladu přinášející vizualizaci Stonehenge a jeho neopakovatelnou tajemnou atmosféru. Překrásné melodie Vás dovedou do dávných dob a naplní inspirativními pocity.
Komentář Medwyna Goodalla k tomuto albu: "Osobně si myslím, že je to zatím nejlepší dílo od Runestone, velmi doporučuji."
ukázky v mp3
Runestone_Lost Henge1_Forgotten Shores.mp3
Runestone_Lost Henge2_The Lost Henge.mp3
Runestone_Lost Henge3_Rite of Regression.mp3
Runestone_Lost Henge4_Hands Across Time.mp3
Runestone_Lost Henge7_Waves of Recollection.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltská mystika / Celticum Mysticum
BSC Artists
Mystické keltské písně
.
ukázky v mp3
Celticum Mysticum01.mp3
Celticum Mysticum02.mp3
Celticum Mysticum09.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kolekce 3. - Keltské legendy / Collection 3. CELTIC - The Legends
MG Music Artists
Výběr nejkrásnější keltské hudby
Výběr nejkrásnější keltské hudby od Threefold, Medwyna Goodalla a Runestone. Přenese Vás zpět do časů legend, posvátných kamenů, panovníků, starověkých bájí a draků. Zazní typicky keltské nástroje jako irská flétna, dudy, kytary, harfy a spousta povznášejících vokálů ve stylu zpěvačky Enyi nebo skupiny Clannad... Album plné keltské energie, velmi povzbudivé, pozitivní, přinášející dobrou náladu. Excelentní titul nejuznávanějších keltských autorů - vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01Medwyn Goodall-Legacy.mp3
02Threefold-Earth.mp3
04Threefold-Pentacle.mp3
05Medwyn Goodall-The Elven Forest.mp3
09Threefold-The Bell.mp3
10Runestone-Sword and Rose.mp3
11Threefold-Hedgewitch.mp3
12Medwyn Goodall-The Piper.mp3
13Medwyn Goodall-Aria.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duše lesa / Spirits of the Forest
France Ellul
Hluboká lesní relaxace s keltskou harfou
.
ukázky v mp3
01 The Forest Awakes.mp3
02 Brightness.mp3
03 Dreamer in the Woods.mp3
04 Zephyr.mp3
05 Secret Path.mp3
06 Between Showers.mp3
07 Elder and Elm.mp3
08 The Enchanted Glade.mp3
09 Midnight - Spirits Dance.mp3
10 Spirits of The Forest.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duše Měsíce / Spirits of the Moon
France Ellul
Hluboká měsíční relaxace pro keltskou harfu
.
ukázky v mp3
01 Spirits of the Moon.mp3
02 Moonrise.mp3
03 Phases 1 - Waning Moon.mp3
04 Moonchild.mp3
05 Luna Mandala.mp3
06 Phases 2 - Full Moon.mp3
07 Eleanor Plunkett - Celtic Moon.mp3
08 Mooncircle Dance.mp3
09 Phases 3 - Waxing Moon.mp3
10 Questers Moon.mp3
11 Lovers Moon.mp3
12 Phases 4 - New Moon.mp3
13 Gathering for the Moon Goddess.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duše moře / Spirits of the Sea
France Ellul
Hluboká mořská relaxace s keltskou harfou
.
ukázky v mp3
01 Siren Song.mp3
02 Clear Skies.mp3
03 The Deep.mp3
04 Sunset.mp3
05 Paradise Island.mp3
06 Cloud Dance.mp3
07 The Maelstrom.mp3
08 On the Wing.mp3
09 Spirits of the Sea.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltské vize / Celtic Visions
Midori
Za doprovodu jemně plynoucích zvuků keltské harfy, panovy flétny, kožených bubnů a irské flétny se dostenete do doby, kdy spojení mezi lidmi a zemí bylo čisté, prosté a respektujíící. Velmi relaxační a přesto k zamyšlení, konejšivé a přesto inspirativní... Album příjemně uvolní Vaše emoce...
ukázky v mp3
Midori-Celtic Visions02.mp3
Midori-Celtic Visions03.mp3
Midori-Celtic Visions04.mp3
Midori-Celtic Visions07.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kelt / Celt
Terry Oldfield
„Album Kelt je velmi blízké mému srdci, neboť jsem vždy cítil hlubokou spojitost s keltskou hudbou.“ Terry Oldfield je vynikajícím instrumentalistou. Nyní přichází s albem plným keltských fléten. Obsahuje i některé tradiční keltské melodie, které autor nově upravil. Hudbu budete nosit v srdci a bude Vám trvale pomáhat. Překrásné, autentické a energetizující!
ukázky v mp3
Terry-Oldfield-Mistymoors-Celt.mp3
Terry-Oldfield-Westward-Celt.mp3
Terry-Oldfield-WomenofIreland-Celt.mp3
cena CD: 299,- Kč
Anam Cara
Medwyn Goodall
Nejkrásnější keltské vokály
Příjemné setkání s keltskými a skotskými nápěvy, rytmy a hudebními nástroji, jež dohromady vytváří jedno z nejoriginálnějších a nejprodávanějších CD s keltskou hudbou jaké kdy bylo vytvořeno. Jestliže jste si oblíbili hudbu Enyi či skupiny Clannad, pak právě Vám můžeme toto CD vřele doporučit. Povzbudivé, emocionální, vášnivé a moderní!
ukázky v mp3
Medwyn-Goodall-02_Anam-Cara.mp3
Medwyn-Goodall-03_Anam-Cara.mp3
Medwyn-Goodall-04_Anam-Cara.mp3
Medwyn-Goodall-Headwind_Anam-Cara.mp3
cena CD: 299,- Kč
Posvátný kruh / Sacred Circle
Runestone
Album plné keltských nástrojů a keltské mystiky. Objevte nádheru starého světa, ze které pochází posvátné stojící kameny.....
ukázky v mp3
RUNESTONE_Dawn of Enlightenment.mp3
RUNESTONE_Forgotten Gods.mp3
RUNESTONE_Gateway to an Ancient World.mp3
RUNESTONE_Lunar Invocation.mp3
RUNESTONE_The Well of Secrets.mp3
cena CD: 299,- Kč
Král Artuš / King Arthur....BESTSELLER!
Medwyn Goodall
Reprezentativní dárková kolekce tří CD
Jedno z nejzdařilejších zpracování legendy o králi Artušovi, spravedlivém člověku se statečným a láskyplným srdcem. Výpravný soubor tří CD za cenu dvou CD v překrásném provedení. Nechejte se odnést na hrad krále Artuše, prohlédněte si Excalibur, seznamte se s Guinevere a zasedněte s rytíři u kulatého stolu... Výborný dárek či sběratelská kolekce. Povzbuzující, energetizující, emocionální, nádherné! Světový bestseller keltské hudby! Překrásné dárkové provedení alba.
ukázky v mp3
Medwyn-Goodall-EndlessSearch-KingArthur.mp3
Medwyn-Goodall-KingArthur-KingArthur.mp3
Medwyn-Goodall-TheGrail-KingArthur.mp3
Medwyn-Goodall-TheMinstrel-KingArthur.mp3
zvýhodněná cena za kolekci tří CD: 599,- Kč
Vyrovnanost
Harmonie
Léčení s anděly
Šťastné děťátko
Aura
Léčení čaker
Tibetské mísy
Uzdravení
Léčení s archanděly
Zlaté masáže
Léčivá hudba se zvuky lesa
Posvátné zpěvy
Příslib kouzel
Vlčí odvaha
Léčivá hudba s ptačím zpěvem
Karmická cesta
Mozaika
Uzdravení duše
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Šťastné vánoce
Velký Duch - Ztracené stopy
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Poselství ze snu
Andělské léčení čaker
Kosmická cesta
Měsíční kouzlo
MANDALY
ÁŠRAM
Bílé piáno
MANTRY
Pohádkové vánoce
Pokojná cesta
Na pohanském pobřeží
Láska oceánu
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Čtvero ročních období
Uzdravující světlo
Chvíle v čase
Posvátné kameny
Klidný oceán
Kouzlo lesa
Putování Vesmírem
Energie krystalů
Umění snít
Procházka po oblázcích 2
DVD Andělské mandaly
Vzestup Inků
Vlny spánku
Zázrak zrcadlení
Umění svobody
Nad oblaky
DVD Andělské světlo
Elementy
Srdce vlka
Cesta vzestupu
Léčitelka 7
Svařák a jmelí
Zimní klid
Merlinův syn
Samurai
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
Král zítřků
Tanečnice bouří
Delfíní Měsíc

Vyrovnanost
Harmonie
Láska v nebesích
Andělské světlo
Tajemství moře
Delfíni
Tibetské mísy
Kolekce zvuků přírody
To nejlepší z Medwyna Goodalla
Andělské léčení čaker
Keltská klasika
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Pohanská kněžka
Nalezení klidu
Písně lásky a světla
Bubny Cargo - Rytmy Země
Políbení Sluncem
Hledání LEMURIE
Šaman 4 - Léčivý buben
Zlatá Tantra
Léčitel
Akášický sen
Světlo duše
Velký Duch 2
Brány
Zenová zahrada
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Duch bojovníka
Duše bílého vlka 3
Andělské léčení čaker
MANDALY
Nový začátek
Bílé piáno
Bohyně Machu Picchu
MANTRY
Pohádkové vánoce
Na pohanském pobřeží
Kde se setkává země s mořem
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Snění
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Diwali
Uzdravující světlo
Cesta vzestupu
Chvíle v čase
Klidný oceán
Vzestup Inků
Pod pradávnou oblohou
Zázrak zrcadlení
Vlčí kámen
Okraj světa
Umění svobody
Pohanská země
Okraj světa
Léčitelka 7
Zimní klid
Harmonie HANG DRUM
Alchymista
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
MANDALA
Zářivý úsvit
Chrám bohyně Hathor


TOPlist