Roland Santé
SVĚTOVÉ CD NOVINKY + VÁNOČNÍ CD NOVINKY + NOVÉ REEDICE
ALBUM MĚSÍCE - ZÁZRAČNÉ SOLFEGGIO FREKVENCE
PRÁVĚ PROBÍHÁ "MIMOŘÁDNÁ VÁNOČNÍ AKCE 2+1": ZÍSKEJTE AŽ 8 KVALITNÍCH CD ZA 1,-KČ K VAŠÍ OBJEDNÁVCE DLE TĚCHTO PRAVIDEL:
Vánoční relaxační a léčivá hudba
Andělé - LÉČIVÁ HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY
Relaxační hudba
Speciální nabídka - Exkluzivní limitovaná edice s autogramem autorů
Andělská kolekce - ANDĚLSKÁ HUDBA
Akční nabídka - "SPIRITUÁLNÍ CESTA KOLEM SVĚTA"
Ambientní léčivá hudba - Hudební série "LÉČIVÉ TÓNY ZEMĚ"
Blahopřání s CD nebo DVD
Masáže
Léčivé mandaly s hudbou - NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY ROKU!
Lepší spánek
Léčivá a terapeutická hudba pro Wellnes - Spa
Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti
Mluvená meditace s andělskou hudbou
Krásné vokály a mantry
Chillout / Osvěžení
Lifestyle / Životní styl
Spa kolekce
Hudba pro revitalizaci - ROK S MEDWYNEM GOODALLEM!
Keltská hudba
Víly a elfové
Čisté zvuky přírody
Zvuky přírody s hudbou i bez ní
Povznesení a inspirace
Hluboké léčení
Etnická hudba a hudba s etnickými prvky
Tibetská hudba a tibetské mísy
Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny
Šamanská hudba, bubny a bubínky
Tělo a duše
Edice Příjemné pocity
Reiki
Čakry
Jóga
Tantra
Tai chi
Relaxační DVD - Naše bestsellery!
Meditační hudba
Léčivé tóny
Léčivá světelná esence
Terapeutická hudba
Delfíni a velryby
Andělské léčivé pohlednice
Andělské léčivé mandaly
Léčivé mandaly víl

Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker....NOVÁ REEDICE!

Roland Santé

7 zázračných Solfeggio frekvencí pro harmonizaci a pročištění čaker

Máte pocit deprese, smutku, melancholie, plachosti či strachu z odmítnutí? Trápí Vás zdravotní problémy? Možná máte zablokovanou některou z čaker. Pokud je některá z čaker disharmonická nebo porušená, dochází k onemocnění a k životním konfliktům. Jak ale odblokovat a vyčistit čakry? Co takovou zázračnou léčivou hudbou Solfeggio frekvencemi, kterými se uzdravovalo i v Atlantidě? Ty nastolí ve Vašem těle dokonalou rovnováhu, harmonii a vyčistí všechny čakry. Budete si tak moci užívat svého zdraví, klidného života a naprosté rovnováhy v mysli i těle. :) Jednotlivé frekvence odpovídají jednotlivým čakrám. Na začátku každé skladby tohoto výjimečného CD Vás přivítá určitá Solfeggio frekvence, pak bude jemně prostupovat nádhernou hudbou, která je na ni přesně vyladěna, a na konci skladby se s Vámi tiše rozloučí. Vnímejte tóny a vibrace jednotlivých frekvencí a zhluboka dýchejte. Uvolněte se a nechejte odplynout všechny Vaše starosti, otevřete se transformačnímu působení zázračných tónů a Vaše čakry budou sílit a růst. :) Doporučujeme zakoupení tohoto titulu spolu s CD “Solfeggio frekvence pro uzdravení těla i duše”, které jej skvěle doplňuje. Více než 71 minut a 7 nejvýznamnějších Solfeggio frekvencí pro vyladění čaker a Váš spokojený život. V bookletu naleznete zajímavosti o dané tematice - vše v češtině. Velmi doporučujeme jako krásný a originální dárek pro Vaše blízké nebo potěšte sami sebe. :) Život v harmonii, vyrovnanosti a zdraví není jen sen... Přesvědčte se sami, zázračné tóny jsou tu pro Vaše samoléčení. :)

Solfeggio frekvence 396 Hz - KOŘENOVÁ ČAKRA
Solfeggio frekvence 417 Hz - SAKRÁLNÍ ČAKRA
Solfeggio frekvence 528 Hz - SOLAR PLEXUS ČAKRA
Solfeggio frekvence 639 Hz - SRDEČNÍ ČAKRA
Solfeggio frekvence 741 Hz - KRČNÍ ČAKRA
Solfeggio frekvence 852 Hz - ČELNÍ ČAKRA ( TŘETÍ OKO )
Solfeggio frekvence 963 Hz - KORUNNÍ ČAKRA

ukázky v mp3 - 01 Solfeggio frekvence 396 Hz - Korenova cakra.mp3
ukázky v mp3 - 02 Solfeggio frekvence 417 Hz - Sakralni cakra.mp3
ukázky v mp3 - 03 Solfeggio frekvence 528 Hz - Solar plexus cakra.mp3
ukázky v mp3 - 04 Solfeggio frekvence 639 Hz - Srdecni cakra.mp3
ukázky v mp3 - 05 Solfeggio frekvence 741 Hz - Krcni cakra.mp3
ukázky v mp3 - 06 Solfeggio frekvence 852 Hz - Celni cakra - Treti oko.mp3
ukázky v mp3 - 07 Solfeggio frekvence 963 Hz - Korunni cakra.mp3
cena CD: 299,- Kč     
Lenka z Karviné
Mám obě CD solfeggio frekvence a jsou úžasné. 💞
 
www.rolandsante.cz
Podle starobylých nauk je zapotřebí pro pohodový a zdravý život mít odblokované a pročištěné čakry. V těle člověka existuje mnoho energetických míst, mezi hlavní však náleží sedm čaker umístěných kolem vertikální osy těla. Pokud je některá z čaker disharmonická nebo porušená, dochází k onemocnění a k životním konfliktům. Solfeggio frekvence nastolí ve Vašem těle dokonalou rovnováhu, harmonii a vyčistí všechny čakry. Budete si tak moci užívat svého zdraví, klidného života a naprosté rovnováhy v mysli i těle. Jednotlivé frekvence odpovídají jednotlivým čakrám a dokáží je dokonale uzdravovat. Vnímejte tóny a vibrace Solfeggio frekvencí, zhluboka dýchejte. Uvolněte se, nechejte odplynout všechny Vaše starosti, otevřete se transformačnímu působení zázračných tónů a Vaše čakry budou sílit a růst... :)

Solfeggio frekvence 396 Hz - KOŘENOVÁ ČAKRA
První čakra leží na konci páteře a má ohnivě červenou barvu. Její princip spočívá v zodpovědnosti sama za sebe, za svůj život, za své zdraví, za své okolí. Vyrovnané energie kořenové čakry ukazují na životní sílu, nadhled, pohodu a radost ze života. Její blokády přinášejí strach, agresivitu, problémy s kostmi a zuby.

Solfeggio frekvence 417 Hz - SAKRÁLNÍ ČAKRA
Druhá čakra se nachází na úrovni podbřišku a je oranžová. Má vliv na pohlavní orgány, spodní část páteře, kyčle, tlusté střevo, ledviny, všechny tekutiny v těle. Její vyrovnané energie jsou o čestnosti a poctivosti ve vztazích, podpoře osobního vývoje, erotice, smyslnosti, tvořivosti. Blokace přináší strnulé emoce, bolest zad, zánět sedacího nervu, sexuální a gynekologické problémy nebo potíže s vylučováním.

Solfeggio frekvence 528 Hz - SOLAR PLEXUS ČAKRA
Třetí čakra se nachází na úrovni nadbřišku a její barva je žlutá. Ovlivňuje játra, slezinu, žaludek. Harmonická funkce působí radost ze života, vitalitu, schopnost prosadit se, realizaci cílů. Její blokáda se projevuje strachem, nevyrovnaností, vnitřním neklidem, potlačenou osobností.

Solfeggio frekvence 639 Hz - SRDEČNÍ ČAKRA
Čtvrtá čakra má zelenou barvu a vytváří střed systému čaker. Spojují se v ní tři spodní fyzicko - emoční centra se třemi horními duchovními. Pokud je dostatečně otevřená a působí v harmonii s ostatními čakrami, stáváme se prostředníkem lásky. Vyzařujeme teplo, lásku a energii, což otevírá srdce ostatních, navozuje důvěru, radost, soucit a ochotu. Její blokáda se projevuje smutkem, egoismem, selháním srdce.

Solfeggio frekvence 741 Hz - KRČNÍ ČAKRA
Pátá čakra má barvu světle až stříbřitě modrou a nachází se v oblasti hrtanu. Jejím principem je rezonance, naslouchání, vyjadřování, schopnost slyšet astrální zvuky či hudbu. Je mostem mezi srdcem a rozumem. Harmonická funkce páté čakry se projevuje jasnou a volnou komunikací, tvořivostí, vnímavostí. Blokáda je naopak plachost, tichost, koktání, neschopnost vyjádřit vlastní názor ze strachu ze záporné reakce okolí.

Solfeggio frekvence 852 Hz - ČELNÍ ČAKRA ( TŘETÍ OKO )
Šestá čakra má modrou barvu a je umístěna na čele mezi obočím. Jejím prostřednictvím si uvědomujeme vlastní bytí. Jedná se o centrum vyšších duchovních sil, intelektuálních schopností, paměti a vůle. Pomocí ní můžeme v našem životě vytvářet nové reality a staré rušit. Při správné a harmonické funkci šesté čakry je dobře vyvinutá schopnost vizualizace a mnohé souvislosti chápeme intuitivně, stává se tak zdrojem kreativity, inteligence a rozhledu, podporuje také naši představivost a vnímavost. Její blokády se projevují migrénami, životem bez plánu, nestabilností, častou změnou partnerů, pracoviště a bydliště.

Solfeggio frekvence 963 Hz - KORUNNÍ ČAKRA
Sedmá čakra má fialovou barvu, nachází se na temeni hlavy a těsně nad hlavou. Skrze tuto čakru člověk poznává duchovnost, duchovní sílu a Světlo. Je čakrou pro modlitby i meditace. Její blokace se projevuje depresemi, pocity odcizení, nejistoty a strachu, psychickou únavou či vyčerpaností.
 
Marcela
Toto je zatím nejlepší hudba na podporu čaker. Při poslechu se rozvibruje nejvíce ta, která má trochu problém. Super.
 
Daniela
Krásná hudba. Při každé ukázce se mně rozvibrovala příslušná čakra.
 
Káča
Děkuji moc za Solfeggio frekvence, mám obě cédéčka a jsem jimi nadšená :-) Četla jsem o nich, že léčí a že jsou dokonalá, ta cédéčka mě přesvědčila, že to tak je :-) Miluji Tvoji hudbu a jsem moc ráda, že nová autorská cédéčka s překrásnou hudbou spatřily světlo světa :-) Děkuji Ti za ně, Rolande, jsou úžasná <3
 
Lenka
Je to nejkrásnější hudba, jakou jsem kdy slyšela.
 
Bedřich
Máme rádi s manželkou hudbu pro léčení čaker a tahle je dokonalá!
 
Jindřiška
Po ošklivym rozchodu mám zablokovanou srdeční čakru. Při poslechu cédéčka a srdeční čakry se cítím konečně o něco lépe.
 
Léčitelka Martina
Dokonalé vibrace na všechny čakry a nádherná hudba spolu s léčivými tóny. Úžasné léčivé album, s radostí si objednávám a děkuji :-)
 
Tina
O Solfeggio frekvencích jsem už hodně slyšela, ale neoslovila mně žádná hudba... komprimované skladby na Youtube a spol jen " rvou uši " a to se nepokládám za znalce ... o to více mě potěšily Solfeggio frekvence od Tebe, protože jsou zárukou kvality ... objednala jsem si obě cédéčka a jsem nadšená, nádherná hudba s jemně se prolínajícími tóny hladí moji duši a léčí mé tělo, co si více přát :-) ?
 
Anežka
Jako kněžka z Atlantidy vím, že se v Atlantidě pomocí té hudby léčilo. Děkuju za návrat v čase do zázračných tónů a zdraví. Hned si objednám!
 
Karel
Jako hudebník smekám. Takhle dokonale zpracovaný Solfeggio frekvence jsem ještě neslyšel! Fantastický! Grandiózní!
 

Vaše jméno:

Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Léčení s anděly
Milované děťátko
Andělské světlo
Aura
Léčení čaker
Tibetské mísy
Uzdravení
Léčení s archanděly
Zlaté masáže
Keltský oheň
Tantrická láska
Šaman - Léčivý buben
Posvátné zpěvy
Příslib kouzel
Andělské Reiki
Duše řeky
Vlčí odvaha
Klidná kočičí meditace
Léčivá hudba s ptačím zpěvem
Zlaté didgeridoo
To nejlepší z Paula Sillse
Brána
Přímluva víl 2
Jednorožec
Karmická cesta
Mozaika
Uzdravení duše
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Šťastné vánoce
To nejlepší z Guye Sweense
Velký Duch - Ztracené stopy
Paralelní světy
Ztracena ve Fraktálovém lese
K Věčnosti
Bohyně svítání
Úsvit nad Atlantidou
Zlaté Reiki 2
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Kouzelný Měsíc Beltane 2
Nevinnost
Poselství ze snu
Král úsvitu
Andělské léčení čaker
Měsíční kouzlo
Vyrovnanost
Harmonie
MANDALY
ÁŠRAM
Láska andělů
Bílé piáno
Bohyně Machu Picchu
MANTRY
Pohádkové vánoce
Duše
Pokojná cesta
Na pohanském pobřeží
Elixír života
Láska oceánu
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
Hvězdné dítě - Vesmírné svítání 2
ZEN
BALI 2
Snění
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Čtvero ročních období
Pocit naděje
Diwali
Uzdravující světlo
Cesta vzestupu
Posvátné cesty
Chvíle v čase
Posvátné kameny
Klidný oceán
Kouzlo lesa
Putování Vesmírem
Energie krystalů
Vzestup Inků
Vlny spánku
Pod pradávnou oblohou
Zázrak

Andělé světla
Ráj elfů
Láska v nebesích
Tajemství moře
Delfíni
Tibetské mísy
Andělské mandaly DVD
Kolekce zvuků přírody
To nejlepší z Medwyna Goodalla
Andělské léčení čaker
Keltská klasika
Křišťálové dítě
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
INDIE
Léčivé moře
Písně lásky a světla
Léčivá bouřka
Zlatá ajurvéda
Dokonalý klid
Bouřka
Hledání LEMURIE
Cesty znovuzrození
Šaman 4 - Léčivý buben
Zlatá Tantra
Léčitelka 6 - SYNCHRONICITA
Léčitel
Akášický sen
Světlo duše
Chrám oblaků v deštném pralese
Velký Duch 2
Brány
Zenová zahrada
Zlaté Reiki 2
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Barva zvuku
Duch bojovníka
Duše bílého vlka 3
Král úsvitu
Andělské léčení čaker
Vyrovnanost
Harmonie
MANDALY
ÁŠRAM
Láska andělů
Nový začátek
Bílé piáno
Bohyně Machu Picchu
MANTRY
Pohádkové vánoce
Na pohanském pobřeží
Elixír života
Kde se setkává země s mořem
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Snění
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Pocit naděje
Diwali
Uzdravující světlo
Cesta vzestupu
Chvíle v čase
Klidný oceán
Vzestup Inků
Pod pradávnou oblohou
Zázrak


TOPlist