Roland Santé
SVĚTOVÉ CD NOVINKY + LETNÍ NOVINKY + NOVÉ REEDICE
ALBUM MĚSÍCE - ZÁZRAČNÉ SOLFEGGIO FREKVENCE
PRÁVĚ PROBÍHÁ "MIMOŘÁDNÁ LETNÍ AKCE 2+1": ZÍSKEJTE AŽ 8 KVALITNÍCH CD ZA 1,-KČ K VAŠÍ OBJEDNÁVCE DLE TĚCHTO PRAVIDEL:
Andělé - LÉČIVÁ HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY
Relaxační hudba
Speciální nabídka - Exkluzivní limitovaná edice s autogramem autorů
Andělská kolekce - ANDĚLSKÁ HUDBA
Ambientní léčivá hudba - Hudební série "LÉČIVÉ TÓNY ZEMĚ"
Blahopřání s CD nebo DVD
Masáže
Léčivé mandaly s hudbou - NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY ROKU!
Lepší spánek
Léčivá a terapeutická hudba pro Wellnes - Spa
Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti
Mluvená meditace s andělskou hudbou
Krásné vokály a mantry
Chillout / Osvěžení
Lifestyle / Životní styl
Spa kolekce
Hudba pro revitalizaci - ROČNÍ OBDOBÍ S MEDWYNEM GOODALLEM!
Keltská hudba
Víly a elfové
Čisté zvuky přírody
Zvuky přírody s hudbou i bez ní
"SPIRITUÁLNÍ CESTA KOLEM SVĚTA"
Povznesení a inspirace
Hluboké léčení
Etnická léčivá hudba a hudba s etnickými prvky
Tibetská hudba a tibetské mísy
Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny
Šamanská hudba, bubny a bubínky
Tělo a duše
Edice Příjemné pocity
Reiki
Čakry
Jóga
Tantra
Relaxační DVD - Naše bestsellery!
Meditační hudba
Léčivé tóny
Léčivá světelná esence
Terapeutická hudba
Delfíni a velryby
Vánoční relaxační a léčivá hudba
Andělské léčivé pohlednice
Andělské léčivé mandaly
Léčivé mandaly víl

Tibetská hudba a tibetské mísy

Krásná duchovní hudba tibetské kultury a hudba inspirovaná Tibetem, originální zpěvy tibetských mnichů a jejich mantry, tibetské flétny, zvony a gongy, léčivé tóny tibetských mís...

5 důvodů, proč kupovat hudbu na našich CD:
1. CD nosiče jsou vytvořeny vysoce kvalitním bezkompresním formátem, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu skutečně zamýšleli. Ve zjednodušeném kompresním formátu hudby (například v nekvalitním zvuku videí na youtube nebo MP3 přehrávaných z MP3 přehrávačů, telefonů či z internetu prostřednictvím streamovacích služeb) se ztrácí až 95% zvukových informací, což je nepřijatelné z hlediska ztráty relaxačních i léčivých vlastností hudby. Proto doporučujeme používat výhradně naše CD v plné kvalitě studiové nahrávky, jedině ta Vám zaručí přítomnost všech frekvencí důležitých pro Vaši účinnou relaxaci a fungující samoléčení.
2. CD nosič je fyzické podstaty, těší Vás konkrétním způsobem a vnímáte jeho celkové provedení včetně kouzla a léčivých vibrací umělecké obálky.
3. Hodnotná CD patří k nejkrásnějším dárkům, jimiž můžete obdarovat své blízké a vždy je tím potěšíte.
4. CD trvale zálohuje hudbu do budoucna.
5. Nákupem našich kvalitních značkových CD podporujete přímo autory hudby a vznik jejich nových nahrávek, které Vás mohou v budoucnu opět těšit. Děkujeme.

PRÁVĚ PROBÍHÁ "MIMOŘÁDNÁ LETNÍ AKCE 2 + 1": KE KAŽDÝM 2 CD ZA BĚŽNOU CENU ZÍSKÁVÁTE 1 KVALITNÍ CD ZA SYMBOLICKOU 1,- KČ, KTERÉ SI VYBERETE Z KATEGORIE "DÁREK PRO VÁS"! K LÉTU PATŘÍ KRÁSNÁ RELAXAČNÍ A LÉČIVÁ HUDBA, VYUŽIJTE TUTO JEDINEČNOU, ČASOVĚ OMEZENOU NABÍDKU A OBJEDNÁVEJTE CO NEJDŘÍVE, AŤ VÁM NEUNIKNE! :)

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000,- KČ NEPLATÍTE POŠTOVNÉ ANI BALNÉ! VŠE SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ!

MOŽNOST OKAMŽITÝCH OBJEDNÁVEK NA TELEFONU 604 79 80 26
Terapie tibetskými zpívajícími mísami / Tibetan Singing Bowls Therapy....VZÁCNÉ CD S PODPISEM AUTORA!
Autor hudby: Roland Santé, autorka léčivé obálky: malířka Sylva Česlarová
Očistná lázeň v moři zázračných léčivých tónů
Tibetské mísy jsou posvátné nástroje. Produkují léčivý harmonicky bohatý zvuk, který dodává lidskému tělu i duši chybějící frekvence. Jejich vysoké tóny jsou podle Dr. Tomatise jakýmsi zvukovým vitaminem C. Tibeťané říkají, že ve zvuku mís zní zákony Vesmíru. Používali je mnichové při tajných meditačních rituálech a získávali prý tak zázračné schopnosti astrálního cestování, schopnost komunikovat s duchovní dimenzí a se Šambalou - pozemským centrem nesmrtelných. Objevte léčivé účinky vzácných prastarých mís v této mistrovské nahrávce a dopřejte si dávnou recepturu pro zdraví a dlouhověkost... FENOMENÁLNÍ ÚSPĚCH NAŠEHO VYDAVATELSTVÍ - ve Velké Británii se toto CD umístilo na 3. příčce mezi TOP 10 celosvětově nejoblíbenějšími tituly!

VZÁCNÉ CD S VLASTNORUČNÍM PODPISEM AUTORA ROLANDA SANTÉ... HODNOTA TOHOTO CD BUDE DÁLE STOUPAT! S RADOSTÍ VŘELE DOPORUČUJEME I JAKO SKVĚLÝ A HODNOTNÝ DÁREK, KTERÝM VELMI PŘEKVAPÍTE SVÉ BLÍZKÉ. :)
ukázky v mp3
Roland Sante-Tibetan Singing Bowls Therapy.mp3
cena CD: 299,- Kč
Tibet - Spirituální cesta kolem světa / Spiritual Journeys of the World....NOVÁ REEDICE!
Niall
Pravá tibetská léčivá hudba
Po roce a půl cestování po Tibetu a nahrávání v buddhistických chrámech, Niall právě dokončil vynikající album "Tibet". Od autora CD "Tibetské léčivé zvuky" přichází překrásné hudební putování inspirované úchvatnými horskými krajinami, pozoruhodnými chrámy a svatyněmi naplněné hlubokou spiritualitou tibetského lidu. Představí se zde autentické tibetské nástroje a léčivé zpěvy tibetských mnichů, na jejichž základě Niall přináší klidný, harmonizující a nádherný hold tibetskému kulturnímu dědictví. V závěru zazpívá Juliana svým éterickým, láskyplným hlasem mantru Om Mani Padme Hum k seslání Božích milostí do Vašeho života. Vychutnejte si tuto pravou tibetskou hudební tradici, která koná zázraky v životě lidí celého světa…
ukázky v mp3
01 Welcome to Tibet.mp3
02 Nialls Temple.mp3
03 Bell of Hope.mp3
04 Song of Peace.mp3
05 Monastery Garden.mp3
06 Om Mani Padme Hum.mp3
cena CD: 299,- Kč
Tibetská duše / Tibetan Spirit....BESTSELLER!
Jon Richards
Putování za krásami a mystikou Tibetu
Titul z nové hudební série „Divoká příroda“… originální hudba, která Vás přivede blíže k matce Zemi a předá Vám její sílu a energii. Jon Richards Vám přináší nové vynikající album. Odnese Vás daleko do Tibetu mezi zasněžené vrcholky hor, zelené pastviny a vzácné sněžné leopardy. Budete putovat divokou přírodou a objevovat její ticho, krásy i moudrost spolu s šepotem exotických fléten, melodiemi tradičních vokálů a řady autentických tibetských nástrojů. Odkryjte bohaté dědictví tibetské přírody i kultury. Úchvatné, k dnešnímu dni nejlepší autorovo album… Velmi posilující, dodávající novou, čistou energii tělu, duši i mysli. Vřele doporučujeme tento hudební skvost!
ukázky v mp3
01 Sunrise over Ganden.mp3
02 Tibetan Spirit.mp3
03 Kunlun - Part One.mp3
04 Oracle Lake.mp3
05 Wheel of Becoming.mp3
06 Lhasa - The Eternal City.mp3
07 Kunlun - Part Two.mp3
08 Roof of the World.mp3
cena CD: 299,- Kč
Chrám světla / Temple of Light....NOVÁ REEDICE!
Wychazel
Léčivá hudba z tibetského chrámu
Přinášíme Vám léčivou tibetskou hudbu nahranou pro hlubokou relaxaci, cvičení jógy, vizualizaci a meditaci. Toto album je kontinuální bez pauzy mezi jednotlivými stopami pro nejvhodnější léčivý a terapeutický účinek. Je velmi pestré, zaznívají zde posvátné nástroje Dálného východu jako tibetské mísy a zvonky, tibetské rohy, hliněné píšťalky v podtextu s jemnými rytmy udu keramických bubnů, atmosférických a různých magických zvuků. Toto CD je ideální volbou pro vytvoření mystické atmosféry Tibetu ve Vašem domově nebo terapeutické místnosti… Velmi léčivé album vykouzlí neopakovatelnou posvátnou atmosféru tibetského chrámu, zapalte si svíčku a pohodlně relaxujte... Nádherné, vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01 A Spiritual Path.mp3
02 Temple of Light.mp3
03 Sacred Space.mp3
04 Lotus Petals in the Breeze.mp3
05 The Middle Way.mp3
cena CD: 299,- Kč
Tibetské mísy 2 / Tibetan Bowls 2....NOVÁ REEDICE!
Wychazel
Léčení čaker zázračným zvukem tibetských mís 2
Volné pokračování velmi úspěšného titulu je tady! Jedinečný léčivý zvuk tibetských mís, kříšťálových mís a hlubokých harmonických gongů na pozadí vytvářejí ve vzestupném pořadí tóny jednotlivých čaker. Bohaté zvukové textury těchto starobylých a posvátných nástrojů naplní jednotlivé čakry novou energií a následně je budou léčit. Album je ideální pro meditaci, hlubokou relaxaci a čakrové čištění. Tento vysoce účinný lék tibetských mnichů Vás dokonale zharmonizuje, obklopí uzdravující energií jejich unikátních nástrojů, pročistí karmu a povznese do vyššího stavu vědomí a jasnosti mysli... Po sedmi skladbách pečlivě naladěných na energie jednotlivých čaker následuje osmá závěrečná neutrální skladba, která proces léčení a meditace uzavře. Vychutnejte si zázračný hudební dar z Tibetu… tibetští mnichové vědí, jak na to! ;)
ukázky v mp3
01 Root Chakra Harmony.mp3
02 Sacral Chakra Harmony.mp3
03 Solar Plexus Chakra Harmony.mp3
04 Heart Chakra Harmony.mp3
05 Throat Chakra Harmony.mp3
06 Third Eye Chakra Harmony.mp3
07 Crown Chakra Harmony.mp3
08 Natural Harmony.mp3
cena CD: 299,- Kč
Tibetské léčivé zvuky / Tibetan Healing Sounds
Niall
Uzdravující zpěv tibetských mnichů a tibetských mís
S tímto albem se ocitnete přímo v posvátném chrámu v Tibetu! Naprostá čistota harmonických vibrací tibetských mís otevře brány k rozšíření Vašeho vědomí do vyššího stavu. Tibetští mnichové budou zpívat známou mantru Óm Mani Padmé Húm, prostřednictvím které k Vám bude sesílána božská léčivá energie. Tato nahrávka Vás dokonale zrelaxuje, zharmonizuje, pročistí všechny čakry, uvolní emoční stres a podpoří samoléčení. Opravdový vysoce účinný hudební lék z Tibetu! Budete překvapeni a potěšeni jeho účinky!
ukázky v mp3
01 Tibetan Healing Sounds.mp3
cena CD: 299,- Kč
Tibetské mísy / Tibetan Bowls....BESTSELLER!
Wychazel
Léčení čaker zázračným zvukem tibetských mís
Unikátní léčivý zvuk tibetských mís a hluboké harmonické gongy na pozadí vytvářejí ve vzestupném pořadí tóny jednotlivých čaker. Album je proto ideální pro meditaci a čakrové čištění. Bohaté zvukové textury těchto starobylých a posvátných nástrojů naplní jednotlivé čakry novou energií a následně je budou léčit. Tento vysoce účinný lék tibetských mnichů Vás dokonale zharmonizuje, pročistí karmu a povznese do vyššího stavu vědomí a jasnosti mysli... Vychutnejte si zázračný hudební dar z Tibetu!
ukázky v mp3
01 Crown Chakra.mp3
02 Root Chakra.mp3
03 Root Chakra II.mp3
04 Solar Plexus Chakra.mp3
05 Throat Chakra.mp3
cena CD: 299,- Kč
Tibetské zpívající mísy / Tibetan Singing Bowls....BESTSELLER!
Chris Burrows
Léčení tibetskými zpívajícími mísami
Unikátní hudba, kterou vytvořil ctihodný Chris Burrows na zpívající tibetské mísy a tibetské zvonky Tincha a Dilbu. Tyto zázračné hudební nástroje ze vzácných kovů - zlata, stříbra, mědi a zinku - shromáždil při svém pobytu v Tibetu a studiích u tibetských mnichů. CD je vhodné pro všechny formy meditace nebo jednoduché relaxace. Bylo zrealizováno na základě mnoha žádostí, které Chris obdržel od posluchačů z celého světa, aby jim přinesl nekomplikovaný a nepřetržitý záznam hřejivých, hluboce léčivých a uklidňujících tónů zpívajících tibetských mís.
Autentické album požehnané tibetskými Mistry - vyzkoušejte jeho zázračné působení…
ukázky v mp3
01 Tibetan Singing Bowls.mp3
cena CD: 299,- Kč
MUDRA....DOPORUČUJEME!
Klaus Wiese
Léčení prastarými tibetskými zpívajícími mísami
Mudry jsou účinná meditativní gesta rukou, která působí na lidské myšlení a cítění. Podporují energetické cesty těla a léčení organismu. Mistr terapeutické hudby Klaus Wiese zachytil v tomto albu zvuk muder prostřednictvím úžasných tibetských zpívajících mís. Jejich dokonalý zvuk ve Vás rozprostře nejprve opravdový klid a čisté harmonické tóny pak budou provádět očistu, ozdravení a omlazení Vašeho těla i mysli podle prastaré receptury tibetských mnichů. Na tyto léčivé tóny se nemusíte nijak zvlášť soustřeďovat, působí spontánně, rychle a velmi účinně!
ukázky v mp3
01Klaus Wiese-Mudra1.mp3
02Klaus Wiese-Mudra2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hudební lék z Tibetu / The Medicine of Sound
Venerable Choesang
Tibetské léčení zpívajícími mísami, zvonky a zpěvem
Toto neobyčejné album přináší úvod do tibetského léčení, síly meditace a modlitby za použití tibetských mís a zpěvu buddhistických manter. Celé album sestavil a zrealizoval ctihodný Choesang - buddhista, který měl to štěstí, že studoval s velkými Mistry, kteří uprchli z Tibetu s Jeho Svatostí Dalajlamou. Při poslechu se ocitnete v tichosti tibetského chrámu. Zpěv manter a zvuk tibetských mís Vámi zcela prostoupí - bude účinně čistit Vaši karmu a uzdravovat tělo i mysl. Přejte si při poslechu něco ze svého srdce... zázračná tibetská hudba přinese Boží milost, která uskuteční Vaše přání a učiní Váš život naplněným a šťastným. Velmi vzácné a originální album!
ukázky v mp3
01 Wisdom Wave.mp3
02 Universal Energy.mp3
03 Primordial AH.mp3
04 Medicine Buddha.mp3
05 Stream Enterer.mp3
06 The Healing River.mp3
07 Distant Sound.mp3
08 Returning.mp3
cena CD: 299,- Kč
Na cestě do Tibetu / On the Road to Tibet....BESTSELLER!
Karl Maddison
Nápadité a velmi osvěžující originální album. Mísí se zde různé etnické nástroje, tibetské flétny, autentické melodie a kytary, které jsou doprovázeny jemným rytmem a zvuky bubínků. Jeho neopakovatelná atmosféra Vás zcela uchvátí a odnese na spirituální cestu do srdce mystického Tibetu. Budete ohromeni nádhernou krajinu i krásou zasněžených horských masivů. Stanete se svědky neobyčejné podívané, kterou Vám příroda přichystala. Moderně znějící, povzbudivé a vitální album, dodávající tolik potřebnou životní energii!
ukázky v mp3
01 Karl Maddison-Pearls of Wisdom.mp3
02 Karl Maddison-Friendship Highway.mp3
04 Karl Maddison-Sacred Mountain.mp3
05 Karl Madsison-Wishing Wheel.mp3
cena CD: 299,- Kč
SOMA....DOPORUČUJEME!
Klaus Wiese
Hluboké léčení v tichosti tibetského chrámu
.
ukázky v mp3
01Klaus Wiese-Soma I.mp3
02Klaus Wiese-The Divine.mp3
03Klaus Wiese-Astral Garden.mp3
04Klaus Wiese-Feathers.mp3
05Klaus Wiese-Noor.mp3
06Klaus Wiese-Soma II.mp3
cena CD: 299,- Kč
Uran / Uranus....VELMI DOPORUČUJEME!
Klaus Wiese
Hluboce léčivé uspávání tibetskými mísami
Prostřednictvím tohoto unikátního alba se naladíte na léčivé frekvence planety Uran. Je realizováno na velké a originální tibetské mísy, jejichž živý zvuk otáčející se ve spirále Vás zcela prostoupí, uklidní a začne Vás uspávat za současného léčení. Dokonale účinný a nejpřirozenější hudební lék proti nespavosti, velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Ta Ha Part 1.mp3
02 Ta Ha Part 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Vyrovnanost
Harmonie
Léčení s anděly
Šťastné děťátko
Aura
Léčení čaker
Tibetské mísy
Uzdravení
Léčení s archanděly
Zlaté masáže
Léčivá hudba se zvuky lesa
Posvátné zpěvy
Příslib kouzel
Vlčí odvaha
Léčivá hudba s ptačím zpěvem
Karmická cesta
Mozaika
Uzdravení duše
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Šťastné vánoce
Velký Duch - Ztracené stopy
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Poselství ze snu
Andělské léčení čaker
Kosmická cesta
Měsíční kouzlo
MANDALY
ÁŠRAM
Bílé piáno
MANTRY
Pohádkové vánoce
Pokojná cesta
Na pohanském pobřeží
Láska oceánu
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Čtvero ročních období
Uzdravující světlo
Chvíle v čase
Posvátné kameny
Klidný oceán
Kouzlo lesa
Putování Vesmírem
Energie krystalů
Umění snít
Procházka po oblázcích 2
DVD Andělské mandaly
Vzestup Inků
Vlny spánku
Zázrak zrcadlení
Umění svobody
Nad oblaky
DVD Andělské světlo
Elementy
Srdce vlka
Cesta vzestupu
Léčitelka 7
Svařák a jmelí
Zimní klid
Merlinův syn
Samurai
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
Král zítřků
Tanečnice bouří
Delfíní Měsíc

Vyrovnanost
Harmonie
Láska v nebesích
Andělské světlo
Tajemství moře
Delfíni
Tibetské mísy
Kolekce zvuků přírody
To nejlepší z Medwyna Goodalla
Andělské léčení čaker
Keltská klasika
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Pohanská kněžka
Nalezení klidu
Písně lásky a světla
Bubny Cargo - Rytmy Země
Políbení Sluncem
Hledání LEMURIE
Šaman 4 - Léčivý buben
Zlatá Tantra
Léčitel
Akášický sen
Světlo duše
Velký Duch 2
Brány
Zenová zahrada
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Duch bojovníka
Duše bílého vlka 3
Andělské léčení čaker
MANDALY
Nový začátek
Bílé piáno
Bohyně Machu Picchu
MANTRY
Pohádkové vánoce
Na pohanském pobřeží
Kde se setkává země s mořem
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Snění
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Diwali
Uzdravující světlo
Cesta vzestupu
Chvíle v čase
Klidný oceán
Vzestup Inků
Pod pradávnou oblohou
Zázrak zrcadlení
Vlčí kámen
Okraj světa
Umění svobody
Pohanská země
Okraj světa
Léčitelka 7
Zimní klid
Harmonie HANG DRUM
Alchymista
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
MANDALA
Zářivý úsvit
Chrám bohyně Hathor


TOPlist