Roland Santé
SVĚTOVÉ CD NOVINKY + LETNÍ NOVINKY + NOVÉ REEDICE
ALBUM MĚSÍCE - ZÁZRAČNÉ SOLFEGGIO FREKVENCE
PRÁVĚ PROBÍHÁ "MIMOŘÁDNÁ LETNÍ AKCE 2+1": ZÍSKEJTE AŽ 8 KVALITNÍCH CD ZA 1,-KČ K VAŠÍ OBJEDNÁVCE DLE TĚCHTO PRAVIDEL:
Andělé - LÉČIVÁ HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY
Relaxační hudba
Speciální nabídka - Exkluzivní limitovaná edice s autogramem autorů
Andělská kolekce - ANDĚLSKÁ HUDBA
Ambientní léčivá hudba - Hudební série "LÉČIVÉ TÓNY ZEMĚ"
Blahopřání s CD nebo DVD
Masáže
Léčivé mandaly s hudbou - NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY ROKU!
Lepší spánek
Léčivá a terapeutická hudba pro Wellnes - Spa
Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti
Mluvená meditace s andělskou hudbou
Krásné vokály a mantry
Chillout / Osvěžení
Lifestyle / Životní styl
Spa kolekce
Hudba pro revitalizaci - ROČNÍ OBDOBÍ S MEDWYNEM GOODALLEM!
Keltská hudba
Víly a elfové
Čisté zvuky přírody
Zvuky přírody s hudbou i bez ní
"SPIRITUÁLNÍ CESTA KOLEM SVĚTA"
Povznesení a inspirace
Hluboké léčení
Etnická léčivá hudba a hudba s etnickými prvky
Tibetská hudba a tibetské mísy
Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny
Šamanská hudba, bubny a bubínky
Tělo a duše
Edice Příjemné pocity
Reiki
Čakry
Jóga
Tantra
Relaxační DVD - Naše bestsellery!
Meditační hudba
Léčivé tóny
Léčivá světelná esence
Terapeutická hudba
Delfíni a velryby
Vánoční relaxační a léčivá hudba
Andělské léčivé pohlednice
Andělské léčivé mandaly
Léčivé mandaly víl

Etnická léčivá hudba a hudba s etnickými prvky

Etnická léčivá hudba a hudba s etnickými prvky nalezla v poslední době velkou oblibu u mnoha posluchačů. Je energetizující, povznášející, zbaví Vás napětí a strachu, pomůže Vám zmírnit stresové situace, dokážete při ní zapomenout na své starosti a trápení. Zkuste se na chvilku zastavit, zaposlouchat se do jednoduchých melodií a rytmů, které ve Vás zajisté vyvolají pocity radosti, lehkosti bytí, bezstarostnosti. Můžete zpívat i tančit, hudba je tak oslovující a podmanivá, vibrující a živá, že jí nikdo nedokáže odolat... Etnickou hudbu doporučujeme pro její melodičnost, emocionálnost, působivost. Dodává chybějící energii, je plná mystiky i obrovské hloubky a moudrosti šamanů. Zaznívá v ní silně hlas naší Země. Má povzbuzující i vitalizující účinky. Je vhodná pro mnohostranné, nejenom terapeutické využití.

5 důvodů, proč kupovat hudbu na našich CD:
1. CD nosiče jsou vytvořeny vysoce kvalitním bezkompresním formátem, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu skutečně zamýšleli. Ve zjednodušeném kompresním formátu hudby (například v nekvalitním zvuku videí na youtube nebo MP3 přehrávaných z MP3 přehrávačů, telefonů či z internetu prostřednictvím streamovacích služeb) se ztrácí až 95% zvukových informací, což je nepřijatelné z hlediska ztráty relaxačních i léčivých vlastností hudby. Proto doporučujeme používat výhradně naše CD v plné kvalitě studiové nahrávky, jedině ta Vám zaručí přítomnost všech frekvencí důležitých pro Vaši účinnou relaxaci a fungující samoléčení.
2. CD nosič je fyzické podstaty, těší Vás konkrétním způsobem a vnímáte jeho celkové provedení včetně kouzla a léčivých vibrací umělecké obálky.
3. Hodnotná CD patří k nejkrásnějším dárkům, jimiž můžete obdarovat své blízké a vždy je tím potěšíte.
4. CD trvale zálohuje hudbu do budoucna.
5. Nákupem našich kvalitních značkových CD podporujete přímo autory hudby a vznik jejich nových nahrávek, které Vás mohou v budoucnu opět těšit. Děkujeme.

PRÁVĚ PROBÍHÁ "MIMOŘÁDNÁ LETNÍ AKCE 2 + 1": KE KAŽDÝM 2 CD ZA BĚŽNOU CENU ZÍSKÁVÁTE 1 KVALITNÍ CD ZA SYMBOLICKOU 1,- KČ, KTERÉ SI VYBERETE Z KATEGORIE "DÁREK PRO VÁS"! K LÉTU PATŘÍ KRÁSNÁ RELAXAČNÍ A LÉČIVÁ HUDBA, VYUŽIJTE TUTO JEDINEČNOU, ČASOVĚ OMEZENOU NABÍDKU A OBJEDNÁVEJTE CO NEJDŘÍVE, AŤ VÁM NEUNIKNE! :)

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000,- KČ NEPLATÍTE POŠTOVNÉ ANI BALNÉ! VŠE SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ!

MOŽNOST OKAMŽITÝCH OBJEDNÁVEK NA TELEFONU 604 79 80 26
Pohanská kněžka / Pagan Priestess....NOVINKA!
Wychazel
POVZNÁŠEJÍCÍ MYSTICKÁ HUDBA PRO SÍLU, NADĚJI I VÍRU V SEBE SAMA :)
YGGDRASIL... jasan, který v mytologii představuje strom života a zároveň tvoří osu života. Strážný strom bohů, který spojuje různé druhy bytostí ve všech devíti světech. MJOLLNIR... magická zbraň, která patří bohu Thorovi. Toto i mnohem více na Vás čeká v novém CD Wychazela "POHANSKÁ KNĚŽKA". Úchvatná, výpravná, dechberoucí hudba plná keltských a galských hudebních vlivů Vás zve, abyste vstoupili do světa severských bohů i pohanských krajin. Vychutnejte si neopakovatelný zážitek inspirovaný mýty a legendami. Naplní Vás sílou, nadějí, vírou v sebe sama a naprosto zregeneruje. Volné pokračování dvou předchozích bestsellerů autora Wychazela - CD “POHANSKÁ ZEMĚ” a CD “NA POHANSKÉM POBŘEŽÍ”... S nadšením doporučujeme tento hudební klenot plný originality. :)
ukázky v mp3
01 Priestess of Vanaheim.mp3
02 The Voice of Freyja.mp3
03 Blessed by Freyr.mp3
04 Quest for Mjollnir.mp3
05 Oceans of Njoror.mp3
cena CD: 299,- Kč
Chrám bohyně Hathor / The Temple of Hathor....LETNÍ NOVINKA!
Wychazel
VIBRUJÍCÍ HYPNOTICKÉ RYTMY, EXOTICKÉ BLÍZKOVÝCHODNÍ MOTIVY A TAJEMNÉ ATMOSFÉRICKÉ EFEKTY PRO VAŠE DOBRODRUŽSTVÍ VE STAROVĚKÉM EGYPTĚ :)
Chrám bohyně Hathor se nachází v chrámovém komplexu Dendera, do kterého budete pozváni zvuky ozývajícími se z hloubi chrámu, zpočátku skrytými za šuměním písku na poušti. Energické bubínky s perkusemi postupně zesílí a přivítá Vás bohyně Hathor... bohyně hudby, veselí, tance, radosti a lásky... bohyně hvězdného nebe a noci, v níž se rodí nové slunce. Hudba svůdná, mystická a až hypnoticky rytmická snadno přejde do mysli i těla, které se roztančí ve splynutí s tradičními zpěvy i nástroji jako santur, oud nebo duduk. Když se do alba cele ponoříte, dokonale se uklidníte pod vlnami tónů, které jako by se v horkém egyptském vzduchu jen pomalu vznášely mezi sloupovým průčelím, zdmi chrámu či jeho návštěvníky. Uvolňujcí atmosféra alba je umocněna plynulou návazností skladeb bez tichých pauz mezi skladbami. CD doporučujeme pro hlubokou relaxaci, vizualizaci a rozvoj představivosti. Nechejte se přenést do světů egyptské mystiky, kde čas má jiný rozměr a vše krásně plyne... vítá vás bohyně Hathor s kouzelnou exotickou hudbou nejen pro pohodový čas dovolené! :)
ukázky v mp3
01 Dendera.mp3
02 Pillars of Eternity.mp3
03 Of Lapis and Gold.mp3
04 Hieroglyphs and Mysteries.mp3
05 At the Threshold of Forever.mp3
cena CD: 299,- Kč
ÁŠRAM / ASHRAM....NOVINKA!
Wychazel
Hluboce léčivá indická hudba s tradičními zpěvy
Napětí, stres, podrážděnost, hektično… obraz dnešní doby. Co s tím Jak se naučit povznést se a naladit? Nejlépe v klidu domova a přitom být třeba v indickém meditačním chrámu? Ano, nic není nemožné s novým CD Wychazela... autora, jehož hudba je vysoce atmosférická, plná posvátných nástrojů i živých zvukových scén, jež jsou inspirovány silou starověkých památek, starobylými kulturami a přírodou. Znalci jeho cédéček vědí, že dokáže pomocí hudby přenést člověka z Vašeho obývacího pokoje tam, kam jen budete chtít, třeba na meditaci do indického chrámu. :) Exotické indické nástroje jako tampura, sitár, tabla, indické flétny či výrazné tradiční zpěvy odehrávající se na meditačním pozadí Vás zcela pohltí. Budete se cítit uvolnění, plní energie a jak praví název jedné skladby - znovuzrození... :) Nechejte se hýčkat indickou léčivou hudbou, dopřejte si odstranění vnitřního napětí, podrážděnosti i stresu. Obklopte se klidem, energií a pocitem svěžesti. Cédéčko Ášram s hluboce léčivými tóny Vám bude dokonalým průvodcem Vaší cestou životem ve vyrovnanosti. :)
ukázky v mp3
01 Ashram.mp3
02 Realms of Rebirth.mp3
03 Samsara.mp3
cena CD: 299,- Kč
Bohyně Machu Picchu / The Goddess of Machu Picchu....NOVÁ REEDICE!
Medwyn Goodall
Excelentní hudba pro dodání odvahy, naděje, dobré nálady, hřejivých pocitů a vděčnosti. :)
S velkou radostí přinášíme asi jedno z nejlepších Medwynových alb, které zní jako původní Medicine Woman 1 a to více, než kterékoli jeho pokračování! Snění je krásné. Kdo z nás nesní rád? Představa něčeho mystického, dávného, tajemného. Zavřete oči a vydejte se na cestu vysoko do hor. Někam, kde z každého kroku budete čerpat neskutečnou energii, lehkost. Někam, kde na Vás dýchne mystika sama. „Ztracené město Inků” nemusí být jen snem. Přímo do perly Peru umí dokonale přenést hudební kouzelník Medwyn Goodall, který se svým novým CD Bohyně Machu Picchu dokáže zázraky. Vstupte do Chrámu Slunce, nechejte svoji duši prozářit léčivými slunečními vibracemi a své srdce prohřát pulsujícími melodiemi panových fléten, hebkých kytar i osvěžujících bubnů. Vaše cesta po stopách Inků Vám dodá odvahu, naději, dobrou náladu, hřejivé pocity a zároveň naplní vděčností. Užijte si mystiku s Bohyní Machu Picchu, excelentní hudba je tu právě pro Vás... Velmi doporučujeme tento překrásný a léčivý titul! :)
ukázky v mp3
01 The Inca Trail.mp3
02 Through The Mountains.mp3
03 The Sun Gate.mp3
04 Conchamarka.mp3
05 Above The Sky.mp3
06 I Was Lost I was Found.mp3
cena CD: 299,- Kč
Zázrak zrcadlení / Mirage....NOVINKA!
Wychazel
ZÁZRAČNÉ CD PRO VAŠI VNITŘNÍ POHODU, KLID NA DUŠI, ENERGII I POVZNESENÍ :)
Jedno moudro říká: "Kdo věří na zázraky, tomu se dějí." Každý si představuje zázrak po svém, někdo plné konto v bance, jiný zdravou rodinu, další kouzla přírody. :) A co teprve takový "ZÁZRAK" hudební? :) Wychazel, autor CD, které Vám právě představujeme, přináší překrásnou hudbu... vysoce atmosférickou, energickou, rytmickou... Inspirovanou sílou starověkých památek, starobylými kulturami, živoucími a exotickými zvuky i zpěvy Blízkého východu.

Uslyšíte pestré etnické nástroje jako Bendhir, Darbuka & Duff Drums, Santuur, Duduk, klávesy a různé atmosférické zvuky. Album je nepřetržitě přehrávané bez tichých pauz mezi skladbami. Pohodlně se posaďte a poslechněte skladby jako Saharský vánek, Dotek Slunce či Zázrak zrcadlení... jsou tu pro Váš dokonalý oddech, vnitřní pohodu, klid na duši, energii i povznesení. S radostí doporučujeme tento hudební skvost plný zázraků. :)
ukázky v mp3
01 Sahara Breeze.mp3
02 A Trick of the Light.mp3
03 Touched by the Sun.mp3
04 Illusions.mp3
05 Mirage.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pohanská země / A Pagan Land....NOVINKA!
Wychazel
DECHBEROUCÍ ALBUM PRO VÁŠ POCIT ZNOVUZROZENÍ A SVĚŽESTI... PRO ZÍSKÁNÍ JINÉHO ÚHLU POHLEDU, SÍLY A VÍRY VE ZVLÁDNUTÍ I NEMOŽNÉHO :)
Máte rádi severské mýty a legendy? Třeba takový Yggdrasil… jasan, který v mytologii představuje strom života a zároveň tvoří osu světa. Strážný strom bohů, který spojuje různé druhy bytostí ve všech devíti světech. Z naší nabídky již znáte velice úspěšné CD NA POHANSKÉM POBŘEŽÍ a nyní Vám s radostí přinášíme jeho pokračování – CD POHANSKÁ ZEMĚ. I "dvojka" je inspirována severskými legendami. Je atmosférickou směsicí keltských a gaelských hudebních vlivů, plná posvátných nástrojů i živých zvukových scén. Uchvátí Vás kožené bubny, rákosové píšťaly, rané smyčcové nástroje i dokonale dobové zpěvy. Album, které Vás vtáhne a Vy se ocitnete v dávných dobách. Prožijte úžasné dobrodružství, kdy se vrátíte odpočatí, svěží, s jiným pohledem na Vaše starosti. Odevzdejte svá trápení, přijměte nadhled, jiný úhel pohledu i sílu vše zvládnout. Život není jen černý nebo bílý, je plný barev i třeba netušených světů. :) Vždyť mýty nemusí být jen mýty… dovolte si snít, toulat se Yggdrasilem a zažít dobrodružství… vždyť v pořadí padesáté vydané CD Wychazela k tomu přímo svádí. A co říká sám autor? "Pokud patříte k těm, kterým se mé CD NA POHANSKÉM POBŘEŽÍ líbilo, možná je na čase znovu si nasadit vikingské helmy, usadit se s oblíbeným nápojem a zesílit hlasitost, abyste si mohli vychutnat druhou část hudební cesty." A my dodáváme - "Vrátíte se jako znovuzrození, odpočatí, svěží, s jiným úhlem pohledu a silou i vírou, že zvládnete i nemožné. :) Tak příjemný poslech, výlet i dobrodružství přejeme." :)
ukázky v mp3
01 A Pagan Land - CLIP 1.mp3
02 A Pagan Land - CLIP 2.mp3
03 A Pagan Land - CLIP 3.mp3
04 A Pagan Land - CLIP 4.mp3
05 A Pagan Land - CLIP 5.mp3
cena CD: 299,- Kč
Samurai....NOVINKA!
Orion
ÚCHVATNÉ CD PRO POZITIVNÍ NALADĚNÍ, POCHOPENÍ I ODPLAVENÍ STAROSTÍ :)
Samurajové byli středověcí japonští bojovníci. Nejdůležitější pro ně byla oddanost a čest. I oni měli své rodiny, své starosti i radosti. Chcete vědět více? :) Tak vítejte na hudební cestě do dalekých končin Asie. :) Album SAMURAJ Vám vše poví samo. Zaposlouchejte se do nádherných, melodických a svěžích tónů, které jsou ovlivněny krásou i silou asijské hudby. Odměnou Vám bude vůně dálek, povznesení, útěk od vlastních starostí, který Vám napomůže k pochopení. Asijská hudba má tak silné vibrace, že je pocítíte i Vy na svém vnitřním rozpoložení. Vše, co Vás trápilo, najednou dostane jiný rozměr... S radostí doporučujeme toto úchvatné CD pro Vaše pozitivní naladění, pochopení i odplavení starostí... :)
ukázky v mp3
01 A Traditional Life.mp3
02 The Beauty Of Forever.mp3
03 A Devoted Father.mp3
04 Dawn Of The Katana.mp3
05 In Memory - Song.mp3
06 An unfamilar Sunrise.mp3
07 Over The Passing Years.mp3
08 Two Stars.mp3
09 Genrations Follow.mp3
cena CD: 299,- Kč
GAYA....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Guy Sweens
Putování za bohyní Země
Album plné exotických rytmů tabla, fléten, tibetských mís a tradičních vokálů i zvuků z Indie inspirované Gayou - bohyní Země. Skutečně povzbudivé spirituální melodie doprovázející na cestě za osvícením. Zažijete neopakovatelnou atmosféru místní krajiny s jejími okouzlujícími stavbami a budete obdařeni klidem a mírem ve svých duších. Očišťující, skvostné, povznášející! Světový bestseller, který velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Siddhartas Journey.mp3
02 In Search of the Truth.mp3
03 Gaya of Wisdom.mp3
04 Temptation of Mara.mp3
05 Under the Great Bodhi Tree.mp3
06 Enlightenment.mp3
07 Dhamma.mp3
cena CD: 299,- Kč
Mystické město zázraků / Mystic Town of Miracles....VZÁCNÉ CD S PODPISEM AUTORA!
Roland Santé
Hudba pro putování do andělského domova
Snadno poslouchatelné, příjemné melodicko-rytmické skladby s etnickým flétnami, hlasy a gregoriánskými chorály Vás doprovodí při putování do mystického města-domova andělů a všech dobrých duší. Vydejte se za nimi, naleznete tam osvěžení i emocionální očištění od starostí všedních dnů. Povzbudivé, vitální, mistrovské! Hudba je zcela ideální k regeneraci a k dodání energie po náročném dnu.

VZÁCNÉ CD S VLASTNORUČNÍM PODPISEM AUTORA ROLANDA SANTÉ... HODNOTA TOHOTO CD BUDE DÁLE STOUPAT! S RADOSTÍ VŘELE DOPORUČUJEME!
ukázky v mp3
Roland Sante-Mystic Town of Miracles.mp3
Roland Sante-Mystic Town of Miracles2.mp3
Roland Sante-Mystic Town of Miracles3.mp3
Roland Sante-Mystic Town of Miracles4.mp3
Roland Sante-Mystic Town of Miracles5.mp3
cena CD: 299,- Kč
KAMADEVA....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Guy Sweens
Putování za indickým bohem lásky
Obejměte svůj život a plavejte v blaženosti indického boha lásky. Velkolepé album s barvitými etnickými zpěvy, následník autorova bestselleru "GAYA". Pulsující, vášnivé a plné melodické vřelosti s jemnými rytmy.
Komentář Medwyna Goodalla: "Absolutně neobyčejné! Guy ukázal, že je jedinečným autorem při kompozici pokračování alba "GAYA". Vřele doporučujeme!"
ukázky v mp3
GuySweens-Kamadeva-ArrowsOfDesire1.mp3
GuySweens-Kamadeva-LordShivasHeart4.mp3
GuySweens-Kamadeva-Rati2.mp3
GuySweens-Kamadeva-Vasanta3.mp3
cena CD: 299,- Kč
GANESHA....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Guy Sweens
Legenda o indickém bohu moudrosti, úspěchu a štěstí
Tímto albem Guy Sweens dokončil trilogii inspirovanou legendami a spiritualitou Indie, kterou započal veleúspěšným albem "GAYA" - putováním za bohyní Země a rozvinul jej CD bestsellerem "Kamadeva" - legendou o indickém bohu lásky. Toto třetí pokračování je snad nejkrásnější - doprovázejí jej totiž hosté Medwyn Goodall (kytary) a Sangit OM (flétny). Nádherné pulsující rytmy plné života, klenuté tradiční melodie, indické nástroje a vokály - prostě úžasná mystika pro všechny, kdo si zamilovali předešlou Gayu nebo Kamadevu... Dokonalé osvěžení a relax!
ukázky v mp3
01 Worship.mp3
02 Embodiment of Good Luck.mp3
03 Universal Parents.mp3
04 Skanda.mp3
05 Guarding Her Home.mp3
06 Bhutagana.mp3
07 Obstacles.mp3
cena CD: 299,- Kč
Mystika / Mystique....NOVÁ REEDICE!
Wychazel
Hudba pro příjemné exotické naladění
Úžasná hudební koláž exotických nástrojů a atmosférických efektů dalekých zemí Vás zve do světa lákavé „Mystiky“. Vedle nádherných orientálních vokálů patří k dalším nástrojům kytara, cimbál, tibetské mísy a zvonky, gongy, šamanské bubny a klávesové nástroje. Nechejte uvolnit své tělo i mysl pomalými, jemnými rytmy, které Vás odnesou do jiného světa - do světa krásy, vnitřního klidu a osobní svatyně pohody. Velmi harmonická, nejenom dovolenková hudba pro Vaše potěšení!
ukázky v mp3
01 Behind The Veil.mp3
02 A Glint Of Gold.mp3
03 Seven Lamps.mp3
04 A Lovers Touch.mp3
05 Perfume.mp3
06 Mystique.mp3
cena CD: 299,- Kč
Africká cesta / African Journey....BESTSELLER!
JAI
Dokonalá relaxace s africkou hudbou
V návaznosti na populární album Gregoriánská cesta od autora Jai přichází novinkové CD Africká cesta. Autentické zpěvy a písně nahrané v nejrůznějších končinách fenomenálního afrického kontinentu jsou spojené s originální osvěžující hudbou a rytmem. Vydáte se na dokonale uvolňující procházku po Africe, která vytvoří příjemné a povznášející prostředí pro odpočinek, relaxaci a pozitivní myšlení skrze nezaměnitelnou chuť Afriky. Velmi oddechové, nádherné a pohodové pro dovolenkové nicnedělání!
ukázky v mp3
01 Sway.mp3
02 Lullaby.mp3
03 Tanzania.mp3
04 Kisumu.mp3
05 Kilimanjaro.mp3
06 Mkulima.mp3
07 Ivory Coast.mp3
08 Angola.mp3
09 Serengeti.mp3
cena CD: 299,- Kč
Světlo Indie / The Light of India....BESTSELLER!
Richard Ackrill
Putování do divočiny za mystikou Indie
Titul z nové hudební série „Divoká příroda“… originální hudba, která Vás přivede blíže k matce Zemi a předá Vám její sílu a energii! Spirituální povznášející cesta do divočiny v Indii. Překrásná hudba se bude dotýkat Vašeho srdce i duše a spojí Vás s hlubokou mystikou této země. Úchvatné rytmy a melodie Vás naplní novou, čistou a pozitivní energií, velmi doporučujeme tento hudební klenot do Vaší sbírky! Excelentní album!
ukázky v mp3
01 The Sacred Ones.mp3
02 Land of Colour.mp3
03 Light of India.mp3
04 Healing Waters.mp3
05 Ganesha.mp3
06 White Tiger.mp3
07 River of Life.mp3
cena CD: 299,- Kč
Srdce Afriky / The Heart of Africa....VELMI DOPORUČUJEME!
Wychazel
Putování za sluncem a léčivou energií Afriky
Titul z nové hudební série „Divoká příroda“… originální hudba, která Vás přivede blíže k matce Zemi a předá Vám její sílu a energii! Pročistěte svou mysl, relaxujte s hypnotickými bubnovými rytmy, domorodými zpěvy nebo tradičními nástroji a odcestujte hluboko do srdce Afriky! Okouzlí Vás africké vokály, energetické bubny, marimba, mbira, dřevěné flétny, přírodní zvuky a atmosférické efekty… Vychutnejte si toto dovolenkové putování pro dokonalou relaxaci i vizualizaci. Nemusíte jezdit do Afriky a přece se s touto hudbou ocitnete v exotickém kontinentu, který je plný energie hřejivého slunce! Čeká Vás naprostá pohoda, klid, uvolnění a zasloužený relax…
ukázky v mp3
01 African Sunrise.mp3
02 Serengeti Dawn.mp3
03 The Heart of Africa.mp3
04 Drums in the Forest.mp3
05 Beautiful Rain.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivé světlo Isis / The Healing Light of Isis....NOVÁ REEDICE!
Wychazel
Léčivá hudba starověkého Egypta
Mystická hudba plná tajemství, exotiky a záhad. Hoďte své starosti za hlavu, vstupte do tajemného světa starověkého Egypta a objevte léčivé světlo bohyně Isis! Přinášíme Vám svět exotických zvukových textur a jemné hudby nahrané speciálně pro hlubokou relaxaci, emocionální léčení a rozvoj představivosti. Celé album je sladěno s klidnou tepovou frekvencí 60 tepů za minutu a plyne pozvolna bez pauz mezi skladbami. Je inspirováno hudbou, zvuky a posvátnými zpěvy Středního východu. Uslyšíte etnické vokály, dřevěné flétny, cimbál nebo různé atmosférické zvuky. Užijte si tuto neobyčejnou dovolenkovou cestu. Příjemné, melodické, pulsující!
ukázky v mp3
1 The Healing Light of Isis - Wychazel.mp3
2 Rebirth - Wychazel.mp3
3 Sirius Rising - Wychazel.mp3
cena CD: 299,- Kč
Zlaté didgeridoo / Didgeridoo Gold....NOVÁ REEDICE!
Llewellyn
Hudba pro relaxaci a léčení s didgeridoo
Didgeridoo je tradiční nástroj vyrobený domorodými Australany. Má nádherný zvuk, jehož léčivý účinek pro lidské zdraví spočívá v produkci vyšších alikvótních tónů. Tyto lahodí lidskému uchu, tělu pak dokáží doplnit právě ty vibrace, které mu chybějí, a tím uzdravovat. Autor alba Llewellyn Vám přináší velmi originální CD, které na tento nástroj s velkou péčí vytvořil. Dvě dlouhé, výpravné skladby nazvané „Didgeridoo pláž“ a „Didgeridoo nebe“ jsou určeny speciálně pro hluboký odpočinek a léčení. Album „Zlaté didgeridoo“ také obsahuje přírodní zvuky z Austrálie na oslavu kultury domorodých kmenů a uslyšíte v něm i další nástroje jako zvonky, dešťové hole, jemné kožené bubny, akustickou kytaru nebo měkké atmosférické zvuky se smyčci. Ideální CD pro terapeuty, ke zlepšení spánku, meditaci a uzdravení těla i duše. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Didge Beach.mp3
02 Didge Skies.mp3
cena CD: 299,- Kč
Univerzální řeč / Universal Language....NOVÁ REEDICE!
Guy Sweens
Energie, pohoda a vůně exotiky pro dobrou náladu, klid duše a pevné zdraví
4. pokračování CD bestsellerů GAYA, GANESHA a KAMADEVA fenomenálního hudebníka Guye Sweense je konečně tady! Výpravné album plné vibrujících rytmů, úchvatných vokálů a barevných etnických nástrojů z celého světa Vás nabije novou energií a stejně jako předchozí melodická alba přinese dobrou náladu tak důležitou pro Vaši pohodu a pevné zdraví! Více Vám o tomto výjimečném novinkovém CD poví něco sám autor: :)

"Pokud jde o hudbu, nezáleží na tom, jakým jazykem mluvíte nebo v jaké části světa žijete. Ve většině případů můžete jednoduše pochopit nebo pocítit, co chce umělec vyjádřit, i když se jedná o instrumentální skladbu nebo vokální píseň, kde ani slovům rozumět nepotřebujeme. Dokonalá univerzálnost je právě tím, co hudbu dělá tak nádherným jazykem. Tato myšlenka mě inspirovala ke složení alba, na kterém se setkávají zcela odlišné etnické styly, jenž tvoří jednu hudební řeč. Prosím, udělejte si pohodlí a připojte se ke mně na této cestě do zemí jako je Japonsko, Mongolsko, Balkán, Ukrajina, Indie, Peru, Řecko, Egypt nebo Guinea." Guy Sweens
ukázky v mp3
01 Approaching the Desert.mp3
02 Yaatri.mp3
03 Mount Loura.mp3
04 Japanese Ceremony.mp3
05 Balkan Traditions.mp3
06 Sanchi.mp3
07 Chachapoyas.mp3
08 Mongolian Rituals.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pěšinky / Pathways....NOVÁ REEDICE!
Guy Sweens
Léčivá hudba pro obnovení vnitřních sil, duševního klidu a nalezení pravého JÁ
Hudba, která zazáří ve Vaší duši a zanechá v ní hřejivý otisk. Otevřete své srdce a zaposlouchejte se do melodií povznášejících a konejšivých, plných energie a radosti. Prožijte jeden hudební mystický příběh za druhým, vydejte se na příjemnou cestu plnou kouzel do dávné minulosti mezi draky, rytíře a spanilé dámy. Projděte se léčivou PĚŠINKOU, vystoupejte až do věží bájného hradu ke svému pravému JÁ a obnovte své vnitřní síly, duševní klid, nadhled. Přijměte z úchvatných melodií radost, optimismus a vytrvalost. Velmi doporučujeme tento mystický hudební klenot. :)
ukázky v mp3
01 Pathway to the Past.mp3
02 Celebrating Ancient Times.mp3
03 Dance of the Spirits.mp3
04 Festival at the Castle.mp3
05 Magical East.mp3
06 On a Winter Day.mp3
07 Spring Delight.mp3
08 Pathway to the Present.mp3
cena CD: 299,- Kč
Koření / Spice....NOVÁ REEDICE!
Wychazel - Medwyn Goodall - Jon Richards
Léčivé osvěžení duše i těla z exotických zemí
Prodlužte si léto a vstupte do světa mystiky a záhad. Projděte se po nekonečných zelených pastvinách Tibetu, poznejte oázy klidu tibetských chrámů, zchlaďte se na vrcholcích hor, prohřejte v exotice. Bůh Slunce - Amun Ra, který bývá nazýván Králem bohů, Vás provede starověkým Egyptem a mystikou pyramid. Prostoupí Vás energie Slunce, duše se prozáří a prázdninová pohoda naplní každou buňku Vašeho těla. Dopřejte si hřejivé slunečné pohlazení, zasloužíte si ho. S tímto výběrovým exotickým cédéčkem léto nikdy nekončí. Radost, optimismus, povznesení těla i mysli a klid na duši se stanou i Vaším KOŘENÍM života kdykoli si budete přát. :)
ukázky v mp3
01 Behind The Veil.mp3
02 The Magic Lamp.mp3
03 Sunrise over Ganden.mp3
04 The Lost Pharaoh.mp3
05 Amun Ra.mp3
06 A Spiritual Path.mp3
07 Gold in the Sand.mp3
cena CD: 299,- Kč
Karmická cesta / Karmic Journey....NOVÁ REEDICE!
Guy Sweens
Exotická hudba pro prozáření Vaší karmy a zbavení negativní karmické zátěže
GAYA, KAMADEVA, GANESHA. Milovníci úchvatné CD trilogie inspirované legendami a spiritualitou Indie zbystřete :) Guy Sweens přichází s novým titulem KARMICKÁ CESTA, který Vám exkluzivně přinášíme. Karma má své kořeny ve starověké Indii a odkazuje na princip příčiny a následku. Cokoli ze sebe člověk vydá, dříve nebo později se mu vrátí zpět. Hudba tak podmanivá a plná mystiky Vás provede cestou poznání, cestou vlastní duše, cestou harmonie. Zaposlouchejte se do fantastických melodií a strhujících rytmů plných exotických nástrojů a zpěvů, které Vás naladí na přijímání toho pozitivního do Vašich životů. Zahřejte svá srdce hřejivým teplem Indie. Dodejte si vnitřní sílu a energii. Nechejte famózní tóny, aby vibrovaly v každé buňce Vašeho těla. Dovolte si relax a duševní očistu při tomto skvělém novinkovém cédéčku. Speciálně zkomponovaná hudba prosvětlí Vaši karmu a zbaví Vás negativní karmické zátěže. Ucítíte, jak negace z Vašich životů mizí a přichází lehkost, nadhled, dobrá nálada a spokojenost. Jak říká autor tohoto CD: "Jinými slovy lze říci, že vše, co je mezi dnem našeho narození až do dne, kdy budeme muset opustit tuto Zemi, je Karmická cesta." Vítejte na kouzelné cestě zvané ŽIVOT :)
ukázky v mp3
01 Human Nature.mp3
02 Varanasi.mp3
03 Cause and Effect.mp3
04 Inner Strength.mp3
05 Unfulfilled Wishes.mp3
06 Rhythm of Life.mp3
07 Harmony.mp3
08 Brahma.mp3
cena CD: 299,- Kč
Runové kameny / Runecaster....NOVÁ REEDICE! - 2 CD BOX!
Wychazel
Výběr nejkrásnější relaxační hudby Wychazela
Wychazel - jeho hudba je vysoce atmosférická, plná posvátných nástrojů i živých zvukových scén, jež jsou inspirovány silou starověkých památek, starobylými kulturami a přírodou. S nadšením Vám představujeme výběrové "Runové kameny" - To nejlepší z Wychazela. Dvojalbum v délce 140 minut, které je svým ojedinělým zpracováním zároveň nejkrásnějším dárkem i pro Vaše nejbližší. Dvojalbum, které je mistrovsky sestaveno tak, aby hudba plná mystiky pomohla spojení se svým Vyšším Já. Dvojalbum, které je naladěné na vesmírnou energii run. Dvojalbum, které napomáhá jasnozřivosti a věštcům dává schopnost vhledů. Napojte se díky této hudbě na mystické energie a získejte inspiraci i odpovědi na Vaše otázky. "Runové kameny" jsou tu pro Vaši radost, pohodu, pozitivní energii, jasnozřivost i povznesení. :)
ukázky v mp3
01 Wildwood.mp3
02 Wildwood Priestess.mp3
03 Old Gods - Ancient Stones.mp3
04 Lemuria.mp3
05 A Candle in the Dark of Night.mp3
06 Mystique.mp3
07 Deepest Calm.mp3
08 Lotus Petals in the Breeze.mp3
09 Islands in a Sea of Dreams.mp3
10 The Magic Lamp.mp3
11 The Heart of Africa.mp3
12 Walkabout.mp3
13 Heatbeat.mp3
14 River Song.mp3
15 White Wolf Spirit.mp3
16 Spirit Flute.mp3
17 In Silver Shoals.mp3
zvýhodněná cena za 2 CD box: 399,- Kč
To nejlepší z Guye Sweense / The Best Of Guy Sweens....NOVINKA! - 2 CD BOX!
Guy Sweens
Výběr nejkrásnější exotické hudby pro dokonalou pohodu a harmonii
Hudba Guye Sweense je živá, vášnivá, duchovní, melodická i hřejivá. Je mistrem ve sladění moderního a exotického stylu. Jedna z jeho skladeb byla dokonce použita v hollywoodském filmu, který vypráví příběh Matky Terezy. Za 12 let své dráhy profesionálního umělce vydal šest studiových alb. A nyní přichází s naprosto úchvatným výběrovým dvojCD, o kterém sám říká: "Pro ty, kteří právě objevili moji hudbu, je to výborná příležitost podívat se na to, co jsem dosud vytvořil. Všechny skladby zde samozřejmě nejsou, ale kdykoli můžete svou sbírku CD doplnit o má další originální alba. :-)"
Tak vstupte do světa fantastických tónů plných energie a hřejivého tepla. Udělejte ze všedního dne nevšední, ze zataženého slunečný a z nenálady radost. Doplňte ztracenou energii excelentními melodiemi nebo vibrujícími rytmy a rozpoutejte vášeň ve své duši. S tímto výběrovým dvojalbem se rozhodně nudit nebudete. :-) Jeho výjimečné zpracování jej zároveň předurčuje jako nejkrásnější dárek pro Vaše nejbližší... Vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Son of Krishna.mp3
02 Human Nature.mp3
03 In Search of the Truth.mp3
04 Dhamma.mp3
05 Chachapoyas.mp3
06 Universal Parents.mp3
07 Magical East.mp3
08 Yaatri.mp3
09 Rhythm Of Life.mp3
10 Remover of Obstacles.mp3
11 Unfulfilled Wishes.mp3
12 Rati.mp3
13 Arrows of Desire.mp3
14 Varanasi.mp3
15 Worship.mp3
16 Mongolian Rituals.mp3
17 Siddhartas Journey.mp3
18 Pathway to the Past.mp3
zvýhodněná cena za 2 CD box: 399,- Kč
Akášický sen / Akashic Dream....NOVÁ REEDICE!
Wychazel
Exotická hudba pro uzdravení karmy a šťastný život
Akáša, tolik diskutovaná kronika lidstva, obsahuje energetické záznamy přesně tak, jak se staly. Akáša nám pomáhá duchovně růst, pročistit naši karmu, rozpustit karmické bloky a očistit podvědomé vzorce našeho chování. Jen v ní umět číst... :-) A co třeba s Akášickým snem? :-) S jemně hypnotickými rytmy a atmosférickými zvuky s příchutí mystického východu? Nepřetržitá hudba bez pauz mezi skladbami je zcela ideální pro vizualizaci, představivost i relaxaci. Proč se nezkusit vydat až do Akášického snění? Proč nezkusit pochopit minulost a skrze přítomnost uzdravit budoucnost? Proč nezkusit pročistit a uzdravit svoji karmu? Dveře jsou otevřené, stačí jen vstoupit... toto magické CD je pro tyto účely speciálně vytvořeno a bude Vám vždy nápomocno. Kytary a zvukové scény inspirované starodávnou kulturou budiž Vám společníkem na cestě za vesmírnou knihou... Život v pohodě a bez karmických dluhů nemusí být jen sen... S radostí doporučujeme tento novinkový mystický a léčivý titul. :-)

ukázky v mp3
01 Deja Vu.mp3
02 Akashic Dream.mp3
03 Alcoves and Passages.mp3
04 Life after Life.mp3
05 Akasha.mp3
cena CD: 299,- Kč
Chrám oblaků v deštném pralese / Cloud Forest Temple....NOVÁ REEDICE!
Wychazel
Exotické tóny se zvuky deštného pralesa pro dokonalý odpočinek a osvěžení v imaginárním světě starobylé krásy
Také máte občas pocit, že by člověk nejraději někam zmizel? Do přírody a na hodně dlouho? Podívejte se na obálku nového CD "Chrám oblaků v deštném pralese"... cítíte? Cítíte ten klid a příjemnou energii? A co teprve, když se zaposloucháte do fantastické hudby... Wychazel, jehož hudba je plná posvátných nástrojů i živých zvukových scén, Vám splní přání... když nemůžete do přírody, přijde příroda k Vám... a ne ledajaká. :) Nepřetržitá hudba bez tichých pauz mezi skladbami Vás příjemně zklidní a osvěží. Exotické tropické zvuky, etnické nástroje, bubny, perkuse i chrastítka Vás pozvou do imaginárního světa starobylé krásy. Nechejte se hýčkat vůní deště a odpočiňte si v chrámu starověké moudrosti. Relaxace a vizualizace s tímto CD je dokonalým balzámem... Budete se cítit svěží, odpočatí, příjemně naladění a s úsměvem na rtech i v duši... co si více přát? :)
ukázky v mp3
01 Cloudforest Trail.mp3
02 Pillars in the Mist.mp3
03 In the Presence of Beauty.mp3
04 Secrets in Stone.mp3
05 Ancient Wisdom.mp3
06 A World Washed Clean.mp3
cena CD: 299,- Kč
Diwali....NOVÁ REEDICE!
Guy Sweens
Exotická léčivá hudba pro Vaši radost, energii, dobrou náladu, pocity štěstí i sounáležitosti...
DIWALI… jeden z nejdůležitějších indických svátků. Pět dní trvající hinduistická slavnost, během které je zvykem mít na sobě něco nového a stejně tak je její nedílnou součástí zapalování malých hliněných lampiček naplněných olejem, které symbolizují vítězství dobra nad zlem. S radostí Vám přinášíme tento festival světel plný lásky a sounáležitosti k Vám domů. :) Nové album Guye Sweense Vás nadchne svou rytmickou živostí a vášnivostí, zároveň pak melodickou hřejivostí a duchovností... Prolíná se v něm moderní i exotický styl. Zapalte si svíčku a vychutnejte si zpěvy, které Vás skvěle naladí... budete mít pocit, že jste opravdu součástí hinduistické slavnosti. Každou vteřinu poslechu pocítíte příliv nadhledu, dobré nálady i štěstí. A to není v dnešní divné době k zahození, co říkáte? :) CD plné léčivé kouzelné hudby je tu právě pro Vás, pro Vaši radost, energii, osvěžení i sounáležitost...
ukázky v mp3
01 New Beginnings.mp3
02 Reunited.mp3
03 Diyas.mp3
04 Celebration.mp3
05 Eternal Bliss.mp3
06 Deities Return.mp3
07 Light over Darkness.mp3
cena CD: 299,- Kč
Posvátné cesty / Sacred Journeys....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
MG Music Artists
VÝBĚROVÉ CD K POSVÁTNÉ CESTĚ DO VAŠÍ DUŠE PRO ŽIVOT BEZ DRAMAT, PRO OSVOBOZENÍ OD BOLESTI A ZTOTOŽNĚNÍ SE SVÝM JÁ :)
Cesta má mnoho podob. Obzvláště ta do našeho nitra. Buď můžeme na naší cestě ustrnout, vinit všechny kolem sebe a nebo se snažit pochopit příčiny našich utrpení. Že to není snadné? Ano, není. :) A co na tu cestu nebýt sám? Co mít společníka, který nás povzbudí, naladí, dodá energii i sílu? Tak pojďme na to. :) S nadšením Vám představujeme výběrové CD POSVÁTNÉ CESTY. Zvukové scény inspirované starodávnou kulturou, zpěvy, které naladí... to vše a ještě mnohem více bude Vaším společníkem na posvátné cestě do hloubky duše. Na cestě za poznáním, za pochopením příčin utrpení, za osvobozením od bolesti a dramat. Vydejte se vstříc ke sjednocení duše i těla, dovolte si nechat odejít problémy a přijměte ztotožnění se svým JÁ. Nádherné cédéčko s léčivou hudbou budiž Vám ku pomoci k radostnému životu bez traumat a s uměním postavit se osobním výzvám se vztyčenou hlavou. :) S radostí vřele doporučujeme. :)
ukázky v mp3
01 Siddhartas Journey.mp3
02 Dance of Veils.mp3
03 Beautiful Rain.mp3
04 To The Island.mp3
05 Wheel of Becoming.mp3
06 Akashic Dream.mp3
07 Harmony.mp3
08 The Path Least Traveled.mp3
09 I Am Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
AMUN RA....DOPORUČUJEME!!
Medwyn Goodall
Putování za egyptským bohem Slunce
Egyptský bůh Slunce RA inspiroval Medwyna k vytvoření alba plného egyptské mystiky, tradičních bubínků, fléten a píšťal. Neobyčejné a dobrodružné putování za tajemstvím Sfingy a pyramid. Exotické, povznášející, dovolenkové album! Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01Medwyn Goodall-AMUN RA.mp3
02Medwyn Goodall-THE LOST PHAROAH.mp3
03Medwyn Goodall-TEMPLES OF THE SUN.mp3
04Medwyn Goodall-DANCE OF VEILS.mp3
05Medwyn Goodall-GOLD IN THE SAND.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pokušení / Temptation....BESTSELLER!
Wychazel
Exotická hudba a rytmy nabíjející energií
Autentické lidové a etnické nástroje se svůdnými vokály přicházejí společně s výrazným rytmickým pozadím, aby vytvořily krásně atmosférické a povzbuzující album s nádechem Blízkého východu. Ocitnete se v exotické zemi prosycené omamnými vůněmi, prozářené sluncem a temperamentem břišních tanečnic. Okouzlí Vás kytary, mandolína a mandola, tradiční flétny, duduk, atmosférické zvuky a bohaté etnické perkuse… Kontinuální hudba bez tichých přestávek mezi skladbami, která Vás naplní novou, silnou energií. Uvolněte se, přejte si něco a užijte si toto neobyčejné putování! Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 A Single Wish.mp3
02 Entranced.mp3
03 Falling.mp3
04 Forbidden Fruit.mp3
05 Temptation.mp3
06 The Magic Lamp.mp3
cena CD: 299,- Kč
Domorodý kmen / Tribal Nation....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Medwyn Goodall / Scott Jasper
Šamanská hudba se spirituálním poselstvím Afriky a Indie pro léčení Vaší duše i těla
Duše Afriky, duch Indie... Šamanské bubny s africkými sbory, pestré etnické nástroje... Autentická hudba nabitá silnými energetickými vibracemi, jež přecházejí zcela samovolně do posluchačů. Strhující rytmy a jednoduché melodie vytvářejí výjimečně působivou a krásnou kompozici, která je naplněna pozitivní šamanskou energií. Velmi příjemné a léčivé, vřele doporučujeme! :)
ukázky v mp3
01 Lumaria.mp3
02 Love Set Me Free.mp3
03 Deepest India.mp3
04 Tribal Nation.mp3
05 Dancing in the Dust.mp3
06 Lumaria - Part II.mp3
07 Firewalker.mp3
08 Love Set Me Free - Part II.mp3
cena CD: 299,- Kč
Probouzení pralesa / The Forest Awakening
Midori
Prožijte dobrodružství v deštném pralese! Budete pozváni na nezapomenutelnou impresionistickou cestu do opravdového exotického světa. Obklopí Vás přírodní zvuky deštného pralesa - tropičtí ptáci, potůček, dešťové kapky na listech stromů a jemná bouřka. Nad tím vším se bude vznášet Midoriho autentická hudba, která Vás povznese a příjemně uvolní - pocítíte dokonalou spjatost s přírodou, jako byste žili v exotickém ráji odedávna... Album očišťující tělo i duši Vás naplní novou energií!
ukázky v mp3
Midori - The Forest Awakening 1.mp3
Midori - The Forest Awakening 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
TOBATAK
Delago & Sianipar / Vydáno v licenci USA
Léčivá síla melodie a lidského hlasu ze Sumatry
Velkolepý worl music projekt evropského multiinstrumentalisty Delago a indonéského Sianipara, který spojuje krásnou Batak hudbu ze severní Sumatry s moderními zvuky. Při svém pobytu na Sumatře autor Delago zjistil, že tamní Batak hudba je velmi krásná a v oblasti kolem jezera Toba si zpívá téměř každý. Písně jsou prosté, ale velmi silné, pozitivní a je v nich ukryta léčivá síla melodie i lidského hlasu. Zdejší domorodci jsou většinou usměvaví lidé dožívající se vysokého věku, na čemž se značnou měrou podílí jejich zdravý životní styl naplněný zpěvem v překrásné panenské přírodě. Tradiční indonéské flétny Vás spolu se sametovými hlasy rodilých zpěváků a zpěvaček ze Sumatry přenesou do této pohádkově krásné země, dokonale uvolní tělo i duši, zharmonizují mysl a dodají léčivou energii do dalších dnů. Velmi doporučujeme tento hudební poklad!
ukázky v mp3
01 Butet.mp3
02 Boasama Sai Marsak.mp3
03 Sipata.mp3
04 Boan Ma Salendang.mp3
06 Boru Panggoaran.mp3
07 Didia Rokkaphi.mp3
08 Marokkap Dung Matua.mp3
cena CD: 399,- Kč
Samurai....DOPORUČUJEME!
Oshari
Japonská zenová hudba pro pohodu a dobití energie
Debutové album mladého skladatele, v němž zaznívají hluboké japonské bubny Taiko, tradiční nástroje a flétny shakuhashi. Je úctou k duchovnosti samurajské kultury a oslavou vyrovnanosti těla i duše Samurajů. Velmi pestrá, inspirativní, energetizující a povzbuzující hudba navozující zenovou atmosféru kouzelného Japonska! Neobyčejné album pro posluchače, kteří hledají něco originálního a vzácného!
ukázky v mp3
01-Oshari-Samurai-WayOfTheZenWarrior.mp3
02-Oshari-Samurai-SamuraiWomen.mp3
03-Oshari-Samurai-TheSword.mp3
04-Oshari-Samurai-BrotherInArms.mp3
05-Oshari-Samurai-Ronin.mp3
cena CD: 299,- Kč
Tanečník v dešti / Raindancer
Steve Orchard
Letní dovolenkové osvěžení v deštném pralese
Jemné perkuse, kytary a panovy flétny vykreslují v tomto albu úžasnou atmosféru dešťového pralesa. Osvěží Vás tak dokonale jako příjemný deštík, který vystřídá parné počasí. Excelentní titul plný žhavého slunce zajisté vykouzlí úsměv na Vašich rtech a vytvoří dokonalou atmosféru plnou pohody. Hudba, při jejímž poslechu si skvěle odpočinete! Rytmické, bezstarostné a pozitivní!
ukázky v mp3
01 Raindancer1.mp3
04 Raindancer4.mp3
05 Raindancer5.mp3
08 Raindancer8.mp3
10 Raindancer10.mp3
cena CD: 299,- Kč
Sat Chid Ananada
Karmacosmic / Vydáno v licenci USA
Velmi originální album renomovaného indického tria Karmacosmic se zpěvačkou manter Darshini pro milovníky etnické hudby. Zaznívají zde nástroje jako sitar, tabla, rozličné perkusivní nástroje a překráný mantrický zpěv. Představte si, že ležíte v podvečer v indických horách... Pozorujete oblohu a nekonečný prostor... Z dálky k Vám zaznívá krásná tradiční hudba, sametový hlas a občasné zvuky přírody, které dotvářejí pohodu a autentičnost prostředí... Zavřete oči, tento okamžik právě nastává...
ukázky v mp3
Sat Chid Ananada02.mp3
Sat Chid Ananada03.mp3
Sat Chid Ananada04.mp3
Sat Chid Ananada06.mp3
Sat Chid Ananada09.mp3
cena CD: 399,- Kč
Kolekce 2. - World - Duše a rytmus / Collection 2. WORLD - Spirit & Rhythm
MG Music Artists
Výběr nejkrásnější etnické hudby - NABITÍ POZITIVNÍ ENERGIÍ BUBNŮ!
Výběr nejkrásnější etnické hudby od světových autorů jako Guy Sweens, Medwyn Goodall nebo Karl Maddison. To nejlepší z world, etnické nebo různými kulturami ovlivněné hudby inspirované Indií, Andami, Afrikou, Tibetem nebo Jižní Amerikou. Neobyčejné putování s etnickými nástroji po celém světě! ÚŽASNÉ NABITÍ POZITIVNÍ ENERGIÍ BUBNŮ!
ukázky v mp3
02Karl Maddison-Sacred Mountain.mp3
03Guy Sweens-Arrows of Desire.mp3
04Medwyn Goodall-Spirits of the Mountain.mp3
05Medwyn Goodall-Lumaria.mp3
07Medwyn Goodall-Goddess Power.mp3
10Guy Sweens-In Search of Truth.mp3
12Medwyn Goodall-Firewalker.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivé dýchání / With Every Breath
Medwyn Goodal & Aroshanti
Očistná hudba pro Panovu flétnu a Shakuhachi
Výjimečné novinkové album! Virtuóz panovy flétny Medwyn Goodall hraje po boku japonce Aroshantiho - mistra flétny Shakuhachi. Máte vzácnou příležitost slyšet expresivní výkony těchto úžasných dechových nástrojů. S každým láskyplným nádechem pocítíte jejich léčivý účinek, který Vás dokonale uvolní, vyplaví negativní emoce a rozprostře pocity harmonie a klidu. Nenechejte si ujít neobyčejný mystický zážitek, který Vás povede k pravému duchovnímu poznání - k pravé cestě Vašeho srdce…
ukázky v mp3
01 With Every Breath.mp3
02 Barefoot In The Snow.mp3
03 Discovery.mp3
04 Shrine.mp3
05 Sands Of Time.mp3
06 Mountain Temple.mp3
07 The Ancient Trail.mp3
08 Pilgrimage.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kosmický sitár / Cosmic Sitar
Shamballah
Putování za indickou mystikou
Hudební skupina Shamballah vytvořila fantastické dílo, kde se jedinečným způsobem podařilo spojit indickou a západní hudbu do originální kompozice. Hlavním nástrojem je sitár v mistrovském podání virtuoza Deobrata Mishry, který vkusně doplňují mantrické motivy a etnické vokály. Neobyčejné putování za indickou mystikou...
ukázky v mp3
Shamballah-Cosmic Sitar1.mp3
Shamballah-Cosmic Sitar2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Konya....DOPORUČUJEME!
Al Gromer Khan
Dervišská symfonie k roztančení těla i duše
Inspirující Sufi hudba, která vyzývá duši k tanci a s níž navštívíte turecké město Dervišů-Konyu zahalenou do teplé letní noci... Zazní dynamické tóny, které se dotýkají srdce, aby jej otevřely pro poselství blaženosti... S dervišskými tanečníky vystoupáte v poznání pravdy a v hledání dokonalosti. Velmi inspirativní duchovně povznášející album vhodné i pro súfijské cvičení a tance.
ukázky v mp3
01 Konya - Part 1.mp3
02 Anahat.mp3
02 Konya - Part 2.mp3
03 Eastern.mp3
cena CD: 299,- Kč
Buddha Dreams II / Sny Buddhy II....SPECIÁLNÍ NABÍDKA
BSC Artists
.
ukázky v mp3
Buddha Dreams II-02.mp3
Buddha Dreams II-03.mp3
Buddha Dreams II-05.mp3
cena CD: 299,- Kč
Buddha Dreams I / Sny Buddhy I........SPECIÁLNÍ NABÍDKA
BSC Artists
.
ukázky v mp3
Buddha Dreams I-01.mp3
Buddha Dreams I-02.mp3
Buddha Dreams I-03.mp3
cena CD: 299,- Kč
Ozvěny snů / Echoes from Ancient Dreams....VELMI DOPORUČUJEME!
Gandalf / Vydáno v licenci USA
Relaxační hudba pro dokonalé uvolnění....
.
ukázky v mp3
01Gandalf-Echoes from Ancient Dreams I.mp3
02Gandalf-The Inner Flame.mp3
04Gandalf-Heartbeat of the Universe.mp3
06Gandalf-So Close-So Far.mp3
07Gandalf-The Magic of Spring.mp3
08Gandalf-Shine On Full Moon.mp3
09Gandalf-Echoes from Ancient Dreams II.mp3
cena CD: 399,- Kč
Velké kolo / Worlds within Wheels
James Asher
Toto album kombinuje tradiční etnické a moderní vlivy. Vitální skladby plné exotických nástrojů a rytmů, ale i hladivých melodií Vás naplní energií a pohodou. Velké kolo jako symbol nadčasovosti pozve Vaši duši do nových začátků a cyklické povahy života.
ukázky v mp3
01James Asher-Bushwhackers.mp3
03James Asher-Campfire on the Dunes.mp3
04James Asher-Medicine Wheel.mp3
05James Asher-Jeunesse.mp3
07James Asher-The Great Wheel.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kavárna Arabika / Café Arabica
The Ulaim az Zama Orchestra / Vydáno v licenci USA
Hudba pro příjemné chvíle u šálku čaje nebo kávy
.
ukázky v mp3
Cafe Arabica01.mp3
Cafe Arabica03.mp3
Cafe Arabica06.mp3
Cafe Arabica11.mp3
cena CD: 399,- Kč
Šamanka / Sacred Woman
Llewellyn
Původní indiánské bambusové a sekvojové flétny, kožené bubínky, panovy flétny a dešťové hole jsou hudebními nástroji, které v nádherném albu evokují symboliku lásky mezi Měsícem(ženou) a Sluncem(mužem), jež jsou spojeni za svítání na obloze spojeni v jedno. Jakmile se začne rozednívat, Měsíc spolu s hvězdami ještě tlumeně září, požehnán Duchem Štěsteny. Velkolepost a vznešenost dávných kultur byla zachycena také kytarou, piánem a smyčci v překrásných melodiích, které vyjadřují nekonečnou spiritualitu života. Hudba povzbuzující duševní síly ve Vás bude vždy probouzet krásné pocity...
ukázky v mp3
Llewellyn-Sacred Woman01.mp3
Llewellyn-Sacred Woman03.mp3
Llewellyn-Sacred Woman04.mp3
Llewellyn-Sacred Woman05.mp3
cena CD: 299,- Kč
Božský parfém II / God Perfume II....DOPORUČUJEME!
Al Gromer Khan
Hudba pro setkávání blízkých duší v tichu noci
Božský parfém rozvíjí svou omamnou vůni jen v tajuplných nočních hodinách... Hudba pro setkávání duší v tiché atmosféře noci... Indické hudební nástroje, sitár, tabla, orientální nádech východních mystických kultur. Pro milovníky něčeho neobvyklého...
ukázky v mp3
Part1.mp3
Part2.mp3
Part3.mp3
Part6.mp3
cena CD: 299,- Kč
Nebeský vánek / Heavens Breath....BESTSELLER!
Midori
Autentické tóny Midoriho panových fléten ze starobylých zemí And dokonale uvolní Vaši představivost. Odnesou Vás daleko v příjemně hřejivém nebeském vánku... Dovolte konejšivým melodiím zrelaxovat a osvěžit Vaše vědomí, tělo i duši... Nebesky krásné...
ukázky v mp3
Midori-Heavens Breath02.mp3
Midori-Heavens Breath04.mp3
Midori-Heavens Breath05.mp3
Midori-Heavens Breath06.mp3
cena CD: 299,- Kč
Relaxační hudba z orientální zahrady růží / Music from an Eastern Rosegarden
Al Gromer Khan
Hudba orientální mystiky pro sitár a klávesové nástroje
Když zavřete oči, ocitnete se v orientální zahradě plné vůní z rozkvetlých růží. Z dálky k Vám bude zaznívat virtuózně zahraný sitár s jemnými klávesovými nástroji. Velmi oblíbené album navozující příjemnou atmosféru, klid a dobrou náladu s nádechem východní mystiky....
ukázky v mp3
Part1.mp3
Part2.mp3
Part5.mp3
Part6.mp3
cena CD: 299,- Kč
Zen buddhistické zpěvy / Zen Buddhist Chanting
Chris Burrows-Shingen
Mantry a zpěvy buddhistických mnichů
Autentické mantrické zpěvy buddhistických mnichů a silná energie bubnů vytvářejí kouzelnou atmosféru dřevěného meditačního chrámu vysoko v japonských horách. Za doprovodu bicích Taiko, čínského větrného gongu a tibetských činelů pocítíte fascinující a vysoce duchovní zážitek, který obohatí Vaše poznání...
ukázky v mp3
01Verse of the Kesa.mp3
02Heart Sutra.mp3
06Heart Sutra Mantra.mp3
07The Four Vows.mp3
12Om Mani Padme Hung Mantra.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kouzlo Velikonočního ostrova / The Magic of Easter Island
Midori
Na tomto albu jsou živě zachyceny divy i tajemství jednoho z nejzajímavějších a nejvznešenějších ostrovů na světě. Poklidné a přesto hluboce exotické zvuky autentických etnických fléten a strunných nástrojů vytvářejí hudbu, která Vás zbavuje stresu po náročném dni a přenáší Vás do krásy vzdáleného pobřeží...
ukázky v mp3
Midori-The Magic of Easter01.mp3
Midori-The Magic of Easter02.mp3
Midori-The Magic of Easter03.mp3
Midori-The Magic of Easter04.mp3
Midori-The Magic of Easter06.mp3
cena CD: 299,- Kč
Vyrovnanost
Harmonie
Léčení s anděly
Šťastné děťátko
Aura
Léčení čaker
Tibetské mísy
Uzdravení
Léčení s archanděly
Zlaté masáže
Léčivá hudba se zvuky lesa
Posvátné zpěvy
Příslib kouzel
Vlčí odvaha
Léčivá hudba s ptačím zpěvem
Karmická cesta
Mozaika
Uzdravení duše
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Šťastné vánoce
Velký Duch - Ztracené stopy
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Poselství ze snu
Andělské léčení čaker
Kosmická cesta
Měsíční kouzlo
MANDALY
ÁŠRAM
Bílé piáno
MANTRY
Pohádkové vánoce
Pokojná cesta
Na pohanském pobřeží
Láska oceánu
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Čtvero ročních období
Uzdravující světlo
Chvíle v čase
Posvátné kameny
Klidný oceán
Kouzlo lesa
Putování Vesmírem
Energie krystalů
Umění snít
Procházka po oblázcích 2
DVD Andělské mandaly
Vzestup Inků
Vlny spánku
Zázrak zrcadlení
Umění svobody
Nad oblaky
DVD Andělské světlo
Elementy
Srdce vlka
Cesta vzestupu
Léčitelka 7
Svařák a jmelí
Zimní klid
Merlinův syn
Samurai
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
Král zítřků
Tanečnice bouří
Delfíní Měsíc

Vyrovnanost
Harmonie
Láska v nebesích
Andělské světlo
Tajemství moře
Delfíni
Tibetské mísy
Kolekce zvuků přírody
To nejlepší z Medwyna Goodalla
Andělské léčení čaker
Keltská klasika
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Pohanská kněžka
Nalezení klidu
Písně lásky a světla
Bubny Cargo - Rytmy Země
Políbení Sluncem
Hledání LEMURIE
Šaman 4 - Léčivý buben
Zlatá Tantra
Léčitel
Akášický sen
Světlo duše
Velký Duch 2
Brány
Zenová zahrada
Mistrovský klid
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Duch bojovníka
Duše bílého vlka 3
Andělské léčení čaker
MANDALY
Nový začátek
Bílé piáno
Bohyně Machu Picchu
MANTRY
Pohádkové vánoce
Na pohanském pobřeží
Kde se setkává země s mořem
Indiánská modlitba
Tajemství moře
Léčitelská síla
Království andělů
Andělská hudba
Duše šamana
Souznění barev
ZEN
Snění
Světlo ve tmě
Zapomenuté světy
TAO - Cesta klidu
Diwali
Uzdravující světlo
Cesta vzestupu
Chvíle v čase
Klidný oceán
Vzestup Inků
Pod pradávnou oblohou
Zázrak zrcadlení
Vlčí kámen
Okraj světa
Umění svobody
Pohanská země
Okraj světa
Léčitelka 7
Zimní klid
Harmonie HANG DRUM
Alchymista
TO NEJLEPŠÍ Z LÉČITELKY 1 až 7
Vánoční album
MANDALA
Zářivý úsvit
Chrám bohyně Hathor


TOPlist