PRÁVĚ PROBÍHÁ LETNÍ AKCE 2+1: ZÍSKEJTE AŽ 8 KVALITNÍCH CD ZA 1,-KČ K VAŠÍ OBJEDNÁVCE DLE TĚCHTO PRAVIDEL:
Roland Santé
SVĚTOVÉ CD NOVINKY
ALBUM MĚSÍCE - ZÁZRAČNÉ SOLFEGGIO FREKVENCE
Andělé - HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY
Relaxační hudba
Akční nabídka - "SPIRITUÁLNÍ CESTA KOLEM SVĚTA"
Ambientní léčivá hudba - Hudební série "LÉČIVÉ TÓNY ZEMĚ"
Andělská kolekce - ANDĚLSKÁ HUDBA
Blahopřání s CD nebo DVD
Masáže
Léčivé mandaly s hudbou - NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY ROKU!
Lepší spánek
Léčivá a terapeutická hudba pro Wellnes - Spa
Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti
Mluvená meditace s andělskou hudbou
Krásné vokály a mantry
Chillout / Osvěžení
Lifestyle / Životní styl
Spa kolekce
Hudba pro revitalizaci - ROK S MEDWYNEM GOODALLEM!
Keltská hudba
Víly a elfové
Čisté zvuky přírody
Zvuky přírody s hudbou i bez ní
Hluboké léčení
Povznesení a inspirace
Etnická hudba a hudba s etnickými prvky
Tibetská hudba a tibetské mísy
Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny
Šamanská hudba, bubny a bubínky
Tělo a duše
Edice Příjemné pocity
Reiki
Čakry
Jóga
Tantra
Tai chi
Relaxační DVD - Naše bestsellery!
Meditační hudba
Léčivé tóny
Léčivá světelná esence
Terapeutická hudba
Delfíni a velryby
Andělské léčivé pohlednice
Andělské léčivé mandaly
Léčivé mandaly víl
Speciální nabídka
Vánoční relaxační a léčivá hudba

Zvuky přírody s hudbou i bez ní

Alba z kolekce "Přirozená rovnováha" jsou tvořena dvěma částmi: 1. část jsou původní přírodní zvuky bez hudby nahrávané v reálném čase. Ve 2. části uslyšíte zvuky přírody s jemnou hudbou, která umocňuje nádhernou atmosféru čistoty přírody a vytváří přirozenou rovnováhu pro výbornou relaxaci a vytvoření oázy klidu ve Vašich domovech. Probouzejte se s ptačím nebo delfíním zpěvem, nechejte se osvěžit mořským příbojem, prožijte kouzlo rozkvetlé letní přírody nebo usínejte při aprílovém deštíku. Vysoká kvalita uklidňujících přírodních zvuků i hudby pro Vaše potěšení a pohodu v produkci top autorů - Medwyna Goodalla a Llewellyna...

5 důvodů, proč kupovat hudbu na našich CD:
1. CD nosiče jsou vytvořeny vysoce kvalitním bezkompresním formátem, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu skutečně zamýšleli. Ve zjednodušeném kompresním formátu hudby, například v nekvalitním zvuku videí na youtube, facebooku nebo Mp3, se ztrácí až 95% zvukových informací, což je nepřijatelné z hlediska ztráty relaxačních i léčivých vlastností hudby.
2. CD nosič je fyzické podstaty, těší Vás konkrétním způsobem a vnímáte jeho celkové provedení včetně kouzla a léčivých vibrací umělecké obálky.
3. Hodnotná CD patří k nejkrásnějším dárkům, jimiž můžete obdarovat své blízké a vždy je tím potěšíte.
4. CD trvale zálohuje hudbu do budoucna.
5. Nákupem našich kvalitních značkových CD podporujete přímo autory hudby a vznik jejich nových nahrávek, které Vás mohou v budoucnu opět těšit. Děkujeme.

MIMOŘÁDNÁ LETNÍ AKCE PRÁVĚ TEĎ! KE KAŽDÝM 2 CD ZA BĚŽNOU CENU ZÍSKÁVÁTE 1 VYSOCE KVALITNÍ CD ZA SYMBOLICKOU 1,-KČ, KTERÉ SI VYBERETE Z KATEGORIE "DÁREK PRO VÁS"! AKCE JE ČASOVĚ OMEZENÁ, PROTO VYUŽIJTE TUTO JEDINEČNOU NABÍDKU CO NEJDŘÍVE! :)

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000,-KČ NEPLATÍTE POŠTOVNÉ ANI BALNÉ. VŠE SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ.
Rajský ostrov / Island Paradise....NOVINKA!
Midori
Léčivá hudba s přírodními zvuky rajského ostrova Bali
Odpočiňte si na tropickém ostrově Bali s krásnými tóny dřevěných fléten, jemných kláves a tamních autentických zvuků přírody. Pohodlně se posaďte nebo lehněte, zavřete oči… rázem se ocitnete v harmonii pozemského ráje modrých lagun, zelených palem a zlatavých západů slunce… Kouzelné exotické skladby „Na ostrově“, „Zářivé světlo“ a „Chrám“ Vás naplní mystickou atmosférou, zapomenete na všechny Vaše starosti a v duši se rozprostře jen nekonečný klid, jako byste opravdu byli v bezpečí tohoto ostrova obklopeného tyrkysovým oceánem. Více slov není třeba, vyzkoušejte sami, jak toto rajské album dokonale zregeneruje Vaše síly a naplní pokojem… Výborné CD i pro jakýkoliv druh terapíí nebo zlepšení spánku. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 To the Island.mp3
02 Sparkling Light.mp3
03 Temple Shrine.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivý ptačí zpěv / Healing Birdsong....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivé zvuky ptačího zpěvu s uklidňující hudbou
Překrásná nahrávka léčivého ptačího zpěvu natočená za ranního úsvitu. Obsahuje 2 stopy: 1 x 35 minut uklidňujícího zpěvu ptáků včetně mistrovských melodií drozdů a dalších 1 x 35 minut, kde je ptačí zpěv pečlivě smíchán s velmi uklidňující relaxační hudbou, kterou složil Llewellyn. Ocitnete se v rajské přírodě pod červánky při vycházejícím slunci. Pocítíte hluboké uvolnění a klid, který Vás bude léčit tím nejpřirozenějším způsobem a naladí Vás pozitivně na celý den. Skvělá oáza pohody a harmonie pro Váš domov. Velmi doporučujeme tento odvěký a účinný lék přírody!
ukázky v mp3
Healing Birdsong.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivý déšť / Healing Rain....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivé zvuky deště s uklidňující hudbou
Nádherné CD Vám přináší hluboce uklidňující a osvěžující zvuky deště nahrané v panenské anglické přírodě. Nahrávka obsahuje 2 stopy: 1 x 35 minut čistých zvuků jemného deště a 1 x 35 minut deště pečlivě smíchaného s krásnou relaxační hudbou složenou a nahranou Llewellynem. Zavřete oči a poslouchejte jen tiché kapky s kouzelnými tóny, které z Vás dokonale smyjí stres všedního dne. Tento nejpřirozenější lék proti únavě a vnitřnímu napětí Vás krásně uvolní, osvěží a naplní duši klidem a mírem. V případě potřeby Vás dovede i k příjemnému spánku. Velmi doporučujeme.
ukázky v mp3
01 Healing Rain.mp3
02 Healing Rain with calming relaxation music.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivá hudba s ptačím zpěvem / Music with Birdsong....NOVINKA!
Midori
Přinášíme Vám nádherné novinkové CD s uvolňujícími přírodními zvuky ptačího zpěvu v anglické zahradě a jemnými léčivými tóny. Umělec Midori je nahrál na harfu, klavír, kytaru a něžné klávesové zvuky. Kouzelná nepřetržitá hudba a zahradní ptačí zpěv mají dokonalý antistresový účinek. Naplní Vás velmi rychle harmonií a klidem, který Vás bude trvale provázet. Výborné album také pro léčení srdeční čakry, všechny druhy terapií a celkovou pohodu mysli i těla. Velmi doporučujeme tuto letní oázu pro Váš domov, uvidíte, jak všichni členové domácnosti budou při jejím poslechu zářit dobrou náladou. :)
ukázky v mp3
Music with Birdsong.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivá řeka / Healing River....VELMI DOPORUČUJEME!
Llewellyn
Léčivé zvuky řeky s uklidňující hudbou
Třetí album z novinkové kolekce přírodních zvuků s hudbou. Tato nahrávka má 2 stopy: 1 x 30 minut jemně tekoucí řeky a dalších 1 x 30 minut, kde jsou čisté zvuky květinové řeky pečlivě smíchány s něžnou relaxační hudbou, kterou složil autor Llewellyn. Velmi uklidňující titul Vás úžasně uvolní a spustí přirozený proces sebeléčení tím nejdokonalejším způsobem - léčivými zvuky přírody. Ocitnete se na břehu říčky, která Vás bude svým zurčením hladit stejně něžně jako vzdálené zvuky harfy a andělský hlas Juliany... Nádherné odpočinkové CD, které můžeme vřele doporučit pro vytvoření oázy harmonie a pohody ve Vašich domovech. Velmi léčivé...
ukázky v mp3
01 Healing River.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivé moře / Healing Sea....BESTSELLER!
Llewellyn
Léčivé zvuky moře s uklidňující hudbou
Jemné vlny na písčité pláži jsou nahrány v blízkosti domova autora Llewellyna v Ceredigion ve Walesu. Vytváří klidnou přírodní atmosféru bez náhlých hlasitých zvuků nebo nepříjemné přerušení. Tato nahrávka má 2 stopy: 1 x 37 minut jemného příboje a dalších 1 x 37 minut, kde jsou jemné vlny pečlivě smíchány s velmi uklidňující relaxační hudbou, kterou složil Llewellyn. Ocitnete se ve vlahém mořském vánku a dýchne na Vás pocit bezstarostné dovolené a dokonalého uvolnění, které bude léčit Vaši duši i tělo tím nejpřirozenějším způsobem... Opravdová oáza klidu a pohody, který si tolik zasloužíte po pracovním vypětí...
ukázky v mp3
01 Healing Sea.mp3
cena CD: 299,- Kč
Reiki ošetření / Reiki Treatments....BESTSELLER!
Llewellyn
Léčivé zvuky přírody s uklidňující hudbou
Nové album vytvořil zkušený autor a Reiki léčitel Llewellyn. Obsahuje 12 speciálně načasovaných skladeb (každá 5 minut) čistých přírodních zvuků a přírodních zvuků v koláži s hudbou. Přírodní zvuky zahrnují: uklidňující vlny, jemnou řeku a ptačí zpěv. Nechejte se inspirovat krásnými léčivými tóny spojenými s nejpřirozenějšími zvuky přírody. Toto album s hluboce relaxační hudbou je ideální také pro mnoho jiných terapií včetně masáží, aromaterapie, meditace a jógy. Reiki učitelé nebo Reiki žáci v něm naleznou uzdravující cestu a budou silně inspirováni krásnými zvuky léčivých vibrací, které se při přehrávání tohoto CD velmi účinně projevují. Vřele doporučujeme tento hudební klenot pro doplnění do Vaší hudební lékárničky!
ukázky v mp3
01 Reiki Treatments.mp3
cena CD: 299,- Kč
Korálový útes / Fragile Reef....BESTSELLER!
Simon Lovelock
Putování za krásami korálového moře
Titul z nové hudební série „Divoká příroda“… originální hudba, která Vás přivede blíže k matce Zemi a předá Vám její sílu a energii! Klidná hudba, která Vás přenese do teplých mělkých vod tropického korálového útesu - jednoho z nejkrásnějších prostředí přírody. Nechejte své tělo a mysl proplouvat mezi barevnými korály v tyrkysové vodě prozářené hřejivými slunečními paprsky. Měkké klávesy, kytary a jemné přírodní zvuky oceánu vytvoří ideální prostředí k dokonalému odpočinku a hluboké relaxaci… Úchvatné melodie nejenom pro čas dovolené, ale kdykoli i k zaslouženému oddechu. Velmi pohodové a účinné CD k rychlému osvěžení, uvolnění a nabrání nových sil…
ukázky v mp3
1 Underwater Wonders.mp3
2 Drifting.mp3
3 Time and Tide.mp3
4 Echoes from the Wreck.mp3
5 Beautiful Giants.mp3
6 Tropical Thunder.mp3
7 The Deepest Blue.mp3
8 Memories of the Reef.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivá bouřka / Healing Thunderstorm....VELMI DOPORUČUJEME!
Llewellyn
Léčivé zvuky bouřky s uklidňující hudbou
Toto novinkové CD nabízí léčivé atmosférické zvuky vzdáleného hřmění a dunění letní bouřky. Nahrávka obsahuje 2 stopy: 1 x 35 minut čistých zvuků bouřky a 1 x 35 minut bouřky pečlivě smíchané s uklidňující relaxační hudbou složenou a nahranou Llewellynem. Toto CD Vás hluboce uklidní, očistí duši od všeho negativního a okamžitě dodá energii a tvůrčí náladu. Velmi doporučujeme k pročišťování a pozitivní transformaci energií ve Vašem domově. Nádherná atmosféra bouřky s léčivou hudbou… vyzkoušejte její uzdravující účinky, jsou darem přírody!
ukázky v mp3
Healing Thunderstorm.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivá hudba s jemným deštěm / Music with Gentle Rain....NOVINKA!
Midori
Přinášíme Vám nádherné spojení uklidňujícího zvuku jemného deště s hudbou. Představte si, že prší a Vy se díváte z okna v pohodlí a teple svého domova. Jemná hudba ve směsi s tichým deštěm v nepřerušované délce 50 min poskytne dokonalé, přesně načasované relaxační CD pro odplavení starostí a stresu. Rozprostře ve Vás hluboký klid a také velmi napomůže ke kvalitnímu a osvěžujícímu spánku. Vřele doporučujeme tento přirozený hudební lék.
ukázky v mp3
Rain clip.mp3
cena CD: 299,- Kč
Ptačí zpěv za svítání / Dawn Chorus....DOPORUČUJEME!
Llewellyn
Dovolte krásným ptačím zpěvům, aby Vás pokonejšily na lesní mýtině v samém srdci lesa, kde se zastavil čas a harmonie přírody je vše, čemu můžete naslouchat. Relaxace tohoto druhu Vám může pomoci v klidném a nerušeném spánku, ke snížení krevního tlaku, k odstranění pocitu úzkosti i dalších problémů, které s sebou přináší dnešní uspěchaná doba. Velmi pozitivní, přirozené a příjemné album.
ukázky v mp3
Llewellyn-Dawn Chorus01.mp3
Llewellyn-Dawn Chorus02.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hlasy delfínů / Call of the Dolphin....BESTSELLER!
Medwyn Goodall
Sedíte na pobřeží a necháte tělem prostupovat nesmírnou léčivou energii vydávanou při zpěvu delfínů, když si hrají, potápějí se a vyskakují do vzduchu. Výhradně přírodní zvuky nahrány v nejvyšší průzračně čisté kvalitě. Toto album Vás přenese do mystického prostředí mezi delfíny, aniž byste se při tom namočili! :)
ukázky v mp3
Medwyn Goodall-Call of Dolphin01.mp3
Medwyn Goodall-Call of Dolphin02.mp3
cena CD: 299,- Kč
Klidný oceán / Calm Ocean....DOPORUČUJEME!
Medwyn Goodall
Když nasloucháte konejšivým zvukům klidného oceánu, představte si jemné vlnky omývající zlatavý písek pobřeží a s tímto přílivem a odlivem nechejte odplout veškeré napětí včetně starostí, které Vás trápily během dne. Takovouto relaxací můžete napomoci klidnému a ničím nerušenému spánku nebo se zbavit obav a pocitu strachu... Skutečný balzám pro duši...
ukázky v mp3
Medwyn Goodall-Calm Ocean01.mp3
Medwyn Goodall-Calm Ocean02.mp3
cena CD: 299,- Kč
Anglické léto / English Summer....DOPORUČUJEME!
Medwyn Goodall
Fascinující zpěv zahradních i lesních ptáčků a zvuk nedalekého potůčku vykreslují ten nejlepší obraz klidu. Představte si sami sebe ve vlastní zahradě - v ráji obklopeni pestrobarevnými květy, jak si užíváte teplého letního slunce.
Balzám a pohoda pro Vaši duši...
ukázky v mp3
Medwyn Goodall-English Summer01.mp3
Medwyn Goodall-English Summer02.mp3
cena CD: 299,- Kč
Aprílové deštíky / April Showers....DOPORUČUJEME!
Medwyn Goodall
Pohodlně se posaďte a užívejte si chladivých očistných zvuků deště obohaceného silou přibližující se bouřky. Stres a starosti všedního dne jsou jemně smývány... Energie z bouřky posiluje Vaši mysl, tělo i duši a zanechává je s pocitem klidu, osvěžení i připravenosti pro další den...
ukázky v mp3
Medwyn Goodall-April Shovers01.mp3
Medwyn Goodall-April Shovers02.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčení s anděly
Milované děťátko
Andělské světlo
Aura
Léčení čaker
Tibetské mísy
Uzdravení
Léčení s archanděly
Zlaté masáže
Hudba pro Reiki zasvěcení
BALI
Keltský oheň
Tibetské léčivé zvuky
Tantrická láska
Bubny Cargo - Rytmy vody
Šaman - Léčivý buben
Toulka v buši
Posvátné zpěvy
Příslib kouzel
Andělské Reiki
Duše řeky
Vlčí odvaha
Měsíční kouzla
To nejlepší z Guye Sweense
Klidná kočičí meditace
Hluboký spánek
Zlaté didgeridoo
Kouzelný prsten víl
Léčivá hudba s ptačím zpěvem
To nejlepší z Paula Sillse
Brána
Přímluva víl 2
Karmická cesta
Nový začátek
Jednorožec
Políbení Sluncem
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Uzdravení duše
Mozaika
Vesmírné svítání
Vnitřní Vesmír
Bohyně Země
Velký Duch - Ztracené stopy
Paralelní světy
Ztracena ve Fraktálovém lese
K Věčnosti
Brány
Bohyně svítání
Úsvit nad Atlantidou
Zlaté Reiki 2
Mistrovský klid
MANTRY
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Kouzelný Měsíc Beltane 2
Nevinnost

Andělé světla
Království andělů
GAYA
Ráj elfů
Láska v nebesích
Tajemství moře
Delfíni
Tibetské mísy
Andělské mandaly DVD
Bubny Cargo
Kolekce zvuků přírody
To nejlepší z Medwyna Goodalla
Keltská klasika
Andělské léčení čaker
Anděl
Cesta do Atlantidy
Křišťálové dítě
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
EGYPT
INDIE
Vonná tyčinka 1
Léčivé moře
TAIKO - Energetické bubny
Harmonie čaker
Písně lásky a světla
Japonská svatyně
Tibetský chrám
Léčivá bouřka
Tibetské mísy 2
Dokonalý klid
Zlatá ajurvéda
Na vílích křídlech
Bouřka
Hledání LEMURIE
Cesty znovuzrození
Šaman 4 - Léčivý buben
Zlatá Tantra
Léčitelka 6 - SYNCHRONICITA
Aniem
Léčitel
Akášický sen
Světlo duše
Chrám oblaků v deštném pralese
Bohyně Země
Velký Duch 2
Brány
Zenová zahrada
Zlaté Reiki 2
Mistrovský klid
MANTRY
Solfeggio frekvence pro uzdravení čaker
Solfeggio frekvence pro uzdravení duše i těla
Duše bojovníka
Barva zvuku


TOPlist