Roland Santé
SVĚTOVÉ CD NOVINKY
PŘIPRAVUJEME
ALBUM MĚSÍCE
Andělé - HUDBA PRO SETKÁNÍ S ANDĚLY
Relaxační hudba
Akční nabídka - "SPIRITUÁLNÍ CESTA KOLEM SVĚTA"
Ambientní léčivá hudba - Hudební série "LÉČIVÉ TÓNY ZEMĚ"
Andělská kolekce - ANDĚLSKÁ HUDBA
Blahopřání s CD nebo DVD
Masáže
Léčivé mandaly s hudbou - NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY ROKU!
Lepší spánek
Léčivá a terapeutická hudba pro Wellnes - Spa
Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti
Mluvená meditace s andělskou hudbou
Krásné vokály a mantry
Chillout / Osvěžení
Lifestyle / Životní styl
Spa kolekce
Hudba pro revitalizaci - ROK S MEDWYNEM GOODALLEM!
Keltská hudba
Víly a elfové
Čisté zvuky přírody
Zvuky přírody s hudbou i bez ní
Hluboké léčení
Povznesení a inspirace
Etnická hudba a hudba s etnickými prvky
Tibetská hudba a tibetské mísy
Indiáni, šamani, bubínky, kožené bubny a flétny
Šamanská hudba, bubny a bubínky
Tělo a duše
Edice Příjemné pocity
Reiki
Čakry
Jóga
Tantra
Tai chi
Relaxační DVD - Naše bestsellery!
Meditační hudba
Léčivé tóny
Léčivá světelná esence
Terapeutická hudba
Delfíni a velryby
Andělské léčivé pohlednice
Andělské léčivé mandaly
Léčivé mandaly víl
Speciální nabídka
Vánoční relaxační a léčivá hudba

SVĚTOVÉ CD NOVINKY

Milí posluchači, dovolujeme si Vám představit novinky z produkce Millenium Music a více než 1.000 druhů značkových dovozových CD z celého světa s cenami až o 40% nižšími než u jiných distributorů!!! Každý týden přidáváme do našeho obchodu novinky z dovozu, sledujte naše stránky... :) Přejeme Vám příjemný poslech a těšíme se vyřizování Vašich objednávek.

5 důvodů, proč kupovat hudbu na našich CD:
1. CD nosiče jsou vytvořeny vysoce kvalitním bezkompresním formátem, který obsahuje všechny hudební, zvukové a léčivé informace tak, jak autoři při nahrávání ve studiu skutečně zamýšleli. Ve zjednodušeném kompresním formátu hudby, například v nekvalitním zvuku videí na youtube, facebooku nebo Mp3, se ztrácí až 95% zvukových informací, což je nepřijatelné z hlediska ztráty relaxačních i léčivých vlastností hudby.
2. CD nosič je fyzické podstaty, těší Vás konkrétním způsobem a vnímáte jeho celkové provedení včetně kouzla a léčivých vibrací umělecké obálky.
3. Hodnotná CD patří k nejkrásnějším dárkům, jimiž můžete obdarovat své blízké a vždy je tím potěšíte.
4. CD trvale zálohuje hudbu do budoucna.
5. Nákupem našich kvalitních značkových CD podporujete přímo autory hudby a vznik jejich nových nahrávek, které Vás mohou v budoucnu opět těšit. Děkujeme.

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1 000,-KČ NEPLATÍTE POŠTOVNÉ ANI BALNÉ! VŠE SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ!
Léčitelka 6 - SYNCHRONICITA / Medicine Woman 6 - Synchronicity....NOVINKA!
Medwyn Goodall
Mystická léčivá hudba pro Vaši pohodu, zdraví a synchronicitu s Vesmírem
Stalo se Vám někdy, že jste měli pocit, že se setkáváte s něčím konkrétním stále častěji? Že jste měli sny, které pak korespondovaly se skutečnou událostí? Že jste zažili něco, o čem máte pocit, že už jste to prožili? Pak vítejte ve světě synchronicity. :) Synchronicita Vesmíru funguje vždy a všude, ať chceme nebo nechceme. Záleží jen na nás, zda budeme chtít vstoupit do vod životních příležitostí a nebo do vod strachu. Vesmír má vše načasované, přihrává nám události, testuje naši připravenost. Synchronicita, neboli sladěnost okolností, uvádí energii do pohybu, připravuje nás na změny. Protože změna a pohyb je život, netečnost a strnulost pak smrt. Medwyn Goodall si ke třicetiletému výročí jeho tvorby "nadělil" nejen prestižní cenu za celoživotní dílo za přínos v hudbě, ale i fantastické album – LÉČITELKA 6 - SYNCHRONICITA. Tak pojďte plout na vlnách pohody a sladěnosti s Vesmírem. :) Jemná jihoamerická hudba inspirovaná mayskými legendami Vás naplní dokonalou harmonií a zbaví jakýchkoliv obav. Tradiční nástroje jako panova flétna, kytary, mandolíny a jemné rytmy vykouzlí dobrou náladu, Vaše intuice bude jasnozřivější, v duši naleznete klid a rovnováhu. Úchvatné šesté pokračování nejoblíbenějšího Medwynova titulu Medicine Woman je tu pro Váš pohodový život v radosti a štěstí. :)
ukázky v mp3
01 Synchronicty.mp3
02 Second Chances.mp3
03 Making Magic.mp3
04 The Beginning of All Beginnings.mp3
05 Holding Silence.mp3
06 I am Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčitelka 1 - Ztracené stopy / Medicine Woman 1 - The Lost Tracks....NOVINKA!
Medwyn Goodall
Relaxační melodie pro přirozené léčení duše i těla
Ztracené stopy? Ano… nápady a stopy, které psal Medwyn k legendárnímu albu Léčitelka 1 (Medicine Woman 1), ale nikdy nepoužil. Až nyní tedy spatřují světlo světa melodie, které vydal "kouzelný šuplík" Medwyna Goodalla. :) Zaposlouchejte se do skvělých vibrujících rytmů, sametových kytar a excelentních tónů panových fléten. Dobrodružná hudba, která je inspirována mayskými legendami, Vás příjemně osvěží a okamžitě naplní dobrou náladou. Relaxační CD pro přirozené léčení duše i těla je tu právě pro Vás. Velmi doporučujeme tento úžasný a velmi originální hudební skvost! :)
ukázky v mp3
01 Calling Down the Rains.mp3
02 Temples in the Sun.mp3
03 Mayan Kingdom.mp3
04 By the Water Hole.mp3
05 Rosewood Sky.mp3
06 Lost Trails.mp3
cena CD: 299,- Kč
Král úsvitu / The King of Dawn....VELMI DOPORUČUJEME!
Relief
Nadpozemsky krásná léčivá hudba přinášející Světlo, radost, zdraví a duševní pohodu do Vašeho života
Život je plný krás a zázraků. Den za dnem přináší mnoho zážitků. Na některé člověk rád vzpomíná, na některé by nejraději zapomněl. I to je život, nekončící rozmanitost a někdy tápání, kdy nevíme, čemu dál věnovat svoji pozornost a co již jde mimo nás. Někdy se člověk natolik zaplete ve svých vlastních myšlenkách, že neví, kdo je a kam směřuje. V životě vidí jen Tmu a tápe. Hledá Světlo, které by ho rozzářilo, hledá cestu, která by ho vedla, hledá sám sebe v nekonečně bludném kruhu. Toto výjimečně krásné CD je lék, lék na bolavou duši, na zraněné srdce. Je jako živá voda, která smývá bolestné vzpomínky. Je jako Slunce, které přináší teplo a jas do života. Je jako znovuzrození, které Vám dá sílu a víru, že zvládnete i nemožné. S albem KRÁL ÚSVITU přichází konec Tmy a tápání v životě. KRÁL ÚSVITU Vám dodá víru, sílu i naději a především poznání, kdo jste a kam směřujete. Dovolte si pocítit ten krásný pocit uvědomění. Jakmile se zaposloucháte do těchto nekonečně lahodných melodií, budete vědět. Mystický návrat ve vzpomínkách tam, kde máte křídla a zvládnete i nemožné. Melodie tak krásné, až se tají dech, Vás povznesou nad starosti všedních dnů. Tam, kde je srdce v lásce a duše v míru. Dopřejte si léčení s tóny, které přinesou lehkost, nadhled, radost a Světlo do Vašich životů. Hudba, která řekne více než tisíce krásných slov... 10 úchvatných skladeb pro pohlazení Vašeho srdce je tu právě pro Vás...
ukázky v mp3
01 Builders of the Sky Castles.mp3
02 Sleeper in Night Gardens.mp3
03 King od Dawn.mp3
04 Water of Life.mp3
05 Time Relieved Wings.mp3
06 About Changes.mp3
07 Looking for the Talking Tree.mp3
10 Eras of the Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
cena MC: 99,- Kč
Dcera kouzelníka 2 - Kniha draků / Sorcerer´s Daughter - The Book of Dragons....NOVINKA!
Medwyn Goodall
Léčivá hudba pro putování za keltskou mystikou
Úžasná zpráva pro milovníky mystické keltské hudby a oceněného Medwyna Goodalla je tu právě teď - CD "Dcera kouzelníka 2"! :) Album, které je dokonalým pokračováním světového bestselleru. Album, které Vás vtáhne a zcela pohltí. Album, se kterým budete celou duší prožívat neobyčejně poutavý příběh v neobyčejně poutavé hudbě. :) Již při prvních tónech se ocitnete hluboko v horách, tam, kde se vrcholky zasněžených hor dotýkají nebes. Vaše cesta za Knihou draků bude plná nekončících dobrodružství. Opusťte svět stresu a chaosu. Vydejte se s dcerou kouzelníka i nesmrtelnou sovou na mystickou výpravu za ukrytou knihou rodové moudrosti. Úchvatná, jemně atmosférická hudba plná keltských a orchestrálních stylů Vás naplní klidem, láskou, radostí i nadějí. Dopřejte si dobrodružný, tajuplný výlet, na jehož konci Vás pohladí uzdravující dotek Modré hvězdy. Vaše srdce se rozzáří a Váš život bude mít směr, po kterém duše touží. Proroctví bude naplněno. Velmi doporučujeme tento překrásný léčivý titul plný mystiky. :)
ukázky v mp3
01 Winter in the Mountains .mp3
02 The Book of Dragons.mp3
03 When it Snows in the Forest.mp3
04 The Quest.mp3
05 Daybreak.mp3
06 The Blue Star.mp3
cena CD: 299,- Kč
Uzdravení duše / Soul Healing....NOVINKA!
Midori
Nejkrásnější výběr léčivé hudby Midoriho
Tak jako je lotosový květ symbolem harmonie Vesmíru a navozuje dokonalý klid, stejně tak je Midoriho hudba symbolem harmonie duše, kterou uzdravuje. Chybí Vám pohlazení? Toužíte po něze? Pak je toto jedinečné cédéčko určeno právě pro Vás. :) Výběr toho nejlepšího z vílí, andělské a uzdravující hudby pro pohlazení srdce a splnění přání. Zavřete oči a nechejte se hýčkat tóny lehkými jako andělská peříčka. Zahalte Vaše srdce nekonečnou láskou víl, polečte Vaše bolístky andělským obejmutím... duše se pak naplní klidem, něhou a pohodou... Velmi doporučujeme tento výběrový klenot pro UZDRAVENÍ VAŠÍ DUŠE. :)
ukázky v mp3
01 A Promise of Love.mp3
02 Energy.mp3
03 Pure.mp3
04 Seraphim - The Spirits of Love.mp3
05 Tir Tairngire - The Plain of Happiness.mp3
06 Grace.mp3
07 Peace.mp3
08 Hereafter.mp3
cena CD: 299,- Kč
Zlatá Tantra / Tantric Gold....NOVINKA!
Llewellyn
Hudba pro milování a senzuální masáže
Tantra je především duchovní cesta známá již mnoho tisíc let, která vede člověka k setkání s jeho pravým JÁ a ke spojení s Vesmírem. Základem tantrického způsobu života je harmonie a výsledkem klid v nitru, ve vztazích i v celém bytí. Tantra vnímá sexuální energii jako důležitou součást životů... i díky ní se rozvíjí naše kreativita, psychická a fyzická kondice. S radostí Vám představujeme novinkové CD TANTRA, které bylo vytvořeno speciálně pro milování a senzuální masáže. Smyslově inspirující a relaxační hudba vytvoří dokonalé prostředí pro milování. Erotické dýchání, přirozené zvuky přírody, podmanivé rytmy, etnické nástroje i zpěvy dělají z tohoto alba požitek pro Vaše smysly a přiblíží Vás k souladu s Vaším tělem. Obohaťte svůj život vnímáním přítomného okamžiku... TADY A TEĎ, vneste do něj radost a živost. Přijměte svůj život ve všech podobách a užijte si sexuální blaženost s tímto úchvatným smyslným albem. :)
ukázky v mp3
01 Doorway to Bliss.mp3
02 Open The Heart.mp3
03 Alive and at One.mp3
04 Connecting with The Divine.mp3
05 Lover and Soul Mate.mp3
06 Awaken Our Spirit.mp3
07 In Love with Life.mp3
cena CD: 299,- Kč
Mozaika / Mosaic....NOVINKA! - 2 CD BOX!
MG Music Artists
Výběr nejkrásnější relaxační hudby MG Music
Mozaika… to je unikátní výběrové dvojalbum s mnoha skladbami v celkové délce přibližně 2,5 hodiny té nejkrásnější relaxační hudby. Oddejte se snění, odpočinku i duševní očistě s tím nejlepším, co za 17 let ve vydavatelství MG Music Medwyna Goodalla spatřilo světlo světa. :) Světově oceňovaní autoři jako Patrick Kelly, Paul Sills, Andrew Kinsella, Age of Echoes, Tomas Lanquist, Threefold, Karl Maddison, Jon Richards a Simon Lovelock Vám zpříjemní Vaše relaxační chvíle. Odpočinek je důležitou součástí života, udělejte si z něj hudební osvěžující ráj, do kterého se budete rádi vracet. Dvojalbum, které je svým ojedinělým zpracováním zároveň nejkrásnějším dárkem i pro Vaše nejbližší, je tu pro Vaše vnitřní pohodlí, obnovu duševních i fyzických sil a osvěžení mysli. Hudba, která nemůže chybět ve Vaší sbírce relaxačních melodií. Velmi doporučujeme! :)
ukázky v mp3
01 Sacred Mountain.mp3
02 The Triple Goddess.mp3
03 Childhood.mp3
04 Echoes from the Wreck.mp3
05 White Mountain.mp3
06 Stargazing.mp3
07 Rainbows.mp3
08 On Faery Wings.mp3
09 Introspective.mp3
11 Healing Waters.mp3
12 Radiance.mp3
13 Drifting.mp3
14 Wheel of Becoming.mp3
15 Pearls of Wisdom.mp3
16 Beyond The Farthest Shore.mp3
17 First Flight.mp3
18 Love Is Who You Are.mp3
19 The Wonder of Creation.mp3
zvýhodněná cena za 2 CD box: 399,- Kč
Runové kameny / Runecaster....NOVINKA! - 2 CD BOX!
Wychazel
Výběr nejkrásnější relaxační hudby Wychazela
Wychazel - jeho hudba je vysoce atmosférická, plná posvátných nástrojů i živých zvukových scén, jež jsou inspirovány silou starověkých památek, starobylými kulturami a přírodou. S nadšením Vám představujeme výběrové "Runové kameny" - To nejlepší z Wychazela. Dvojalbum v délce 140 minut, které je svým ojedinělým zpracováním zároveň nejkrásnějším dárkem i pro Vaše nejbližší. Dvojalbum, které je mistrovsky sestaveno tak, aby hudba plná mystiky pomohla spojení se svým Vyšším Já. Dvojalbum, které je naladěné na vesmírnou energii run. Dvojalbum, které napomáhá jasnozřivosti a věštcům dává schopnost vhledů. Napojte se díky této hudbě na mystické energie a získejte inspiraci i odpovědi na Vaše otázky. "Runové kameny" jsou tu pro Vaši radost, pohodu, pozitivní energii, jasnozřivost i povznesení. :)
ukázky v mp3
01 Wildwood.mp3
02 Wildwood Priestess.mp3
03 Old Gods - Ancient Stones.mp3
04 Lemuria.mp3
05 A Candle in the Dark of Night.mp3
06 Mystique.mp3
07 Deepest Calm.mp3
08 Lotus Petals in the Breeze.mp3
09 Islands in a Sea of Dreams.mp3
10 The Magic Lamp.mp3
11 The Heart of Africa.mp3
12 Walkabout.mp3
13 Heatbeat.mp3
14 River Song.mp3
15 White Wolf Spirit.mp3
16 Spirit Flute.mp3
17 In Silver Shoals.mp3
zvýhodněná cena za 2 CD box: 399,- Kč
Procházka po oblázcích / Stepping Stones....NOVINKA! - 2 CD BOX!
Medwyn Goodall
Výběr nejkrásnější relaxační hudby Medwyna Goodalla
Tvorbu nositele mnoha prestižních světových cen Medwyna Goodalla není třeba představovat… jeho hudba zahřeje i v těch nejzataženějších dnech. Jakou máte nejraději? :) Keltskou? Relaxační? Šamanskou? A co takhle vše v jednom? :) Nic není nemožné. :) Dovolte nám představit Vám jedinečný výběr Medwynovy tvorby za posledních 17 let. Najdete zde skladby, které pohladí po duši, rozzáří Váš svět a naplní dobrou náladou. Nechejte se hýčkat 140ti minutovým dvojalbem, které je svým ojedinělým zpracováním zároveň nejkrásnějším dárkem pro Vaše nejbližší. PROCHÁZKA PO OBLÁZCÍCH – oáza harmonie a vnitřního míru. To nejlepší z Medwyna Goodalla 2000 – 2017 je tu pro Vaše potěšení. :)
ukázky v mp3
01 Sovereign.mp3
02 Dreamweaver.mp3
03 Unbroken.mp3
04 Daybreak.mp3
05 Journeys End.mp3
06 Misty Morning Across the Water.mp3
07 The Fayre.mp3
08 Sun Dew.mp3
09 Peace of Mind.mp3
10 Winter in the Mountains.mp3
11 End Game.mp3
12 The Grand Illusion.mp3
13 Elven.mp3
14 The Portal.mp3
15 The Time Keepers.mp3
16 Moonlit Tide.mp3
17 Dances on Clouds.mp3
18 Ghosts of the Fallen 2.mp3
19 House of Elders.mp3
21 Sungrass.mp3
22 Topaz.mp3
zvýhodněná cena za 2 CD box: 399,- Kč
Souznění s anděly / Resonation of Angels....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Neil H.
Hudba pro duchovní růst, transformaci a naladění na světelné léčivé vibrace archandělů
Archandělé jsou označováni jako andělé vyššího řádu. Jejich sféra je prozářena Světlem a společným úkolem je vést toto Světlo dolů k Zemi. Každý z archandělů má navíc pravomoce, aby mohl zasahovat do pozemského dění a zdokonalovat ho. Jsou pod Boží ochranou a zároveň slouží jako pomocníci nejvyšších sfér při řešení problémů a navozování harmonie a rovnováhy. Nejznámějších je sedm archandělů. Přinášíme Vám jedinečné CD svého druhu - "Souznění s anděly". Album bylo vytvořeno ve spolupráci s renomovanou léčitelkou Carolyn Bowyerovou, která pracuje s andělskými energiemi. Zavřete oči a otevřete srdce... cítíte? Gabriel Vám dodá naději… Zadkiel pomůže při odpuštění... Uriel naplní pocitem štěstí… Chamuel láskou… Michael odstraní pochybnosti… Rafael uzdraví tělo i duši… A Jophiel spojí s moudrostí Vesmíru a prosvětlí duši... Nechejte se hýčkat jemnými melodiemi kouzelných fléten, klavíru, harfy i smyčců. Nalaďte se na nekonečnou energii archandělů. Jejich léčivé vibrace jsou tu pro Vaši pohodu, radost, energii i duchovní růst. Úžasné andělské CD k meditacím i duchovní transformaci je tu právě pro Vás. :)
ukázky v mp3
01-Gabriel.mp3
02-Zadkiel.mp3
03-Uriel.mp3
04-Chamuel.mp3
05-Michael.mp3
06-Raphael.mp3
07-Jophiel.mp3
cena CD: 299,- Kč
Posvátný dárek / Sacred Gift....NOVÁ REEDICE!
Neil H.
Andělská léčivá hudba pro Vaše potěšení
Toto album je dlouho očekávaným pokračováním Neilova bestselleru "Něžný dotek". V úžasně něžné a melodické hudbě se setkáte se svými anděly... Prostřednictvím tónů Vás andělé pohladí po duši, ohřejí v objetí a dodají tolik potřebnou energii opravdové a nicnežádoucí lásky. Hudba spojuje východní i západní kultury jemným mícháním piána, fléten, sborů, smyčců s indickými a čínskými gongy, dudukem /arménská flétna/ a tably. Vyvrcholením alba jsou povznášející zpěvy, které navrací posílené tělo i mysl zpět do očištěného vědomí. Velmi léčivé a unikátní album pro všechny druhy terapií nebo jen tak pro Vaše potěšení! Překrásný "Posvátný dárek" pro každého. :)
ukázky v mp3
Neil H-Sacred Gift02.mp3
Neil H-Sacred Gift03.mp3
Neil H-Sacred Gift04.mp3
Neil H-Sacred Gift06.mp3
Neil H-Sacred Gift07.mp3
Neil H-Sacred Gift08.mp3
cena CD: 299,- Kč
Gaia....NOVINKA
Jon Richards
Léčivá hudební esence Bohyně Gaiy pro Váš život v radosti a trvalé pohodě
Gaia a Jon Richards. Toto dokonalé spojení Vám přináší exkluzivně naše hudební produkce... Gaia je v řecké mytologii Bohyně, sama Země. Jon patří mezi hudebníky, kteří se specializují na melodickou instrumentální hudbu. Zaposlouchejte se do povznášejících melodií a rytmů, inspirovaných Vangelisem a Jean-Michel Jarrem... Nalaďte se na dary Gaiy, jejíž léčivá esence je Vám vždy k dispozici. Obklopte se dynamickými kytarovými melodiemi, které Vás pozitivně naladí. Při poslechu se budete cítit svěží, plni vnitřního míru a životní vitality. Přijměte léčivou energii Bohyně Země, její životadárný pramen je tu v mystických melodiích pro Váš harmonický a spokojený život. :)
ukázky v mp3
01 GAIA - Part 1.mp3
02 GAIA - Part 2 .mp3
03 Earth and Sky.mp3
04 Rhea.mp3
05 Aether.mp3
06 Tethys.mp3
07 GAIA - Part 3.mp3
cena CD: 299,- Kč
Podzimní Měsíc / Beneath an Autumn Moon....NOVINKA!
Wychazel
Silná léčivá esence podzimního Měsíce pro Váš život bez obav a v harmonii
Měsíc je symbolem noční oblohy, mocné ženské síly. Patří k nekonečné inspiraci pro básníky i snílky. Přináší poznání, po jaké životní cestě se vydáme a zároveň představuje impuls k sebepoznání. Podzim je ve znamení sklizně. Co jsme na jaře zaseli, na podzim sklízíme. V kombinaci s podzimním úplňkem je to velmi silné a účinné spojení. Hudba vysoce atmosférická, plná posvátných nástrojů i živých zvukových scén, Vás naladí na silnou energii Měsíce. Vydejte se z mlhy a tápání na cestu plnou Světla a cílů. Jemné rytmy, keltské flétny, něžné éterické vokály i mystické zvonky Vám budou dělat společnost. Léčivá a silná esence "Podzimního Měsíce" Vám pomůže zbavit se temnot i stresu. Budete moci žít svůj život bez obav, bez věčného zavděčení se druhým a v souladu se svým Já. Užijte si fantastickou hudbu a naplněný život s tímto neobyčejně poutavým a uzdravujícím albem...
ukázky v mp3
01 Beneath an Autumn Moon.mp3
02 Whispers in the Trees.mp3
03 To Dance with Falling Leaves.mp3
04 Between Two Worlds.mp3
05 Samhain.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivé písně pro sblížení duší / Journey Songs - SoulWeavers....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Neil H. / Tom Brennan
Léčivé tóny pro odpuštění a usmíření
V našem životě nás potkají okamžiky, kdy se s blízkými dostaneme do emocionálních sporů, které rozdělí naše cesty. Univerzální osud přivedl dohromady dva úžasné hudebníky Neila H. a Toma Brennana, aby vytvořili album, které rozdělené cesty přátelství či partnerství zase spojí a uzdraví vztahy s Vašimi nejbližšími nebo ztracenými přáteli. Překrásná hudba zprostředkuje odpuštění, usmíření, pohladí na duši a zahřeje srdce. Tom zde jemně hraje na indiánské flétny, Neil provádí všechna ostatní citlivá aranžmá. Věnujte s vlídnými slovy toto CD nebo se jím nechejte povzbudit Vy osobně. Tyto léčivé tóny přinesou uzdravující odpuštění a stane se zázrak v obnovení vztahů s Vašimi blízkými a velmi se Vám uleví. Překrásné a neobyčejně užitečné album, které vřele doporučujeme...
ukázky v mp3
01 Echoes Past.mp3
02 Journey Song.mp3
03 The Longing.mp3
04 Dream Traveller.mp3
05 Harmony Of Hearts.mp3
06 Winged Dreams.mp3
07 Closeness.mp3
08 Passion.mp3
09 Deepness.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčení / Healing....NOVÁ REEDICE!
Neil H.
Léčivá hudba pro obnovení procesů sebeuzdravení těla i duše
Album “Léčení” je prvním albem v nové terapeutické CD sérii pojmenované “CESTY” oblíbeného autora Neila H. Mimořádně uklidňující a jemná hudba Vám dá hluboký a krásný kontinuální pocit vnitřního míru proudící od jedné skladby ke druhé. Šest citlivě vytvořených hudebních částí je vynikajících pro léčení, alternativní terapii, meditaci nebo jen tak pro relaxování či uvolnění. Velmi účinný titul dokonale osvobodí a uvolní mysl i tělo, přinese klid do duše a vezme Vás na cestu k uzdravení. Vřele doporučujeme...
ukázky v mp3
01 Part 1.mp3
02 Part 2.mp3
03 Part 3.mp3
04 Part 4.mp3
05 Part 5.mp3
06 Part 6.mp3
cena CD: 299,- Kč
Klid / Stillness....NOVÁ REEDICE!
Neil H.
Léčivá hudba pro osvobození mysli, uvolnění těla a trvalý pokoj na duši
Album “Klid” je druhým titulem v nové terapeutické CD sérii nazvané “CESTY” uznávaného autora Neila H. Výjimečně něžná a uklidňující hudba Vám přinese příjemný kontinuální pocit vnitřního pokoje, který se rozprostře ve Vaší mysli. CD je vynikající pro léčení, alternativní terapie, meditace nebo jen tak pro relaxaci a uvolnění. Nechejte se unášet na cestu... tam, kde se chcete ocitnout a uzdravte se… Tento světově oblíbený titul Vám pomůže osvobodit mysl, uvolnit tělo a přinese trvalý klid, mír a pohodu. Velmi doporučujeme. :)
ukázky v mp3
01 Part 1.mp3
02 Part 2.mp3
03 Part 3.mp3
04 Part 4.mp3
05 Part 5.mp3
06 Part 6.mp3
07 Part 7.mp3
cena CD: 299,- Kč
Mořská víla / Mermaid....NOVÁ REEDICE!
Neil H.
Kouzelná hudba pro setkání s mořskými vílami a splnění tajných přání
Nová reedice CD oblíbeného anglického autora Neila H. něžně pohladí Vaše srdce a přinese přes 62 minut poklidné hudby s jemným zpěvem. Nádherný hlas mořské víly Vás pozve na výjimečnou cestu poznání, na které Vám pomůže najít svůj vlastní vnitřní klid. Toto album volně navazuje na předchozí tituly s mystickými a mytologickými tématy jako například na CD "Tajemství víl", “Posvátný dárek" nebo "Hlasy srdce". Hudba je vhodná pro všechny typy alternativní terapie, meditace a léčení. Úchvatné a andělsky krásné… Vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Into The Abyss.mp3
02 To Dream Of Pearls.mp3
03 Divine.mp3
04 Soulmates.mp3
05 Beauty From The Depths.mp3
06 Sacred Space.mp3
07 Purest Heart.mp3
08 Ocean Goddess.mp3
09 Mermaid.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pohledem vlka / Eye of the Wolf....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Medwyn Goodall
Uzdravení duše i těla se šamany a vlky
Apačské modlitby, šamanské hlasy a zpěvy, autentické bubny a flétny, to vše dodává duchovní hloubku této nahrávce, která je velmi příjemná, moderní a melodická. Vznášejte se bezstarostně nad indiánskou krajinou jako orel, tančete v rytmu bubnů, procházejte se po Matce Zemi svobodně jako vlk a vzdejte díky Duchu přírody. Uzdravte se s velkou moudrostí šamanů a pevným charakterem vlků, kteří jsou u Indiánů symbolem síly, odvahy, vytrvalosti a rodinného štěstí. Osvěžující, melodické album pro pohodovou atmosféru. Světový bestseller, velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Native Soul.mp3
02 Dances on the Clouds.mp3
03 Spirit Flute.mp3
04 Eye of the Wolf.mp3
05 Spirits of the Mountain.mp3
06 Delivering The Prayers.mp3
07 Native Soul - Part 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Domorodý kmen / Tribal Nation....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Medwyn Goodall / Scott Jasper
Šamanská hudba se spirituálním poselstvím Afriky a Indie pro léčení Vaší duše i těla
Duše Afriky, duch Indie... Šamanské bubny s africkými sbory, pestré etnické nástroje... Autentická hudba nabitá silnými energetickými vibracemi, jež přecházejí zcela samovolně do posluchačů. Strhující rytmy a jednoduché melodie vytvářejí výjimečně působivou a krásnou kompozici, která je naplněna pozitivní šamanskou energií. Velmi příjemné a léčivé, vřele doporučujeme! :)
ukázky v mp3
01 Lumaria.mp3
02 Love Set Me Free.mp3
03 Deepest India.mp3
04 Tribal Nation.mp3
05 Dancing in the Dust.mp3
06 Lumaria - Part II.mp3
07 Firewalker.mp3
08 Love Set Me Free - Part II.mp3
cena CD: 299,- Kč
Šaman 4 - Léčivý buben / Shaman 4 - The Healing Drum....NOVINKA!
Wychazel
Máte doma oceněnou CD trilogii ŠAMAN - LÉČIVÝ BUBEN a toužíte po další dávce léčivé energie? :) Nic není nemožné, právě nyní Vám s radostí představujeme čtvrté pokračování - novinkové cédéčko ŠAMAN 4 - LÉČIVÝ BUBEN zaměřené tentokrát na léčení transem a nalezení své vize, životního poslání neboli "Vision Quest"! :) Album je nahráno s obrovskou pečlivostí pro každý detail a Vy se díky tomuto mistrovství ocitnete uprostřed šamanského kruhu. Kolem Vás se rozprostře zvuk tradičních kožených bubnů, chrastítek a indiánských fléten. Kouzlo okamžiku doladí nekonečně krásné zvuky čisté panenské přírody. Podle Indiánů každý člověk hledá svou vizi (Vision Quest) - své životní poslání, se kterým je šťastný. Zavřete oči a nechejte působit léčivé bubny. Ucítíte, jak Vámi prochází obrovská vlna pozitivní energie. Vaše duše se pozvedá a Vaše vize jsou mnohem jasnější. V srdci pocítíte hřejivé teplo a pojmenujete své životní poslání. Vítejte ve světě osvícené šamanské moudrosti. Přijměte ji a žijte svůj život podle Vašich snů a přání. Život plný radosti, energie a pozitivních vibrací. Fantastické CD pro Váš spokojený život. :)
ukázky v mp3
01 Storm Caller.mp3
02 Forest Spirit Drumming.mp3
03 Breath of Life.mp3
04 Callback 4.mp3
cena CD: 299,- Kč
Cesty znovuzrození / Echoes of EMERGENCE....NOVINKA!
Medwyn Goodall
Léčivý hudební klenot pro osvěžení, vnitřní klid, harmonii a zdraví duše i těla
S obrovskou radostí Vám představujeme CD vydané k letošnímu 30ti letému výročí hudební tvorby Medwyna Goodalla! Je k neuvěření, kolik úžasných alb Medwyn za tu dobu vytvořil. Kolika lidem svojí tvorbou pomohl, kolik duší rozzářil, kolik radosti přinesl. Seznamte se - 1. Medwynův titul CESTY ZNOVUZROZENÍ opět vychází a to v upravené a zcela nově nahrané reedici po třech desetiletích. Hudba, která je inspirována ranní mlhou nad řekou při východu Slunce, má stejné kouzlo jako kdysi. Hudba, která je balzámem pro duši v dnešní uspěchané době. Hudba, která je v nové podobě s lahodnými zvuky kláves a kytar. Hudba, která Vás osvěží, naladí, povzbudí. Hudba, která Vám přinese klid, lehkost i duševní pohodu. Hudba, která je prostě úchvatná a nemůže chybět ve Vaší sbírce dušihladících melodií. Medwyn Goodall získal prestižní světovou cenu za celoživotní dílo za přínos v hudbě. I díky CESTÁM ZNOVUZROZENÍ pochopíte proč ... :)
ukázky v mp3
01 Misty Morning Across the Water .mp3
02 Drifting.mp3
03 On a Mountain.mp3
04 Lonely Shores.mp3
05 Sailing.mp3
06 The Lullaby.mp3
07 The Spring Tide.mp3
cena CD: 299,- Kč
Nový začátek / Novus Initium....NOVINKA!
Neil H.
Kouzelné tóny s mandalami pro léčení duše, srdce i těla přinášející novou naději
Stres, hektično, spěch… toto vše je dnešní uspěchaná doba. Klade stále vyšší a vyšší nároky, člověk nestíhá a ani již neumí odpočívat, relaxovat. Má pocit vnitřního napětí, zmaru, nedostatku energie i sil, je jako sopka před výbuchem. Co s tím? S obrovskou radostí Vám přinášíme hudební lékárničku s nekonečně klidnou hudbou a léčivými mandalami. Jejich společné působení vydá za všechny léky světa. Působí na úrovni duše i těla, nelze se předávkovat a dávkování je neomezené. Každá skladba je spojena s jednou mandalou a dokonale vyladěna na silné uzdravující frekvence. Pohodlně se posaďte, vnímejte působení hudby a mandaly k ní speciálně stvořené.
1. skladba s první mandalou léčí duši. Pozvedává ji a vede ke Světlu.
2. skladba s druhou mandalou léčí srdce. Konejší, láskyplně hladí a pomáhá zacelovat rány, které jsme během života obdrželi.
3. skladba se třetí mandalou léčí tělo. Nenásilně vede k odpočinku a přináší osvěžení.
4. skladba se čtvrtou mandalou je naděje. Naděje v to, že vždy je Nový začátek, vždy něco končí a něco začíná. Změna je energií života a není čeho se bát.
Také si Vás získal tento kouzelný lék pro tělo i duši? Nebesky klidné a lahodné zvuky jsou vhodné i k meditacím, k samoléčení nebo k nalezení vlastního vnitřního klidu. Dopřejte pohlazení svému JÁ a objevte v sobě znovu naději i důležitost odpočinku díky léčivé hudbě Neila H. podpořené překrásnými mandalami uznávaného portugalského výtvarníka Joma Sipe. Úchvatný titul jak pro vzácné sváteční chvíle, tak pro každodenní používání, je tu právě pro Vás. :)
ukázky v mp3
01 Part I - Leceni duse.mp3
02 Part II - Leceni srdce.mp3
03 Part III - Leceni tela.mp3
04 Part IV - Nadeje.mp3
cena CD: 299,- Kč
Karmická cesta / Karmic Journey....NOVINKA!
Guy Sweens
Exotická hudba pro prozáření Vaší karmy a zbavení negativní karmické zátěže
GAYA, KAMADEVA, GANESHA. Milovníci úchvatné CD trilogie inspirované legendami a spiritualitou Indie zbystřete :) Guy Sweens přichází s novým titulem KARMICKÁ CESTA, který Vám exkluzivně přinášíme. Karma má své kořeny ve starověké Indii a odkazuje na princip příčiny a následku. Cokoli ze sebe člověk vydá, dříve nebo později se mu vrátí zpět. Hudba tak podmanivá a plná mystiky Vás provede cestou poznání, cestou vlastní duše, cestou harmonie. Zaposlouchejte se do fantastických melodií a strhujících rytmů plných exotických nástrojů a zpěvů, které Vás naladí na přijímání toho pozitivního do Vašich životů. Zahřejte svá srdce hřejivým teplem Indie. Dodejte si vnitřní sílu a energii. Nechejte famózní tóny, aby vibrovaly v každé buňce Vašeho těla. Dovolte si relax a duševní očistu při tomto skvělém novinkovém cédéčku. Speciálně zkomponovaná hudba prosvětlí Vaši karmu a zbaví Vás negativní karmické zátěže. Ucítíte, jak negace z Vašich životů mizí a přichází lehkost, nadhled, dobrá nálada a spokojenost. Jak říká autor tohoto CD: "Jinými slovy lze říci, že vše, co je mezi dnem našeho narození až do dne, kdy budeme muset opustit tuto Zemi, je Karmická cesta." Vítejte na kouzelné cestě zvané ŽIVOT :)
ukázky v mp3
01 Human Nature.mp3
02 Varanasi.mp3
03 Cause and Effect.mp3
04 Inner Strength.mp3
05 Unfulfilled Wishes.mp3
06 Rhythm of Life.mp3
07 Harmony.mp3
08 Brahma.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hledání LEMURIE / In Search of LEMURIA....NOVINKA!
Wychazel
Mystická relaxační hudba pro harmonii, vnitřní klid, odpuštění, prosperitu a Světlo ve Vašem životě
LEMURIE... bájný mýtický kontinent, kde se žilo v harmonii, míru, lásce a prosperitě. Lemuřané byli více éteričtí než fyzičtí, žili v propojení s druhými a s přírodou. Byli šťastní, mírumilovní a se zcela otevřeným srdcem plným čisté, bezpodmínečné lásky. Telepatie, duchovno, spiritualita, léčení Země a programování krystalů bylo jejich velkým darem. Ráno vítali Slunce a večer se s ním loučili, koupali se v jeho esenci a tím se jejich energetické centrum neustále aktivovalo a čistilo. Milovali oceán i mořské bytosti, žili v souladu se Zemí i s živlem vody, země, vzduchu a ohně. Byla Lemurie či nebyla... ? :) Toto novinkové cédéčko Vám dá odpověď… zaposlouchejte se do hudby tak mystické, jako je Lemurie sama. Překrásné exotické atmosférické efekty Vás přenesou tam, kde to Vaše duše zná a spojí s věčnou spiritualitou Lemurie. Jemné bubínky, chrastítka a flétny duduk pohladí Vaše smysly. Pocítíte propojení se všemi živly i se sebou samým. Objevíte skrytý svět v písku času. V objetí oceánu naleznete svůj vnitřní klid. Zářivý lemurijský krystal poléčí Vaše srdce, naplní ho bezpodmínečnou láskou a odpuštěním. Rozzáří ve Vás Světlo a sjednotí s celým Vesmírem. S radostí Vám představujeme nádherné novinkové cédéčko "Hledání Lemurie". :) Jedinečné a úchvatné relaxační album, které se dotkne až dna Vaší duše. Pro život plný lásky, harmonie, míru, Světla, klidu a prosperity. Vítejte v ráji zvaném LEMURIE… :)
ukázky v mp3
01 A Hidden World.mp3
02 Sands of Time.mp3
03 The Crystal Path.mp3
04 Lemuria.mp3
05 Oceans Embrace.mp3
cena CD: 299,- Kč
Bouřka / Electric Storm....NOVINKA!
Paul Sills
Očistná hudba pro přivolání pozitivních změn do Vašeho života
S obrovskou radostí Vám představujeme jedinečné novinkové album Paula Sillse. Jeho jméno je vždy zárukou úžasných cédéček a ani nyní tomu není jinak. BOUŘKA je inspirována tvorbou takových velikánů elektronické hudby, jako například Vangelisem nebo Jean-Michel Jarrem. BOUŘKA probleskne ve Vaší duši v tom nejúžasnějším slova smyslu. BOUŘKA Vás pozvedne a nedovolí, aby Vás smutek srazil na kolena. BOUŘKA je něco, co si zamilujete a nebudete chtít bez toho být. BOUŘKA je krása s hlubokou mystikou, podtržena láskou a energií v každém tónu. BOUŘKA je naděje, energie, příchod něčeho nového, odevzdání starého... BOUŘKA je jedinečné energetizující a očistné CD pro Vaši duši i tělo. :) Velmi doporučujeme tento fantastický titul plný nových zvuků, melodických motivů a magických zvukových krajin! Excelentní! :)
ukázky v mp3
01 Kinetic.mp3
02 Horizons.mp3
03 Static Rain.mp3
04 Solar.mp3
05 Electric Storm.mp3
06 Sunburst.mp3
07 Nebulous.mp3
08 Rainbows.mp3
09 Radiance.mp3
10 Electrostatic.mp3
11 Sun Prayer.mp3
cena CD: 299,- Kč
Políbení Sluncem / Kissed By the Sun....NOVINKA!
Medwyn Goodall
Léčivá hudba uzdravující energií Slunce a přinášející lásku, štěstí, radost a prosperitu
"JÁ JSEM SLUNCE VŠEHO ŽIVOTA" - tato velmi silná duchovní mantra okamžitě uvádí do pohybu tvůrčí síly naplňující naše žádosti a prosby. Mění život v tom nejpozitivnějším slova smyslu. Přináší moudrost, vysokou spiritualitu, štěstí, radost, pochopení a naplnění smyslu života. Zvyšuje sebevědomí, sebepoznání, sebeovládání. Nové CD Medwyna Goodalla tuto mantru umocňuje a tím vnáší sílu Slunce do Vašeho života... Nalezněte sluneční energii v sobě a přivolejte zázraky do svého bytí. Čím je duše blíže Slunci, tím je pro ni snadnější žít v souladu se zákony lásky a v prosperitě. Při poslechu rytmických skladeb a radostných melodií, ve kterých zaznívají nástroje jako panova flétna, španělská kytara, marimba, piáno a klávesy, bude plamen Slunce ve Vašem nitru velmi výrazně zářit a Vy naleznete svoji celistvost a podstatu svého JÁ. Dopřejte Vaší duši úchvatné CD POLÍBENÍ SLUNCEM a žijte život plný nekonečných hřejivých kouzel. :)
ukázky v mp3
01 In the Shadow of the Mountains.mp3
02 Sinking Sun.mp3
03 Peace of Mind.mp3
04 A Day in the Sun.mp3
05 Journeys End.mp3
06 Southern Clouds.mp3
07 Summer Storm.mp3
cena CD: 299,- Kč
Jednorožec / Unicorn....NOVINKA!
Neil H.
Léčivá hudba pro setkání s jednorožci a přivolání štěstí do Vašeho života
Dlouho očekávané mystické CD autora Neila H. je konečně tady! :) Jednorožec je dávný a stále aktuální symbol čistoty a ochrany, znázorňuje sílu, moudrost a věčný život. Léčivé Světlo jednorožců je tak silné, že vstupuje do lidí postupně, ve vlnách, pouze tolik, kolik jedinec v daném čase potřebuje. Jednorožci patří do andělské hierarchie a komunikují s námi telepaticky. Pomáhají nám naplnit náš životní cíl, udržet si svou vizi a dávají odvahu i víru pokračovat v naplnění této vize přes všechny překážky. Přinášejí nám do života radost a nadšení. Jednorožci pracují na úrovni duše, inspirují, posílají naději, povzbuzují, uzdravují a očišťují. Často jsou s námi ve spojení v noci. Poslechněte si hluboce relaxační melodie plné klidu a harmonie. Prostoupí Vás léčivé Světlo jednorožců a splní Vaše sny i tajná přání. Překrásné zakončení mystické CD trilogie Neila H. ( CD “Tajemství víl”, CD “Mořská víla”, CD “Jednorožec” ) pro láskyplné pohlazení po Vašem srdci. Vřele doporučujeme! :)
ukázky v mp3
01 Gateway to the Realm od Dreams.mp3
02 Paracosm.mp3
03 Legendary Grace.mp3
04 Guardian of the Forest.mp3
05 Roaming Free.mp3
06 A Peaceful Moment.mp3
07 Majestic Encounter.mp3
08 Journey to Eternity.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duše víly / Spirits of The Faerie....NOVÁ REEDICE!
Clookai
Hudba pro uskutečnění zázraků ve Vašem životě
S kouzelnou flétnou a jemnými vokály Clookai (autorka bestselleru Zlaté masáže) odnáší posluchače do kouzelné země víl a odhaluje tajemství duše andělů Země. Setkáte se s všeobjímající láskou víl, rozprostře se ve vás harmonie, klid a pocit dokonalé sounáležitosti s přírodou. Hudba je i vhodná pro objevování Vašeho vnitřního dítěte. Kouzelné album, které Vám otevře bránu do opravdových vílích světů a podá zázračný klíč duchovního povznesení k Vašemu vyššímu já - k pravému poslání v životě. Tóny oblažující, léčivé a očistné… hudební balzám, přesvědčte se sami. Když budete tiše naslouchat těmto tónům, uslyšíte hlas kouzelných víl a ve Vašem životě se začnou dít zázraky…
ukázky v mp3
01 On Gossamer Wings 1.mp3
02 Portal to the Faerie Realm.mp3
03 Faerie Gathering.mp3
04 Waltz of the Faerie Queen.mp3
05 Faerie Games.mp3
06 Faerie Magic Incantations.mp3
07 Tales Faeries Tell.mp3
08 Faerie Dreams.mp3
09 Faerie Circle Dance.mp3
10 Faeries in Flight.mp3
11 On Gossamer Wings 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Čas andělského spánku / While Angels Sleep....NOVINKA!
Paul Sills
Andělská léčivá hudba pro sváteční chvíle, relaxaci a lepší spánek
Máte pocit, že jste sami? Cítíte prázdno a že není nikdo, kdo by Vám rozuměl, kdo by Vás v těžkých chvílích obejmul a radoval se z Vaší radosti? Tak si poslechněte tyto melodie, vypněte uši a zapněte srdce. Uvěříte a ucítíte, že nikdy nejste sami, nikdy. Přijměte pozvání do mystických míst, tam, kam chodí spát andělé. Zaposlouchejte se do jemných svátečních tónů, něžných jako dotek andělských křídel. Neskutečně léčivé, harmonizující, relaxační, zklidňující a hluboký spánek navozující CD je tu pro Vás a Vaše potěšení. Velmi doporučujeme tento andělsky krásný titul! :)
ukázky v mp3
01 Weightlessness.mp3
02 Carried On Wings.mp3
03 Lullaby.mp3
04 Mothers Breath.mp3
05 Whispers From Heaven.mp3
06 From Beyond Reach.mp3
07 Time Keepers.mp3
08 A Secret Kiss.mp3
09 Halo.mp3
10 Night Close.mp3
11 The Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltka / Celtic Woman....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Bridget McMahon
Nejkrásnější irské písně pro pohlazení duše
S radostí Vám představujeme ty nejkrásnější irské písně zazpívané tak úžasným hlasem, že Vaše duše bude tančit. Jak praví Balzac - "Žena je nejdokonalejší ze všech stvoření. Je přechodem od člověka k andělu". I taková je KELTSKÁ ŽENA - romantická, zasněná, vášnivá i milující. Načerpejte sílu z úchvatných melodií, dopřejte si hudební romantiku, vášeň i energii. Nechejte léčivou sílu hlasu jedné z nejlepších irských zpěvaček Bridget McMahon, aby vykonala své poslání a přinesla hřejivé teplo do Vaší duše i života. Pokud máte rádi Loreenu Mckennitt, Enyu nebo Clannad, zamilujete si i toto pestré album plné éterických vokálů, okouzlujících písní, tradičních keltských nástrojů a irské mystiky. Velmi doporučujeme tento hudební skvost, mimořádné a vzácné CD pro Vaše potěšení! :)
ukázky v mp3
01 Walk With Me.mp3
02 The Curragh of Kildare.mp3
03 The Moon and the Tide.mp3
04 Peggy Gordon.mp3
05 Cunla.mp3
06 Spancil Hill.mp3
07 I Could Hear Your Voice.mp3
08 Black is the Colour.mp3
09 The Water Is Wide - Dans Fanch Mitt.mp3
10 Hold Me Now.mp3
11 Down By The Salley Gardens.mp3
12 Walk With Me - reprise.mp3
cena CD: 299,- Kč
Přímluva víl 2 / A Promise of Faeries 2....NOVINKA!
Midori
KOUZELNÁ VÍLÍ HUDBA PRO SPLNĚNÍ TAJNÝCH PŘÁNÍ
Nejen pro milovníky kouzelné vílí hudby "Přímluva víl" je určeno její druhé pokračování. :) Vstupte do světa fantazie, dovolte svému srdci splynout s harmonií láskyplných vibrací. Nechejte se hýčkat něhou a péčí víl, plujte na obláčku své vlastní představivosti a rozprostřete uvnitř sebe dokonalý klid pomocí těchto zázračných tónů... Hudba je také vhodná k léčení Reiki, k relaxaci, meditaci i vizualizaci. Jemné a mystické melodie Vám umožní přivolat víly a splnit Vaše přání. Víly milují květiny, křišťály, les i něžnou hudbu. Zamilujte se i Vy do tohoto kouzelného léčivého CD a dopřejte si luxus svého vlastního klidu i pohody. :)
ukázky v mp3
01 The Secret Garden.mp3
02 Faery Lore.mp3
03 Magical Air.mp3
04 Goodness - Grace.mp3
05 A Spell For Protection.mp3
06 A Spell For Love.mp3
07 Days Of Plenty.mp3
cena CD: 299,- Kč
Světlo Země / Earthlight....NOVINKA!
Jon Richards
Kouzelná hudba pro naplnění Světlem, energií a moudrostí Matky Země
Autor toto CD označil jako hudební hold a úctu té nejvzácnější "bleděmodré tečce" ve Vesmíru, kterou obýváme. Matka Země je nádherná, dopřává nám vše, co potřebujeme - život, vodu, potravu i domov. Každý den nás zahrnuje nepřeberným množstvím darů, jsme jejími dětmi, jsme její součástí. Splňte si přání při padající hvězdě. Načerpejte nové síly s každým východem Slunce. Vyslyšte hlas Matky Země, probuďte své schopnosti a dosáhněte života v jednotě se vším. Zaposlouchejte se do tónů plných radosti, naděje, optimismu a vděčnosti. Pulsující melodie, atmosférické kytary, emotivní violoncello, příjemné bubny a nádherné ženské vokály Vás naplní Světlem a moudrostí Matky Země... Vitální, jedinečné, konejšivé i energetické CD. :)
ukázky v mp3
01 Earthlight.mp3
02 Falling Star .mp3
03 Daybreak.mp3
04 Satellites.mp3
05 Afterglow.mp3
06 Solar Winds.mp3
07 Eternity.mp3
08 Majestic.mp3
cena CD: 299,- Kč
Arkána / Arcana....NOVINKA!
Wychazel
Elixír mládí keltských druidů pro léčení a omlazení
Po fenomenálním úspěchu CD "Kouzelný Měsíc Beltane" se autor Wychazel opět navrací ke svým hudebním kořenům keltské rituální hudby. ARKÁNA je synonymem všeho tajemna a kouzel - stejně jako je život Keltů úzce spjat a prostoupen vírou v nadpřirozeno. Keltští druidové - léčitelé - ovládají magii bylin, astrologii i mluvu hvězd a planet. Vstupte do světa záhad a magie. Do světa, kde nic není nemožné. Do světa, kde se sny stávají skutečností. Zavřete oči a otevřete svoji mysl. Dotkněte se posvátného stromu Keltů, načerpejte z něj energii a splňte si svá přání. Hudba plná tradičních keltských nástrojů, mystiky a kouzel očaruje svojí krásou i Vás. S každým tónem Vás poléčí magičtí druidové, naplní silou, nadějí a vytrvalostí, omladí duši i tělo - napijte se tohoto hudebního elixíru mládí. Povznese Vás nad starosti každodenního života a dodá víru ve splnění i nemožného. Neobyčejně léčivý magický titul plný energie a dobré nálady. VELMI DOPORUČUJEME! :)
ukázky v mp3
01 The Wishing Tree.mp3
02 Beltane Drums.mp3
03 A Secret Gift.mp3
04 The High Priestess.mp3
05 Arcana.mp3
06 Old Gods - Ancient Stones.mp3
cena CD: 299,- Kč
Relaxační hudba pro Vás a Vašeho pejska / Relaxation Music for You and Your Dog....NOVÁ REEDICE!
Llewellyn
Pes provází člověka minimálně 14 tisíc let a je důležitým zvířecím symbolem. V dávných dobách byl uctíván jako strážce podsvětí i jako posvátný jedinec, který pomáhal uzdravovat nemocné. I nyní se velmi využívá léčebného kontaktu mezi psem a člověkem. Pes už jen svoji přítomností dokáže zvednout náladu, vyvolat úsměv a nastolit duševní rovnováhu. Je plnohodnotným členem rodiny a pod psím pohledem roztaje nejedno ledové srdce. Pes potřebuje nejen pohyb, ale i odpočinek. Llewellyn, velký milovník psů, Vám přináší kouzelnou výběrovou hudbu složenou z nejkrásnějších relaxačních CD. V klidu se posaďte a nechte se Vy i Váš pes hýčkat tóny tak sametovými, jako je hebká srst štěněte. Jemné melodie jsou velmi lahodné citlivému psímu sluchu a stejně tak pohladí i lidskou duši. Dopřejte si dokonalý hudební relax a užívejte si nezapomenutelné odpočinkové chvilky s Vaším čtyřnohým přítelem. Melodie pro souznění lidské a psí duše jsou tu právě pro Vás :-)
ukázky v mp3
01 Indigo Eyes.mp3
02 Just for today-I will not worry.mp3
03 Violet Contemplation.mp3
04 A glimpse of Paradise.mp3
05 Just for today-I will be grateful.mp3
06 Opening hearts.mp3
07 Just for today-I will honour.mp3
08 Hidden Treasures.mp3
09 The Healing waterfall.mp3
10 Archangel Michael.mp3
11 Sleep Gold.mp3
12 White Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltský vzduch / Celtic Air....NOVINKA!
Govannen
Keltské léčení duše i těla živlem vzduchu
Jedna z nejlepších keltských kapel ve Velké Británii -Govannen - Vám přináší hudební událost roku. Léčivé živly jsou nyní kompletní. Po ohni, vodě i zemi ( bestsellery skupiny Govannen v naší nabídce - CD "Keltský oheň", CD "Léčivé prameny", CD "Keltská země" ) spatřil nyní světlo světa i léčivý element vzduchu ( CD "Keltský vzduch" ). Vzduch je vládcem prostoru, lehkosti a svobody. Jeho síla má magickou a životodárnou schopnost. Tato výrazná rytmicko - melodická keltská hudba s prvky irské mystiky Vás naplní léčivým živlem vzduchu. Posílí pozitivní myšlení, kreativitu, paměť, koncentraci. Vaše duše rozkvete a zesílí. Dopřejte si léčení přírodními živly v mystické keltské hudbě pro Vaši psychickou pohodu, energii a radost ze života. :)
ukázky v mp3
01 Sea Air.mp3
02 The New Land - Hyp Noz Fest.mp3
03 Give Me Your Hand.mp3
04 Open Air - Pachpi Kozh.mp3
05 The Close of an Irish Day.mp3
06 Celtic Air.mp3
07 Lament for Limerick.mp3
08 Siobhan Ni Dhuibhir - Tha Mi Sgith.mp3
09 She Moved Through The Fair - The Maids of Mitchelstown.mp3
10 Airbourne.mp3
11 The Parting Glass.mp3
cena CD: 299,- Kč
Zlatí Indiáni / Native American Gold....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivá hudba a očistný zpěv Indiánů
Dnešní uspěchaná doba klade na člověka příliš vysoké nároky. Člověk zapomíná na relax a odpočinek, špatně se mu spí, žije ve stresu. Je to i Váš případ? Pak je toto fantastické CD určeno právě Vám. Hluboce zklidňující hudba inspirovaná severoamerickými Indiány ve Vás navodí samé příjemné pocity. Přenese do úchvatných indiánských krajin svobody a volnosti. Přirozené zvuky řeky očistí Vaše myšlenky, odplaví stres a dodají nadhled. Kouzelné melodie flétny s něžnými bubínky a zpěvem indiánů dokonale osvěží. Budete se cítit jako znovuzrození. Překrásný titul je určený k libovolným druhům terapií, meditaci, samoléčení duše i těla a k navození tiché, předspánkové atmosféry. Vítejte v indiánském světě nekonečného klidu, vnitřního míru a pohody.
ukázky v mp3
01 The River Mermaid - The Ho-Ha-Pe.mp3
02 The Old Woman of the Sea.mp3
cena CD: 299,- Kč
Říše snů / Dreamworld....NOVINKA!
Medwyn Goodall
Speciální relaxační kolekce nejkrásnější fantasy, kosmické a ambientní hudby
Pro Vaše potěšení přinášíme speciální CD hudebního kouzelníka Medwyna Goodalla, který letos získal prestižní světovou cenu za celoživotní dílo za přínos v hudbě. Je inspirováno samotnými králi novodobé instrumentální hudby Vangelisem a J. M. Jarrem. Ponořte se do vln oceánu, načerpejte svěžest a nové vize. Pociťte sílu a energii Matky Země, přijměte duchovní poselství Mayů. Jako orel se vznášejte nad horami - prostoupí Vás nadhled a nekonečná moudrost přírody. Projděte starověkou bránou znovuzrození, odhoďte stres a povstaňte ze sněhobílé mořské pěny jako bohyně lásky a krásy Afrodité. Jedinečná hudební kolekce plná fantazie ve Vás probudí Vaše pravé JÁ a dodá sílu, energii, nadhled. Famózní výběrové CD pro radost ze života, k relaxaci i odpočinku.
ukázky v mp3
01 Dreamweaver.mp3
02 Where Imaginations Meet.mp3
03 Orbit.mp3
04 Spirits of the Mountain.mp3
05 Solar Waves.mp3
06 A New Paradigm.mp3
07 Ice Magic.mp3
08 11-11.mp3
09 Serve Chilled.mp3
cena CD: 299,- Kč
Spánek, odpočinek, relaxace / Sleep, Rest, Relax....NOVINKA!
Medwyn Goodall - Andrew Kinsella - Paul Sills - Patrick Kelly
Léčivá hudba pro dokonalý spánek a relaxaci
Relaxace, odpočinek a spánek jsou základní součástí duševní hygieny. Naše duše i tělo potřebuje pasivní uvolnění - nejen relaxaci u nějaké činnosti. V klidu se posaďte, udělejte si pohodlí a nechejte volný průběh Vašim emocím, prožitkům, myšlenkám, bolesti i radosti. Pocítíte závan nové energie, svěžesti, klidu na duši. Nekonečná něha zklidňujících melodií pohladí Vaše srdce a vykouzlí úsměv na rtech. Každý orgán Vašeho těla bude rezonovat s uvolňujícími tóny. Cítíte, jak Vámi prostupuje harmonie a vyrovnanost? Dopřejte si dokonalý relax, kouzelné snění i osvěžující probuzení. Výběrové CD pro pohlazení těla i duše je tu právě pro Vás. Vřele doporučujeme! :)
ukázky v mp3
01 Radiance.mp3
02 CloudDancing.mp3
03 In a New Light.mp3
04 Sungrass.mp3
05 Blissful Serenity.mp3
07 The Crystal Shard.mp3
08 Through Loving Eyes.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duše koně / Spirit Horse....NOVINKA!
Medwyn Goodall - Jon Richards - Wychazel
Indiánská hudba se spirituálním poselstvím koní pro pozvednutí a léčení Vaší duše
Kůň je pro americké Indiány symbolem svobody, síly, půvabu, rychlosti a moudrosti. Navzdory tisíciletím strávených s člověkem zůstal kůň stále nespoutaný a nepoddajný. V šamanské mytologii je kůň spojovaný i s přátelstvím, vřelým srdcem, inteligencí, rozhodností a vytrvalostí. Toto úchvatné CD Vás naplní vitalitou, radostí, svobodou a volností. Zaposlouchejte se do toho nejlepšího z indiánské a šamanské hudby. Pocítíte, jak Vaší duší prostupuje síla divokých koní, rozhodnost a vytrvalost. Famózní cédéčko Vám přináší spirituální poselství koní pro pozvednutí Vaší duše... vyzkoušejte, budete překvapeni jeho pozitivními léčivými účinky! :)
ukázky v mp3
01 Earth Dance.mp3
02 Homeland.mp3
03 Dances on Clouds.mp3
04 Soul Journey.mp3
06 Wolf Spirit Invocation.mp3
07 Vision Quest 1.mp3
08 Vision Quest 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Koření / Spice....NOVINKA!
Wychazel - Medwyn Goodall - Jon Richards
Léčivé osvěžení duše i těla z exotických zemí
Prodlužte si léto a vstupte do světa mystiky a záhad. Projděte se po nekonečných zelených pastvinách Tibetu, poznejte oázy klidu tibetských chrámů, zchlaďte se na vrcholcích hor, prohřejte v exotice. Bůh Slunce - Amun Ra, který bývá nazýván Králem bohů, Vás provede starověkým Egyptem a mystikou pyramid. Prostoupí Vás energie Slunce, duše se prozáří a prázdninová pohoda naplní každou buňku Vašeho těla. Dopřejte si hřejivé slunečné pohlazení, zasloužíte si ho. S tímto výběrovým exotickým cédéčkem léto nikdy nekončí. Radost, optimismus, povznesení těla i mysli a klid na duši se stanou i Vaším KOŘENÍM života kdykoli si budete přát. :)
ukázky v mp3
01 Behind The Veil.mp3
02 The Magic Lamp.mp3
03 Sunrise over Ganden.mp3
04 The Lost Pharaoh.mp3
05 Amun Ra.mp3
06 A Spiritual Path.mp3
07 Gold in the Sand.mp3
cena CD: 299,- Kč
Legendy / Legends....NOVINKA!
Medwyn Goodall - Wychazel - Jon Richards - Midori
Hluboce uvolňující hudba keltských legend
Dávné příběhy plné odvážných rytířů, spanilých dívek a mystických končin. Vstupte do hudební knihy kouzel, projděte se po nekonečných pláních, čarujte s keltskými druidy, přijměte jejich nekonečnou moudrost, víru a svobodu. Uchvátí Vás příběh plný lásky, napětí, bájí a legend. Mystické výběrové cédéčko toho nejlepšího z keltské hudby je tu právě pro Vás! Přivítá Vás říše Keltů a obklopí pevná, neochvějná víra, souznění s přírodou a radost ze života. Dokonalý léčivý titul plný energie a posvátných druidských kouzel. :)
ukázky v mp3
01 The Legend.mp3
02 Druids Grove.mp3
03 The Lands Beyond.mp3
04 The Triple Goddess.mp3
06 Legacy.mp3
07 When the Swallows Return.mp3
08 Wildwood.mp3
09 The Fayre.mp3
cena CD: 299,- Kč
Noční lázeň / Night Spa....NOVINKA!
Paul Sills
Léčivá hudba pro masáže, domácí koupele, relaxaci i spánek
S touto úchvatnou hudbou uniknete do světa klidu a míru. CD speciálně vytvořené pro masáže, domácí koupele, relaxaci i spánek. Přibližně 78 minutové album Vám přinese kouzelné skladby jako „Zasněný vesmír“, „Andělský šepot“, „V záři hvězd“, „Uvolňující koupel“, „Posvátná voda“ a „V zázraku“. Vyzkoušejte jejich blahodárné účinky na dokonalé uvolnění těla i mysli. Tóny Vás budou objímat, hřát a očišťovat... Zapalte si svíčku a tiše relaxujte... Překrásný, nápaditý hudební dárek pro Vás nebo Vaše blízké…
ukázky v mp3
01 Dream Space.mp3
02 Angelic Whispers.mp3
03 Lit By Stars.mp3
04 Floating Spa.mp3
05 Holy Waters.mp3
06 Into The Mirage.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kouzlo svíčky / Candle Spells....NOVINKA!
Wychazel
Hudba pro splnění přání při plamínku svíčky
Hluboce relaxační a meditační album pro všechny posluchače, kteří se snaží vytvořit klidnou atmosféru a tiché místo pro jasnou mysl a vizualizaci. Jemné zvukové textury budou spřádat kouzelné sváteční naladění a tiše se rozvíjet bez jakýchkoliv rušivých perkusí nebo rozptylujících melodií. Zapalte si svíčku, zaměřte se na její plamen a něco si přejte při 5 skladbách, které jsou určeny pro splnění těchto přání:

1. skladba - Pro jasnozřivost & pochopení
2. skladba - Pro lásku & přitažlivost
3. skladba - Pro znovunalezení něčeho ztraceného
4. skladba - Pro sílu
5. skladba - Pro splnění jakékoliv přání

PŘEKRÁSNÝ, SRDEČNÝ, POVZNÁŠEJÍCÍ A ZÁBAVNÝ DÁREK. VELMI DOPORUČUJEME!
ukázky v mp3
01 For Clairvoyance & Perception.mp3
02 For Love & Attraction.mp3
03 For Something Lost.mp3
04 For Strength.mp3
05 For Any Wish.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pěšinky / Pathways....NOVINKA!
Guy Sweens
Léčivá hudba pro obnovení vnitřních sil, duševního klidu a nalezení pravého JÁ
Hudba, která zazáří ve Vaší duši a zanechá v ní hřejivý otisk. Otevřete své srdce a zaposlouchejte se do melodií povznášejících a konejšivých, plných energie a radosti. Prožijte jeden hudební mystický příběh za druhým, vydejte se na příjemnou cestu plnou kouzel do dávné minulosti mezi draky, rytíře a spanilé dámy. Projděte se léčivou PĚŠINKOU, vystoupejte až do věží bájného hradu ke svému pravému JÁ a obnovte své vnitřní síly, duševní klid, nadhled. Přijměte z úchvatných melodií radost, optimismus a vytrvalost. Velmi doporučujeme tento mystický hudební klenot. :)
ukázky v mp3
01 Pathway to the Past.mp3
02 Celebrating Ancient Times.mp3
03 Dance of the Spirits.mp3
04 Festival at the Castle.mp3
05 Magical East.mp3
06 On a Winter Day.mp3
07 Spring Delight.mp3
08 Pathway to the Present.mp3
cena CD: 299,- Kč
Mystický svět / Mystical World....NOVINKA!
Patrick Kelly
Hudba z mystických sfér pro nalezení svého vyššího Já
Patrick Kelly Vám přináší své nejnovější hudební album. Představuje úžasné dobrodružství, ve kterém se vypravíte do mystických sfér až za horizont Vaší představivosti. CD zní étericky i majestátně jako překrásný soundtrack z velkofilmu. Ocitnete se v nových světech a zažijete hřejivý pocit rozplynutí se v hudbě, která Vás okamžitě dopraví do vyšších sfér vědomí, kde naleznete své vyšší Já. Vynalézavá a krásná hudba s emocionální hloubkou i vysokou kvalitou, zřejmě doposud nejlepší Patrickovo album, v němž Vás bude těšit kouzelnými flétnami, melodickými kytarami a energií bohaté orchestrace. Velmi příjemné, doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Mystical World.mp3
02 Sacred Mountain.mp3
03 Ocean of Dreams.mp3
04 Stargazing.mp3
05 Feels Like Home.mp3
06 Adrift in Time.mp3
07 Infinite.mp3
cena CD: 299,- Kč
Brána / Portal....NOVINKA!
Medwyn Goodall
Osvěžující hudba zbavující stresu a naplňující novou životní energií
Pod bouřkou smáčeným nebem se probouzí starověká brána. V tu chvíli do ní vstoupíte a budete pozváni ke Slunci, ke hvězdám a ještě dál… Vydejte se s touto úchvatnou hudbou na oslňující cestu představivosti. Medwyn Vám přináší své nové inspirativní album s vlivy Vangelise a Jeana Michela Jarreho, které je majestátní a plné zcela nových zvuků i hudebních invencí. CD je vytvořeno tak, aby hrálo jako jeden souvislý celek, kterým se prolínají variace na dané téma a mísí se v reálném čase s bouřkou, což vytváří úžasnou atmosféru… Album, které Vám dodá energii, otevře nové obzory, odhalí Vaše doposud skryté schopnosti, zcela zbaví stresu a naplní nekonečnou radostí ze života! Velmi doporučujeme tuto excelentní perlu do Vaší hudební sbírky!
ukázky v mp3
01 The Portal.mp3
02 Orbit.mp3
03 A New Paradigm.mp3
04 The Portal - Part 2.mp3
05 The Event.mp3
06 11-11.mp3
07 The Event - Part 2.mp3
08 The Portal - Part 3.mp3
cena CD: 299,- Kč
Dévy - Duše oceánu / Devas - Ocean Spirits....NOVINKA!
Paul Sills
Léčení s přírodními dušemi oceánu
Překrásná a velmi originální hudba, která Vás spojí s dévami - přírodními dušemi oceánu. Toto CD Vám přinese klid a sílu oceánu v dokonalé harmonii s kouzelnými tématy jemných melodií. V devíti skladbách se šumění oceánu mísí se zvukem kytary, piána, dále pak s jemnými sbory, smyčci, ale i s rytmy, které přinášejí nekonečnu energii mořských vln pro posílení Vašeho pravého vnitřního Já. Při poslechu budete odměněni moudrostí dév oceánu a ve Vaší mysli se rozprostře hluboký pokoj, vnitřní mír, nadhled a nekonečná krása. Album má vynikající antistresový účinek a velmi příjemnou, dovolenkovou atmosféru.
ukázky v mp3
01 Necksa Rising.mp3
02 Calming Tides.mp3
03 Drifting on Waves.mp3
04 Etheric Weavers.mp3
05 Ocean Spirits.mp3
06 Turquoise.mp3
07 The Forever Blue.mp3
08 Graceful.mp3
09 Ocean Of Stars.mp3
10 Airborn.mp3
cena CD: 299,- Kč
Na vílích křídlech / On Faery Wings....NOVINKA!
Tomas Lanquist
Léčivé tóny víl pro splnění Vašich přání
Jemné, hladivé, delikátní a hluboce léčivé je toto melodické debutové album ze zázračné říše víl. Záhy po vydání si jej posluchači tak oblíbili, že bylo v Anglii rádiem One World Music nominováno na nejlepší CD relaxační hudby roku. Je určeno pro čas odpočinku, k relaxaci, masážím, meditacím nebo terapii. Víly Vám prostřednictví úchvatných tónů ve skladbách „Tajné cestičky“, „Let duše“, „Na vílích křídlech“, „Měsíční svit“ a „Tolik hvězd“ přinesou trvalý klid, pohodu, štěstí a splní Vám ta nejtajnější přání. Dopřejte si tento překrásný kouzelný dárek od víl pro chvíle volna a oddechu...
ukázky v mp3
01 Secret Paths.mp3
02 Soul Flight.mp3
03 On Faery Wings.mp3
04 Twilight Moon.mp3
05 So Many Stars.mp3
cena CD: 299,- Kč
To nejlepší z Paula Sillse / The Best od Paul Sills....NOVINKA!
Paul Sills
Posvátná hudba pro přirozené léčení a uzdravování
Přinášíme Vám výběr nejkrásnějších skladeb ze všech alb Paula Sillse a s ním i vyrovnanost, klid a pokoj do Vašeho života… Posvátná melodická hudba, jež má schopnost přirozeného léčení a uzdravování, vytváří tišivou a konejšivou atmosféru. Oddejte se jemným zvukům a pocítíte sami na sobě, že Vaše mysl bude povznesena, tělo i duše budou naplněny léčivou energií a vše bude uvedeno do jednoty a harmonie. Relaxační i meditační album zbavující strachu a pocitů nejistoty. Světový bestseller, který účinně pomáhá najít klid a vyrovnanost tisícům spokojených posluchačů....
ukázky v mp3
01 CloudDancing.mp3
02 Whispers In The Trees.mp3
03 Memories Of The Ocean.mp3
04 With Silent Angels.mp3
05 Slow Dive.mp3
06 Footsteps In The Clouds.mp3
07 Dolphina.mp3
08 Alderley - A Tale From The Edge.mp3
09 Reborn.mp3
10 Flowers Of The Heath.mp3
11 Open Waters.mp3
12 Guardians.mp3
13 Astral Doorways.mp3
cena CD: 299,- Kč
Cesta do snů / Dreamscapes.....NOVINKA!
Antai / Vydáno v licenci USA
Léčivá hudba k odstranění stresu, pro relaxaci mysli a hlubší, kvalitní spánek
Album ve stylu autora Kitaro je vytvořeno pro relaxaci mysli i těla a pro lepší, hlubší a ničím nerušený spánek, který hraje velmi důležitou roli v našem zdraví. Dochází při něm k revitalizaci buněk nervového a imunitního systému. Pohodlně si lehněte, hladivé tóny ve Vás vykouzlí nádherné obrazy, které uvidíte svým vnitřním zrakem. Přivítá Vás první příjemně nalaďující skladba, další kompozice pak budou postupně utišovat Vaši mysl… Ocitnete se v krásných krajinách se zelenými kvetoucími loukami a dalekými kopci, stejně jako v imaginárních světech vesmíru… CD „Cesta do snů“ tak napomáhá odstranit stres a připraví Vás pro nadcházející den. Tato hudba v překrásném aranžmá pro různé sólové a orchestrální nástroje jako klavír, hoboj, flétna, lesní roh, zvonky, smyčce nebo hřejivé klávesové atmosféry je také vhodná pro meditaci nebo k intenzívní relaxaci. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Full Moon Night.mp3
02 A New Morning.mp3
04 Butterflies Dancing in the Wind.mp3
05 High Above.mp3
06 From Deep Inside.mp3
07 Flowering Meadows - Far Landscapes.mp3
08 Sepia.mp3
10 Tears in the Wind.mp3
11 The Atmospere on Iceplanet.mp3
12 Taiga.mp3
13 The Ring of Saturn.mp3
14 Everest II.mp3
cena CD: 399,- Kč
Krásný svět / Beautiful World....NOVINKA!
Medwyn Goodall
Hudební antistresová pilulka štěstí
Medwyn září a exceluje v úžasném novinkovém CD. Tato hudba je v podstatě antistresovou pilulkou štěstí pro všechny ty, kteří si dělají starosti se stárnutím. Každý tón Vám přinese neskonalou radost, jež se okamžitě pozitivně projeví ve Vaší mysli. Nalezneme zde hudební vlivy od slavných skupin jako ELO, Dire Straits nebo Beatles. Medwyn mistrovsky a jako nikdy předtím mísí sólové kytary s bubny, violoncellem nebo smyčcovým orchestrem s úžasným světlem a představivostí. Hudba je tak velmi živá, s příjemnou euforií, že není možné být zamračený, ale jednoduše šťastný… Dokonalá fúze toho, co je nejlepší v populární a novodobé instrumentální hudbě. S těmito tóny ožijete, omládnete na duši i na těle a budete dokonale spokojení. Překrásný titul plný slunce je tou nejpřirozenější a okamžitě působící pilulkou proti stresu, pro štěstí a skvělou náladu! :)
ukázky v mp3
01 Unbroken.mp3
02 Threshold.mp3
03 Beautiful World.mp3
04 Blue Skies.mp3
05 Sovereign.mp3
06 Rainy Days and Magic.mp3
07 End Game.mp3
08 Rhyme and Reason.mp3
cena CD: 299,- Kč
U dalekého pobřeží / Beyond the Farthest Shore....NOVINKA!
Age of Echoes
Hluboce relaxační hudba pro putování do světů tajemna a dávných legend
Vydejte se se skupinou Age of Echoes (autoři dvou CD bestsellerů v naší nabídce „Království nebe“ a „Život v pohodě“) na své nejnovější dobrodružství... k dalekému pobřeží Velikonočního ostrova za tajemstvím ztracených světů a dávných legend. Překrásná koláž mistrovsky zahraných kytar a kláves, které spojují hudební vlivy z chill out, ambient a novodobé relaxační hudby. Velmi příjemné CD - mystické a naplňující dobrou náladou. Vřele doporučujeme k hluboké relaxaci, osvěžení mysli nebo pro načerpání nových sil, nápadů a inspirace! Čistá radost z hudby a přírody.
ukázky v mp3
01 Spirit Of Adventure.mp3
02 To The Ends Of The Earth.mp3
03 Mapping The Stars.mp3
04 Hidden Paradise.mp3
05 Sea Of Voices.mp3
06 Beyond The Farthest Shore.mp3
07 What Becomes Of Us.mp3
cena CD: 299,- Kč
Obraz za obrazem / Frame by Frame....NOVINKA!
Gandalf / Vydáno v licenci USA
Hluboce relaxační hudba pro rozvoj představivosti, kreativity a pro imaginační cvičení
Nová originální sbírka malebných keltských skladeb, které zkomponoval jeden z nejvyhledávanějších autorů novodobé relaxační hudby Gandalf. Tento umělec je obdařen mimořádným darem překládat příběhy do rozmanitosti obrazotvorné hudby, která „jde hluboko pod kůži“. Ve skladbách jako např. „Návrat pradávné moudrosti“, „Mezi zelenými poli“, „Spící obři z kamene“, „Dům u řeky“, „Kouzelná zahrada“, „Mosty srdce“, „Ozvěny z minulosti“ nebo „Duha na obloze“ zazní v úchvatných melodiích irské flétny, klasické keltské harfy, piáno a smyčce. Překrásná dovolenková hudba Vás v pestrých skladbách zavede do keltských krajin plných příjemné mystiky s nádechem tajemna a okamžitě naplní klidem, pohodou i dobrou náladou. Vyzkoušejte, budete nadšeni a okouzleni jedinečností tohoto alba… Velmi doporučujeme tuto hudební perlu také pro rozvoj představivosti, kreativity a pro imaginační cvičení.
ukázky v mp3
01 Ancient Wisdom Recalled.mp3
02 Love Will Last .mp3
03 Amongst Green Fields.mp3
05 The House By The River.mp3
06 Echoes From The Past.mp3
07 Enchanted Garden.mp3
08 Ancient Wisdom Recalled II.mp3
09 March Of No Return.mp3
10 Heartbridges.mp3
12 Beyond Fear.mp3
14 Rainbow Sky.mp3
cena CD: 399,- Kč
Univerzální řeč / Universal Language....NOVINKA!
Guy Sweens
Energie, pohoda a vůně exotiky pro dobrou náladu, klid duše a pevné zdraví
4. pokračování CD bestsellerů GAYA, GANESHA a KAMADEVA fenomenálního hudebníka Guye Sweense je konečně tady! Výpravné album plné vibrujících rytmů, úchvatných vokálů a barevných etnických nástrojů z celého světa Vás nabije novou energií a stejně jako předchozí melodická alba přinese dobrou náladu tak důležitou pro Vaši pohodu a pevné zdraví! Více Vám o tomto výjimečném novinkovém CD poví něco sám autor: :)

"Pokud jde o hudbu, nezáleží na tom, jakým jazykem mluvíte nebo v jaké části světa žijete. Ve většině případů můžete jednoduše pochopit nebo pocítit, co chce umělec vyjádřit, i když se jedná o instrumentální skladbu nebo vokální píseň, kde ani slovům rozumět nepotřebujeme. Dokonalá univerzálnost je právě tím, co hudbu dělá tak nádherným jazykem. Tato myšlenka mě inspirovala ke složení alba, na kterém se setkávají zcela odlišné etnické styly, jenž tvoří jednu hudební řeč. Prosím, udělejte si pohodlí a připojte se ke mně na této cestě do zemí jako je Japonsko, Mongolsko, Balkán, Ukrajina, Indie, Peru, Řecko, Egypt nebo Guinea." Guy Sweens
ukázky v mp3
01 Approaching the Desert.mp3
02 Yaatri.mp3
03 Mount Loura.mp3
04 Japanese Ceremony.mp3
05 Balkan Traditions.mp3
06 Sanchi.mp3
07 Chachapoyas.mp3
08 Mongolian Rituals.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duše bílého vlka 2 / White Wolf Spirit 2....NOVINKA!
Wychazel
Léčení se šamany, uzdravení s vlčí duší
Přinášíme Vám strhující pokračování nejprodávanějšího alba roku "Duše bílého vlka"! V indiánské tradici se bílý vlk svobodně toulá mezi duchovní a fyzickou úrovní, aby Vás doprovázel v těžkých dobách jako učitel, ochránce a přítel. Zaposlouchejte se do léčivého zvuku indiánské flétny a nechejte hypnotickým rytmem šamanského bubnu otevřít cestu do svého nejosobnějšího nitra. Naleznete v něm svou Vizi představující naplnění a poslání Vašeho života (Vision Quest). Díky autentickým šamanským bubnům a chrastítkům, indiánským flétnám, kmenovým zpěvům, atmosférickým efektům a typickým zvukům přírody si dokonale užijete uzdravující relaxační cestu k poznání vyššího Já a hluboké životní moudrosti...
ukázky v mp3
01 Wolf Spirit Invocation.mp3
02 Riding the Storm.mp3
03 The Shamans Gift.mp3
04 River Song.mp3
cena CD: 299,- Kč
Ozvěny / Echoes....NOVINKA!
Tya / Vydáno v licenci USA
Hudba pro pohodu, radost a vitalitu plná vůní dálek a exotických krajů
Nejnovějším albem "Ozvěny" posílá celosvětově uznávaný skladatel TYA (autor CD "Akwaba" a CD "Atma" z naší nabídky) posluchačům pozitivní emoce pro rozvoj kreativity a uskutečnění životních cílů. Hudba plná energie, vitality a radosti kombinuje hudební a zvukové prvky různých světových kultur. Tradiční etnické nástroje a zpěvy, asijské i africké vlivy se zde dokonale mísí s moderními rytmy ve stylu legendární skupiny Deep Forest. Jednotlivé písně jsou "ozvěnami" napříč prostorem a časem z hudebních motivů celého světa, které k Vám proudí jako silné energetické vibrace dobré nálady. Udělejte si pohodlí a přesvědčte se o výjimečné originálnosti tohoto alba, jež přinese do Vašich domovů pohodu, stejně tak jako vůni dálek, kouzlo exotických krajů a dobrodružství z cestování po zeměkouli. :)
ukázky v mp3
01 Long Open Road .mp3
02 Whispering Wind.mp3
03 The Love We Share .mp3
04 Blossom Of Bliss.mp3
05 Millennia.mp3
06 Beating Heart.mp3
07 Circle Of Friends.mp3
08 Echoes.mp3
09 Lotus Leaf.mp3
10 Addio.mp3
11 CatchA Glimpse.mp3
cena CD: 399,- Kč
Dokonalý klid / Total Serenity....NOVINKA!
Niall
Léčivá hudba pro meditaci
Novinkové album „Dokonalý klid“ Vám přináší více než 75 minut krásné meditační hudby v podání jednoho z nejoblíbenějších světových skladatelů Nialla - autora CD bestsellerů jako Pozemští andělé, Andělské Reiki, Přivolání mých andělů, Reiki řeka, Léčitelská síla nebo Duše šamana. Speciálně načasované skladby po 5, 10 a 20 minutách jsou ideální pro poslech jak při sezení nebo stání, tak při meditaci v chůzi. V úzké spolupráci s meditační odbornicí Susane West je každá skladba navržena tak, aby Vás provázela na klidné relaxační cestě éterickými krajinami za poznáním a rozvíjením svého těla i mysli. Hudba zahrnuje různé meditační disciplíny a čerpá například z buddhistických súter, asijských nebo indiánských tradic. Toto překrásné a vysoce léčivé album Vám pomůže poznat výhody hluboké meditace a nalézt dokonalý vnitřní klid…
ukázky v mp3
01 Spiritual Nebula.mp3
02 Tranquillity & Peace.mp3
03 Cathedral Voices.mp3
04 Sacred Spirit.mp3
05 Buddha Temple.mp3
06 Deep Serenity.mp3
07 Star of Siam.mp3
cena CD: 299,- Kč
Gregoriánské zátiší / Gregorian Retreat....NOVINKA!
Wychazel
Hudba pro hlubokou relaxaci a léčení s gregoriánskými chorály
Ozvěna vzdáleného zvonu Vás zve do nadčasového světa gregoriánské harmonie, na místo vznešeného klidu a míru. Úchvatné mužské a ženské posvátné zpěvy Vás budou těšit na pozadí středověkých nástrojů, relaxačních kláves, jemných rytmů a atmosférických efektů. Další nástroje, které zde zaznívají, jsou cimbál, harfa, citera, fidula, flétny, shruti, různé bubínky a perkuse. Nikdo neví, proč jsou gregoriánské zpěvy tak léčivé. Je to zřejmě v jejich jednoduchosti, skromnosti a schopnosti dotýkat se přímo srdce. Toto hudební pohlazení Vám přinese dokonalou pohodu, novou energii, duchovní osvícení a bude účinně uzdravovat tělo i duši. Velmi doporučujeme tento hudební skvost pro všechny milovníky čisté mystiky!
ukázky v mp3
01 Sweet Repose.mp3
02 A Candle in the Dark of Night.mp3
03 Hearth - Harvest.mp3
04 Eternal Sanctuary.mp3
05 Midnight Chant.mp3
06 Doorways - Cloisters.mp3
cena CD: 299,- Kč
Písně z Věčnosti / Future Song....NOVINKA!
Al Gromer Khan & Thomas Kagermann
Hluboce léčivá hudba přicházející z duchovní dimenze VĚČNOSTI
Tato hluboce léčivá hudba přichází z duchovní dimenze VĚČNOSTI jako pomocná ruka pro naši pozemskou pouť. Je čistá, skromná, prostá, ale přesto velmi silná jako obraz Panny Marie na obalu tohoto CD. V 16 nádherných skladbách se střídají melodické tóny a písně Thomase Kagermanna a překrásné, tiché, meditační kompozice Al Gromer Khana. Thomasův hřejivý, sametový hlas, viola a kytary rozvibrují léčivými vibracemi celé Vaše tělo a pohladí něžně po duši - tyto skladby byly vybrány jako nejúčinnější z jeho tvorby 365 kompozic, kdy pro každý den v roce složil jednu skladbu! Vysoce duchovní intuitivní skladby s vokály a sitárem Al Gromer Khana Vás zase spojí s andělskými světy a prohloubí proces léčení i duchovního osvícení. Zapalte si svíci, pusťte toto CD a každý den se stane výjimečným svátkem, kdy pocítíte přítomnost andělů, Královny nebes a všeobjímajícího Božího světla lásky, které do Vás vstoupí, aby Vás těšilo, uzdravovalo a radilo na pozemské pouti… Jedno z nejoriginálnějších léčivých CD současnosti plné nových a dosud neslyšených hudebních postupů, nádhera, velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Future Song - In October We Take Rose.mp3
02 Future Song - March 14.mp3
03 Future Song - Here I Am and the Lonely Lonely Night.mp3
04 Future Song - March 18.mp3
05 Future Song - Music For America.mp3
06 Future Song - January 29.mp3
10 Future Song - January 6.mp3
11 Future Song - Parfum De Malkauns.mp3
13 Future Song - February 18.mp3
15 Future Song - Reward of Modesty.mp3
cena CD: 299,- Kč
Relaxační vánoce / A Relaxing Christmas....NOVINKA!
Llewellyn & Juliana
Hudba pro kouzelné vánoční okamžiky s Vašimi nejbližšími
V tichosti zasněženého prosincového večera poletují lehce vločky a Vy jste se svými nejbližšími v teple domova u rozzářeného vánočního stromečku. Všeobjímající vánoční melodie Llewellyna a andělský zpěv Juliany vykouzlí úžasnou atmosféru k tomu, aby Vaše letošní vánoce byly plné pohody, harmonie, lásky a neopakovatelnosti. Album Vás pohladí po duši vlastním relaxačním ztvárněním písní jako například "Tichá noc" a "Ave Maria". CD "Relaxační vánoce" obsahuje také nádhernou autorskou píseň "Budu si pamatovat letošní vánoce". Udělejte si pohodlí, zapalte svíčku, pusťte si tuto hudbu a už se jen těšte nejkrásnější vánoční atmosférou s pohádkovou zimou a vůní cukroví. Vřele doporučujeme úchvatné novinkové CD zkomponované právě k vánocům a právě pro Vás!
ukázky v mp3
01 Away in a Manger .mp3
02 Angels we have heard on high.mp3
03 I will Remember You this Christmas.mp3
04 Ave Maria.mp3
05 In the Bleak Mid Winter.mp3
06 O Holy Night.mp3
07 Silent Night.mp3
cena CD: 299,- Kč
Zlatá ajurvéda / Ayurveda Gold....NOVINKA!
Chris Conway & Neil Donoghue
Hudba pro relaxaci a léčení se zvukem sitáru
Ájurvéda je považována za nejstarší systém péče o zdraví tradičního indického lékařství praktikovaného téměř po celém světě. Zaměřuje se na dynamické vyvažování životních energií (prán) v těle. Předkládá doporučení pro vyváženou stravu a životosprávu, různé terapie, procedury (hudba, masáže, aroma), pulsovou diagnostiku, tělesná i dechová cvičení a techniky rozvoje vědomí (meditace). Překrásné léčivé skladby pěti elementů (oheň, voda, vzduch, země, éter) pro sitár, dřevěné flétny a další indické nástroje jsou v dokonalém souznění s ajurvédskou medicínou. Uvedou Vás do úplného klidu a budou účinně a odborně uzdravovat podle principů ajurvédy. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Elements.mp3
02 Air .mp3
03 Fire.mp3
04 Earth.mp3
05 Ether.mp3
06 Water.mp3
07 Elements in Balance.mp3
cena CD: 299,- Kč
Mořeplavec / Voyager....NOVINKA!
Catherine Duc
Hluboce relaxační hudba pro dobrou náladu, dobrodružství mysli, energii a nové vize
Tímto výjimečným novinkovým albem jste zváni na cestu do Irska, po východní Evropě, Asii, Středním východě a Karibiku, stejně jako zpět v čase do středověku. Míchají se v něm překrásným způsobem prvky ambientu, keltské hudby a world music. CD „Mořeplavec" je pestrá alchymie starověké a moderní hudby, zemité i éterické. Nositelka mnoha hudebních cen Catherine Duc se zde nechává inspirovat např. skupinami Deep Forest, Clannad nebo Jamesem Hornerem či Harry Gregson-Williamsem. Finální podobu masteringu vtiskla tomuto albu Patricia Sullivan (Bernie Grundman Mastering), který prováděla mastering pro CD Oscary oceněných skladatelů jako John Williams a Hans Zimmer. Nádherný hlas Catherine a její nápaditá instrumentace s využitím nástrojů z celého světa má úžasné, hluboce relaxační účinky, vždy Vás pobaví a vykouzlí dobrou náladu plnou nových vizí! Velmi doporučujeme tento výpravný hudební klenot, se kterým obeplujete celý svět a zažijete dobrodružství!
ukázky v mp3
01 Owens Boat.mp3
02 Inishowen Dawn.mp3
03 Vardo.mp3
04 Mantra.mp3
05 Once.mp3
06 Antilles.mp3
07 Lhasa Lullaby.mp3
08 Black Is The Color.mp3
09 The Seventh Chamber.mp3
10 Seallaibh Curraigh Eoghainn.mp3
cena CD: 299,- Kč
Rajský ostrov / Island Paradise....NOVINKA!
Midori
Léčivá hudba s přírodními zvuky rajského ostrova Bali
Odpočiňte si na tropickém ostrově Bali s krásnými tóny dřevěných fléten, jemných kláves a tamních autentických zvuků přírody. Pohodlně se posaďte nebo lehněte, zavřete oči… rázem se ocitnete v harmonii pozemského ráje modrých lagun, zelených palem a zlatavých západů slunce… Kouzelné exotické skladby „Na ostrově“, „Zářivé světlo“ a „Chrám“ Vás naplní mystickou atmosférou, zapomenete na všechny Vaše starosti a v duši se rozprostře jen nekonečný klid, jako byste opravdu byli v bezpečí tohoto ostrova obklopeného tyrkysovým oceánem. Více slov není třeba, vyzkoušejte sami, jak toto rajské album dokonale zregeneruje Vaše síly a naplní pokojem… Výborné CD i pro jakýkoliv druh terapíí nebo zlepšení spánku. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 To the Island.mp3
02 Sparkling Light.mp3
03 Temple Shrine.mp3
cena CD: 299,- Kč
Zlaté didgeridoo / Didgeridoo Gold....NOVINKA!
Llewellyn
Hudba pro relaxaci a léčení s didgeridoo
Didgeridoo je tradiční nástroj vyrobený domorodými Australany. Má nádherný zvuk, jehož léčivý účinek pro lidské zdraví spočívá v produkci vyšších alikvótních tónů. Tyto lahodí lidskému uchu, tělu pak dokáží doplnit právě ty vibrace, které mu chybějí, a tím uzdravovat. Autor alba Llewellyn Vám přináší velmi originální CD, které na tento nástroj s velkou péčí vytvořil. Dvě dlouhé, výpravné skladby nazvané „Didgeridoo pláž“ a „Didgeridoo nebe“ jsou určeny speciálně pro hluboký odpočinek a léčení. Album „Zlaté didgeridoo“ také obsahuje přírodní zvuky z Austrálie na oslavu kultury domorodých kmenů a uslyšíte v něm i další nástroje jako zvonky, dešťové hole, jemné kožené bubny, akustickou kytaru nebo měkké atmosférické zvuky se smyčci. Ideální CD pro terapeuty, ke zlepšení spánku, meditaci a uzdravení těla i duše. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Didge Beach.mp3
02 Didge Skies.mp3
cena CD: 299,- Kč
Zlatý ZEN / ZEN Gold....NOVINKA!
Llewellyn
Hudba pro relaxaci a léčení se zvukem japonské flétny Shakuhachi
Zlatý ZEN je hluboce relaxační a léčivá hudba zkomponovaná umělcem Llewellynem, nositelem mnoha hudebních cen a autorem oblíbených titulů jako např. „Zlaté Reiki“, „Zlatý Buddha“ nebo „Křišťáloví andělé“. Album Vám přináší více než hodinu uklidňující kontinuální hudby čtyř nádherných skladeb s jemnými japonskými Shakuhachi flétnami a tradičními strunnými nástroji, mísami, zvonkohrami i přírodními zvuky. Relaxační zvukové krajiny vytvářejí bezpečné místo pro hlubokou meditaci. Odnesou Vás na poklidnou meditační cestu k opravdové podstatě ZENU. CD je ideální jak pro meditaci a léčení, tak pro masáže, Reiki, jógu, tai-chi nebo jednoduše jen k relaxaci a odstranění stresu.
ukázky v mp3
01 Zen Gold .mp3
02 Buddha Nature .mp3
03 Meditation Garden .mp3
04 Lotus Breath .mp3
cena CD: 299,- Kč
Přímluva andělů 2 / A Promise of Angels 2....NOVINKA!
Midori
Léčivé tóny pro přivolání andělské pomoci 2
Tato nádherná, nebeská, éterická, něžná a hluboce relaxační hudba přináší druhé pokračování jednoho z nejoblíbenějších andělských CD všech dob "Přímluva andělů". Jemné a přitom vysoce léčivé tóny klavíru, harfy, smyčců a andělských chórů Vás snadno spojí s Vaším andělem a okamžitě pocítíte jeho působení i pomoc... Přimluví se a pomůže Vám tam, kde to máte nejvíc zapotřebí... a to jak v úrovni duchovní, tak v materiální nebo v oblasti zdraví. Všeobjímající, láskyplné, povznášející, téměř hodinové CD je velmi praktické pro naplněný osobní život a také ideální pro různé druhy terapií, k masážím, Reiki, meditaci nebo relaxaci... Překrásná uzdravující andělská hudba, jež pomáhá svým posluchačům zbavit se každodenního stresu a těžkostí... Dost možná jeden z nejlepších titulů Midoriho (Medwyna Goodalla), který kdy složil!
ukázky v mp3
01 Acension.mp3
02 Above The Clouds.mp3
03 Angelic Realm.mp3
04 Into The Light.mp3
05 Energy.mp3
06 Protection.mp3
07 A Message Of Hope.mp3
08 Hereafter.mp3
cena CD: 299,- Kč
Renesance / Renaissance....NOVINKA!
Medwyn Goodall
Keltská hudba pro znovuzrození a novou energii
Nejnovější album Medwyna Goodalla je tady! Přináší středověkou hudbu plnou keltských legend a příběhů. Melodický dulcimer, housle, kytary a úžasné bubnování pozvednou dokonale Vaši náladu. Příznivci Medwynovy keltské hudby ocení blízkost tohoto alba k CD trilogii „Král Artuš“ nebo „Clan“. Přeneste se do období renesance, kdy vše ožívá a naplňuje se novým duchem. Vydejte se na procházku panenskou keltskou krajinou v mlžném oparu prozářeném sluncem a poznejte tehdejší opravdovou atmosféru svobody…S tímto albem zažijete znovuzrození, které Vám přinese dokonalou pohodu na duši, motivaci, radost a novou energii do dalších dnů. Excelentní titul!
ukázky v mp3
01 The Legend.mp3
02 The Fiddler.mp3
03 The Mages Tower.mp3
04 The Fayre.mp3
05 The Bard.mp3
06 The Fire Dance.mp3
07 The Story Teller.mp3
cena CD: 299,- Kč
Probuzení ve snu / Awake and Dreaming....NOVINKA!
Paul Sills
Hudba k navození lucidního snění pro rozvoj tvůrčích schopností a zlepšení zdraví
Lucidní snění (bdělý, vědomý spánek) je stav, kdy si spící člověk uvědomí, že sní a to mu dá možnost se ve svém snu vědomě a bez omezení pohybovat či ho měnit. Jednoduše řečeno jde o „probuzení ve snu“. Každý člověk se tomuto vědomému spánku může naučit. Tato hudba byla speciálně vytvořena ke zklidnění a snadnému nácviku lucidního snění před usnutím. Mnoho lidí využívá lucidní snění k prožití neobvyklého dobrodružství (např. létání ve snu) nebo k nácviku situací denního života, ve kterém pak mohou díky tomu velmi kreativně myslet a správně řešit problémy, vytvářet umělecké díla nebo podávat kvalitní sportovní výkony. Další využití lucidního snění je v překonání fóbií, zbavení se úzkostí, rychlejším uzdravení se z úrazů nebo nemocí, zvýšení pocitu svobody u omezovaných jedinců. Probuďte své tvůrčí schopnosti s tímto CD od zkušeného autora, který lucidní snění úspěšně využívá pro svůj praktický život i uměleckou tvorbu. Nechejte se povznést. Probuďte se ve snu a zažijte dobrodružství, které jste si vždy přáli. Toto více než 70 minutové CD Vám účinně napomůže v navození lucidního snění, vyzkoušejte, budete překvapeni!
ukázky v mp3
01 Rainbows End.mp3
02 Balloons And Clouds.mp3
03 Childhood.mp3
04 Sepia Fields.mp3
05 A Never Ending Day.mp3
06 Lucid Dream.mp3
07 Day Dreaming.mp3
08 Hazy Days.mp3
09 Illusion.mp3
10 Hallucinations.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivá hudba s ptačím zpěvem / Music with Birdsong....NOVINKA!
Midori
Přinášíme Vám nádherné novinkové CD s uvolňujícími přírodními zvuky ptačího zpěvu v anglické zahradě a jemnými léčivými tóny. Umělec Midori je nahrál na harfu, klavír, kytaru a něžné klávesové zvuky. Kouzelná nepřetržitá hudba a zahradní ptačí zpěv mají dokonalý antistresový účinek. Naplní Vás velmi rychle harmonií a klidem, který Vás bude trvale provázet. Výborné album také pro léčení srdeční čakry, všechny druhy terapií a celkovou pohodu mysli i těla. Velmi doporučujeme tuto letní oázu pro Váš domov, uvidíte, jak všichni členové domácnosti budou při jejím poslechu zářit dobrou náladou. :)
ukázky v mp3
Music with Birdsong.mp3
cena CD: 299,- Kč
Svatyně lesa / Forest Sanctuary....NOVINKA!
Andrew Kinsella
Hudba pro dokonalou vnitřní pohodu
Každý z nás má své jedinečné místo, kam se ukryje před shonem všedních dnů - svou osobní svatyni. Autor tohoto CD Vás zavede na cestu do takovéhoto vzácného místa ukrytého hluboko v zeleném lese, které se stane Vaším útočištěm s blaženým tichem a příjemnou samotou. Jemná instrumentace, bohatá atmosféra a hřejivé melodie Vás pozvou na tajnou lesní pěšinu do zátiší klidu uprostřed lesa, daleko od hluku civilizace. Velmi krásné a přínosné album pro dokonalou vnitřní pohodu a nabrání nových duševních i fyzických sil.
ukázky v mp3
01 Secret Paths.mp3
02 Gentle Cascade.mp3
03 Blissful Serenity.mp3
04 Heart Of The Forest.mp3
05 Healing Waters.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duše andělů / Spirits of the Angels....NOVINKA!
Mo Coulson & Chris Conway
Hluboce léčivá keltská hudba s andělským zpěvem
Přinášíme Vám dlouho očekávané novinkové CD plné nádherné, hluboce léčivé andělské hudby nahrané mistrem keltských nástrojů Chrisem Conwayem a nazpívané andělským hlasem zpěvačky Mo Coulson. V albu se Vám představí keltské harfy, irské píšťaly, citera a další keltské nástroje. Úchvatné andělské melodie v 11 skladbách jako např. „Anděl u brány svítání“, „Kyrie Eleison“, „Strážný anděl“, „Na andělských křídlech“, „Andělské sny“ a mnohé další Vás obejmou, spojí s Vašimi anděly, probudí Vaše vnitřní dítě, naplní rajským klidem a odnesou až k nebeské blaženosti… Pokud máte rádi zpěvačky jako Enyu, Julianu, irskou hudbu nebo keltskou skupinu Clannad, pak je toto album určeno právě vám! Dokonalé andělské pohlazení po duši pro sváteční i všední dny… Album plné něžnosti a uzdravující síly, které přináší velkolepost andělských světů... Tak krásná keltská hudba a zpěv, jak jste ještě neslyšeli…
ukázky v mp3
01 Angel at the Gates of Dawn.mp3
02 Kyrie Eleison.mp3
03 Guardian Angel.mp3
04 Angel Descending.mp3
05 On Angel Wings.mp3
06 An Angel comes to Ireland.mp3
07 The Angels Dream.mp3
08 Angel Alone.mp3
09 Angel Ascending.mp3
10 Angel at the Gates of Night.mp3
11 Guardian Angel - reprise.mp3
cena CD: 299,- Kč
Anděl léčení / Angel´s Healing....NOVINKA!
Tranquility Artists
Uzdravující hudba archanděla Rafaela
S tímto krásným kompilačním albem budete moci dokonale relaxovat - dávat své mysli i tělu čas na odpočinek, a tím i čas na uzdravení. Tato vzácná hudba otevírá působení archanděla Rafaela. Rafael je známý jako anděl léčení. Jeho jméno v překladu znamená "Bůh léčí". Je plný soucitu s lidmi na fyzické, mentální, emocionální i duchovní úrovni. Jeho barvou je zelená. Udělejte si trochu času pro sebe a vydejte se s albem na cestu k odpočinku Vašeho těla i duše. Požádejte své anděly, ať Vám pomohou na cestě k uzdravení. Všechny skladby jsou speciálně vybrány tak, abyste si při nich duševně odpočinuli a následně se nechali léčit tempem vhodným právě pro Vás. Potěšte se a užijte si toto andělské album k uzdravující relaxaci, kterou nabízí. 9 láskyplných kompozic, při jejichž poslechu se ocitnete v objetí andělů... Vřele doporučujeme.
ukázky v mp3
01 Spirits of Your Mind.mp3
02 Oceans of Your Soul.mp3
03 Pure Serenity.mp3
04 The Warmth of Peace.mp3
05 Guided to Tranquility.mp3
06 Healing Hands.mp3
07 Pure Relaxation.mp3
08 Time to Unwind.mp3
09 Rested Uplifted.mp3
cena CD: 299,- Kč
Gregoriánský spánek / Gregorian Sleep....NOVINKA!
Llewellyn
Hudba pro léčení a lepší usínání s gregoriánskými chorály
CD „Gregoriánský spánek“ je hluboce relaxační hudba speciálně zkomponovaná a nahraná Llewellynem, nositelem mnoha ocenění za celosvětový přínos v oblasti relaxační a léčivé hudby. Díky hladivým ženským gregoriánským chorálům, které jsou jemně smíchány se zasněnými atmosférami kláves, přináší album kontinuální hudbu ideální pro relaxaci, léčení a kvalitní spánek. Jako speciální BONUS „Gregoriánský spánek“ obsahuje navíc skladby z Llewellynových nejprodávanějších alb „Zlatý spánek“, „Reiki spánek“ a „Andělský spánek“. Toto překrásné CD také velmi doporučujeme pro vytvoření oázy pohody při svátečních chvílích v teple rodinného krbu. Přesvědčte se o lety prověřeném léčivém účinku gregoriánských chorálů, jsou zázračné...
ukázky v mp3
Gregorian Sleep.mp3
cena CD: 299,- Kč
Čistá hudba pro masáže / Pure Massage Music....NOVINKA!
Al Rodriguez
Síla hudby nesmí být nikdy podceňována. Toto album zkomponoval renomovaný autor Al Rodriguez, který na jeho vytvoření pečlivě a dlouhodobě spolupracoval se zkušenými maséry, kosmetičkami i terapeuty. Vzniklo tak krásné nové CD, které odborně a vysoce profesionálně přenese posluchače do vnitřního klidu a hluboké relaxace. S jeho jemnými, měkkými melodiemi, které lehce protékají celým albem, se každý dokonale uvolní. CD je speciálně vytvořeno jak k masážím, tak i k dalším doplňkovým terapiím mysli a těla. Jeho délka činí více než hodinu, což umožňuje terapeutům soustředit se na ošetření bez obav, že by se hudba zastavila. „Čistá hudba pro masáže“ je vynikající i pro osobní čas relaxace a odpočinku. Toto album jednoduše nezklame, vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Time To Unwind.mp3
02 Bid Farewell To Tension.mp3
03 Pure Relaxation.mp3
04 Dream On.mp3
05 Floating in Peace.mp3
06 The Caress of Calmness.mp3
07 Rested Uplifted.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hudba pro vnitřní mír / Music for Inner Peace....NOVINKA!
Al Rodriguez
Léčivé tóny pro uzdravení duše i těla
Přinášíme Vám nové album, se kterým se bez námahy dostanete do stavu čistého klidu a vnitřního míru. Krásné, měkké a hladivé tóny přivedl k životu mistr tohoto žánru Al Rodriguez . Najdete v nich dokonalý zvukový lék na stres. Hudba Vás něžně obejme a vezme na cestu do vyrovnanosti ke kráse nekonečného klidu. Budete se cítit odpočatí s obnovenou vnitřní energií a vykoupaní v teple naprosté relaxace. CD je dokonale vhodné pro různé druhy léčebných terapií, ale nezklame ani ty, kteří hledají hlavně osobní relaxaci a vnitřní pohodu. Vynikající, doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Lay Be Still.mp3
02 The Warmth of Peace.mp3
03 Guided to Tranquility.mp3
04 Calmness All Around.mp3
05 The Glow of Serenity.mp3
06 Inner Peace.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pradávné země / Ancient Lands....NOVINKA!
Llewellyn
HUDEBNÍ UDÁLOST KELTSKÉ HUDBY ROKU!
Výpravné epické fantasy album plné děje Vás vezme na magickou cestu do úžasných zvukových krajin s mystickou atmosférou prostřednictvím keltských nástrojů a éterických vokálů Juliany s Llewellynem. Ocitnete se v keltských zemích a začne se odvíjet hudební příběh… V závěru slavné legendy král Artuš zůstává na ostrově Avalon a čeká, až přijde den, kdy jej lidstvo bude opět potřebovat. Dnes je svět plný válek, nemocí a chudoby, a proto je více než kdy jindy zapotřebí, aby Artuš obnovil mír a uzdravení světa. Artuš se probouzí a připravuje se pro své nové poslání. Meč Excalibur se opět pozvedne z vody a spravedlivý král shromažďuje okruh věrných rytířů. Silní draci s čarodějem Merlinem se k němu na jeho nebezpečnou výzvu rovněž připojují. Album vrcholí v silné bitevní skladbě, po níž se nakonec obnoví spásný mír a vynoří se nový hrad Camelot. Artuš se znovu vrací do Avalonu, kde zůstane do doby, kdy jej bude opět zapotřebí. Na CD také uslyšíte keltské flétny a píšťaly multiinstrumentalisty Chrise Conwaye. Zamilujete si atmosféru tohoto alba, posílí Vaše životní postoje, odvahu k novým začátkům a budete se často vracet k těmto krásným melodiím plným energie i pohody. Velmi doporučujeme toto nové velké hudební dílo!
ukázky v mp3
01 Ancient Lands .mp3
02 Return of the King .mp3
03 Merlyn and the Dragons.mp3
04 The Quest Begins.mp3
05 The Fight for Peace.mp3
06 The New Camelot.mp3
07 Celebration.mp3
08 Call of the Sea.mp3
09 Ancient Lands - reprise.mp3
cena CD: 299,- Kč
Flétnové snění / Flute Dreamer....NOVINKA!
Chris Conway
RELAXACE A USÍNÁNÍ S JEDNOROŽCI
Přinášíme Vám čtvrté pokračování titulů pro zlepšení kvality spánku autora Chrise Conwaye. Po celosvětově oblíbených albech „Keltské snění“, „Buddhovo snění“ a „Piánové snění“ Vám nové CD „Flétnové snění“ představí kontinuální hudbu s překrásnými flétnovými melodiemi. Jednotlivé skladby postupně přenesou Vaši mysl do hlubšího a hlubšího uvolnění prostřednictvím pěti blažených snů o létání -1. Lehčí než vzduch, 2. Létání po nebi, 3. Nad oblaky, 4. Vysoko nad Zemí, 5. Věčné létání. Ideální hudba také pro relaxaci, léčení a jako nejpřirozenější lék proti nespavosti. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Lighter Than Air.mp3
02 Spiralling Skywards.mp3
03 Above the Clouds.mp3
04 The Earth So Far Below.mp3
05 Fly On Forever.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivý déšť / Healing Rain....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivé zvuky deště s uklidňující hudbou
Nádherné CD Vám přináší hluboce uklidňující a osvěžující zvuky deště nahrané v panenské anglické přírodě. Nahrávka obsahuje 2 stopy: 1 x 35 minut čistých zvuků jemného deště a 1 x 35 minut deště pečlivě smíchaného s krásnou relaxační hudbou složenou a nahranou Llewellynem. Zavřete oči a poslouchejte jen tiché kapky s kouzelnými tóny, které z Vás dokonale smyjí stres všedního dne. Tento nejpřirozenější lék proti únavě a vnitřnímu napětí Vás krásně uvolní, osvěží a naplní duši klidem a mírem. V případě potřeby Vás dovede i k příjemnému spánku. Velmi doporučujeme.
ukázky v mp3
01 Healing Rain.mp3
02 Healing Rain with calming relaxation music.mp3
cena CD: 299,- Kč
Tibetské mísy 2 / Tibetan Bowls 2....NOVINKA!
Wychazel
Léčení čaker zázračným zvukem tibetských mís 2
Volné pokračování velmi úspěšného titulu je tady! Jedinečný léčivý zvuk tibetských mís, kříšťálových mís a hlubokých harmonických gongů na pozadí vytvářejí ve vzestupném pořadí tóny jednotlivých čaker. Bohaté zvukové textury těchto starobylých a posvátných nástrojů naplní jednotlivé čakry novou energií a následně je budou léčit. Album je ideální pro meditaci, hlubokou relaxaci a čakrové čištění. Tento vysoce účinný lék tibetských mnichů Vás dokonale zharmonizuje, obklopí uzdravující energií jejich unikátních nástrojů, pročistí karmu a povznese do vyššího stavu vědomí a jasnosti mysli... Po sedmi skladbách pečlivě naladěných na energie jednotlivých čaker následuje osmá závěrečná neutrální skladba, která proces léčení a meditace uzavře. Vychutnejte si zázračný hudební dar z Tibetu… tibetští mnichové vědí, jak na to! ;)
ukázky v mp3
01 Root Chakra Harmony.mp3
02 Sacral Chakra Harmony.mp3
03 Solar Plexus Chakra Harmony.mp3
04 Heart Chakra Harmony.mp3
05 Throat Chakra Harmony.mp3
06 Third Eye Chakra Harmony.mp3
07 Crown Chakra Harmony.mp3
08 Natural Harmony.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivá hudba s jemným deštěm / Music with Gentle Rain....NOVINKA!
Midori
Přinášíme Vám nádherné spojení uklidňujícího zvuku jemného deště s hudbou. Představte si, že prší a Vy se díváte z okna v pohodlí a teple svého domova. Jemná hudba ve směsi s tichým deštěm v nepřerušované délce 50 min poskytne dokonalé, přesně načasované relaxační CD pro odplavení starostí a stresu. Rozprostře ve Vás hluboký klid a také velmi napomůže ke kvalitnímu a osvěžujícímu spánku. Vřele doporučujeme tento přirozený hudební lék.
ukázky v mp3
Rain clip.mp3
cena CD: 299,- Kč
V novém světle / In a New Light....NOVINKA!
Patrick Kelly
Hudba pro hlubokou relaxaci, dobrou náladu a světlo v duši
Autor Patrick Kelly vytvořil úžasné mistrovské dílo - majestátní a jeho nejvíce inspirativní hudbu k dnešnímu dni. Je krásná, povznášející, dynamická, velmi oduševnělá a vezme Vás na cestu, která od začátku až do konce nezklame. Použité nástroje jako harfa, piáno, smyčce a klávesy něžně obejmou a pozvednou Vaše srdce i emoce. Hudba plná světla vykouzlí na rtech úsměv a vždy naplní dobrou náladou. Kouzelné album ve Vás rozprostře trvalý klid, pohodu a dodá životní energii nejen do nových začátků. :)
ukázky v mp3
01 In a New Light.mp3
02 Lost in Your Eyes.mp3
03 Awakened Soul.mp3
04 Introspective.mp3
05 With Open Arms.mp3
06 Clarity.mp3
07 A New Dawn.mp3
08 The Wonder of Creation.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kouzelný Měsíc Beltane / Beltane Moon....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Wychazel
Keltská rituální hudba pro přivolání prosperity, zdraví a splnění přání
Kouzelný Měsíc Beltane je pohanský symbol růstu a nových začátků. Nejvýznamnějším keltským svátkem radosti Beltane začíná světlá polovina roku plná růstu, čistoty, plodnosti a lásky. Tato hudba je velmi účinná k magickým a očistným rituálům pro přivolání prosperity, zdraví i splnění přání. Autor Wychazel se zde navrací ke svým hudebním kořenům, aby objevil některé z tajemných nálad a atmosfér překrásným zvukem slavné skupiny Runestone, kterou založil. Uslyšíte zde keltské kytary, mandolíny, bubínky, cimbál, zobcové flétny, fiduly a atmosférické zvuky, které Vás za svitu Měsíce pozvou na zvukovou cestu do magického lesa druidů Wildwood. Překrásný mystický titul i k hluboké relaxaci a dokonalému uvolnění!
ukázky v mp3
01 Wildwood.mp3
02 Druids Grove.mp3
03 Beltane Moon.mp3
04 The Owl in the Oak.mp3
05 Wildwood Priestess.mp3
06 A New Path.mp3
cena CD: 299,- Kč
Úsměv Buddhy / The Smile of a Buddha....NOVINKA!
Sahi
LÉČIVÁ HUDBA A MANTRY PRO DUCHOVNÍ OCHRANU A POVZNESENÍ
Hudební spojení tradiční západní hudby s mimořádně krásnými a silnými mantrami, jejichž poslech Vás naplní klidem a mírem. Jejich síla spočívá v souznění posvátných afirmačních vibrací. Říká se, že posvátná modlitba manter prochází spirálovitě celým vesmírem. Pokud se zpívají ze srdce, naplní nás pokoj, Boží moudrost a dostaneme se pod trvalou Boží ochranu bez ohledu na situaci, uvědomění nebo náboženské vyznání. Jedinečný hlas zpěvačky SAHI vytvoří mystický léčivý zvuk vesmíru, při kterém pocítíte za doprovodu tabla, smyčcových nástrojů, perkusí, flétny, kytary, klarinetu a klavíru úsměv a osvícení svého vnitřního Buddhy. Vyzkoušejte zázračnou sílu kouzelné očistné hudby… VELMI DOPORUČUJEME TOTO KRÁSNÉ A ORIGINÁLNÍ ALBUM!
ukázky v mp3
01 My Beloved Earth.mp3
02 Om Namah Shiva.mp3
04 The Smile Of A Buddha.mp3
05 Aleoha.mp3
05 My Beloved Earth II.mp3
08 Yellow Winter.mp3
09 Om Shanti.mp3
12 Alone - Free.mp3
14 The Mystery Of Life.mp3
16 Incantation.mp3
cena CD: 299,- Kč
Čistý klid / Pure Serenity....NOVINKA!
Al Rodriguez
Hudba pro dokonalé uvolnění
„Čistý klid“ je nové CD ze stále se rozšiřující a velmi oblíbené kolekce alb pojmenované jako „Čistá“. Pohladí Vás neobyčejně krásná hudba vytvořená speciálně pro hlubokou relaxaci a ideální pro použití při různých léčebným procedurách, terapiích nebo jen tak pro osobní klid a pohodu. „Čistý klid“ byl složen a nahrán autorem Al Rodriguezem, skutečným mistrem, který v nás dokáže vykouzlit dokonalý vnitřní mír. Poslech hudby Vás naplní pocitem klidu a blaženého pokoje. Velmi doporučujeme toto skvostné CD.
ukázky v mp3
01 Slowly Dreams Appear.mp3
02 Floating in Peace.mp3
03 Oceans of Your Soul.mp3
04 A Sunset Within.mp3
05 Healing Hands.mp3
07 The Warmth of Calmness.mp3
08 Pure Serenity.mp3
cena CD: 299,- Kč
V objetí lásky / In Rotation Momentum of Love....NOVINKA!
RANGA
Písně a hudba pro uzdravení srdeční čakry
Je nám radostí představit Vám novou symfonii lásky exotické skupiny Ranga, autorů tří bestsellerů v naší nabídce jako jsou „Božská jména - Mantry a modlitby“, „Posvátná zahrada“ a „Vnitřní svět“! "Ranga" je slovo ze sanskrtu a znamená "barva". Hudebníci této skupiny chtějí hudbou dát životu novou "barvu", kde každý tón a zvuk má hlubší smysl. Album ve Vás vytvoří dokonalý léčivý vnitřní prostor. Hluboké, východně laděné sametové mužské zpěvy Vás hřejivě pohladí po duši, rytmy tabla dodají novou energii, sitár, piáno, orientální flétny a další indické nástroje rozpustí všechny Vaše starosti… Ve vnitřním vesmíru Vaší duše se při poslechu rozprostře nekonečná, hojivá a všeobjímající LÁSKA… Velmi silný, duši i tělo uzdravující a originální titul plný zcela nových hudebních prvků, vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Deep Time.mp3
02 Under the Sun.mp3
04 To You.mp3
05 Charukeshi.mp3
06 Behind Your Eyes.mp3
07 Samrath.mp3
09 Om Tat Sat.mp3
10 Avarthan.mp3
11 Return to You.mp3
cena CD: 299,- Kč
Nejlepší Medwyn / Essential Medwyn....NOVINKA - 2 CD BOX!
Medwyn Goodall
Nejkrásnější výběr hudby Medwyna Goodalla z let 2000 - 2014
Speciální dvojCD ohromující sbírka z nejlepších skladeb z alb Medwyna Goodalla, která pokrývá posledních 14 let jeho tvorby. Obsahuje novou bonusovou skladbu "Elf", která nebyla vydána na žádném jiném CD. S celkovou délkou přes 2 hod 10min je to nejrozsáhlejší a nejnovější kolekce z jeho hudby, z nejpopulárnějších stylů a skladeb. Uslyšíte zde nádherné melodie z alb: Havajská bohyně, Krásné snění, Dcera kouzelníka, Slzy draka, Léčitelka 4, Ledové osvěžení, Dračí šepot, Clan 3 – Země na druhém břehu + novou, ještě nepublikovanou skladbu "Elf". Léčivá hudba Medwyna Goodalla - nejlepší lék proti stresu, velmi doporučujeme tento unikátní dvojCD hudební klenot!
ukázky v mp3
01 Topaz.mp3
02 Totem.mp3
03 River of Dreams.mp3
04 The Crystal Shard.mp3
05 Goddess Power.mp3
06 The Grand Illusion.mp3
08 Dreamweaver.mp3
09 SolarWaves.mp3
10 Serve Chilled.mp3
11 Dare to Dream.mp3
12 The Lands Beyond.mp3
13 Ghots of the Fallen.mp3
14 Clansman.mp3
15 House of Elders.mp3
16 The Elven Forest.mp3
17 Elven.mp3
zvýhodněná cena za 2 CD box: 399,- Kč
Hudba pro reflexologii / Music for Reflexology....NOVINKA!
Tranquility Music Artists
Toto album je speciálně sestaveno jako pomůcka pro reflexologii. Vytvoří dokonalou relaxační a uklidňující atmosféru, která přidá terapii nový rozměr. Pečlivý výběr skladeb převzatých z mnoha alb v našem katalogu je navržen tak, abyste Vy i Váši klienti byli při terapii ihned a bez námahy zrelaxováni a měli pocit klidu a uvolnění po celou dobu. Samozřejmě, že nemusíte používat toto album jen pro reflexologii, jedná se o velmi krásné CD, které může být použito pro většinu terapií, k masážím, ke kosmetice nebo prostě a jednoduše k relaxaci.
ukázky v mp3
01 Relax.mp3
02 Let Thought In.mp3
03 Healing Hands.mp3
04 Sleep.mp3
05 Lotus Morning.mp3
06 Inner Healing.mp3
07 Angels Smile 1.mp3
08 Angels Smile 2.mp3
09 Angels Smile 4.mp3
10 Angels Smile 5.mp3
11 Ice Caverns.mp3
cena CD: 299,- Kč
Dítě Slunce / Children of the Sun....NOVINKA!
Sahi
PÍSNĚ PRO UZDRAVENÍ DUŠE I TĚLA
V současné době, kdy jsme hladoví po spojení s posvátností života a přírody, přichází zpěvačka SAHI s překrásnými mantrickými písněmi připomínajícími živé tradice. Její úchvatný éterický hlas plný pohody a povznesení Vás spojí s léčivou silou země, vody, vzduchu i ohně. Budete unášeni orientálně laděnými melodiemi, ve kterých zazní kytary, flétny, klarinet, piáno a příjemně podmanivé rytmy tabla. Na albu také spolupracovala významná odbornice na čakrovou léčbu Prof. Dr. Renate Tewers, která celé CD doladila tak, aby blahodárně působilo na celkovou harmonii čaker. Přinese Vám tak klid do duše, pocit dokonalého souznění s přírodou a upevní Vaše zdraví. Excelentní titul výjimečné zpěvačky s léčivým hlasem! VELMI DOPORUČUJEME TOTO JEDINEČNÉ A PŮVABNÉ ALBUM!
ukázky v mp3
01 Children of the Sun.mp3
02 White Lilies.mp3
03 The Fallen Throne.mp3
04 Clouds Over Egypt.mp3
05 Sufi.mp3
06 Again & Again Love.mp3
07 Winter.mp3
08 Crown of Flowers.mp3
09 Children of the Sun - Daloop Remix.mp3
10 Songs of Freedom.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kytarista / The Guitar Man....NOVINKA!
Medwyn Goodall
Kolekce nejkrásnějších léčivých kytarových skladeb Medwyna Goodalla z let 2001-2014
Jeden z nejpopulárnějších aspektů hudby Medwyna Goodalla je jeho jedinečná schopnost zahrát na kytaru tak, že ji kouzelně rozezní jako by zpívala a plakala s velmi hřejivými intimními emocemi. Vystupuje s použitím přirozeného zvuku elektrické kytary inspirované Hankem Marvinem a Markem Knophlerem nebo hraje na klasickou španělskou nylonovou kytaru s plným dřevěným tónem inspirovaným skladbou "Cavatina" Johna Williamse také známou jako téma z filmu Deer Hunter. Toto CD je vzácně léčivé jako nikdy předtím. Jedná se o kolekci nejlepších Medwynových kytarových skladeb z let 2001-2014. Uslyšíte zde nádherné melodie z alb: Léčitelka 5, Počátky, Želví ostrov, Dcera kouzelníka, Bohyně Měsíce 2, Léčitel Země 2 a Havajská bohyně. CD má extra délku - 1 hodinu a 15 minut a je nejlepším lékem proti stresu. Velmi účinně uzdravuje duši i tělo... Doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Sungrass.mp3
02 Moonlit Tide.mp3
03 Sundew.mp3
04 Only Love Matters.mp3
05 Transformation.mp3
06 Amulet.mp3
07 Cathedral of Trees.mp3
08 Sail into Tomorrow.mp3
09 Alice.mp3
10 The Eyes of Love.mp3
11 Always Faithful.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hudba pro vnitřní pohodu / Music for Inner Calm....NOVINKA!
Al Rodriguez
Hudba pro vnitřní pohodu je přesně to, co „musíte mít“ ve Vaší hudební sbírce. Album zkomponoval autor Al Rodriguez a při jeho poslechu se vydáte na cestu k vnitřní pohodě a míru. Uklidňující hudba Vás něžně obejme a zrelaxuje tělo i mysl od samého počátku - pomůže dosáhnout dokonalé vyrovnanosti, která k Vám přijde po uvolnění stresu. Album Vás dá opět krásně „dohromady“ - představuje ideální hudbu nejen pro osobní relaxaci, ale i pro různé terapie. Hodinová délka CD je přesně tím potřebným časem pro odpočinek a zlepšení nálady… lehněte si, zavřete oči, na nic nemyslete, uvolněte se a jen odpočívejte při jeho poslechu. Budete překvapeni, jak rychle a účinně tento přirozený hudební lék obnoví Váš vnitřní klid.
ukázky v mp3
01 Rest Your Eyes .mp3
02 Time to Reflect.mp3
03 Cast Away Worries.mp3
04 Spirits of Your Mind .mp3
05 Soul Searching.mp3
06 Peace Descends.mp3
07 The Caress of Calmness.mp3
08 Absolute Serenity.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kouzelný prsten víl / The Fairy Ring....NOVINKA!
Earth Tones
Atmosféra posvátných míst, zvuky přírody a léčivé tóny posvátných nástrojů
Nový druh léčivé ambientní hudby se sólovými akustickými nástroji a zvuky přírody vykresluje skutečné prostředí tak, že sedíte přímo v tichu svého zvolené posvátného prostoru...

S tímto CD se ocitnete na okraji prastarého lesa, obejme Vás něžný ptačí zpěv. Překrásné melodie kytary, zvonků a mystických zvuků přenesou mysl ke kouzelnému prstenu tančících víl.

Zavřete oči... Velmi jemné album Vás bude hladit po srdci, uzdravovat a rozprostře v duši nekonečný klid a mír prostřednictvím zázračného působení víl a jejich hudby...
ukázky v mp3
The Fairy Ring.mp3
cena CD: 299,- Kč
Klidná kočičí meditace / Peaceful Cat Meditation....NOVINKA!
Andrea Sobotka
Relaxace pro domácí mazlíčky a lidi, kteří je milují
Přinášíme Vám novinkové CD s jemným kočičím předením, které má velmi silné uklidňující a léčivé účinky! V kombinaci s něžně hladivou hudbou přináší toto album úžasný pocit pokoje a lásky. Postupně přenese Vaši mysl do hlubšího a hlubšího uvolnění, ve kterém se Vám bude snadno usínat a Váš spánek bude nepřerušovaný, příjemný a osvěžující. Ideální hudba také pro relaxaci, léčení a jako nejpřirozenější lék proti nespavosti. Velmi doporučujeme tuto hudební lahůdku pro všechny milovníky koček a jejich kočičí miláčky!
ukázky v mp3
Peaceful Cat Meditation.mp3
cena CD: 299,- Kč
Zimní slunovrat / Midwinter....NOVÁ REEDICE!
Jon Richards
Hudba pro kouzelnou vánoční atmosféru
Představte si klidný zasněžený prosincový večer se svými blízkými kolem nazdobeného vánočního stromečku. Překrásné uklidňující melodie Jona Richardse se stanou ideální kulisou k tomu, aby Vaše letošní vánoce byly plné klidu, pohody, harmonie a výjimečnosti zároveň. Akustické album s keltskou kytarou, harfou, flétnami, houslemi, violoncellem a klavírem Vás pohladí po duši něžnými tóny inspirovanými slavnostní keltskou středověkou hudbou. Zapalte si svíčku se svými milovanými, pusťte si tuto hudbu a už se jen těšte kouzelnou vánoční atmosférou s poletujícími vločkami za oknem. Srdečné, vysoce melodické CD přinášející kolekci mystických zimních pohádkových skladeb. Hluboce uklidňující album, které Vás bude příjemně hřát, relaxovat a léčit nejenom o vánocích, ale po celou dobu zimy. Vřele doporučujeme
ukázky v mp3
01 Across the Seasons.mp3
02 Freya.mp3
03 Carol of the Bells.mp3
04 Yuletide.mp3
05 Brighids Flame.mp3
06 Ember Days.mp3
07 Waltz of the Snow Queen.mp3
09 Down in Yon Forest.mp3
10 Winterlight.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčitelka 5 - TRANSFORMACE / Medicine Woman 5 - Transformation....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Medwyn Goodall
HUDEBNÍ UDÁLOST ROKU!!!
Nejúspěšnější řada léčivých a relaxačních CD všech dob „Medicine Woman“ pokračuje dalším, tentokrát již pátým titulem TRANSFORMACE! Je inspirován mayskou kulturou situovanou hluboko v deštném pralese. Medicine Woman 5 se tak navrací k originálním kořenům inspirace a je zkomponována ve stylu Medicine Woman 1 a 2. Uslyšíte zde opět Medwynovy překrásné zpívající kytary a oduševnělé panovy nebo bambusové flétny. Inspirativní hudba se jemně prolíná se zvuky deštného pralesa a přináší kouzelnou atmosféru světla procházejícího přes zelené koruny stromů a pradávné ruiny svatyň. Úžasné melodie naplní Vaši mysl i duši dokonalým klidem, uvolní tělo a okamžitě dodají silnou léčivou energii k uzdravení a transformaci. Na CD je zařazena bonusová skladba, se kterou si můžete vychutnat atmosféru čistých zvuků deštného pralesa. ÚCHVATNÉ!
ukázky v mp3
01 Sun Dew.mp3
02 Transformation part 1.mp3
03 Cathedral of Trees.mp3
04 Wanderer.mp3
05 Sky Watching.mp3
06 Inner Child.mp3
07 Transformation Part 2.mp3
08 Bonus Track - Pure Rainforest.mp3
cena CD: 299,- Kč
Spirituální flétna / Spirit Flute....NOVINKA!
Wychazel
Léčení šamanskou flétnou
Šamanská flétna je léčivá píseň větru. Jemná hudba s indiánským citem pro relaxaci a vizualizaci Vás zve k uklidnění mysli na příjemné cestě do mystického světa šamana. Indiánské flétny, šamanské bubny s chrastítky a přírodními zvuky vykouzlí autentickou atmosféru a budou účinně uzdravovat Vaši duši i tělo. Se skladbami nazvanými Tanec Země, Na křídlech orla, Spirituální flétna, Cesta duše, Záře vlčí hvězdy pocítíte dokonalé uvolnění, novou energii a radost ze života… Překrásné album vyniká originálním šamanským provedením hudby s časem prověřenými léčivými účinky. Zavede Vás mezi Indiány, kde šamanské flétny odnesou všechny Vaše starosti jako léčivá píseň větru...
ukázky v mp3
01 Earth Dance.mp3
02 On Eagles Wings.mp3
03 Spirit Flute.mp3
04 Soul Journey.mp3
05 Wolf Star Rising.mp3
cena CD: 299,- Kč
Bubny Cargo - Rytmy Země / Drum Cargo - Rhythms of Earth....NOVINKA!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Spojení s léčivou silou a energií šamanských rytmů 4
ČTVRTÉ pokračování největšího světového bubnového bestselleru všech dob tentokrát léčící energií Země! Úchvatné bubnování spojuje rytmy a bubny z celého světa, nad nimiž se vznášejí kouzelné šamanské flétny! Toto energetizující bubnové CD je vynikající pro terapii rytmem, spontánní tanec, dodání životní energie, ale i odpočinek a všechny relaxační techniky. CD Vás úžasně rozvibruje, zregeneruje mysl i tělo, hluboce zrelaxuje a spojí s tlukotem srdce naší Země!
ukázky v mp3
01 Medicine Drum Call.mp3
02 Rhythm Ritual Return.mp3
03 Four Direction Groove.mp3
04 Thunder Drum Dream.mp3
05 Sacred Beat Meeting.mp3
06 North Wind Rhythms.mp3
07 Lowerworld Drum Journey.mp3
08 Faithkeeper Earth Pulse.mp3
cena CD: 399,- Kč
Reiki - Mistrovský stupeň / Reiki Masterclass....NOVINKA!
Wychazel
Hudba pro léčení a Reiki
Uklidňující hudba s orientálním cítěním pro Reiki ošetření a hlubokou relaxaci. V intervalu přibližně 3 minuty zaznívá malý zvonek ke sledování času pro změny poloh léčení rukami. Skladby jsou zvoleny tak, aby doprovázely léčbu probíhající podle potřeby až do 23 pozic rukou (celková délka CD činí 69 minut). Poslední skladba přináší klidné přírodní zvuky, uzavírá léčení a jemně navrací do uvědomění reality. CD je vytvořeno se speciálním poděkováním Mistryni Reiki Victorii Gosher za pomoc a radu (autorky knihy Vaše ruce mohou léčit školou Reiki) - viz poznámky uvnitř CD pro více informací. Překrásné melodie bambusových fléten, smyčců a zvonků spolu s uklidňujícími přírodními zvuky Vám přinášejí nový hudební klenot pro účinné Reiki léčení. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Deepest Calm.mp3
02 Inner Peace.mp3
03 Insight & Compassion.mp3
04 Self Belief.mp3
05 Inner Strength.mp3
06 Renewal.mp3
07 Emergence & Growth.mp3
08 Return to Awareness.mp3
cena CD: 299,- Kč
Zlatá keltská hudba / Celtik Gold....NOVINKA!
Chris Conway
Hudba pro relaxaci a léčení
Přinášíme Vám hluboce uklidňující léčivou hudbu s keltským nádechem, ve které zaznívají nádherné irské flétny a další keltské nástroje. Autor tohoto CD Chris Conway je členem slavné keltské skupiny Govannen a je znám svým nejlepším a nejprodávanějším albem „Keltské snění“. „Zlatou keltskou hudbu“ zkomponoval jako spojitou a pro snadnou orientaci rozdělenou na 8 skladeb. Toto překrásné album vychází z keltské léčitelské mytologie a patří ke „zlatým klenotům“ keltské hudby. Jeho tradiční harmonie a instrumentace je ideální pro léčení i hlubokou relaxaci. Dokonale Vás uvolní, pohladí po duši a okamžitě spustí silné uzdravující procesy. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Celtic Lullaby.mp3
02 Dian Cecht The Healer.mp3
03 Airmids Herbal Cloak.mp3
04 Triple Goddess Of Healing.mp3
05 Connlas Well Of Wisdom.mp3
06 Otherworld Of Eternal Youth.mp3
07 Healing Hill Of Uisneac.mp3
08 Celtic Lullaby Remembered.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hluboký spánek / Memories from Sleep....NOVINKA!
Paul Sills
Léčivá hudba pro zlepšení paměti a zdraví dokonalým spánkem
Je lékařsky dokázáno, že kvalitní spánek má vliv na paměť i zdraví. Čím je spánek hlubší, tím více je jím mozek zregenerován, osvěžen a tím pak podává v běžném životě lepší výkony v učení, práci, ve správném a rychlém rozhodování atd. Poslech tohoto alba doporučujeme při hluboké relaxaci a před spánkem. Přivítá Vás první nádherná skladba „Klid“ a dalších 7 kompozic bude postupně prohlubovat uvolnění a dokonale Vás naladí na hluboký spánek, ve kterém bude mozek přirozeně odpočívat a regenerovat. Po probuzení budete dobře vyspaní, Vaše paměť zlepšena a zdraví posíleno. Novinkové album Vám také umožní snadno relaxovat, rozjímat nebo snít. Ponořte se do světa jemně plynoucích melodií a zvukových krajin… Toto CD je vynikající také pro zlepšení paměti a tím i studijních výsledků u studentů a dětí!
ukázky v mp3
01 Stillness.mp3
02 Slow Dive.mp3
03 Moments Of Surf.mp3
04 While She Sleeps.mp3
05 Floating.mp3
06 Dreaming Of Waves.mp3
07 Lifting.mp3
08 Into The Everything.mp3
cena CD: 299,- Kč
Posvátný rituál / Vision Quest....NOVINKA!
Jon Richards
Indiánská hudba pro hledání vize a objevení poslání a smyslu života
Hluboce meditativní, duchovní album spojující s matkou Zemí. Jon Richards mistrně kombinuje autentické indiánské zpěvy, vokály, flétny a šamanské bubnování se současnými nástroji a přírodními zvuky. Okolní zvukové světy indiánských krajin a jemně evokující melodie Vás vezmou na Vaši osobní cestu... Podle Indiánů každý člověk hledá svou vizi (Vision Quest) – své životní poslání, se kterým je šťastný. Se skladbami nazvanými V kruhu, Domovina, Posvátný rituál, Procházka duše a Večerní modlitba se ocitnete mezi indiánskými šamany, kteří Vám pomohou najít Vaši vizi (Vision Quest) a tím i naplnění a smysl Vašeho života. Úchvatné album s poselstvím domorodých Indiánů nyní oslovuje posluchače po celém světě, velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Within the Circle.mp3
02 Homeland.mp3
03 Vision Quest.mp3
04 Spirit Walk.mp3
05 Evening Prayer.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivý ptačí zpěv / Healing Birdsong....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivé zvuky ptačího zpěvu s uklidňující hudbou
Překrásná nahrávka léčivého ptačího zpěvu natočená za ranního úsvitu. Obsahuje 2 stopy: 1 x 35 minut uklidňujícího zpěvu ptáků včetně mistrovských melodií drozdů a dalších 1 x 35 minut, kde je ptačí zpěv pečlivě smíchán s velmi uklidňující relaxační hudbou, kterou složil Llewellyn. Ocitnete se v rajské přírodě pod červánky při vycházejícím slunci. Pocítíte hluboké uvolnění a klid, který Vás bude léčit tím nejpřirozenějším způsobem a naladí Vás pozitivně na celý den. Skvělá oáza pohody a harmonie pro Váš domov. Velmi doporučujeme tento odvěký a účinný lék přírody!
ukázky v mp3
Healing Birdsong.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivá bouřka / Healing Thunderstorm....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivé zvuky bouřky s uklidňující hudbou
Toto novinkové CD nabízí léčivé atmosférické zvuky vzdáleného hřmění a dunění letní bouřky. Nahrávka obsahuje 2 stopy: 1 x 35 minut čistých zvuků bouřky a 1 x 35 minut bouřky pečlivě smíchané s uklidňující relaxační hudbou složenou a nahranou Llewellynem. Toto CD Vás hluboce uklidní, očistí duši od všeho negativního a okamžitě dodá energii a tvůrčí náladu. Velmi doporučujeme k pročišťování a pozitivní transformaci energií ve Vašem domově. Nádherná atmosféra bouřky s léčivou hudbou… vyzkoušejte její uzdravující účinky, jsou darem přírody!
ukázky v mp3
Healing Thunderstorm.mp3
cena CD: 299,- Kč
Písně lásky a světla / Chants of Love & Light....NOVINKA!
Orenda Blu
V návaznosti na velmi populární CD „Posvátné zpěvy a mantry“ přichází novinka „Písně lásky a světla“ od fenomenální zpěvačky Orendy Blu. Toto speciální album spojuje posluchače s odvěkou funkcí lidského hlasu jako nejpřirozenějšího léku, který dokonale vyrovnává energetické toky v těle, přináší klid a hladí po duši. Kombinace krásné hudby a zpěvu probouzí účinné procesy uzdravení. Je ideální pro vizualizaci, meditaci, cvičení jógy, léčení a relaxaci. Kdo má rád zpěvačky jako Devu Premal nebo Enyu, zamiluje si i toto excelentní album plné radosti, lásky a světla!
ukázky v mp3
01 He Moe Uhane.mp3
02 Sun Song.mp3
03 Nam Myoho.mp3
04 All I ask of You.mp3
05 Cherokee Water Blessing.mp3
06 Aroha.mp3
07 Aho Mitakuye Oyasin.mp3
08 I am Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
Piánové snění / Piano Dreamer....NOVINKA!
Chris Conway
Hudba pro relaxaci, odpočinek a obnovení kvalitního spánku
CD „Piánové snění“ je kontinuální rozvíjející se gobelín snové klavírní hudby, na jehož pozadí zaznívají jemné zvuky mnoha exotických nástrojů. Každá část má svou vlastní atmosféru a každá Vás odnese do další plynoucí sekvence snů. Ocitnete se v jemnosti a hebkosti stříbrných mráčků a za doprovodu překrásné hudby budete unášeni do příjemných pocitů, v nichž se všechny starosti všedního dne rozplynou a v duši se rozprostře jen nekonečná, hřejivá harmonie. Velmi melodické, něžné a dokonale účinné pro obnovení kvalitního spánku.
ukázky v mp3
Nine Dreams on a Moonlit Night.mp3
cena CD: 299,- Kč
Harmonie čaker / Chakra Balance........NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Léčivá hudba pro aktivaci a harmonizaci čaker, pro meditaci a jógu
Nechejte odplout stres a ponořte se do posvátného léčení zvukem. Speciálně zkomponované tóny a frekvence této hudby vylaďují mozkové vlny a umožňují harmonizovat a léčit Vaše čakry. Uvedou Vás do stavu naprosté relaxace a vnitřní rovnováhy. Vibrační bloky i oblasti napětí se rozpustí, abyste po poslechu byli zcela vyrovnaní a naplněni vnitřním klidem. Umělci David & Steve Gordon - nositelé mnoha světových ocenění za léčení hudbou - mají více než 30-i leté zkušeností v oblasti vytváření hudby, která účinně uzdravuje tělo, mysl a duši. Bratři Gordonové skládají každou skladbu ve stavu hluboké meditace, takže hudba pro jednotlivé čakry vyjadřuje přesně jejich energii. 14 skladeb na albu je rozděleno do dvou částí - první část (celkem 7 skladeb) je určena pro aktivaci dané čakry, druhá část (dalších 7 skladeb) slouží k její harmonizaci a léčení. CD může být použito buď k přehrávání v plné délce jako celková meditace uklidňující všech 7 základních čaker nebo k jejich cílenému uzdravování po jednotlivých skladbách. Album také velmi dobře poslouží jako léčivá hudba pro jógu, masáže, Reiki nebo spánek. Výjimečný novinkový titul, který nemá ve světové hudbě obdoby!
ukázky v mp3
01 - 1 CAKRA - AKTIVACE - Earth Chakra - Part 1.mp3
02 - 2 CAKRA - AKTIVACE - Passion Chakra - Part 1.mp3
03 - 3 CAKRA - AKTIVACE - Power Chakra - Part 1.mp3
04 - 4 CAKRA - AKTIVACE - Heart Chakra - Part 1.mp3
05 - 5 CAKRA - AKTIVACE - Sound Chakra - Part 1.mp3
06 - 6 CAKRA - AKTIVACE - Vision Chakra - Part 1.mp3
07 - 7 CAKRA - AKTIVACE - Crown Chakra - Part 1.mp3
08 - 1 CAKRA - HARMONIZACE - Earth Chakra - Part 2.mp3
09 - 2 CAKRA - HARMONIZACE - Passion Chakra - Part 2.mp3
10 - 3 CAKRA - HARMONIZACE - Power Chakra - Part 2.mp3
11 - 4 CAKRA - HARMONIZACE - Heart Chakra - Part 2.mp3
12 - 5 CAKRA - HARMONIZACE - Sound Chakra - Part 2.mp3
13 - 6 CAKRA - HARMONIZACE - Vision Chakra - Part 2.mp3
14 - 7 CAKRA - HARMONIZACE - Crown Chakra - Part 2.mp3
cena CD: 399,- Kč
Můj odpočinek / Me Time....NOVINKA!
Midori
HUDBA, KTERÁ VÁS DOKONALE ZRELAXUJE
Každý z nás potřebuje mít chvíli pro sebe - ten vzácný čas pro osobní relaxaci a odpočinek, kdy se bude regenerovat, léčit nebo zklidňovat tělo i mysl. Odpočiňte si s tímto jemným novinkovým albem speciálně pro tyto chvíle vytvořeným. Sametově hebké melodie Vás hřejivě obejmou, dokonale zrelaxují, posílí, podpoří kreativitu a imunitu. Po tomto jedinečném odpočinku se budete cítit jako znovuzrození. Vyzkoušejte sami… Velmi doporučujeme tento excelentní titul, který si zasloužíte!
ukázky v mp3
ME TIME 1.mp3
ME TIME 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivé světlo Isis / The Healing Light of Isis....NOVINKA!
Wychazel
Mystická hudba plná tajemství, exotiky a záhad. Hoďte své starosti za hlavu, vstupte do tajemného světa starověkého Egypta a objevte léčivé světlo bohyně Isis! Přinášíme Vám svět exotických zvukových textur a jemné hudby nahrané speciálně pro hlubokou relaxaci, emocionální léčení a rozvoj představivosti. Celé album je sladěno s klidnou tepovou frekvencí 60 tepů za minutu a plyne pozvolna bez pauz mezi skladbami. Je inspirováno hudbou, zvuky a posvátnými zpěvy Středního východu. Uslyšíte etnické vokály, dřevěné flétny, cimbál nebo různé atmosférické zvuky. Užijte si tuto neobyčejnou dovolenkovou cestu. Příjemné, melodické, pulsující!
ukázky v mp3
1 The Healing Light of Isis - Wychazel.mp3
2 Rebirth - Wychazel.mp3
3 Sirius Rising - Wychazel.mp3
cena CD: 299,- Kč
Příslib relaxace / A Promise of Relaxation....NOVINKA!
Midori
Hudba pro relaxaci a dokonalé uvolnění
Další pokračování jedné z nejúspěšnějších kolekcí pro relaxaci a léčení hudbou nazvané „Příslib“, která obletěla celý svět, aby potěšila a pomohla tisícům posluchačů. Něžné melodie se lehce vznášejí prostorem, jsou velmi tiché, prosté a všeobjímající. Stávají se tak ideálním prostředkem pro vytvoření kouzelné atmosféry k léčení, dokonalému uvolnění nebo meditaci. Klavír, zvonky a měkké smyčce Vám dodají trvalý klid a přinesou pokoj, mír i uvolnění. Přesvědčte se sami a nechejte své starosti rozplynout v této krásně jemné, melodické hudbě.
ukázky v mp3
A Promise of Relaxation part 1.mp3
A Promise of Relaxation part 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Korálový útes / Fragile Reef....NOVINKA!
Simon Lovelock
Putování za krásami korálového moře
Titul z nové hudební série „Divoká příroda“… originální hudba, která Vás přivede blíže k matce Zemi a předá Vám její sílu a energii! Klidná hudba, která Vás přenese do teplých mělkých vod tropického korálového útesu - jednoho z nejkrásnějších prostředí přírody. Nechejte své tělo a mysl proplouvat mezi barevnými korály v tyrkysové vodě prozářené hřejivými slunečními paprsky. Měkké klávesy, kytary a jemné přírodní zvuky oceánu vytvoří ideální prostředí k dokonalému odpočinku a hluboké relaxaci… Úchvatné melodie nejenom pro čas dovolené, ale kdykoli i k zaslouženému oddechu. Velmi pohodové a účinné CD k rychlému osvěžení, uvolnění a nabrání nových sil…
ukázky v mp3
1 Underwater Wonders.mp3
2 Drifting.mp3
3 Time and Tide.mp3
4 Echoes from the Wreck.mp3
5 Beautiful Giants.mp3
6 Tropical Thunder.mp3
7 The Deepest Blue.mp3
8 Memories of the Reef.mp3
cena CD: 299,- Kč
Srdce Afriky / The Heart of Africa....NOVINKA!
Wychazel
Putování za sluncem a léčivou energií Afriky
Titul z nové hudební série „Divoká příroda“… originální hudba, která Vás přivede blíže k matce Zemi a předá Vám její sílu a energii! Pročistěte svou mysl, relaxujte s hypnotickými bubnovými rytmy, domorodými zpěvy nebo tradičními nástroji a odcestujte hluboko do srdce Afriky! Okouzlí Vás africké vokály, energetické bubny, marimba, mbira, dřevěné flétny, přírodní zvuky a atmosférické efekty… Vychutnejte si toto dovolenkové putování pro dokonalou relaxaci i vizualizaci. Nemusíte jezdit do Afriky a přece se s touto hudbou ocitnete v exotickém kontinentu, který je plný energie hřejivého slunce! Čeká Vás naprostá pohoda, klid, uvolnění a zasloužený relax…
ukázky v mp3
01 African Sunrise.mp3
02 Serengeti Dawn.mp3
03 The Heart of Africa.mp3
04 Drums in the Forest.mp3
05 Beautiful Rain.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hlas lesa / Call of the Forest....NOVINKA!
Midori
Léčivé tóny z kouzelného lesa
Titul z nové hudební série „Divoká příroda“… originální hudba, která Vás přivede blíže k matce Zemi a předá Vám její sílu a energii! Jemné, láskyplné kouzlo lesa ožívá v této nádherné hudbě. Pocítíte nekonečnou volnost, hřejivé slunce prosvítající přes listy. Představte si, že jste tam…mezi stromy a zelení… Zvuky, které se rozprostřou kolem Vás v lesní ozvěně, naplní duši hlubokým klidem a harmonií. Velmi krásná, srdce hladící, uzdravující hudba… Vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Dawn Chorus.mp3
02 Riverside.mp3
03 Foraging.mp3
04 Raindrops.mp3
05 Wind In The Trees.mp3
06 The Still Before The Storm.mp3
07 Evening Shade.mp3
08 Moonlight.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kameny moudrosti / The Stones Of Wisdom....NOVINKA!
Gandalf / Vydáno v licenci USA
Keltská hudba pro hluboký klid a pohodu
Jemná a zároveň ohromující hudba, která Vám téměř bere dech. Velmi originální CD plné příjemných emocí. Mísí se zde moderní rytmy a zvuky keltských hudebních nástrojů – v nádherných melodiích uslyšíte dřevěné flétny, keltské kytary, harfy, klavír nebo bubny sladěné s tlukotem srdce a dechem. Vydejte se na vzrušující výpravu mystickou zemí Keltů se spoustou dobrodružství, budete putovat po stopách dávných civilizací, navštívíte kouzelné kamenné menhiry, ocitnete se ve starých kostelích v jihozápadní Anglii. Neobyčejně inspirativní album, které vyplavuje vše negativní, dokonale uvolňuje a nabíjí novou energií... Světový bestseller keltské hudby pro opravdovou pohodu těla i mysli!
ukázky v mp3
01 The Lonesome Wanderer .mp3
02 Secret of the Ancient Tree .mp3
03 Questions of the Heart.mp3
05 Words of Silence.mp3
06 Roads of Atlantis.mp3
07 Talk with the Spirits of the Sea.mp3
09 Dance of Ecstasy.mp3
10 Stones of Wisdom.mp3
11 The Light.mp3
12 The Ageless Beauty of Magaia.mp3
13 Men-An-Tol - The Healing Stone.mp3
14 To a Different Shore.mp3
16 Wings of Love.mp3
18 Morning of Peace.mp3
19 Source of Light.mp3
cena CD: 399,- Kč
Můj malý svět / My Own Little World....NOVINKA!
Eichstaedt
Nápadité a unikátní album mladé skladatelky, která Vás přenese do svých kouzelných zvukových světů. Ty mohou být veselé i klidné jako v titulní skladbě "My Own Little World", melancholické i plné touhy jako v "Clandestino" nebo chytlavé a dynamické jako v "Gypsy". Titul je plný výjimečných melodií, které si snadno zapamatujete a vždy Vám věnují pozitivní, uvolněnou náladu. Skvělá relaxace, která účinně posiluje organismus, dodá energii, vitalitu, rozvibruje Vaše tělo a probudí dobré naladění. Při poslechu tohoto CD budete mít pocit, že jste součástí něčeho opravdu nádherného, neskutečně příjemného. Vibrující rytmy plné života a kouzelné melodie - zážitky pro všechny, kteří mají rádi očistnou hudbu! Hudební žánr ve stylu Mika Oldfielda, doporučujeme!
ukázky v mp3
01 My Own Little World Part 1.mp3
02 Clandestino.mp3
03 Gypsy.mp3
04 Theme From A Secret Place.mp3
05 My First Song.mp3
07 My Own Little World Part 2.mp3
08 Nice And Easy.mp3
11 Clare.mp3
12 A Folk Song.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pozemští andělé / Earth Angels....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Niall
Hudba přivolávající andělskou pomoc
Nové album Nialla - jednoho z nejlepších světových hudebníků, láskyplného člověka plného pokory, autora CD bestsellerů jako Andělské Reiki, Přivolání mých andělů, Léčitelská síla nebo Duše šamana! Pomocí této hudby se spojíte s anděly, kteří uzdravují Zemi a naplní Vás okamžitě vnitřním klidem a andělskou léčivou energii. Křišťálově čisté tóny s překrásnými písněmi Vám přinese 6 pozemských andělů působících v přírodě, mezi Indiány, v poušti, v duchovních úrovních posvátného léčení, v hlubinách oceánů a v keltských zemích. Srdce hladící andělské harmonie Vám nejenom zvednou náladu, ale prozáří duši silným světlem skutečné a nic nežádoucí lásky, která Vás pozvedne, otevře jasné vidění a dodá nekonečnou sílu Ducha do nových začátků. Veškeré Vaše problémy pak roztají jako led a zřetelně uvidíte jejich řešení. V současnosti nejkrásnější album na světě přivolávající andělskou pomoc nebo jen tak, pro Vaše potěšení...
ukázky v mp3
01 Nature Angels.mp3
02 Native American Angels.mp3
03 Desert Angels.mp3
04 Sacred Angels.mp3
05 Angels of the Deep.mp3
06 Celtic Angels - Angel of my Heart.mp3
cena CD: 299,- Kč
Krásné snění / Dreamweaver....NOVINKA!
Medwyn Goodall
Hudba pro relaxaci mysli i těla a pro lepší, hlubší a ničím nerušený spánek
Úžasná novinka Medwyna Goodalla je tady! Poslech nádherně atmosférického alba začne v ložnici o půlnoci, kdy hodiny tiše tikají jako vítr v oblacích. Tóny Vás odnesou na hřejivou cestu do překrásné imaginární krajiny snů… Album je vytvořeno pro relaxaci mysli i těla a pro lepší, hlubší a ničím nerušený spánek, který hraje velmi důležitou roli v našem zdraví. Dochází při něm k revitalizaci buněk nervového a imunitního systému. Hluboký spánek tak napomůže odstranit stres a výborně Vás za pomoci těchto tónů připraví pro nadcházející den. Tato hudba je také vhodná pro meditaci nebo k intenzívní relaxaci… Dech beroucí, nápadité a velmi inspirující CD. Používá nové přelomové zvuky s celou řadou nástrojů včetně klavíru, kytary, cimbálu a panovy flétny… s extra bonusovou, hluboce ztišující a uspávající skladbou!
ukázky v mp3
01 Dreamweaver.mp3
02 As the World Sleeps.mp3
03 River of Dreams.mp3
04 Light in the Shadow.mp3
05 Dare to Dream.mp3
06 Sanskrit.mp3
cena CD: 299,- Kč
AURA - Světlo, které uzdravuje / AURA - The Light that Heals....NOVINKA!
Andrew Kinsella
Zářivé a čisté barvy aury pomocí této hudby – záruka Vašeho zdraví a dobré nálady!
Jednou z možností, jak začít nový, krásný a příjemný den, je poslech tohoto CD. Hudba Vás naplní energií, účinně pročistí a projasní barvy Vaší aury, jejichž světlo pak prostoupí celé tělo. Tyto posilňující melodie mohou být poslouchány také během dne pro osvěžení těla i mysli nebo k obnově duševních sil. Lákavá esence jemné hudby, jasných melodií a měkkých rytmů rovněž příjemně otevře Vaši představivost. Vydáte se na cestu vlastní obnovy a sebeléčení, na které se zbavíte vnitřního napětí a budete se cítit uvolněně a vyrovnaně. Aura je nepřerušovaná hudba, kde každá skladba navazuje na další pomocí jemného atmosférické přechodu - ideální album pro vizualizaci nebo jednoduše k odpočinku po náročném dni. Zářivé a čisté barvy aury pomocí této hudby – záruka Vašeho zdraví a dobré nálady! Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Radiance.mp3
02 Through Loving Eyes.mp3
03 The Light that Heals.mp3
04 Becoming Whole.mp3
05 Harmony.mp3
cena CD: 299,- Kč
Obklopte se klidem a relaxujte s Llewellynem / Keep Calm and Relax to Llewellyn....NOVINKA!
Llewellyn
Llewellyn patří mezi důvěryhodná jména, pokud jde o kvalitní relaxační hudbu. Přinášíme Vám výběr skladeb z jeho některých nejoblíbenějších alb. Tato speciální kompilace vytváří ideální prostor nejen pro dokonalý odpočinek a k získání nadhledu, ale také pro povznesení a inspiraci. Album je perfektní pro poslech jak v klidu Vašeho relaxačního koutku, tak třeba při příležitosti večeře s Vašimi přáteli. Vykouzlí vždy nádhernou, radostnou a příjemně uklidňující atmosféru. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Running Free.mp3
02 Walking in Beauty.mp3
03 Enchantment of the Elves.mp3
04 Waxing Moon.mp3
05 A Glimpse of Paradise.mp3
06 The Sacred Box.mp3
07 Lunar Power.mp3
08 Singer in the Stream.mp3
09 Reiki Starlight - Part 1.mp3
cena CD: 299,- Kč
Tajuplný svět / Secret World....NOVÁ REEDICE!
Neil H.
Jedná se o speciální kompilaci hudby, které pomáhá získat peníze a povědomí o záchranném centru pro zvířata „Secret World Wildlife Rescue Centre“. Hudba byla vybrána zaměstnanci a dobrovolnými pracovníky tohoto centra z různých CD Neila H., který k ní ještě nahrál další přírodní zvuky zvířat žijících v záchranném centru. Krásná směs pestré hudby Neil H., stejně jako dvě nové skladby napsané speciálně pro toto album, Vás nádherně zrelaxuje, uklidní, spojí s přírodou a láskou zvířecích miláčků. Překrásná hudba pro posluchače, velká pomoc pro zvířata…
ukázky v mp3
01 Tender Care.mp3
03 The Hunter.mp3
04 An Enlightening Dream.mp3
05 Faerie Dream.mp3
06 Beyond The Storm.mp3
07 Beyond The Light.mp3
08 Wave Dancers.mp3
09 Secret World.mp3
10 Out From The Woods.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltské Vánoce / Celtic Christmas....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Govannen
Hudba pro vánoční chvíle pohody
Zapalte svíčku a užijte si neobyčejné pohodové Vánoce se svými blízkými a s novinkovou vánoční hudbou keltské skupiny Govannen! Jedinečné keltské aranžmá tradičních vánočních koled a písní s nádherným doprovodem jemných irských fléten, houslí, bohdaru, citery, zvonků, perkusí nebo éterických zpěvů ve stylu Enyi. Tato hudba svou krásou otevírá srdce a naplňuje nic nežádoucí, opravdovou láskou. Úžasně dotvoří pohádkovou zasněženou atmosféru, kdy chceme ve štěstí prožívat se svými nejbližšími kouzlo Vánoc...
ukázky v mp3
01 God Rest Ye Merry Gentlemen.mp3
02 In the Bleak Midwinter.mp3
03 We Three Kings - Wenceslas - Ding Dong Merrily.mp3
04 The Holly And The Ivy - The First Noel.mp3
05 Wexford Carol.mp3
06 Oh Little Town - An Dro Nevez - Hark the Herald.mp3
07 Breton Carol - Schiarazula Marazula.mp3
08 Don Oiche Ud i mBeithil.mp3
09 Three Ships - Two Jigs - Merry Christmas - Deck the Halls.mp3
10 Silent Night.mp3
11 And The Band Played On.mp3
cena CD: 299,- Kč
Indiánská modlitba / Native American Prayer....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivá hudba a zpěv Indiánů
Úžasná a dlouho očekávaná novinka léčivé indiánské hudby! Jemné a citlivé dřevěné indiánské flétny vytvářejí krásné album, které dokonale uklidní a pohladí Vaši mysl, tělo i duši. Tato velmi příjemná hudba, kterou zkomponoval nositel mnoha uměleckých ocenění Llewellyn, přináší posluchači trvalý a hluboký stav míru a štěstí. Ve velice originálním díle se Vám také představí autentické indiánské zpěvy, jemné kožené bubny a Llewellynův jedinečný styl hřejivých atmosférických a přírodních zvuků z domoviny Indiánů. Album je vynikající a velmi účinné pro obnovení procesu sebeuzdravení a naplnění novou životní energií tradičními indiánskými hudebními technikami. Také je ideální pro Reiki, masáže, vizualizace a meditace. Vřele doporučujeme tento indiánský hudební drahokam!
ukázky v mp3
01 Red and Purple Sunset.mp3
02 True Peace.mp3
03 Oneness.mp3
04 Wakan - Taka - The Great Spirit.mp3
05 Walking in Beauty.mp3
06 Earth our Mother.mp3
07 Hearts to Understand.mp3
cena CD: 299,- Kč
Chrám světla / Temple of Light....NOVINKA!
Wychazel
Léčivá hudba z tibetského chrámu
Přinášíme Vám léčivou tibetskou hudbu nahranou pro hlubokou relaxaci, cvičení jógy, vizualizaci a meditaci. Toto album je kontinuální bez pauzy mezi jednotlivými stopami pro nejvhodnější léčivý a terapeutický účinek. Je velmi pestré, zaznívají zde posvátné nástroje Dálného východu jako tibetské mísy a zvonky, tibetské rohy, hliněné píšťalky v podtextu s jemnými rytmy udu keramických bubnů, atmosférických a různých magických zvuků. Toto CD je ideální volbou pro vytvoření mystické atmosféry Tibetu ve Vašem domově nebo terapeutické místnosti… Velmi léčivé album vykouzlí neopakovatelnou posvátnou atmosféru tibetského chrámu, zapalte si svíčku a pohodlně relaxujte... Nádherné, vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01 A Spiritual Path.mp3
02 Temple of Light.mp3
03 Sacred Space.mp3
04 Lotus Petals in the Breeze.mp3
05 The Middle Way.mp3
cena CD: 299,- Kč
Království nebe / Kingdom of the Sky....NOVINKA!
Age of Echoes
Putování do království orlů za svobodou duše
Titul z nové hudební série „Divoká příroda“… originální hudba, která Vás přivede blíže k matce Zemi a předá Vám její sílu a energii! Autor Age of Echoes Vám přináší své nejlepší CD k dnešnímu dni - pokračování nejprodávanější hudební série věnované spojení s matkou Zemí! S albem vystoupáte přes hory až k modrému nebi. Stanete se svobodnými a jako orel budete ve vánku kroužit nad krásami přírody. Melodická, jemná a chytlavá hudba obsahuje nádhernou škálu zvuků, jiskřivých nástrojů, kláves a nápaditě hraných kytar. Kouzelné melodie dokonale vyplaví všechny negativní emoce z minulost a naplní Vás obrovským nadhledem, vnitřním klidem a energií. Úžasně posilující a povznášející album. Poznejte jeho krásu a vyzkoušejte jeho účinek!
ukázky v mp3
01 KINGDOM OF THE SKY.mp3
02 FIRST FLIGHT.mp3
03 TAKING FLIGHT.mp3
04 ENDLESS HORIZON.mp3
05 FAR FROM HOME.mp3
06 TOUCH THE MOON.mp3
07 VAULT OF HEAVEN.mp3
08 ZENITH.mp3
cena CD: 299,- Kč
Tibetská duše / Tibetan Spirit....NOVINKA!
Jon Richards
Putování za krásami a mystikou Tibetu
Titul z nové hudební série „Divoká příroda“… originální hudba, která Vás přivede blíže k matce Zemi a předá Vám její sílu a energii. Jon Richards Vám přináší nové vynikající album. Odnese Vás daleko do Tibetu mezi zasněžené vrcholky hor, zelené pastviny a vzácné sněžné leopardy. Budete putovat divokou přírodou a objevovat její ticho, krásy i moudrost spolu s šepotem exotických fléten, melodiemi tradičních vokálů a řady autentických tibetských nástrojů. Odkryjte bohaté dědictví tibetské přírody i kultury. Úchvatné, k dnešnímu dni nejlepší autorovo album… Velmi posilující, dodávající novou, čistou energii tělu, duši i mysli. Vřele doporučujeme tento hudební skvost!
ukázky v mp3
01 Sunrise over Ganden.mp3
02 Tibetan Spirit.mp3
03 Kunlun - Part One.mp3
04 Oracle Lake.mp3
05 Wheel of Becoming.mp3
06 Lhasa - The Eternal City.mp3
07 Kunlun - Part Two.mp3
08 Roof of the World.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hlas oceánu / Call of the Ocean....NOVINKA!
Wychazel
Titul z nové hudební série „Divoká příroda“… originální hudba, která Vás přivede blíže k matce Zemi a předá Vám její sílu a energii! Dejte volnost své fantazii a ponořte se do modré laguny plné čistých zvuků a hlasů delfínů i velryb přinášejících trvalý klid a mír. Obejmou Vás hřejivé vlny oceánu a křišťálové tóny kláves s jemnými melodiemi akustické kytary. Při poslechu Vás hudba odnese do velmi příjemné reality, do nové dimenze bytí. Budete pozorovat světelné paprsky pronikající skrz průzračnou vodu, ve které na Vás čekají milí přátelé - delfíni. Navštívíte jejich svět plný nekonečné lásky, pocítíte hluboký vnitřní klid, harmonii, stejně jako nezištnou, laskavou delfíní povahu a zázračnou léčivost jejich hlasů. Toto překrásné, všeobjímající, mystické a poutavé album se výborně hodí k léčení, pro hlubokou relaxaci, meditaci nebo vizualizaci.
ukázky v mp3
01 Waves of Tranquillity.mp3
02 Islands in a Sea of Dreams.mp3
03 Spirits of the Deep.mp3
04 The Call of the Moon.mp3
05 In Silver Shoals.mp3
06 Pearls of Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
Buddhovo snění / Buddha Dreamer....NOVINKA!
Chris Conway
Hudba pro zlepšení spánku, hlubokou relaxaci
Po velmi úspěšném předspánkovém albu “Keltské snění“ Vám autor Chris Conway přináší své úžasné nástroje a melodie, které odnesou mysl na cestu do exotických východních zemí. Zavřete oči a obejme Vás hřejivá atmosféra s orientálními vůněmi pro hlubokou relaxaci a účinnou podporu spánku. Vaše uši pohladí piáno, kytary, cínové píšťaly, bodhrán, zpěv, citera, kantele, kalimba, harfa, chrámové zvony a zvonky. S touto hudbou budete výborně usínat. Váš spánek se stane hlubokým, osvěžujícím a po probuzení se budete cítit skvěle vyspaní plni energie a dobré nálady. Vyzkoušené album posluchači po celém světě, které velmi dobře funguje!
ukázky v mp3
01 Finding the True Path.mp3
02 Dreams of Enlightenment.mp3
cena CD: 299,- Kč
Čistá relaxace / Pure Relaxation....NOVINKA!
Midori - Medwyn Goodall
Kolekce hudby, která Vás dokonale zrelaxuje
Album “Čistá relaxace“ je speciální kompilace relaxační, uklidňující, ztišující a povznášející hudby. Jednotlivé skladby jsou specificky vytvořeny a uspořádány takovým způsobem, aby vzaly posluchače na cestu do hluboké relaxace a ke konci alba zase pomalu zpět navrátily do reality. Každá skladba přináší pozitivní pocity, ať už je to ztišení mysli, povzbuzení duše nebo jednoduše uklidnění. Vložte toto CD do svého přehrávače, pohodlně se posaďte nebo si lehněte a hodinu nechejte „pracovat“ tuto kouzelnou hudbu… Brzy pocítíte její úžasné účinky. Výborný titul i pro masáže, Reiki, kosmetiku nebo k vytvoření léčebné atmosféry pro terapeutickou praxi. Velmi doporučujeme!

ukázky v mp3
01 Transformation.mp3
02 Sleep Softly.mp3
03 Dream on until Tomorrow.mp3
04 Where Time Stands Still.mp3
05 Morning Dew.mp3
06 Many Shades of Gold.mp3
07 The Mist of the Hills.mp3
cena CD: 299,- Kč
Elementy hlubokého léčení / Deep Healing Elements....NOVINKA!
Shajan / Vydáno v licenci USA
Hudba pro Reiki a meditaci
Překrásné tóny pro léčení 4 elementy (ohněm, vodou, zemí, vzduchem). Tato CD novinka je dlouho očekávané album mezinárodně uznávaného umělce a Reiki Mistra Shajana. Při poslechu Vás něžně obejmou zvuky s jemnými melodiemi, aby vytvořily ideální prostředí pro léčení, meditaci nebo hlubokou relaxaci. Je velmi snadné relaxovat s hřejivými Shajanovými tóny, klidnými zvukovými atmosférami a čistými zvuky přírody. Vydáte se na hudební cestu po čtyřech elementech (oheň, voda, země a vzduch), které Vás budou účinně léčit svou energií a mysl přenesou do rozšířeného stavu vědomí. Budete se cítit bezpečně v dokonalé jednotě s Vesmírem i se sebou samým. Nechte působit “Elementy hlubokého léčení" a užijte si nádherné pocity z uzdravujícího zvuku tohoto výjimečného, více než 73 minut dlouhého mistrovského díla!
ukázky v mp3
01 FIRE - Inner Flame.mp3
02 FIRE - Mystic Fire Spirit.mp3
03 WATER - Blue Lagoon.mp3
04 WATER - Across the Endless Sea.mp3
05 EARTH - Quiet Earth.mp3
06 EARTH - Majestic Mountain Views.mp3
07 AIR - Winds of Heaven.mp3
08 AIR - Circles in the Sky.mp3
09 AIR - Beyond the Horizon.mp3
cena CD: 399,- Kč
Želví ostrov / Turtle Island....NOVINKA!
Medwyn Goodall
Putování za sluncem, exotikou a léčivou energií moře, delfínů a velryb
Titul z nové hudební série „Divoká příroda“… originální hudba, která Vás přivede blíže k matce Zemi a předá Vám její sílu a energii! Klidná, něžná, upřímná a citlivá hudba s kouzelným zpěvem velryb, štěbetáním delfínů, jemnými vlnami oceánu převalujícími se přes laguny a s melodickými tóny Medwyna Goodalla, s nimiž zcela roztají Vaše starosti. Nádherné léčivé melodie, svěží rytmus a přírodní zvuky se stanou potravou pro Vaši duši a vykoupají Vás ve slunečním světle i v tyrkysově modrém moři. Budete se cítit jako znovuzrození, plní síly, vitality a nových nápadů. Překrásné album, které přinese do Vašeho domova vůni exotický dálek a léčivou energii moře. Vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Turtle Island.mp3
02 The Dolphin and I.mp3
03 Moonlit Tide.mp3
04 Whale Whispers.mp3
05 Sun Surfer.mp3
06 A Castaway Dreamer.mp3
07 Sail into Tomorrow.mp3
cena CD: 299,- Kč
Vonná tyčinka 2 / Incense 2...NOVINKA!
Midori
Hudba určená pro pro masáže, jógu, Reiki, lázeňské procedury, hlubokou relaxaci, Tai Chi a meditace
Představujeme Vám 2. pokračování světového CD bestselleru “Vonná tyčinka”! Volně navazuje na 1. díl. Album koncipováno jako spojité v trvání 1 hodiny bez pauz pro dokonalé vytvoření potřebné atmosféry. Hudební obsah je inspirován INDIÍ, uslyšíte zde měkké rytmy tabla, okouzlující melodie fléten a strunných nástrojů, ale i delikátní harmonii západního prostředí, která něžně dotváří osobitý zvuk. Jemné a tvůrčí CD Vás naplní hlubokým klidem a vnitřním mírem. Je ideální volbou pro všechny odborné terapeutické praxe, k navození příjemné domácí atmosféry nebo pro osobní léčebné užívání. Vřele doporučujeme tento hudební klenot pro doplnění do Vaší hudební lékárničky!
ukázky v mp3
Incense 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pokušení / Temptation....NOVINKA!
Wychazel
Exotická hudba a rytmy nabíjející energií
Autentické lidové a etnické nástroje se svůdnými vokály přicházejí společně s výrazným rytmickým pozadím, aby vytvořily krásně atmosférické a povzbuzující album s nádechem Blízkého východu. Ocitnete se v exotické zemi prosycené omamnými vůněmi, prozářené sluncem a temperamentem břišních tanečnic. Okouzlí Vás kytary, mandolína a mandola, tradiční flétny, duduk, atmosférické zvuky a bohaté etnické perkuse… Kontinuální hudba bez tichých přestávek mezi skladbami, která Vás naplní novou, silnou energií. Uvolněte se, přejte si něco a užijte si toto neobyčejné putování! Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 A Single Wish.mp3
02 Entranced.mp3
03 Falling.mp3
04 Forbidden Fruit.mp3
05 Temptation.mp3
06 The Magic Lamp.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltské krajiny / Celtic Landscapes....NOVINKA!
Ruaidhri
Hluboce uvolňující hudba keltských tradic
CD novinka „Keltské krajiny“ hudebně zachycuje nejen duchovní atmosféru míst keltské mystiky, ale i krásné přírodní okolí, ve kterém se nacházejí. Pomocí tradiční keltské instrumentace spolu s moderními prvky a bohaté orchestrace Vás překrásné melodie odnesou do úplného klidu a pohody těchto kouzelných míst. Hudba otevře Vaši představivost pro vnímání staleté historie a rozprostře ve Vás vnitřní mír a hlubokou spiritualitu, kterou Vás tyto krajiny obdarují. Mimořádně krásné album pro Vaše potěšení…
ukázky v mp3
01 Castlerigg.mp3
02 Glendalough.mp3
03 Iona.mp3
04 Lindisfarne - The Holly Island.mp3
05 Tintagel.mp3
06 Stonehenge.mp3
07 Glastonbury.mp3
08 St Davids.mp3
09 Skye.mp3
10 Skellig Michael.mp3
cena CD: 299,- Kč
Měsíční kouzla / Moon Spells....NOVINKA!
Llewellyn
Hudba pro čarování při Měsíci a splnění tajných přání
V úzké spolupráci se světově uznávanou léčitelkou Cassandrou Eason vznikl titul Měsíční kouzla. Llewellyn podle ní složil speciální hudbu s nádherným zpěvem Juliany, která se používá při konkrétních kouzlech v různých fázích Měsíce: 1. Dorůstající Měsíc, 2. Úplněk, 3. Ubývající Měsíc, 4. Novoluní. Každá ze čtyř skladeb se vztahuje k jedné ze čtyř hlavních fází Měsíce a odráží různé energie, takže se můžete naladit duchovně, citově i na nejhlubších úrovních magie ve čtyřech různých, ale vzájemně propojených hladinách. Na 12. straně bookletu tohoto CD Cassandra Eason vytvořila čtyři kouzla pro každou měsíční fázi. Skladby však můžete použít jako předlohu pro vytvoření svých vlastních kouzel. Inspirujte se se jimi, přibližte se k Bohyni Měsíce ve všech jejich náladách i měsíčních fázích a splňte si svá tajná přání pomocí kouzel! Velmi silné a účinné album výrazně zesílí Vaši magii!
ukázky v mp3
01 Waxing Moon.mp3
02 Full Moon.mp3
03 Waning Moon.mp3
04 New Moon.mp3
cena CD: 299,- Kč
Reiki barvy / Reiki Colours....NOVINKA!
Andreas
Léčivá hudba pro hlubokou relaxaci a přijímání Reiki
Krásná léčivá hudba autora Andrease obsahuje speciálně načasované 5 minutové skladby, které jsou ideální pro léčení Reiki. Album Barvy Reiki vzniklo v úzké spolupráci s producentem a zkušeným Reiki Mistrem Llewellynem a je nejen hluboce relaxační a uklidňující, ale při jeho poslechu budete mít pocit prohlubujících se účinků při Reiki ošetření. Například, jak léčení přejde do hlubšího stavu, pak i hudba se stane více vzdušná, lehká a citlivá. Ke konci léčby se hudba zase promění v melodickou a navracející na Zem. Díky jemné akustické kytaře, klavíru, klávesám, smyčcům a flétnám jsou Barvy Reiki také ideální pro relaxaci, masáže, aromaterapii, meditaci a jógu. Vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Star Shine.mp3
02 Beyond the Stream.mp3
03 Awaken Angels.mp3
04 Dream Colours.mp3
05 Rainbow in my Heart.mp3
06 Colours of Hope.mp3
07 Healing Colours.mp3
08 Forever in my Dreams.mp3
09 Magic of Colour.mp3
10 Wonder of Love.mp3
11 Above our Sky.mp3
12 Star Shine - reprise.mp3
cena CD: 299,- Kč
Zákoutí klidu / Soothing Sanctuary....NOVINKA!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Léčivá hudba k hluboké relaxaci a omlazení duše i těla
Odpočiňte si ve svém vlastním klidném útočišti a vychutnejte si blažený klid. Obklopte se luxusní hudební atmosférou, která občerství Vaše tělo, mysl i duši a obnoví vnitřní energii. Vykoupejte se v klidných zvucích jemných kaskádovitých potoků, ptačího zpěvu, něžné harfy, měkkého klavíru, klasické kytary a sladké flétny. Toto uklidňující mistrovské dílo od oceňovaných hudebních vizionářů a léčitelů Davida & Steva Gordonových obsahuje více než 60 minut dokonalé hudby, která Vám dá přesně tolik času, kolik potřebujete pro vyčistění mysli, k hluboké relaxace těla a omlazení ducha. Překrásné a povznášející!
ukázky v mp3
01 Soothing Sanctuary - Part I - Path of Renewal - Serene Oasis - Blissful Waters - Warm Stones.mp3
02 Soothing Sanctuary - Part II - Secret Haven - Tranquil Pool - Glow of Rejuvenation.mp3
cena CD: 399,- Kč
Světlo Indie / The Light of India....NOVINKA!
Richard Ackrill
Putování do divočiny za mystikou Indie
Titul z nové hudební série „Divoká příroda“… originální hudba, která Vás přivede blíže k matce Zemi a předá Vám její sílu a energii! Spirituální povznášející cesta do divočiny v Indii. Překrásná hudba se bude dotýkat Vašeho srdce i duše a spojí Vás s hlubokou mystikou této země. Úchvatné rytmy a melodie Vás naplní novou, čistou a pozitivní energií, velmi doporučujeme tento hudební klenot do Vaší sbírky! Excelentní album!
ukázky v mp3
01 The Sacred Ones.mp3
02 Land of Colour.mp3
03 Light of India.mp3
04 Healing Waters.mp3
05 Ganesha.mp3
06 White Tiger.mp3
07 River of Life.mp3
cena CD: 299,- Kč
Africká cesta / African Journey....NOVINKA!
JAI
Dokonalá relaxace s africkou hudbou
V návaznosti na populární album Gregoriánská cesta od autora Jai přichází novinkové CD Africká cesta. Autentické zpěvy a písně nahrané v nejrůznějších končinách fenomenálního afrického kontinentu jsou spojené s originální osvěžující hudbou a rytmem. Vydáte se na dokonale uvolňující procházku po Africe, která vytvoří příjemné a povznášející prostředí pro odpočinek, relaxaci a pozitivní myšlení skrze nezaměnitelnou chuť Afriky. Velmi oddechové, nádherné a pohodové pro dovolenkové nicnedělání!
ukázky v mp3
01 Sway.mp3
02 Lullaby.mp3
03 Tanzania.mp3
04 Kisumu.mp3
05 Kilimanjaro.mp3
06 Mkulima.mp3
07 Ivory Coast.mp3
08 Angola.mp3
09 Serengeti.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duše mořské víly / Spirits of the Mermaids....NOVÁ REEDICE!
Chris Conway & Mo Coulson
Keltské písně pro hluboký klid a pohodu duše
V překrásné relaxační keltské hudbě a písních se Vám představí celá řada nástrojů jako keltská harfa, irské píšťaly, citery, bambusové flétny a nádherně éterický hlas zpěvačky Mo Coulson s hosty legendární keltské skupiny Govannen. Budete provázeni příběhem mořské víly, která se rozhodne pro lásku s mužem, jehož miluje, a opustí svůj předešlý život v moři. Pokud máte rádi zpěvačky jako Enya nebo Loreena McKennitt, určitě si zamilujete i toto kouzelné album, které Vás naplní hlubokým klidem a pohodou. Opravdový hudební skvost pro dokonalý dovolenkový či každodenní oddech!
ukázky v mp3
01 Towards the Shore.mp3
02 Mermaids join the Dance.mp3
03 Ophelia.mp3
04 Lure of the Siren.mp3
05 Melusina.mp3
06 Storms and Sea.mp3
07 Longing for the Sea.mp3
08 Underwater Dreams.mp3
09 Dont make a Sound.mp3
10 Mermaids Wedding Dance.mp3
11 The Water Kelpie.mp3
12 Lady in the Moon.mp3
13 Return to the Sea.mp3
cena CD: 299,- Kč
Vlčí odvaha / Wolflore....NOVINKA!
Llewellyn
Kouzelná hudba pro znovuzrození a úspěch
Autor Llewellyn má obrovský dar spřízněnosti s vlkem. V keltské tradici představuje vlk rodinu, věrnost a ochranu. Energie vlka je ještě více umocněna v úplňku a za soumraku. Toto album Vás naučí ve Vašem nejhlubším já nalézt velkou odvahu a sílu v těžkých dobách. Vlk symbolizuje moudrost, svobodu, intuici, sny a magii. Prostřednictvím této slavnostní hudby zve Llewellyn posluchače na putování s vlky. Při jejím poslechu se vydáte na hudební cestu znovuzrození a objevíte to pravé, čisté a divoké já uvnitř své duše, které Vám umožní naleznout nové životní cesty a stát se úspěšnými. Uslyšíte nádherné keltské a indiánské flétny, kožené bubny, akustickou kytaru, klavír, klávesy a přirozené hlasy vlků. Úchvatné album!
ukázky v mp3
01 Wolflore.mp3
02 Lunar Power.mp3
03 Running Free.mp3
04 The Teacher.mp3
05 Dreams and Magick.mp3
06 The Clan Returns.mp3
07 Wolflore - reprise.mp3
cena CD: 299,- Kč
Bubny Cargo - Rytmy větru / Drum Cargo - Rhythms of Wind....NOVINKA!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Spojení s léčivou silou a energií šamanských rytmů 3
A už je to tady POTŘETÍ! :) Pokračování největšího světového bubnového bestselleru "Bubny Cargo - Rytmy ohně" bratrů Gordonových tentokrát léčící energií vzduchu! Excelentní CD spojující rytmy a bubny z celého světa, nad nimiž se opět vznášejí krásné šamanské flétny! Toto strhující, energetizující bubnování je dokonalé pro intuitivní tanec, odstranění bloků, ale i k oddechu a jakýmkoliv terapeutickým technikám. Rytmy větru Vás dokonale povznesou, očistí mysl i tělo a spojí s živlem vzduchu!
ukázky v mp3
01 Eagle Drum Dance.mp3
02 Faithkeeper Wind Pulse.mp3
03 Spiritwalk Drums.mp3
04 East Wind Drum Call.mp3
05 Cloud Lodge Rhythms.mp3
06 Spirit Vision Wind.mp3
07 Sunrise Wind Ritual .mp3
08 Ancient Drum Way.mp3
cena CD: 399,- Kč
Léčivý vánek / Mistral....NOVINKA!
Kamal
Léčivá hudba přinášející vnitřní klid, lepší koncentraci a hluboké uvolnění
Představujeme Vám mistrovské dílo autora Kamala. Bylo zjištěno, že následkem stresu a stresových situací dochází ke zpomalení až omezení tvořivých dovedností a schopností rozhodování. Lidé pak nejsou schopni při práci, učení nebo různých aktivitách podávat plný výkon. Toto album napomůže k uvolnění Vaší kreativity za pomoci relaxace mysli. Dostanete se do stavu pohody a vnitřního klidu, následně se zlepší Vaše koncentrace a výkonnost. Vřele doporučujeme tento vzácný hudební klenot...
ukázky v mp3
01 The Lotus and the Morning Sun.mp3
02 Mistral.mp3
03 Sandalwood Spring.mp3
04 Halekulani.mp3
05 Pastures Of Plenty.mp3
06 Cyprian.mp3
07 Time and World Enough.mp3
08 Rue de Lumiere.mp3
09 Within a Rainbowed Sea.mp3
cena CD: 299,- Kč
Od pramene k moři / From Source to Sea....NOVINKA!
Gandalf / Vydáno v licenci USA
Hudba pro vnímání krásy a radosti ze života
Nejkrásnější album Gandalfa - klasika novodobé relaxační hudby, který položil tomuto žánru základy! Album je o cestě vody od pramene až k moři. Inspirace pochází z návštěvy jezer a vodopádů v plitvickém národním parku v Chorvatsku. Nápaditě vibrující sluneční rytmy plné života a kouzelně hladivé kytarové nebo piánové melodie poskytnou úžasné zážitky pro všechny, kteří mají rádi očistnou hudbu s nádechem exotiky. Skvělá relaxace, která účinně posiluje organismus, dodá energii, vitalitu, rozvibruje Vaše tělo, probudí dobrou náladu a naplní hřejivým světlem! Při poslechu alba budete mít pocit, že jste součástí něčeho opravdu nádherného, neskutečně příjemného, jako byste splynuli s nekonečným tyrkysovým mořem… Velmi doporučujeme, jedná se o hudební skvost, ke kterému se budete stále vracet a otevře Vám zcela nové vnímání krásy a radosti ze života...
ukázky v mp3
01 Dreamscapes - Part 1.mp3
02 Dreamscapes - Part 2.mp3
03 Dancing Butterflies.mp3
04 Lotus Blossom.mp3
05 Clouds Dissolving.mp3
06 From Source To Sea.mp3
07 Yamuna Full Moon.mp3
08 Crystal Cascades.mp3
09 Refuge Island.mp3
cena CD: 399,- Kč
Duše bílého vlka / White Wolf Spirit....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Wychazel
Léčení se šamany, uzdravení s vlčí duší
Titul z nové hudební série „Divoká příroda“… originální hudba, která Vás přivede blíže k matce Zemi a předá Vám její sílu a energii! V indiánské tradici se bílý vlk svobodně toulá mezi duchovní a fyzickou úrovní, aby Vás doprovázel v těžkých dobách jako učitel, ochránce a přítel. Pomalý, hypnotický tep šamanského bubnu evokuje hluboký zvuk hromu. Otevře cestu mezi fyzickým světem a světem duchovního poznání. Léčivá šamanská flétna zahraje píseň větru a zavede Vás do panenské krajiny k duši bílého vlka. Šamanské bubny & chrastítka, indiánské flétny, atmosférické efekty a autentické zvuky přírody Vás dokonale zrelaxují a naplní nevyčerpatelnou, uzdravující energií Země a divoké přírody. Užijte si tuto neobyčejnou cestu k poznání vyššího já a hluboké životní moudrosti... Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Ancestral Lands.mp3
02 Vision Quest.mp3
03 White Wolf Spirit.mp3
cena CD: 299,- Kč
Moře 3D / Sea 3D....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivé moře poprvé v dokonalém 3D prostoru
Převratná CD novinka! Poslechněte si moře, jak jste jej z nahrávky ještě nikdy neslyšeli – poslechněte si jej jako ve skutečnosti v plném prostoru 3D. Zvuky moře jsou zde zaznamenány autorem Llewellynem speciálními 24 bitovými digitálními binaurálními mikrofony. Úžasné – toto CD musíte slyšet, abyste uvěřili! Nahrávka Vás přenese k moři, jako byste tam byli ve skutečnosti, léčivý zvuk mořských vln Vás obklopí, nádherně uklidní a vytvoří dokonalou atmosféru harmonie a pohody.
ukázky v mp3
Sea - 3D.mp3
cena CD: 299,- Kč
Osvěžení v ráji / Paradise Chillout....NOVINKA!
Paradise Music Artists
Dokonalá relaxace a osvěžení mysli i těla
Album „Osvěžení v ráji“ je speciálně sestaveno chillout producentem Heliosem. Přináší velmi relaxační a svěží hudbu. Je ideální pro lázeňství, léčivá centra, kosmetiku, masáže, terapeuty a především pro ty, kteří doma hledají moderní způsob vytvoření perfektní osvěžující atmosféry. Dejte si svůj oblíbený drink, lehněte si, zavřete oči a s nádhernou hudbou se ocitnete v houpací síti u moře ve stínu palem… dokonalá dovolenková pohoda….
ukázky v mp3
01 Tree Top - Paradise Mix by Helios.mp3
02 Oceana by The Wax Club.mp3
03 Gathering Streams by Chris Conway.mp3
04 Oasis by Helios.mp3
05 The Seven Jewels by Chris Conway - Chris Puleston.mp3
06 Sanctify - Helios Dream Edit by Andreas.mp3
07 Just for Today I Will Not Anger by Llewellyn.mp3
08 Pastorale by Helios.mp3
09 The Maids of Mourne Shore by Govannen.mp3
10 Onwards - by Aetherium - remix by Helios.mp3
11 Aurora by Andreas.mp3
12 Paradise Island by France Ellul.mp3
13 After The Rain by Aetherium.mp3
cena CD: 299,- Kč
Přírodní piáno / Piano Natural....NOVINKA!
Chris Conway
Léčivé tóny čistého klavíru
Novinkové album plné jemné, uklidňující hudby klavíru. Čistá krása témat, něžné hraní a snová atmosféra prostupují celým albem. Vychutnejte si tento vzácný okamžik se sólovým piánem, dokonale Vás zklidní, zharmonizuje a vyplaví vše negativní… Atmosférické, hluboce relaxační a uvolňující, vřele doporučujeme tuto přirozenou akustickou krásu...
ukázky v mp3
01 Honesty.mp3
02 Cry from the Past.mp3
03 Beyond Distance.mp3
04 Zero Horizon.mp3
05 Cry for the Mountains.mp3
06 Kishori.mp3
07 One Day Never.mp3
08 Now and Then.mp3
09 Folklore.mp3
10 I will know.mp3
11 Souling.mp3
12 Mantra.mp3
13 Kindred Vision.mp3
14 Sanctuary.mp3
15 Honesty Revisited.mp3
cena CD: 299,- Kč
Smaragd / Emerald....NOVINKA!
Midori
Irské hudební pohlazení pro trvalý klid a pohodu duše i těla... Keltské potěšení srdce
Nové Midoriho album vychází z tradiční irské lidové hudby 16. století. Jeho melodie jsou naplněny čistotou přírody a láskyplně obejmou Vaše srdce i duši. Tóny zachycují úchvatně krásné emoce, klidné a něžné momenty, kdy se ocitnete uprostřed barevné vonící louky nebo lesa prozářeného slunečními paprsky a přestanete vnímat čas. Vydejte se na cestu přes zvlněné zelené kopce, údolí a potůčky. Hráno na keltské hudební nástroje včetně irské flétny, kytary, houslí, mandolíny, keltské harfy a různých druhů píšťal. Překrásná hudba je zkomponována z čistého srdce a naplní Vás trvalým klidem a pohodou…
ukázky v mp3
01 The Rivers of Home.mp3
02 Deepest Winter.mp3
04 Emerald.mp3
05 When the Swallows Return.mp3
06 The Fiddlers.mp3
07 An April Morning.mp3
cena CD: 299,- Kč
Duše řeky / Chris Conway - Spirits of the River....NOVINKA!
Chris Conway
Hudba pro hlubokou relaxaci a dodání pozitivní tvůrčí energie
Vydejte se po toku řeky od jejího pramene až k moři. Projdete tak cestou, která odráží zdravý život… Tato svěží, evokující, relaxační hudba, hraná na rozmanitou kolekci nástrojů, je unikátní koláž vlivů world music s multiinstrumentálním mistrovstvím a keltskými vokály. Různé hudební proudy vše spojí dohromady, aby vznikla jedna hudba - jeden život - jedna řeka. Úžasné album pro hlubokou relaxaci Vás naplní klidem a výrazně dodá pozitivní energii.
ukázky v mp3
01 From One Drop Of Rain.mp3
02 Gathering Streams.mp3
03 River of Youth.mp3
04 Between Waterfalls.mp3
05 River of Memory.mp3
06 Rapids.mp3
07 Delta.mp3
08 Out to Sea.mp3
09 Spirit of the River.mp3
cena CD: 299,- Kč
Symfonické krajiny / Symphonic Landscapes....NOVINKA!
Gandalf / Vydáno v licenci USA
Hudba pro vnitřní klid a duchovní růst
Při dnešním náročném způsobu života pociťují lidé více a více potřebu klidu a vyrovnanosti. Chtějí se zbavit každodenního stresu a jeho negativního dopadu na mysl i tělo toužících po větší harmonii. Jeden z nejznámějších autorů relaxační hudby GANDALF Vám k tomu přináší překrásné album. Představuje výběr jeho nejúspěšnějších skladeb tentokrát ale ve výpravném provedení vídeňského symfonického orchestru. Za doprovodu této pohodové, konejšivé a zároveň majestátné hudby zažijete kouzelné chvíle, které Vás naplní klidem, spokojeností a posunou dále ve Vašem duchovním růstu. Opravdový hudební skvost!
ukázky v mp3
02 part II The Eternal Song of the Ocean Waves.mp3
03 part I Green Valley beyond the Horizon.mp3
05 part III Green Valley beyond the Horizon.mp3
09 part IV Where the Mountains meet the Sky.mp3
10 part V Where the Mountains meet the Sky.mp3
12 part II Mirages upon a Desert of Sand.mp3
13 part III Mirages upon a Desert of Sand.mp3
14 part IV Mirages upon a Desert of Sand.mp3
cena CD: 399,- Kč
Zlatý Buddha / Buddha Gold....NOVINKA!
Llewellyn
Hudba pro léčení, pročištění a harmonizaci čaker
Autor Llewellyn Vám přináší novinkové album speciálně vytvořené nejen pro relaxaci a léčení čaker, ale i pro Reiki, meditaci, léčení drahými kameny, aromaterapii a všechny druhy masáží… Naše čakry jsou ovlivněny zvukovými a vibračními tóny. Každá ze sedmi relaxačních a léčebných skladeb účinně působí na sedm hlavních čaker. Jednotlivé skladby jsou doplněny jemnými přírodními zvuky pro vytvoření vnitřní rovnováhy a prohloubení procesu uzdravování. Překrásná kompozice, jemné nástroje a autor oceněný mnoha mezinárodními cenami jsou zárukou dokonalé harmonie Vašich čaker a tedy i Vašeho zdraví...
ukázky v mp3
01 Muladhara - The Base Chakra.mp3
02 Svadisthana - The Sacral Chakra.mp3
03 Manipura - Solar Plexus Chakra.mp3
04 Anahata - Heart Chakra.mp3
05 Vishuddha - Throat Chakra.mp3
06 Ajna - Third Eye Chakra.mp3
07 Sahasrara - Crown Chakra.mp3
cena CD: 299,- Kč
Šaman 3 - Léčivý buben / Shaman 3 - The Healing Drum....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Wychazel
ŠAMAN 3 je nejnovější album oceněné šamanské bubnové trilogie. Obsahuje tři hypnotické skladby, které byly nahrány v transu a vizích. Čtvrtá skladba je kratší a navrátí Vás zpět do reality. Budou Vás léčit pravé šamanské bubny, chrastítka, indiánské flétny a autentické zvuky přírody včetně vlků, abyste se dokonale cítili spojení s lesem, zemí a oblohou... Ve 3. skladbě se nově objevuje tzv. Theta bubnování pro nejhlubší léčivý trans. Celá trilogie ŠAMAN - léčivý buben je nejuznávanějším hudebním kompletem šamanského léčení na světě jak mezi odborníky, tak širokou veřejností. EXCELENTNÍ CD!
ukázky v mp3
01 Forest & Earth & Sky.mp3
02 - Heartbeat 2.mp3
03 - Four Drums - Theta Beat.mp3
04 - Callback.mp3
cena CD: 299,- Kč
Život v pohodě / Life in Slow Motion....NOVINKA!
Age of Echoes
Hudba pro dokonalé uvolnění, osvěžení a kreativitu
Přinášíme Vám nové album plné imaginativních, vznášejících se, moderně znějících, svěžích a vibrujících melodicko rytmických skladeb, při kterých se dokonale zrelaxujete. V hudbě uslyšíte překrásné kytary, klávesy nebo bohatě vrstvené zvukové plochy, které Vás obejmou a vezmou na cestu do vlastní představivosti. Toto CD je vynikajícím pomocníkem pro zlepšení vlastní tvořivosti, nadhledu, koncentrace nebo uměleckých vloh. Proto jej s oblibou využívají i vrcholní manažeři, vyzkoušejte! 10 překrásných skladeb...
ukázky v mp3
01 Awaken .mp3
02 Beyond Words.mp3
03 Edge Of Perception.mp3
04 Forgotten Truth.mp3
05 Invisible Landscape .mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltská země / Celtic Earth....NOVINKA!
Govannen
Keltská mystika pro energii a pohodu
Novinkové album plné obdivuhodných irských bubínků, tradičních nástrojů a zpěvů. Navazuje na oceněné album slavné skupiny Govannen “Keltský oheň”. Představte si, že ležíte v podvečer na keltském pobřeží. Z dálky k Vám zaznívají nádherné melodie doprovázené strhujícími rytmy tak nápaditými, až se Vám chce tančit... Vysoce melodická hudba plná energie s úžasným dotekem keltské atmosféry pro všechny milovníky keltské mystiky. Vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Celtic Tribal Gathering.mp3
02 The Knotted Cord – Corney Is Coming.mp3
03 Celtic Earth.mp3
04 Wiccan Chicken Goat.mp3
05 Renewal.mp3
06 The Rocks Of Bawn – The Lilting Banshee.mp3
07 The Braes Of Moneymore.mp3
08 The New World.mp3
09 The Foggy Dew – Hurry Scurry.mp3
10 King Of The Faeries.mp3
11 Blarney Pilgrim – Merrily Kissed The Quaker.mp3
12 Farewell – Celtic Tribes Disperse.mp3
cena CD: 299,- Kč
Bohyně Země / Earth Goddess....NOVINKA!
Juliana
Andělský hlas a kouzelná příroda pro pohlazení duše
Vstupte do překrásné, čisté přírody s andělským hlasem Juliany! Přináší Vám jedno ze svých nejvíce povznášejících alb. Díky jejímu úchvatnému vokálu a zasněné harmonii budete přeneseni do malebných přírodních krajin. V jednotlivých skladbách na sebe necháte působit základní elementy přírody: zemi, vodu, oheň a vzduch, které dokonale pročistí Vaše tělo i duši, zpěv pak něžně pohladí po srdci... Nádherné!
ukázky v mp3
01 Prithivi - EARTH.mp3
02 Jala - WATER.mp3
03 Agni - FIRE.mp3
04 Aria - AIR.mp3
cena CD: 299,- Kč
Vnitřní svět / Inner Circle....NOVINKA!
RANGA
Hudba pro objevení pravého “Vyššího Já”
Nádherné putování do Vašich “vnitřních světů", kde objevíte své pravé “Vyšší Já”. Okouzlí Vás tabla, akustický klavír, housle a tradiční vokály. Magická hudební cesta, která spojuje to nejlepší z moderní světové hudby a dávné hudební tradice Východu. Velmi srdečná hudba Vás naladí na vlny hlubokého vnitřního klidu, kde naleznete přesně to, po čem toužíte naleznete své opravdové životní poslání a nejlepší způsob, jak jej realizovat.
ukázky v mp3
01 Bhimpalasi Theme.mp3
02 Benedictus.mp3
03 Silent Dialogue.mp3
05 Day off.mp3
06 Sky Line.mp3
07 Fairy Fair.mp3
08 Arrows of Prayer.mp3
10 Illusive Repose.mp3
12 Shrinagar.mp3
13 The Messenger.mp3
cena CD: 299,- Kč
Rajská kavárna / Paradise Café....NOVINKA!
Andreas
Představte si, že ležíte na exotické terase zalité sluncem a obklopuje Vás jemný zvuk mořských vln. Neděláte nic, jen odpočíváte... CD "Rajská kavárna" je hluboce relaxační a osvěžující album oceňovaného umělce Andrease. Je zkomponováno ve stylu Buddha Bar a vykouzlí ideální atmosféru pro společné chvíle s rodinou nebo přáteli. Velmi se hodí také k poslechu v lázních, léčivých centrech, kosmetických salónech nebo různých wellness centrech, kde je zapotřebí vytvořit příjemnou atmosféru pro hlubokou relaxaci a osvěžení. Dejte si kávu, čaj nebo drink a zasněte se...
ukázky v mp3
01 Paradise Cafe.mp3
02 Earth Halo.mp3
03 Evolving the distance.mp3
04 Passion for Life.mp3
05 Night Vision.mp3
06 Devine.mp3
07 Simple Pleasures.mp3
08 The Outlands.mp3
09 Secrets of the Deep.mp3
10 World of Difference.mp3
11 Cosmic Solution.mp3
cena CD: 299,- Kč
Nebeský ZEN / Celestial ZEN....NOVINKA!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Hudba pro hlubokou zenovou meditaci
Relaxační zvukové krajiny vytvářejí bezpečné místo pro hlubokou meditaci a Vás odnesou na poklidnou meditační cestu k opravdové podstatě ZENU.
ukázky v mp3
01 Starshower - 1st Movement.mp3
02 Parallel Lives.mp3
03 Galactic Alignment.mp3
04 Starshower - 2nd Movement.mp3
05 Origins - Winds of Time.mp3
06 Home in the Stars.mp3
cena CD: 399,- Kč
Reiki ošetření / Reiki Treatments....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivé zvuky přírody s uklidňující hudbou
Nové album vytvořil zkušený autor a Reiki léčitel Llewellyn. Obsahuje 12 speciálně načasovaných skladeb (každá 5 minut) čistých přírodních zvuků a přírodních zvuků v koláži s hudbou. Přírodní zvuky zahrnují: uklidňující vlny, jemnou řeku a ptačí zpěv. Nechejte se inspirovat krásnými léčivými tóny spojenými s nejpřirozenějšími zvuky přírody. Toto album s hluboce relaxační hudbou je ideální také pro mnoho jiných terapií včetně masáží, aromaterapie, meditace a jógy. Reiki učitelé nebo Reiki žáci v něm naleznou uzdravující cestu a budou silně inspirováni krásnými zvuky léčivých vibrací, které se při přehrávání tohoto CD velmi účinně projevují. Vřele doporučujeme tento hudební klenot pro doplnění do Vaší hudební lékárničky!
ukázky v mp3
01 Reiki Treatments.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivé moře / Healing Sea....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivé zvuky moře s uklidňující hudbou
Jemné vlny na písčité pláži jsou nahrány v blízkosti domova autora Llewellyna v Ceredigion ve Walesu. Vytváří klidnou přírodní atmosféru bez náhlých hlasitých zvuků nebo nepříjemné přerušení. Tato nahrávka má 2 stopy: 1 x 37 minut jemného příboje a dalších 1 x 37 minut, kde jsou jemné vlny pečlivě smíchány s velmi uklidňující relaxační hudbou, kterou složil Llewellyn. Ocitnete se ve vlahém mořském vánku a dýchne na Vás pocit bezstarostné dovolené a dokonalého uvolnění, které bude léčit Vaši duši i tělo tím nejpřirozenějším způsobem... Opravdová oáza klidu a pohody, který si tolik zasloužíte po pracovním vypětí...
ukázky v mp3
01 Healing Sea.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčivá řeka / Healing River....NOVINKA!
Llewellyn
Léčivé zvuky řeky s uklidňující hudbou
Třetí album z novinkové kolekce přírodních zvuků s hudbou. Tato nahrávka má 2 stopy: 1 x 30 minut jemně tekoucí řeky a dalších 1 x 30 minut, kde jsou čisté zvuky květinové řeky pečlivě smíchány s něžnou relaxační hudbou, kterou složil autor Llewellyn. Velmi uklidňující titul Vás úžasně uvolní a spustí přirozený proces sebeléčení tím nejdokonalejším způsobem - léčivými zvuky přírody. Ocitnete se na břehu říčky, která Vás bude svým zurčením hladit stejně něžně jako vzdálené zvuky harfy a andělský hlas Juliany... Nádherné odpočinkové CD, které můžeme vřele doporučit pro vytvoření oázy harmonie a pohody ve Vašich domovech. Velmi léčivé...
ukázky v mp3
01 Healing River.mp3
cena CD: 299,- Kč
Lehkost bytí / The Lightness of Being....NOVÁ REEDICE!
Richard Ackrill
Hudba pro svobodu mysli a objevení skrytých schopností
Nádherné CD, které dokáže dokonale uvolnit Vaši mysl a rozvinout osvobozující představivost. Klidná relaxační hudba s použitím mnoha barvitých nástrojů ve Vás rozprostře pocit lehkosti a odnese Vaši mysl daleko od stresů života, kde se budete cítit nekonečně krásně. Hudebně sofistikovaná kompozice není náročná na pozornost, příjemně uvolňující představy s ní vznikají lehce a spontánně. Osvěžte se, dejte si čaj, nohy nahoru a sněte. :) S tímto albem zažijete naprostou svobodu. Přesvědčte se, jak bude tato zkušenost přínosná pro Váš běžný život... Otevřou se Vám zcela nové obzory, kde objevíte Vaše skryté schopnosti! Velmi doporučujeme tento nový hudební skvost!
ukázky v mp3
01 Infinity.mp3
02 Rising Above It All.mp3
03 Wings To Guide Me.mp3
04 Rain Walking.mp3
05 Presence.mp3
cena CD: 299,- Kč
Posvátný strom / The Sacred Tree....NOVINKA!
Jon Richards
Keltská hudba pro hlubokou relaxaci a rozvoj tvůrčích schopností
Překrásné novinkové album plné kreativní, jemné, melodické a inspirující hudby. Dokonale rozvine Vaši představivost a tvůrčí schopnosti tak potřebné v dnešním světě duchovní obnovy. S velkou láskou nahrané keltské flétny, harfy, kytary a hřejivé vokály nechají Vaši fantazii psát příběh, v němž naleznete nekonečný klid, harmonii a zcela nové obzory pro Váš osobní rozvoj. Excelentní titul jednoho z nejlepších keltských instrumentalistů! Velmi doporučujeme toto výjimečné album!
ukázky v mp3
01 Song of the Seasons.mp3
02 The Triple Goddess.mp3
03 Lady of the Forest.mp3
04 The Sacred Tree.mp3
05 Nature Spirits.mp3
cena CD: 299,- Kč
Magická harfa / Magical Harp...NOVINKA!
Llewellyn / Katharine Arney
Léčivé tóny z kouzelné zahrady
Motýli tančí v záři slunečního svitu nad okvětními lístky jemných barev a odstínů v soukromé a naprosto tajné zahradě. Se znamenitou citlivostí Vás kouzelná harfa Katharine Arneyové pohladí po duši... V podání Llewellyna a něžného vokálu Juliany zazní současné i tradiční melodie jako např. Schumannovy ukolébavky. Toto album je vonným a rozkošným aroma snadno zapamatovatelných a velmi léčivých melodií, které vždy potěší. Stane se oázou klidu, harmonie a trvalé pohody ve Vašich domovech. Vřele doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Llewellyn-Magical Harp.mp3
02 Llewellyn-Magical Harp.mp3
03 Llewellyn-Magical Harp.mp3
04 Llewellyn-Magical Harp.mp3
06 Llewellyn-Magical Harp.mp3
08 Llewellyn-Magical Harp.mp3
11 Llewellyn-Magical Harp.mp3
cena CD: 299,- Kč
Andělské Reiki / Angelic Reiki....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Niall & Juliana
ANDĚLSKÁ LÉČIVÁ ENERGIE PRO VAŠE TĚLO I DUŠI
Andělský titul roku!!! Nová reedice alba, na kterou se těší všichni příznivci andělských vokálů Juliany s nádhernou hudbou Llewellyna a Nialla (autoři bestsellerů Přivolání mých andělů nebo Křišťáloví andělé). Andělské Reiki je hluboce relaxační hudba ideálně načasovaná pro ošetření Reiki (12 skladeb po 5 minutách). Úžasně křehké andělské vokály Juliany Vás láskyplně pohladí po duši a přivolají Vaše anděly. Ti Vám pak prostřednictvím hudby předají léčivou andělskou Reiki energii, ve které bude vše potřebné pro Vaše zdraví, duševní pohodu a spokojený, naplněný život. Kouzelná hudba přináší i dar pomoci ve Vašich nových začátcích. Vyzkoušejte si tento mimořádný andělský titul s úchvatnou léčivou obálkou, jehož uzdravující hudba působí okamžitě a velmi účinně. Vřele doporučujeme tento hudební zázrak plný andělských milostí určených právě Vám…
ukázky v mp3
01 Angels open the gates.mp3
02 Elysian Meadows.mp3
03 Golden Pathways.mp3
04 Angels Calling.mp3
05 Angelic Lullaby.mp3
06 Angel Wings.mp3
07 Nialls Dream.mp3
08 Angels Gather.mp3
09 Guardian Angels.mp3
10 In the hands of time.mp3
11 Gilded Angel Voices.mp3
12 Closing the gates.mp3
cena CD: 299,- Kč
Vonná tyčinka 1 / Incense 1....NOVINKA!
Midori
Hudba určená pro masáže, jógu, Reiki, lázeňské procedury, hlubokou relaxaci, Tai Chi a meditace.
Album koncipováno jako spojité v trvání 1 hodiny bez pauz pro dokonalé vytvoření potřebné atmosféry. Hudební obsah je inspirován INDIÍ, uslyšíte zde měkké rytmy tabla, kouzelné melodie fléten a strunných nástrojů, ale i delikátní harmonii západního prostředí, která něžně dotváří osobitý zvuk. Jemné a tvůrčí CD Vás naplní hlubokým klidem a vnitřním mírem. Je ideální volbou pro všechny odborné terapeutické praxe, k navození příjemné domácí atmosféry nebo pro osobní léčebné užívání.
ukázky v mp3
Incense - Clip 1.mp3
Incense - Clip 2.mp3
Incense - Clip 3.mp3
Incense - Clip 4.mp3
Incense - Clip 5.mp3
Incense - Clip 6.mp3
cena CD: 299,- Kč
Mystika / Mystique....NOVÁ REEDICE!
Wychazel
Hudba pro příjemné exotické naladění
Úžasná hudební koláž exotických nástrojů a atmosférických efektů dalekých zemí Vás zve do světa lákavé „Mystiky“. Vedle nádherných orientálních vokálů patří k dalším nástrojům kytara, cimbál, tibetské mísy a zvonky, gongy, šamanské bubny a klávesové nástroje. Nechejte uvolnit své tělo i mysl pomalými, jemnými rytmy, které Vás odnesou do jiného světa - do světa krásy, vnitřního klidu a osobní svatyně pohody. Velmi harmonická, nejenom dovolenková hudba pro Vaše potěšení!
ukázky v mp3
01 Behind The Veil.mp3
02 A Glint Of Gold.mp3
03 Seven Lamps.mp3
04 A Lovers Touch.mp3
05 Perfume.mp3
06 Mystique.mp3
cena CD: 299,- Kč
Domorodé rytmy / Groove Tribe...NOVINKA!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Překrásný novinkový výběr z tvorby známých amerických šamanů bratrů Gordonů v moderním a velmi originálním chillout provedení. Album plné tanečních rytmů nabije dokonale energií, osvěží a zharmonizuje unavené tělo a mysl!
ukázky v mp3
01 Fire Dancer.mp3
02 Hunab Ku Transmitter.mp3
03 Faithkeeper.mp3
06 Dream Body.mp3
08 Secret Lotus.mp3
09 Cobalt Transport.mp3
11 The OM Portal.mp3
cena CD: 399,- Kč
Světelný průvodce / Guiding Light...NOVINKA!
Chris Conway
LÉČIVÁ HUDBA PRO MEDITACI
Každý z nás má své představy o tom, co je pro něj Světlo - ať už inspirace, láska, víra nebo pocit zvýšené spirituality. S tímto albem prožijete vzácné chvíle, kdy se Vás dotkne Světlo a při další postupné meditaci bude prozařovat Vaše vědomí. Pokud budete pozorně poslouchat srdcem, dovede Vás k hlubšímu poznání svého pravého já až k osvícení... Tato hudba představuje cestu ke Světlu. Obsahuje souvislou hudbu bez pauz, pro lepší navigaci rozdělenou do jednotlivých, na sebe volně navazujících skladeb, takže je ideální pro meditaci a léčení. Vyzkoušejte si svého hudebního "Světelného průvodce", bude pro Vás potěšením a světelným lékem pro Vaše tělo i duši...
ukázky v mp3
01 The Path in.mp3
02 1st Glimpse.mp3
03 2nd glimpse.mp3
04 stairway I.mp3
05 3rd glimpse.mp3
06 4th glimpse.mp3
07 stairway II.mp3
08 5th glimpse.mp3
09 6th glimpse.mp3
10 stairway III.mp3
11 the path out.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčitel Země 2 / Earth Healer 2....NOVINKA!
Medwyn Goodall
!!! HUDEBNÍ UDÁLOST ROKU !!!
Žádný příběh, žádné efekty, žádné vokály .... Medwyn se vrací zpět ke svým kořenům jeho nejoblíbenějších hudebních hitů. Používá všechny originální zvuky a nástroje z dřívějška. Vytváří album, které je jeho nejlepším titulem všech dob! Okamžitě chytlavé a úžasně pozitivní melodie, jednoduchá instrumentace bez jakýchkoli složitostí. Hraje přímo od srdce a vytváří vysoce energický zvuk, který je tak jedinečně jeho vlastní, živý a euforický! Tato excelentní hudba Vás vždy dobře naladí a naplní nekonečnou energií pro životní sílu, zdraví a pohodu. Elixír dobré nálady a vitality, velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Free Spirit.mp3
02 No More Boundaries.mp3
03 Sun On My Shoulders.mp3
04 Feet in the Grass.mp3
05 To the Other Side.mp3
cena CD: 299,- Kč
Šaman 2 - Léčivý buben / Shaman 2 - The Healing Drum....NOVINKA!
Wychazel
Druhé pokračování fenomenálního alba plného šamanského bubnování je určeno především pro nabití vnitřní energií, znovuobjevení pravého vyššího „já“ a léčení transem a vizemi. Obsahuje další tři bubnové skladby (každá má asi 15 minut), na závěr následuje čtvrtá kratší pro zpětný návrat do reality. Nástroje zahrnují autentické kožené bubny, chrastítka, indiánské flétny a originální přírodní zvuky z domoviny šamanů. CD bylo nahráno s velkou péčí a pozorností k detailu, aby byla dokonale zachycena přirozená energie a jasnost fyzického výkonu při bubnování. Uvnitř bookletu naleznete stručný přehled historie šamanského bubnování. Vyzkoušejte jeho úžasnou sílu a užijte si tuto dávnou recepturu šamanů pro zdravý a spokojený život. Budete překvapeni, jak rychle a účinně působí!
ukázky v mp3
01 SHAMAN II - Earth Spirit Drumming.mp3
02 SHAMAN II - Sacred Mountain Drumming.mp3
03 SHAMAN II - Wolf - Crow Vision Quest.mp3
04 SHAMAN II - Callback.mp3
cena CD: 299,- Kč
Příslib kouzel / A Promise of Enchantment....NOVINKA!
Midori
Pokračování nádherné a velmi oblíbené série Midoriho alb. CD „Příslib kouzel“ Vám věnuje vzácný okamžik hluboké relaxace a vydechnutí, při kterém se dokonale zklidní mysl. Láskyplné tóny vytvořené k odpočinku a inspiraci naplní Vaši duši pokojem. Všeobjímající tóny vykouzlí jemný únik na místo zázraků a nevinnosti, kde mezi vznešenými jednorožci objevíte své vnitřní dítě. Poslouchejte srdcem a začnou se dít zázraky… Hudba, která Vás účinně posílí do nových začátků…
ukázky v mp3
01 FAR AWAY LAND.mp3
02 IN THEWHISPERING LIGHT.mp3
03 DEEP SUNSET.mp3
04 UNICORNS.mp3
06 FOREST OF SPIRITS.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltské snění / Celtic Dreamer....NOVINKA!
Chris Conway
Keltská hudba pro snadnější usínání a intenzívní spánek
Multiinstrumentalista Chris Conway vytvořil album keltské hudby určené pro relaxaci a podporu spánku. Potěší Vás tradiční keltské nástroje (irské flétny, citera, keltská harfa, kytara) a hosté ze skupiny GOVANNEN (autoři bestselleru „Keltský oheň“). Hudba vychází z irské legendy o princezně Caer Ibormeith, která se každý druhý rok stává labutí. Její krása se zjevuje ve snu keltskému bohu Aengusovi až se do ní zamiluje a rozhodne se ji hledat… Vynikající hudba pro postupné předspánkové zklidňování umožní Vaše snadnější usínání a prohloubí spánek. Ráno se budete probouzet odpočatí, dobře naladění a plní síly do dalšího dne.
ukázky v mp3
01 Dream Portal.mp3
02 Swan Maiden in Flight.mp3
03 The Girl in the Dream.mp3
04 From Shore to Shore.mp3
05 Silver Chains at the Lake.mp3
06 Entwined.mp3
07 Blissful Sleep.mp3
08 Two Swans in Flight.mp3
09 Dream Portal Beyond.mp3
cena CD: 299,- Kč
Gregoriánská cesta / Gregorian Journey....NOVINKA!
Jai
Gregoriánské chorály pro odpočinek a novou životní energii
Toto album čerpá z různých hudebních žánrů, ale překrásně zpívané gregoriánské chorály jsou společným tématem všech skladeb. Hloubka jejich spirituality a tradice se úžasně spojuje s novými ambientními tématy jemných rytmů, aby Vám přinesly hodinu blaženého poslechu plného starověké duchovní mystiky. Nechejte se oblažit nádhernými léčivými zpěvy a povznášejícími melodiemi, naleznete odpočinek a pocítíte novou životní energii. Pokud máte rádi skupinu Enigma, zamilujete si i tento titul!
ukázky v mp3
01 Veni Creator.mp3
02 Pange.mp3
03 Jesu Christe - Sanctus.mp3
04 Miserere Mei.mp3
05 Ancient Road.mp3
06 Agnus Dei.mp3
07 Gloria.mp3
08 Alleluia.mp3
09 San Gregorio.mp3
10 Hosanna.mp3
11 Kyrie.mp3
cena CD: 299,- Kč
TOBATAK....NOVINKA!
Delago & Sianipar / Vydáno v licenci USA
Léčivá síla melodie a lidského hlasu ze Sumatry
Velkolepý worl music projekt evropského multiinstrumentalisty Delago a indonéského Sianipara, který spojuje krásnou Batak hudbu ze severní Sumatry s moderními zvuky. Při svém pobytu na Sumatře autor Delago zjistil, že tamní Batak hudba je velmi krásná a v oblasti kolem jezera Toba si zpívá téměř každý. Písně jsou prosté, ale velmi silné, pozitivní a je v nich ukryta léčivá síla melodie i lidského hlasu. Zdejší domorodci jsou většinou usměvaví lidé dožívající se vysokého věku, na čemž se značnou měrou podílí jejich zdravý životní styl naplněný zpěvem v překrásné panenské přírodě. Tradiční indonéské flétny Vás spolu se sametovými hlasy rodilých zpěváků a zpěvaček ze Sumatry přenesou do této pohádkově krásné země, dokonale uvolní tělo i duši, zharmonizují mysl a dodají léčivou energii do dalších dnů. Velmi doporučujeme tento hudební poklad!
ukázky v mp3
01 Butet.mp3
02 Boasama Sai Marsak.mp3
03 Sipata.mp3
04 Boan Ma Salendang.mp3
06 Boru Panggoaran.mp3
07 Didia Rokkaphi.mp3
08 Marokkap Dung Matua.mp3
cena CD: 399,- Kč
Božská jména - Mantry a modlitby / Divine Names - Mantras & Prayers....NOVINKA!
RANGA
Duchovní písně pro seslání Božích milostí do Vašeho života
Mistrovské dílo skupiny Ranga přinášející hluboké spojení východní a západní kultury. Prostřednictvím duchovních písní a manter se naladíte na vyšší JÁ, zažijete silný pocit sounáležitosti se všemi živými bytostmi a následný vzestup do vyšších světů. Sametové hlasy zpěváků Vás nádherně uvolní, přivolají seslání Božích milostí do Vašeho života a v duši rozprostřou hřejivý klid a vyrovnanost… Výjimečné album pro nové, překrásné duchovní zážitky…
ukázky v mp3
01 Lord of Ganas.mp3
02 Universal Prayer.mp3
04 Invocation.mp3
05 Nityananda.mp3
06 OM Shanti.mp3
08 Requiem.mp3
09 Gloria.mp3
10 Vasudeva.mp3
11 Holy Trinity.mp3
12 Purnamidam.mp3
cena CD: 299,- Kč
Toulka v buši / Walkabout....NOVINKA!
Wychazel
ŠAMANSKÉ LÉČENÍ DIDGERIDOO A BUBNY
Úžasně léčivé zvuky didgeridoo australských domorodých šamanů Vás zlákají na sonickou cestu do domorodých krajin a mýtů. V hlubokém transu se přenesete v prostoru i čase na prapůvodní místo před stvořením známé jako "Čas snění". Autentické didgeridoo, tjurunga a bubny na pozadí atmosférických efektů buše a působivých přírodních zvuků Austrálie Vás budou dokonale naplňovat vibracemi, které člověk v civilizovaném světě ztratil a tím účinně léčit duši i tělo. Vychutnejte si prastarou léčivou recepturu australských šamanů a užijte si tuto neobyčejnou "Toulku v buši" !
ukázky v mp3
02 Honey Ant Dreaming.mp3
04 Tjurunga - Bullroarer.mp3
05 Tingari Gathering.mp3
06 Waterhole Dreaming.mp3
07 Walkabout.mp3
cena CD: 299,- Kč
Pendragon....NOVINKA!
Runestone
KELTSKÁ HUDBA PRO ROZVOJ JASNOZŘIVOSTI
Překrásné novinkové album, se kterým s vydáte na cestu časem a prožijete keltský večer s Merlinem a jeho kouzly. Hudba a společnost tohoto nejslavnějšího a dobrého čaroděje Vám osvítí mysl a Vy zřetelně uvidíte, jak se v současnosti vyplňují jeho dávná proroctví... Tóny jsou vynikající pro rozvoj Vaší jasnozřivosti. Srdečné a něžné melodie překrásně rozehrají nástroje jako klávesy, kytary, mandolínu, dřevěné flétny a kouzelné efekty. Velmi doporučujeme, poznejte osvícení Vaší mysli s keltskou hudbou!
ukázky v mp3
01 The Court of Pendragon.mp3
02 Merlin.mp3
03 Promise and Prophecy.mp3
04 Uthers Quest.mp3
05 Of Swords and Sorcery.mp3
06 Lady Igraine.mp3
07 Seas of Tintagel.mp3
cena CD: 299,- Kč
Andělské hlasy / Angel Voices....NOVINKA!
Bliss and Juliana
Nejkrásnější andělské písně pro léčení a setkání s anděly
Album přináší unikátní kolekci nejkrásnějších andělských písní světoznámých zpěvaček, které dostaly dar přivolat Vaše anděly prostřednictvím svých nádherných sametových hlasů. Při jeho poslechu se ocitnete v náruči svých nebeských ochránců. Jejich krásné hlasy Vás budou hřát a povznášet do vyšších dimenzí andělské říše až ke svému milujícímu andělovi, abyste byli posíleni a dobře naladěni pro Váš každodenní život. Velmi doporučujeme tento andělský elixír plný lásky, něhy a nejpřirozenější léčivé energie hlasu!
ukázky v mp3
01 Earth Angel by Juliana.mp3
02 Avalon Moon by Bridget McMahon.mp3
03 Angel Voices by Kym.mp3
04 Indigo Eyes by Juliana.mp3
05 Lifted by Bliss.mp3
06 Ave Maria by Lila Mayi.mp3
07 I thank You by Kym.mp3
08 Veni Lumen Cordium by Lila Mayi.mp3
09 Never knew I had an Angel by Juliana & Kym.mp3
10 A Hundred Thousand Angels by Bliss.mp3
cena CD: 299,- Kč
Magické noci / Magickal Nights....NOVINKA!
Andreas
Hudba pro pozitivní magii, uskutečnění kouzel, zázraků a splnění přání
V návaznosti na své oceněné CD Andělé přírody (COVR cena za nejlepší album novodobé relaxační hudby 2010) Andreas vytvořil album pro ty, kteří chtějí přivést magii do svého života. Tato hudba je nejen nádherně mystická a romantická, ale je komponována s velkým citem a láskou k bohyni. Úžasně silné dílo Vám přinese uskutečnění přání a tužeb do Vašeho života na základě spolupráce s magií nebo se při poslechu jednoduše rozplynete na nebi sametové noci s nádherně hladivými tóny akustické kytary, klavíru, flétny a zvonků. Překrásné a přínosné album pro praktický život!
ukázky v mp3
01 Magickal Oils.mp3
02 Star Goddess.mp3
03 Book of Shadows.mp3
04 Astral projection.mp3
05 Night Magick.mp3
06 Spell Candles.mp3
07 13 Moons.mp3
cena CD: 299,- Kč
Tibet - Spirituální cesta kolem světa / Spiritual Journeys of the World....NOVÁ REEDICE!
Niall
Pravá tibetská léčivá hudba
Po roce a půl cestování po Tibetu a nahrávání v buddhistických chrámech, Niall právě dokončil vynikající album "Tibet". Od autora CD "Tibetské léčivé zvuky" přichází překrásné hudební putování inspirované úchvatnými horskými krajinami, pozoruhodnými chrámy a svatyněmi naplněné hlubokou spiritualitou tibetského lidu. Představí se zde autentické tibetské nástroje a léčivé zpěvy tibetských mnichů, na jejichž základě Niall přináší klidný, harmonizující a nádherný hold tibetskému kulturnímu dědictví. V závěru zazpívá Juliana svým éterickým, láskyplným hlasem mantru Om Mani Padme Hum k seslání Božích milostí do Vašeho života. Vychutnejte si tuto pravou tibetskou hudební tradici, která koná zázraky v životě lidí celého světa…
ukázky v mp3
01 Welcome to Tibet.mp3
02 Nialls Temple.mp3
03 Bell of Hope.mp3
04 Song of Peace.mp3
05 Monastery Garden.mp3
06 Om Mani Padme Hum.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčitelská síla / Medicine Power....NOVÁ REEDICE!
Niall
Speciálně sestavené album z několika nejprodávanějších indiánských CD fenomenálního hudebníka Nialla ( Duše šamana, Síla zvířat, Indiánská noc) plus zbrusu nová úvodní skladba „Léčitelská síla“! Je vynikající hudební poctou Indiánům. Toto album se dotýká všech aspektů léčení našeho osobního života. Obsahuje tři části: 1. Léčitelská ochrana, 2. Léčitelská láska a 3. Léčitelské vize a sny. Zaposlouchejte se do překrásných autentických zpěvů Indiánů, kožených bubnů, fléten a pak už nechejte jen působit jejich léčivé vibrace. Tato tradiční indiánská hudba ve Vás probudí sílu, upevní lásku a posílí proces uzdravení. Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Medicine Power.mp3
02 The Bear.mp3
03 The Horse.mp3
04 Blackfoot Fire.mp3
05 Keepers of the Night.mp3
06 Owl.mp3
07 The Gathering.mp3
cena CD: 299,- Kč
Bubny Cargo - Rytmy vody / Drum Cargo - Rhythms of Water....NOVINKA!
David & Steve Gordon / Vydáno v licenci USA
Spojení s léčivou silou a energií šamanských rytmů 2
DRUHÉ pokračování největšího světového bubnového bestselleru "Bubny Cargo - Rytmy ohně" amerických šamanů - bratrů Gordonových tentokrát léčící energií vody! Nové fascinující bubnové dobrodružství opět spojuje energické bubny CARGO s melodiemi šamanských fléten! Toto silně energetizující bubnování je skvělé pro osvěžení či spontánní tanec, dodání očistné energie, ale i pro odpočinek a hlubokou relaxaci. Vodní rytmy Vás okamžitě nabijí silnou tvořivou energií, očistí mysl i tělo a spojí s vodním živlem! Excelentní!
ukázky v mp3
01 Sunset Drum Ceremony.mp3
02 Guardian Drum Spirit.mp3
03 Flowering Tree Totem.mp3
04 Vision Drum Dance.mp3
05 West Wind Rhythm Call.mp3
06 Rhythm of Reverence.mp3
07 Heart Drum Path.mp3
08 Sacred Water Rhythms.mp3
cena CD: 399,- Kč
Čas spánku / Sleepy Time....NOVINKA!
Midori
Hudba speciálně vytvořená pro usínání miminek a malých dětí
Hudba krásně melodická, klidná a láskyplná díky sametově měkkým tónům a zvukům, které harmonicky přivádějí ke spánku a poklidnému stavu bytí....
ukázky v mp3
01 Sleepy Time - Clip 1.mp3
02 Sleepy Time - Clip 2.mp3
03 Sleepy Time - Clip 3.mp3
04 Sleepy Time - Clip 4.mp3
05 Sleepy Time - Clip 5.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltské bohyně / Celtic Goddess....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Ruaidhri
Hudba pro přivolání lásky, hojnosti a štěstí pomocí energie keltských bohyň
Autor Ruaidhri se podílel na hudbě pro mnoho celovečerních filmů včetně Sherlocka Holmese a Mamma Mia. Nyní představuje své krásné debutové album Keltské bohyně. Je inspirováno keltskou mytologií. Přináší skladby věnované nejznámějším keltským bohyním, které si můžete při poslechu jednoduše vychutnávat a relaxovat při nich nebo je používat pro přivolání energie konkrétní bohyně individuálně či ve skupině. Existuje několik keltských bohyň přinášejících pozitivní vlastnosti, jež si lidé jejich prostřednictvím mohou přivolat do svého života - např. plodnost, lásku, štěstí, moudrost, peníze, atd. V osmi skladbách si tak můžete přivolat osm bohyň, jsou to: Nanna-bohyně květin a rostlin, Rosmerta bohyně plodnosti, Sulis-bohyně Slunce, Habonia-bohyně hojnosti, Cerridwen-bohyně znovuzrození, transformace a inspirace, Branwen-bohyně lásky a krásy, Cailleach-bohyně zimy, Brigit-bohyně uzdravení. Překrásná hudba s keltskými nástroji a tradičním aranžmá, která Vám přinese radost, pohodu, zdraví a štěstí!
ukázky v mp3
01 Nanna.mp3
02 Rosmerta.mp3
03 Sulis.mp3
04 Habonia.mp3
05 Cerridwen.mp3
06 Branwen.mp3
07 Cailleach.mp3
08 Brigit.mp3
cena CD: 299,- Kč
Reiki řeka / Reiki River....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Niall
Uzdravující Reiki hudba pro léčení a hlubokou relaxaci
CD „Reiki řeka“ je krásná, hladivá a uzdravující hudba Nialla (autora bestsellerů jako Andělské Reiki, Pozemští andělé, Přivolání mých andělů, Léčitelská síla, Indiánská noc nebo Duše šamana). Speciálně načasované 5-i minutové skladby vytvářejí hodinu hudby ideální pro léčení Reiki. Album vzniklo ve spolupráci s populárním Reiki skladatelem a léčitelem Llewellynem. Přinese Vám vynikající flétnové výkony multiinstrumentalisty Nialla společně s jemnou kytaru, klávesami a léčivými tibetskými mísami a zvonky. Na pozadí uslyšíte zvukové krajiny jemných přírodních zvuků tekoucí vody… „Reiki řeka“ je velmi osvěžující a stejně jako energie vody Vás bude účinně pročišťovat a postupně odplavovat vše negativní. 12 úchvatných melodických skladeb, každá hudební klenot, velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Reiki River-the journey begins.mp3
02 Amber Breeze.mp3
03 Secret Garden.mp3
04 Misty Reflections.mp3
05 Willow Pool.mp3
06 Floating Leaves.mp3
07 Water Sprites.mp3
08 Blue Haze.mp3
09 Drops of Peace.mp3
10 Water Meadows.mp3
11 The Day Awakes.mp3
12 Reiki River-the journey ends.mp3
cena CD: 299,- Kč
Hudba pro Reiki zasvěcení / Music for Reiki Attunement....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Llewellyn
Hudba pro relaxaci a léčení
Autorem je mezinárodně uznávaný umělec Llewellyn, který toto výběrové album vytvořil v úzké spolupráci se zkušeným Mistrem Reiki Philipem Permuttem. Nádherné melodie jsou ideálně načasovány pro léčení, aby léčitelé i posluchači snáze objevili sílu a výhody Reiki s jasnou a uvolněnou myslí i tělem. CD je určeno jak pro Reiki žáky, tak pro učitele Reiki nebo pro všechny, kteří hledají cestu uzdravení prostřednictvím hudby. Inspirujte se krásnými léčivými vibračními zvuky, stanou se Vám účinnou pomocí. Toto album je hluboce relaxační hudba ideální jak pro Reiki zasvěcení a posvátné obřady, tak i pro mnoho jiných terapií včetně masáží, aromaterapie, meditace či jógy. Pokud hledáte album, které Vám pomůže relaxovat nebo spát, pak je CD „Hudba pro Reiki zasvěcení” také ideálním řešením!
ukázky v mp3
01 Archangel Raphael.mp3
02 Violet Contemplation.mp3
03 Crystal Child.mp3
04 Reiki Gold.mp3
05 A Glimpse of Paradise.mp3
06 Just for Today I will not Anger.mp3
07 Archangel Michael.mp3
08 White Light.mp3
cena CD: 299,- Kč
Cikánka / Gypsy Woman....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Lila Mayi
Nejkrásnější cikánské písně
"Cikánka" je vášnivé, povznášející a autentické CD s bezprostředními a excelentními vokály Lily Mayi. Při jeho poslechu se Vám bude chtít zpívat a tančit. Nejkrásnější cikánské písně se dotknou Vašeho srdce a umožní zažít vášeň, krásu a svobodu cikánského národa. Představí se v něm i slavní hudebníci jako Zsolt Botos na sólové kytary a Balint Koltai na bicí. Toto CD získalo cenu „COVR WINNER“ za nejlepší mezinárodní album roku. Nechejte se unášet spontánními rytmy a dokonalými zpěvy, dodají Vám okamžitě silnou energii, bezbřehou svobodu a trvalou pohodu. Naprosto výjimečné a úchvatné album!
ukázky v mp3
01 Como siento yo.mp3
02 De Mais Ninguem.mp3
03 Cinque Terre.mp3
04 Bem Leve.mp3
05 Johnny.mp3
06 Para ver as meninas.mp3
07 Perdi La Voz.mp3
08 Nuages sulle notte.mp3
09 La calle llueve estrellas.mp3
10 Quiero Quererte.mp3
11 Gypsy Fantasy.mp3
12 Danca da Solidao.mp3
cena CD: 299,- Kč
Kouzla víl / FaerieLore....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Llewellyn
Cesta ke kouzelnému prstenu víl ke splnění Vašich tajných přání
CD „Kouzla víl“ je krásná magická hudba, která vytváří ideální atmosféru pro posluchače, když si chtějí odpočinout, zapomenout na starosti všedního dne a doslova „vzlétnout“ do nádherného světa víl. V úzké spolupráci s top autorkou knih o vílách Alicen Geddes-Ward Vás autor Llewellyn vezme na hudební cestu, na níž objevíte kouzelný prsten víl. Prostřednictvím tohoto alba se snáze spojíte s vílami a otevře se Vám prostor pro uskutečnění jejich kouzel, jimiž se splní i Vaše nejtajnější přání. Poslouchejte srdcem tuto vílí hudbu a začnou se dít zázraky… Nádherné!
ukázky v mp3
01 The Faerie Queen.mp3
02 Sparkling Spiders Web.mp3
03 The Elven Tree.mp3
04 Enchantment of the Elves.mp3
05 Singer in the Stream.mp3
06 The Faerie Ring.mp3
07 The Faerie Mound.mp3
cena CD: 299,- Kč
Cesta do Atlantidy / Journey to Atlantis....NOVINKA!
Kevin Kendle & Llewellyn
Léčivé hudební putování k andělům Atlantidy
Překrásná inspirativní hudba Vás přenese do bájné Atlantidy. Ocitnete se mezi anděly Atlantidy a pocítíte úžasnou uzdravující energii, harmonii a blaženost v jejich křišťálovém městě. Stanete se tak součástí opravdové atlantské mystiky v plné kráse s pocity všeobjímající lásky, klidu a pohody. Velmi doporučujeme tento neobyčejný titul! Skutečná nádhera a příjemné dobrodružství!
ukázky v mp3
01 Into the Deep.mp3
02 The Lost City Part 1.mp3
03 Lights of Atlantis.mp3
04 Hidden Treasures.mp3
05 The Great Crystal.mp3
06 Mermaids of Atlantis.mp3
07 The Lost City Part 2.mp3
cena CD: 299,- Kč
Zlaté Reiki / Reiki Gold....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Llewellyn
Titul z celosvětově oblíbené "Zlaté terapeutické kolekce" pro relaxaci, léčení a harmonizaci těla i duše.
Nová reedice CD bestselleru Zlaté Reiki, které vyhrálo ocenění „Nejlepší světové Reiki album roku - About.com Readers Choice Awards“. Autorem je mezinárodně uznávaný umělec Llewellyn, který toto album vytvořil v úzké spolupráci se zkušenými Mistry Reiki. Nádherné melodie jsou ideálně načasovány pro léčení, aby léčitelé i posluchači snáze objevili sílu a výhody Reiki s jasnou a uvolněnou myslí i tělem. CD je určeno jak pro Reiki žáky, tak pro učitele Reiki nebo pro všechny, kteří hledají cestu uzdravení prostřednictvím hudby. Inspirujte se krásnými léčivými vibračními zvuky, které se Vám stanou silnou inspirací. „Reiki Gold” je hluboce relaxační hudba ideální i pro mnoho jiných terapií včetně masáží, aromaterapie, meditace či jógy. Pokud hledáte album, které Vám pomůže relaxovat nebo spát, pak je toto CD také ideálním řešením!
ukázky v mp3
01 White Light.mp3
02 Green Gassho.mp3
03 Yellow Kanji.mp3
04 Reiki Gold.mp3
05 Violet Contemplation.mp3
06 Just for Today I will not anger.mp3
07 Just for Today I will not worry.mp3
08 Just for Today I will be grateful.mp3
09 Just for Today I will honour.mp3
10 Just for Today I will respect.mp3
11 The Healing Waterfall.mp3
12 White Light reprise - Grounding.mp3
cena CD: 299,- Kč
Anděl / Angel....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Simon Lovelock
Léčení s Vaším Strážným andělem
Překrásná emotivní kytarová hudba pro setkání s Vaším Strážným andělem. Klenuté melodie Vás něžně pohladí po srdci a zároveň naladí na světelné vibrace andělské lásky, která přinese duši i tělu vnitřní harmonii a zázračné uzdravení. Bezpochyby jedno z nejlepších CD s andělskou tematikou, jehož zázračné účinky si ověřilo již mnoho posluchačů po celém světě... Vřele doporučujeme tento opravdový hudební klenot!
ukázky v mp3
03 Angel - Love Is Who You Are.mp3
04 Angel - The Gift Of Flight.mp3
06 Angel-Sweet Dreams.mp3
07 Angel-Guardian.mp3
08 Angel - Prayer of Protection.mp3
cena CD: 299,- Kč
Keltské pohlazení / Celtic Caress....NOVINKA!
Midori
Hudební putování za keltskou krásou
Novinkové album "Keltské pohlazení" je zářným příkladem Midoriho talentu spojit se hudbou se svými posluchači a přenést je do dávných časů a vzdálených keltských krajin. Budete mít nezapomenutelný zážitek, když se ocitnete v zasněných zemích plných keltské mystiky a kouzel... Nádherně zaranžované album s úžasnou atmosférou tradičních nástrojů - vzrušující, hluboce relaxační, trochu tajemné i něžně hladivé - nezklame Vás!
ukázky v mp3
01 Midori - Across the Moors.mp3
02 Midori - A Celtic Caress.mp3
cena CD: 299,- Kč
Andělské léčení čaker....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Roland Santé
Komplet - Andělské CD s 9 mandalami zdarma pro harmonizaci čaker!
Pro podrobný popis klikněte na obrázku.
ukázky v mp3
1 Cakra - Korenova - Muladhara.mp3
2 Cakra - Sakralni - Svadhisthana.mp3
3 Cakra - Solar Plexus - Manipura.mp3
4 Cakra - Lecitelska - Suria.mp3
5 Cakra - Srdecni - Anahata.mp3
6 Cakra - Magicka - Vadzradhara.mp3
7 Cakra - Krcni - Visuddha.mp3
8 Cakra - Treti oko - Adzna.mp3
9 Cakra - Korunni - Sahasrara.mp3
Zvýhodněná cena za CD a sadu 9 mandal zdarma : 299,- Kč
GANESHA....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Guy Sweens
Legenda o indickém bohu moudrosti, úspěchu a štěstí
Tímto albem Guy Sweens dokončil trilogii inspirovanou legendami a spiritualitou Indie, kterou započal veleúspěšným albem "GAYA" - putováním za bohyní Země a rozvinul jej CD bestsellerem "Kamadeva" - legendou o indickém bohu lásky. Toto třetí pokračování je snad nejkrásnější - doprovázejí jej totiž hosté Medwyn Goodall (kytary) a Sangit OM (flétny). Nádherné pulsující rytmy plné života, klenuté tradiční melodie, indické nástroje a vokály - prostě úžasná mystika pro všechny, kdo si zamilovali předešlou Gayu nebo Kamadevu... Dokonalé osvěžení a relax!
ukázky v mp3
01 Worship.mp3
02 Embodiment of Good Luck.mp3
03 Universal Parents.mp3
04 Skanda.mp3
05 Guarding Her Home.mp3
06 Bhutagana.mp3
07 Obstacles.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčení s archanděly........NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Roland Santé
Komplet 20 léčivých mandal archandělů s CD zdarma!
Unikátní novinka-první tohoto druhu na světě-překrásný komplet 20 léčivých mandal archandělů včetně bonusového CD zdarma v trvání téměř 1,5 hodiny jako dárek pro Vás s andělskými skladbami, které byly vytvořeny světovými autory pro použití s jednotlivými mandalami-vše v nádherném dárkovém provedení! Léčivé mandaly 20 archandělů (včetně archanděla MICHAELA a RAFAELA) jsou ve formátu klasické pohlednice s velmi kvalitním lakovaným povrchem (možno zaslat i Vašim přátelům s věnováním). Každá vyjadřuje poselství jednoho z 20 nejznámějších archandělů a obsahuje slova vystihující jejich působnost, povahu a úlohu. Komplet s hudbou obohacuje poznání a spojuje s Vašimi anděly.
ukázky v mp3
02 GABRIEL - freepromoCD.mp3
04 JOFIEL - freepromoCD.mp3
06 METATRON - freepromoCD.mp3
07 CHAMUEL - freepromoCD.mp3
11 RAGUEL - freepromoCD.mp3
12 SANDALFON - freepromoCD.mp3
13 RAZIEL - freepromoCD.mp3
15 MURIEL - freepromoCD.mp3
17 CAMAEL - freepromoCD.mp3
25 Bonus - freepromoCD.mp3
Zvýhodněná cena za sadu 20 mandal a CD zdarma : 299,- Kč
Andělské mandaly / Angelic Mandalas....DVD - NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Roland Santé
Dárek od andělů pro Váš spokojený život
Světově zcela unikátní a ojedinělý projekt - pokračování oblíbeného DVD bestselleru Zdeňka Hajného a Rolanda Santé “Andělské světlo”. Tentokrát přináší andělské mandaly, které se jemně prolínají v projekci s nejkrásnějšími záběry hvězd při výběru něžně melodických Rolandových skladeb. Úžasná podívaná s hlubokým uklidňujícím zážitkem Vás zavede do andělských světů a spojí s Vašimi anděly. Hudebně - obrazový lék pro duši, jenž zbavuje stresu a těžkostí života. Obohacuje duchovní poznání, léčí, naplňuje krásou a dodává životu zcela nové rozměry. Vydejte se na cestu ke Světlu a prožijte nepoznané. Nechejte působit zázračné obrazy... Andělské mandaly, jak jste je ještě neviděli...
ukázky v mp3
Roland Sante-Angelic Mandalas01.mp3
Roland Sante-Angelic Mandalas03.mp3
Roland Sante-Angelic Mandalas04.mp3
Roland Sante-Angelic Mandalas05.mp3
Roland Sante-Angelic Mandalas06.mp3
Roland Sante-Angelic Mandalas10.mp3
cena DVD: 399,- Kč
Astrální brána / Astral Doorways....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Paul Sills
Andělská hudba pro dobrou náladu navozující pocit vznášející se mysli
Tato něžná hudba je plná jedinečných, kvalitních melodií. Je určena nejen pro relaxaci, ale také pro uvolnění a rozvoj představivosti. Paul komponuje tóny, které Vám příjemně utkví v paměti. Budete si je po čase neustále broukat. Jeho osvěžující CD Vás okouzlí, navodí pocity vznášející se mysli, putování novými astrálními světy a bude Vám neustále nablízku. Podporuje dobrou náladu, tvořivost i správné rozhodování... Toto album je branou do říše andělů... Velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
Paul Sills-Astral Doorways1.mp3
Paul Sills-Astral Doorways2.mp3
Paul Sills-Astral Doorways3.mp3
Paul Sills-Astral Doorways4.mp3
Paul Sills-Astral Doorways5.mp3
cena CD: 299,- Kč
KAMADEVA....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Guy Sweens
Putování za indickým bohem lásky
Obejměte svůj život a plavejte v blaženosti indického boha lásky. Velkolepé album s barvitými etnickými zpěvy, následník autorova bestselleru "GAYA". Pulsující, vášnivé a plné melodické vřelosti s jemnými rytmy.
Komentář Medwyna Goodalla: "Absolutně neobyčejné! Guy ukázal, že je jedinečným autorem při kompozici pokračování alba "GAYA". Vřele doporučujeme!"
ukázky v mp3
GuySweens-Kamadeva-ArrowsOfDesire1.mp3
GuySweens-Kamadeva-LordShivasHeart4.mp3
GuySweens-Kamadeva-Rati2.mp3
GuySweens-Kamadeva-Vasanta3.mp3
cena CD: 299,- Kč
Přímluva víl / A Promise of Faeries....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Midori / Medwyn Goodall
KOUZELNÁ VÍLÍ HUDBA PRO SPLNĚNÍ TAJNÝCH PŘÁNÍ
Harfa, piáno, flétna a jemné klávesové tóny vyčarují v tomto albu láskyplnou a okouzlující atmosféru. Velmi mystické melodické album pro chvíle příjemného snění a duševního povznesení, opravdové pohlazení po duši s hlubokými uklidňujícími účinky. Midoriho světový bestseller! Velmi doporučujeme tento elixír dobré nálady, který je vhodný pro přivolání pomoci víl a splnění Vašich tajných přání...
ukázky v mp3
Midori-A Promise of Faeries1.mp3
Midori-A Promise of Faeries2.mp3
Midori-A Promise of Faeries3.mp3
Midori-A Promise of Faeries4.mp3
Midori-A Promise of Faeries5.mp3
cena CD: 299,- Kč
Přímluva andělů / A Promise of Angels....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Midori /Medwyn Goodall/
Léčivé tóny pro přivolání andělské pomoci
Harfa, piáno a jemné andělské sbory vykouzlí oblažující lázeň pro Vaši duši. Celkem 9 skladeb je věnováno jednotlivým druhům andělů. Prostřednictvím láskyplných, něžných a vysoce léčivých tónů se s nimi snadno spojíte a pocítíte jejich působení a pomoc... Andělé se za Vás přimluví a pomohou Vám tam, kde to máte nejvíc zapotřebí... a to jak v úrovni duchovní, tak v materiální. Vznešené, všeobjímající a velmi praktické pro naplněný osobní život!
ukázky v mp3
Midori-A Promise of Angels1.mp3
Midori-A Promise of Angels2.mp3
Midori-A Promise of Angels3.mp3
Midori-A Promise of Angels4.mp3
Midori-A Promise of Angels5.mp3
cena CD: 299,- Kč
Léčení čaker / Chakras Healing....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Roland Santé
Léčivé tóny pro rovnováhu a harmonii čaker
Náš nejprodávanější titul čakrové léčby! Energetická centra - čakry - zabezpečují správnou funkci našeho těla i mysli. Toto album bylo vytvořeno speciálně pro účely otevření, pročištění a vyrovnání energie čaker. Citlivá kompozice umožňuje průchod životní energie z vyšších hladin vědomí, aby naše tělo dobře fungovalo, mysl byla posílena a my se cítili milováni, klidní, vyrovnaní, spokojení a v dobré náladě. Titul používaný i doporučovaný mnoha psychoterapeuty, odborníky a léčiteli pro Vaši životní pohodu!
ukázky v mp3
Roland Sante-Chakras Healing.mp3
cena CD: 299,- Kč
Milující srdce / Loving Heart....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Thamo
Hudební putování k srdci Vesmíru. Ocitneme se v jemnosti a hebkosti stříbrných mráčků a za doprovodu překrásné hudby budeme unášeni ke sférám nebeské lásky, v nichž se všechny těžkosti a starosti všedního dne rozplynou a ve Vašich srdcích se rozhostí jen nekonečná, hřejivá harmonie. Velmi melodické, vitalizující, povznášející a něžné!
ukázky v mp3
01 Loving Heart.mp3
02 Above The Clouds.mp3
03 Cosmic Journey.mp3
04 Childhood Fantasy.mp3
cena CD: 299,- Kč
Láska v nebesích / Love in Heaven....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Roland Santé
Léčivá hudba pro vznášení v nebeských dimenzích světla
Láska je světlem v našich duších a smyslem života. Proudí na zem z nebeských dimenzí jako nejvzácnější dar. Inspirací k tomuto albu bylo autorovi snad nejkrásnější poselství lásky, které nám přináší sv. Marie - jak svým čistým životem, tak nadpozemskými zjeveními probíhajícími po celém světě. Volné pokračování závratně úspěšného Rolandova bestselleru „Královna nebes“, který vrátil životní sílu obrovskému počtu posluchačů. Křehké tóny harfy, fléten a vokálů s jemnými rytmy mají hluboké léčebné i povzbuzující účinky. Královna nebes mezi nás přichází, aby rozzářila naše srdce láskou!
ukázky v mp3
Roland Sante-Love in Heaven.mp3
Roland Sante-Love in Heaven2.mp3
Roland Sante-Love in Heaven3.mp3
Roland Sante-Love in Heaven4.mp3
cena CD: 299,- Kč
cena MC: 99,- Kč
GAYA....NOVÁ REEDICE SVĚTOVÉHO BESTSELLERU!
Guy Sweens
Putování za bohyní Země
Album plné exotických rytmů tabla, fléten, tibetských mís a tradičních vokálů i zvuků z Indie inspirované Gayou - bohyní Země. Skutečně povzbudivé spirituální melodie doprovázející na cestě za osvícením. Zažijete neopakovatelnou atmosféru místní krajiny s jejími okouzlujícími stavbami a budete obdařeni klidem a mírem ve svých duších. Očišťující, skvostné, povznášející! Světový bestseller, který velmi doporučujeme!
ukázky v mp3
01 Siddhartas Journey.mp3
02 In Search of the Truth.mp3
03 Gaya of Wisdom.mp3
04 Temptation of Mara.mp3
05 Under the Great Bodhi Tree.mp3
06 Enlightenment.mp3
07 Dhamma.mp3
cena CD: 299,- Kč
Království andělů / Angelic Kingdom....NOVÁ REEDICE BESTSELLERU!
Roland Santé
Léčivá hudba z nebeských světů
Prostřednictvím vizionáře Rolanda Santé k nám andělé sesílají svou něžnou hudbu, kterou se zpřítomňují v našich srdcích. Majestátné melodie nás přenesou do nebeských světů plných krásy, harmonie, oslňujícího třpytu a nekonečné lásky. Nahlédněme do andělského domova, jenž se může stát i domovem naším. Hluboké léčebné účinky, hřejivé, všeobjímající. Tóny přinášející útěchu a povzbuzení Vás naplní Světlem uzdravujícím tělo i duši...
ukázky v mp3
Roland Sante-Angelic Kingdom.mp3
Roland Sante-Angelic Kingdom2.mp3
cena CD: 299,- Kč
cena MC: 99,- Kč

GAYA
Milované děťátko
Láska v nebesích
Tajemství moře
Léčení čaker
Léčivá jóga
Tibetské mísy
Přímluva víl
Andělské mandaly DVD
To nejlepší z Medwyna Goodalla
Keltská klasika
Léčení s archanděly
GANESHA
Andělské léčení s Královnou nebes
Léčení se Slunečními anděly
Léčení s vílami
Andělské léčení čaker
Zlaté masáže
Bubny Cargo - Rytmy vody
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Šaman - Léčivý buben
Toulka v buši
Posvátné zpěvy
Příslib lásky
Vonná tyčinka 1
Andělské Reiki
TAIKO - Energetické bubny
Bohyně Měsíce 2
Šaman 3 - Léčivý buben
Bubny Cargo - Rytmy větru
AURA - Světlo, které uzdravuje
Korálový útes
Harmonie čaker
Písně lásky a světla
Léčivý ptačí zpěv
Šamanské cestování
Bubny Cargo - Rytmy Země
Zlaté didgeridoo
Ozvěny
Univerzální řeč
Obraz za obrazem
U dalekého pobřeží
Krásný svět
Dítě Slunce
Tibetské mísy 2
Anděl léčení
Léčivá hudba s ptačím zpěvem
Přímluva andělů 2
Zlatý ZEN
Rajský ostrov
Zlatá ajurvéda
Gregoriánské zátiší
To nejlepší z Paula Sillse
Dévy - Duše oceánu
Brána
Kouzlo svíčky
Noční lázeň
Duše koně
Uzdravení duše
Říše snů
Zlatí Indiáni
Keltský vzduch
Arkána
Světlo Země
Přímluva víl 2
Keltka
Hledání LEMURIE
Karmická cesta
Nový začátek
Cesty znovuzrození
Duše víly
Jednorožec
Políbení Sluncem
Šaman 4 - Léčivý buben
Šťastné vánoce
Král úsvitu
Zlatá Tantra
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Léčitelka 6 - SYNCHRONICITA
Uzdravení duše
Mozaika
Dcera kouzelníka 2 - Kniha draků
Domorodý kmen
Léčení
Léčivé písně pro sblížení duší
Gaia
Posvátný dárek
Procházka po oblázcích
Runové kameny

Léčení s anděly
Království andělů
GAYA
Sladké sny, náš miláčku
Tajemství moře
Léčení čaker
KAMADEVA
Přímluva víl
Havajská bohyně
Léčivé mandaly víl
Andělské mandaly DVD
Bubny Cargo
Bubnový lék
Energetická domorodá hudba
Kolekce zvuků přírody
Keltská klasika
Léčení s archanděly
GANESHA
Andělské léčení s Královnou nebes
Léčení se Slunečními anděly
Léčení s vílami
Andělské léčení čaker
Tantrická láska
Bubny Cargo - Rytmy vody
Tibet - Spirituální cesta kolem světa
Šaman - Léčivý buben
Toulka v buši
Posvátné zpěvy
Šaman 2 - Léčivý buben
Andělské Reiki
TAIKO - Energetické bubny
Šaman 3 - Léčivý buben
Vonná tyčinka 2
Krásné snění
Pozemští andělé
Harmonie čaker
Písně lásky a světla
Léčivý ptačí zpěv
Šamanské cestování
Reiki - Mistrovský stupeň
Bubny Cargo - Rytmy Země
Léčitelka 5 - TRANSFORMACE
Duše bílého vlka 2
Univerzální řeč
Krásný svět
Dítě Slunce
Nejlepší Medwyn
V novém světle
Gregoriánský spánek
Svatyně lesa
Probuzení ve snu
Přímluva andělů 2
Dokonalý klid
Na vílích křídlech
Brána
Legendy
Koření
Duše koně
Spánek, odpočinek, relaxace
Relaxační hudba pro Vás a Vašeho pejska
Přímluva víl 2
Keltka
Čas andělského spánku
Bouřka
Hledání LEMURIE
Karmická cesta
Cesty znovuzrození
Jednorožec
Políbení Sluncem
Šaman 4 - Léčivý buben
Šťastné vánoce
Král úsvitu
Zlatá Tantra
Léčitelka 1 - Ztracené stopy
Léčitelka 6 - SYNCHRONICITA
Uzdravení duše
Mozaika
Dcera kouzelníka 2 - Kniha draků
Pohledem vlka
Klid
Léčivé písně pro sblížení duší
Podzimní Měsíc
Procházka po oblázcích
Runové kameny

TOPlist Katalog internetových obchodů a služeb